Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 11-12. osztályosok, 2018/2019

(részeredmény)

A közölt részeredmények nem hivatalosak, tehát nem is véglegesek.

A javítás állása:

Feldolgozott feladatokMég nem javítottuk ki teljesen
2018. szeptember C. 1492., C. 1493., C. 1494., C. 1495., C. 1496.
2018. október C. 1499., C. 1500., C. 1501., C. 1502., C. 1503.
2018. november C. 1506., C. 1507., C. 1508., C. 1509., C. 1510.
2018. december C. 1513., C. 1514., C. 1515., C. 1516., C. 1517.
2019. január C. 1520., C. 1521., C. 1522., C. 1523., C. 1524.
2019. február C. 1527., C. 1528., C. 1529., C. 1530., C. 1531.
2019. március C. 1534., C. 1535., C. 1536., C. 1537., C. 1538.
2019. április C. 1541., C. 1542., C. 1543., C. 1544., C. 1545.
2019. május C. 1548., C. 1549., C. 1550., C. 1551., C. 1552.

Az összes feladat helyes megoldásával 225 pontot lehetett elérni.

9. Sebe Anna 12. o. (Kecskemét, Kecskeméti Katona József Gimnázium) 207 pont;
10. Székelyhidi Klára 11. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 190 pont;
14. Tóth Imre 12. o. (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 169 pont;
16. Debreczeni Tibor 12. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 159 pont;
19. Gál Bence 11. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 129 pont;
25–26. Babolcsay Barbara 11. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 120 pont;
25–26. Pipis Panna 12. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 120 pont;
32. Kubik Emese 12. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 105 pont;
36–37. Gálffy Veronika 12. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola) 99 pont;
43. Horváth Alíz 11. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 85 pont;
44. Kis-Tóth Janka 12. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 84 pont;
49. Éberle Richárd 11. o. (Tata, Eötvös József Gimnázium) 74 pont;
58. Laczkó Anna 12. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 63 pont;
63. Pásti Bence 11. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 60 pont;
65–66. Teleki Sándor 11. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 57 pont;
67–68. Sándor Réka 11. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 54 pont;
73–75. Csák Zolta 11. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 50 pont;
80–82. Pálfi Bálint 11. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 44 pont;
85. Markó István 11. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 38 pont;
87–88. Tóth Petra 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 35 pont;
89–91. Nagy Eszter 11. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 33 pont;
92. Cseke Tibor 11. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 32 pont;
97–98. Antal Virág Anna 11. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 29 pont;
99–102. Molnár Nóra 11. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 28 pont;
103–105. Bendicskó Laura 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 26 pont;
103–105. Dénes Gergő 11. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 26 pont;
106–108. Purgel Dóra 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 25 pont;
109–110. Gere Virág 12. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 24 pont;
113–114. Spisák Blanka 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 21 pont;
123–124. Szepesi Zoltán 12. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 19 pont;
125–126. Ónódy Bence 12. o. (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 18 pont;
127–130. Kiss Adrián 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 17 pont;
127–130. Lapu Kolos 12. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 17 pont;
127–130. Varga-Balázs Kristóf 11. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 17 pont;
132. Kiss Anna 12. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 15 pont;
134–136. Farády Simon 11. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 13 pont;
137. Leskó Eszter Rózsa 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 12 pont;
138–139. Nyiri Balázs 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 11 pont;
140–145. Nagy Bálint Attila 11. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 10 pont;
140–145. Pap Arion 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 10 pont;
146–148. Antal Réka 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 9 pont;
153–166. Gulyás Bálint 12. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 5 pont;
153–166. Kun Tóbiás 11. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 5 pont;
153–166. Tósoki Samu 11. o. (Budapest, Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium) 5 pont;
169–171. Belső Napsugár 12. o. (Cegléd, Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium) 3 pont;
169–171. Szőke Kinga 12. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 3 pont;
172–174. Drong Máté 11. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 2 pont;
175–176. Miskolci Tamás 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.