Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 11-12. osztályosok, 2018/2019

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 225 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1–2. díj: Kis Károly 11. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 223 pont;
3. díj: Mészáros Márton 12. o. (Pápa, Türr István Gimnázium és Kollégium) 221 pont;
4. díj: Ajtai Boglárka 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 220 pont;
5. díj: Hordós Adél Zita 11. o. (Kecskemét, Kecskeméti Református Gimnázium) 214 pont;
6. díj: Nyitrai Boglárka 12. o. (Brüsszel, European School) 211 pont;
7. díj: Jankovits András 12. o. (Pécs, Pécsi Janus Pannonius Gimnázium) 209 pont;
8. díj: Rozgonyi Gergely 11. o. (Dunakeszi, Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium) 208 pont;
9. díj: Sebe Anna 12. o. (Kecskemét, Kecskeméti Katona József Gimnázium) 207 pont;

Dicséretben részesült:

10. Székelyhidi Klára 11. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 190 pont;
11. Szigeti Donát 11. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 189 pont;
12. Varga Ákos 11. o. (Kecskemét, Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium) 172 pont;
13. Majerusz Ádám 11. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 170 pont;
14. Tóth Imre 12. o. (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 169 pont;
16. Debreczeni Tibor 12. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 159 pont;
17. Kalabay László 11. o. (Budapest, Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium) 143 pont;
18. Lukács Emma 11. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 142 pont;
19. Gál Bence 11. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 129 pont;
20. Demcsák Ágnes 11. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 127 pont;
21. Rusvai Miklós 11. o. (Jászberény, Lehel Vezér Gimnázium) 126 pont;
22. Rátki Luca 11. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 125 pont;
23. Vlaszov Artúr 12. o. (Kecskemét, Kecskeméti Katona József Gimnázium) 123 pont;
24. Schäffer Tamás 11. o. (Pécs, Pécsi Leőwey Klára Gimnázium) 122 pont;
25–26. Babolcsay Barbara 11. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 120 pont;
25–26. Pipis Panna 12. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 120 pont;
28. Falvay Júlia 11. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 115 pont;

Következik:

29. Nagy Eszter 11. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 111 pont;
30. Német Franciska 11. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 110 pont;
31. Facskó Vince 11. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 108 pont;
32. Kubik Emese 12. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 105 pont;
34–35. Szabó Balázs István 12. o. (Budapest, Budapest XVI. Kerületi Szerb Antal Gimnázium) 100 pont;
34–35. Wagner Dávid Barnabás 11. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 100 pont;
36–37. Gálffy Veronika 12. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola) 99 pont;
36–37. Halász Lajos 11. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 99 pont;
38–39. Horváth Tamara 12. o. (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 98 pont;
38–39. Ráduly Nóra Julianna 11. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 98 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.