Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

B-jelű matematika feladatok versenye, 11. osztályosok, 2019/2020

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 270 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

4. díj: Lengyel Ádám (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 220 pont;
5. díj: Mácsai Dániel (Keszthely, Keszthelyi Vajda János Gimnázium) 210 pont;
8–9. díj: Hámori Janka (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 183 pont;
8–9. díj: Osztényi József (Kecskemét, Kecskeméti Katona József Gimnázium) 183 pont;

Dicséretben részesült:

13. Biró Ádám (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 137 pont;
15. Molnár Lehel (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 115 pont;
16. Győrffi Ádám György (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 95 pont;
17. Al-Hag Máté Amin (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 82 pont;
18. Zempléni Lilla (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 78 pont;
19. Trombitás Karolina Sarolta (Pécs, Pécsi Janus Pannonius Gimnázium) 75 pont;
21. Kovács Gábor Benedek (Kiskunhalas, Kiskunhalasi Bibó István Gimnázium) 71 pont;

Következik:

27. Fonyi Máté Sándor (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 48 pont;
33. Németh Kristóf (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 31 pont;
35. Vágó Bendegúz Zsolt (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 25 pont;
37–38. Horváth Ádám (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 22 pont;
44–45. Danó Ádám (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 14 pont;
44–45. Szeibel Richard (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 14 pont;
46–47. Rokonay Szonja (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 13 pont;
46–47. Szénás Anna Lilla (Budapest, Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium) 13 pont;
48. Czibere Balázs (Budapest, Leövey Klára Gimnázium) 12 pont;
49–50. Iván Petra (Budapest, Karinthy Frigyes Gimnázium) 11 pont;
49–50. Varga Péter (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 11 pont;
51. Egerszegi Balázs (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 10 pont;
52–56. Szász Benjámin (Budapest, Kempelen Farkas Gimnázium) 9 pont;
52–56. Viharos Márta Judit (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 9 pont;
57–58. Nagy Dávid (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 8 pont;
57–58. Sepsi Csombor Márton (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 8 pont;
59. Peőcz Richárd (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 7 pont;
60–71. Dormán Mihály Vilmos (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 6 pont;
60–71. Gábriel Ádám Gyula (Budapest, Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium) 6 pont;
60–71. Kulcsár Boglárka (Budapest, Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium) 6 pont;
60–71. Molnár Kristóf András (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 6 pont;
60–71. Szeibert Barnabás (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 6 pont;
60–71. Zaránd Andris (Budapest, Piarista Gimnázium) 6 pont;
72–74. Lerch Tamara (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
72–74. Pipicz Petra (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
75–80. Galgóczy Gábor (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 4 pont;
75–80. Nagy Zétény (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 4 pont;
75–80. Szegeczki Nóra (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 4 pont;
75–80. Sziládi Noémi (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 4 pont;
81–96. Balga Bence (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 3 pont;
81–96. Bordás Milán (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 3 pont;
81–96. Bukta Balázs József (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 3 pont;
81–96. Csala Benedek Mihály (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 3 pont;
81–96. Danyi Kristóf (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 3 pont;
81–96. Gyenes Panna (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 3 pont;
81–96. Holczer Vanda (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 3 pont;
81–96. Jeddi Gábor (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 3 pont;
81–96. Király Lénárd (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 3 pont;
81–96. Kirchhof Barna (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 3 pont;
81–96. Nagy Dóra (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 3 pont;
81–96. Rassai Erik (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 3 pont;
81–96. Szalontai Máté (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 3 pont;
81–96. Vavra Otília (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 3 pont;
97–102. Ajtai Janka (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 2 pont;
97–102. Hoppál Zoltán (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 2 pont;
97–102. Lengyel Péter (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 2 pont;
97–102. Mócza Levente András (Dunakeszi, Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium) 2 pont;
97–102. Molnár Bálint (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 2 pont;
97–102. Pintér Dániel (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 2 pont;
103–106. Dinh Quocbao Róbert (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 1 pont;
103–106. Ézsöl András (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 1 pont;
103–106. Kundrák Ádám (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 1 pont;
103–106. Répási Dávid (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.