Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

K-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9. osztályosok, 2018/2019

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 210 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1–2. díj: Cserkuti Sándor (Pápa, Türr István Gimnázium és Kollégium) 204 pont;
1–2. díj: Mohay Lili Veronika (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 204 pont;
4–5. díj: Hoffmann Szabolcs (Eger, Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium) 201 pont;
8. díj: Németh László Csaba (Budapest, Ady Endre Gimnázium) 198 pont;
9. díj: Németh Máté Előd (Győr, Révai Miklós Gimnázium és Kollégium) 196 pont;
10. díj: Szirmai Dénes (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 195 pont;
11. díj: Márky Anna (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 194 pont;
12. díj: Kalocsai Zoltán (Szombathely, Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium) 193 pont;

Dicséretben részesült:

13. Tarján Teréz (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 187 pont;
14. Szabó Szabina (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 186 pont;
15. Mátéfy Ádám (Budapest, Balassi Bálint Gimnázium) 185 pont;
16–17. Dózsa Levente (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 181 pont;
21. Metzger Ábris András (Pécs, Pécsi Janus Pannonius Gimnázium) 171 pont;
24–25. Barát Benedek (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 164 pont;
24–25. Salamon Tamás Koppány (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 164 pont;
26–27. Sámuel Laura (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 163 pont;
33–34. Károly Kinga (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 150 pont;
33–34. Keresztes Balázs (Szekszárd, Szekszárdi Garay János Gimnázium) 150 pont;
36. Reviczki Roland (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 145 pont;
39. Váczy Dorottya (Pápa, Türr István Gimnázium és Kollégium) 142 pont;
41–44. Király Előd István (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 135 pont;
41–44. Szépvölgyi Gergely (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 135 pont;
45. Barczikay Ákos (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 133 pont;
49–50. Propp Kristóf (Szekszárd, Szekszárdi Garay János Gimnázium) 124 pont;
51–52. Hegedűs András (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 123 pont;
51–52. Szabó Zsuzsanna (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 123 pont;
55–57. Bodor Bence Ádám (Pécs, Pécsi Janus Pannonius Gimnázium) 115 pont;
55–57. Szaniszló Máté Zsolt (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 115 pont;
61–62. Szakál Kende (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 108 pont;
63–66. Bányai Kristóf (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 107 pont;
63–66. Ryan Voecks (London, University College School) 107 pont;
67. Tóth Gergő (Pécs, Pécsi Janus Pannonius Gimnázium) 105 pont;
72–73. Sárvári Borka Luca (Dunakeszi, Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium) 102 pont;
74–75. Héjja Márton (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 101 pont;
74–75. Pala Martin (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 101 pont;
79. Tóth Vivien (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 95 pont;
80–81. Drávecz Boróka Anna (Pécs, Pécsi Janus Pannonius Gimnázium) 93 pont;
80–81. Meskó Gabriella Eszter (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 93 pont;
82–84. Gál Máté (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 91 pont;
82–84. Üveges Laura (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 91 pont;
85–86. Udvardy Kata (Pápa, Türr István Gimnázium és Kollégium) 90 pont;
88–90. Iván Zsombor (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 88 pont;
88–90. Morvai Gergő (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 88 pont;
88–90. Nagy Kristóf (Szombathely, Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium) 88 pont;

Következik:

92–94. Győri Gréta (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 82 pont;
92–94. Pribelszky Bence (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 82 pont;
95. Szegeczki Hajnalka (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 81 pont;
96. Jósvai Dominik (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 80 pont;
97–99. Skrabák Boglárka (Budapest, Kempelen Farkas Gimnázium) 78 pont;
97–99. Takács Tamás Ákos (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 78 pont;
101–102. Kruppa László (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 76 pont;
101–102. Plósz István Marcell (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 76 pont;
103–104. Vad Réka (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 75 pont;
106–108. Illés Márton (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 72 pont;
109. Kárpáti Réka (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 71 pont;
112–113. Kézdy Judit Eszter (Budapest, Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium) 68 pont;
112–113. Szathmári Gergely Márton (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 68 pont;
114–115. Pilz Olivér (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 67 pont;
116–117. Valcsev Dániel (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 66 pont;
118. Gombos Dóra (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 65 pont;
120–123. Kiss Luca Kata (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 63 pont;
120–123. Tamás Andor Attila (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 63 pont;
125–129. Csoma Petra (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 61 pont;
125–129. Ember Zsófia (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 61 pont;
130–133. Braikoff Olivér Gusztáv (Budapest, Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola) 60 pont;
130–133. Kotán Imre Bence (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 60 pont;
134. Gál Olivér (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 59 pont;
135–137. Szigeti Lili Anna (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 58 pont;
135–137. Tasnádi Panna (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 58 pont;
143–145. Lukács Milán (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 55 pont;
143–145. Rácz Dániel (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 55 pont;
146–147. Csordás Kevin (Baja, III. Béla Gimnázium) 54 pont;
146–147. Szabó Péter Bence (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 54 pont;
148–151. Krajnik Péter (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 53 pont;
148–151. Tallér Máté István (Baja, III. Béla Gimnázium) 53 pont;
153–157. Czifra Botond (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 51 pont;
158–161. Hajnal Benedek (Pécs, Pécsi Janus Pannonius Gimnázium) 50 pont;
158–161. Szabó Sára (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 50 pont;
158–161. Szécsi Ákos (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 50 pont;
162–163. Nagy Izabel Laura (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 49 pont;
162–163. Réthy Zalán Olivér (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 49 pont;
164–166. Udvarhelyi Péter Gábor (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 48 pont;
167–169. Ferencz Bence (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 47 pont;
167–169. Kórik Edina (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 47 pont;
170–172. Ákom Károly Áron (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 46 pont;
170–172. Szász Csenge (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 46 pont;
174–175. Tárkányi András (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 44 pont;
177–179. Zóka Zsolt László (Budapest, Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium) 42 pont;
180–183. Csató Balázs (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 41 pont;
180–183. Mezei Márton (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 41 pont;
180–183. Niccolo Ortega (London, University College School) 41 pont;
180–183. Végh Margaréta Viktória (Siófok, Siófoki Perczel Mór Gimnázium) 41 pont;
184–185. Hörömpöli Tamás András (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 40 pont;
184–185. Margaritisz Fanni (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 40 pont;
186–188. Pázmányi Sándor (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 39 pont;
186–188. Szamosvári Liza Bella (Budapest, Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola) 39 pont;
189–190. Géczy Ákos (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 38 pont;
192–193. Sebák Fruzsina Jázmin (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 35 pont;
195–197. Bodrogi Éva (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 33 pont;
195–197. Tasnádi Bence (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 33 pont;
199–201. Lénárt Réka (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 31 pont;
202–207. Csongor Réz (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 30 pont;
202–207. Kriskó Kitti (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 30 pont;
202–207. Szabó Bence Attila (Paks, Energetikai Szakközépiskola és Kollégium) 30 pont;
208–212. Cyrus Linden (London, University College School) 29 pont;
208–212. Durst Gergő (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 29 pont;
208–212. Kocsák Péter (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 29 pont;
213–214. Farkas Orsolya (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 28 pont;
213–214. Könye Sólyom (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 28 pont;
215–218. Cserjési Patrik (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 27 pont;
215–218. Nagy Eszter (Pécs, Pécsi Janus Pannonius Gimnázium) 27 pont;
219–221. Hochschorner Virág (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 26 pont;
219–221. László Csilla (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 26 pont;
219–221. Román Roland (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 26 pont;
222–227. Fegyverneki Ádám (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 25 pont;
222–227. Gazda Katalin (Dunakeszi, Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium) 25 pont;
222–227. Sipos Balázs (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 25 pont;
222–227. Stingli József (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 25 pont;
222–227. Szabó Péter Pál (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 25 pont;
228–239. Hazir Zorka Anna (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 24 pont;
228–239. Hegyi Domonkos (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 24 pont;
228–239. Kertész Zsófia (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 24 pont;
228–239. Sipos Dániel (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 24 pont;
228–239. Tárkányi Ákos (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 24 pont;
228–239. Temesvári Alex (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 24 pont;
228–239. Tóth Benkő (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 24 pont;
228–239. Üveges Petra (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 24 pont;
228–239. Visky Zsombor (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 24 pont;
240–246. Apró Balázs (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 23 pont;
240–246. Bana Bálint (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 23 pont;
240–246. Bánáti Tamás (Pécs, Pécsi Leőwey Klára Gimnázium) 23 pont;
240–246. Mázik Levente (Pécs, Pécsi Janus Pannonius Gimnázium) 23 pont;
240–246. Szabó Petra (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 23 pont;
247–248. Juhász Csenge Judit (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 22 pont;
247–248. Szilágyi Anna (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 22 pont;
249–253. Goldmann Fanni Irén (Pécs, Pécsi Janus Pannonius Gimnázium) 21 pont;
249–253. Hajdu Zalán (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 21 pont;
249–253. Marsalkó Petra (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 21 pont;
249–253. Tóth Áron (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 21 pont;
258–259. Szőr Anikó (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 19 pont;
260–262. Kovács Levente György (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 18 pont;
263–265. Benedek Gábor (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 17 pont;
263–265. Böröndi Pálma (Dunakeszi, Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium) 17 pont;
263–265. Kiss Bendegúz (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 17 pont;
266–268. Ágoston Schneider (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 16 pont;
266–268. Fődi Petra (Jászberény, Lehel Vezér Gimnázium) 16 pont;
266–268. Makó Vince (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 16 pont;
269–272. Melegh Domonkos Márton (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 15 pont;
269–272. Németh Barnabás (Pécs, Pécsi Janus Pannonius Gimnázium) 15 pont;
269–272. Tóth Laura (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 15 pont;
273–275. Berecz Péter (Pécs, Pécsi Janus Pannonius Gimnázium) 14 pont;
273–275. Halász Dorka (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 14 pont;
273–275. Szép Hanna (Pécs, Pécsi Janus Pannonius Gimnázium) 14 pont;
276–279. Kmeczkó Levente (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 13 pont;
276–279. Pellei Dóra (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 13 pont;
276–279. Szántai Márk (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 13 pont;
280–284. Nácsa Dominik (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 12 pont;
280–284. Svidró Ákos (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 12 pont;
280–284. Vizi Kristóf Levente (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 12 pont;
285–287. Kulcsár Ákos (Szeged, SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola) 11 pont;
285–287. Varga Lőrinc (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 11 pont;
288. György Patrik (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 9 pont;
289. Szőke-Brandt Áron (Budapest, Piarista Gimnázium) 8 pont;
290–293. Csomós Bence (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 7 pont;
290–293. Hriagyel Szonja (Tata, Eötvös József Gimnázium) 7 pont;
290–293. Tar Alexandra (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 7 pont;
290–293. Tőczik Vendel (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 7 pont;
294–300. Hermann Ádám (Pécs, Pécsi Janus Pannonius Gimnázium) 6 pont;
294–300. Horváth Péter (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 6 pont;
294–300. Máthé Hunor Szilárd (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 6 pont;
294–300. Nicky sdb (London, St Paul's) 6 pont;
294–300. Schmidt Rebeka Sára (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 6 pont;
294–300. Theo Bakas (Athén, Theodore Bakas) 6 pont;

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.