Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9-10. osztályosok, 2019/2020

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 225 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Feczkó Nóra 10. o. (Budapest, Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium) 224 pont;
2. díj: Cserkuti Sándor 10. o. (Pápa, Türr István Gimnázium és Kollégium) 219 pont;
3. díj: Somogyi Dalma 10. o. (Szeged, SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola) 218 pont;
5. díj: Szalanics Tamás 10. o. (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 214 pont;
6. díj: Németh László Csaba 10. o. (Budapest, Ady Endre Gimnázium) 213 pont;
7. díj: Kalocsai Zoltán 10. o. (Szombathely, Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium) 212 pont;
8. díj: Halász Henrik 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 208 pont;
9. díj: Németh Máté Előd 10. o. (Győr, Révai Miklós Gimnázium és Kollégium) 206 pont;
10. díj: Szabó Réka 9. o. (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 196 pont;

Dicséretben részesült:

11–12. Dékány Csaba 10. o. (Győr, Révai Miklós Gimnázium és Kollégium) 191 pont;
13. Barát Benedek 9. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 189 pont;
14–15. Szabó Zóra 9. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 188 pont;
14–15. Téglás Panna 10. o. (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 188 pont;
18. Deák Gergely 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 181 pont;
19. Metzger Ábris András 10. o. (Pécs, Pécsi Janus Pannonius Gimnázium) 178 pont;
20. Gombos Gergely 10. o. (Budapest, Kempelen Farkas Gimnázium) 166 pont;
21. Bánó Bulcsú 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 164 pont;
23–24. Koleszár Domonkos 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 158 pont;
23–24. Xu Yiling 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 158 pont;
25. Inokai Dávid 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 157 pont;
26–27. Fekete Patrik 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 156 pont;
26–27. Szabó Ágnes 9. o. (Kecskemét, Kecskeméti Katona József Gimnázium) 156 pont;
28–29. Schiller Bence 9. o. (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 154 pont;
28–29. Székely Milán 9. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 154 pont;
30. Nagy Leila 9. o. (Kecskemét, Kecskeméti Katona József Gimnázium) 151 pont;
31–32. Baksay Réka 10. o. (Békéscsaba, Andrássy Gyula Gimnázium és Kollégium) 149 pont;
33. Mátéfy Ádám 10. o. (Budapest, Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium) 147 pont;
35. Rács Zsóka 10. o. (Szekszárd, Szekszárdi Garay János Gimnázium) 144 pont;
36–37. Cseke Balázs 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 142 pont;
36–37. Szamkó Szabolcs 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 142 pont;
38. László Gergely 9. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 141 pont;
39. Márky Anna 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 140 pont;
40. Klepáček László 9. o. (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 137 pont;
41. Richlik Bence 10. o. (Budapest, Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium) 135 pont;
42–43. Ludvig Emese Ágota 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 131 pont;
42–43. Szittyai Anna 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 131 pont;
44. Király Előd István 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 130 pont;
45. Perényi Lídia 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 128 pont;
46. Barczikay Ákos 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 125 pont;

Következik:

47–48. Dózsa Levente 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 119 pont;
47–48. Szirmai Dénes 10. o. (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 119 pont;
49. Schneider Dávid 9. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 117 pont;
50. Mócsy Mátyás 10. o. (Budapest, Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium) 115 pont;
51. Károly Kinga 10. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimnázium) 113 pont;
52. Koczkás Árpád 9. o. (Pécs, Pécsi Janus Pannonius Gimnázium) 112 pont;
54–56. Czehlár Gergely 9. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 107 pont;
54–56. Skarka Boris 9. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 107 pont;
54–56. Tarján Teréz 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 107 pont;
57–58. Bacsek Bálint 9. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 106 pont;
57–58. Mészáros Anna Veronika 9. o. (Budapest, Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium) 106 pont;
60. Varga Zalán 10. o. (Szeged, SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola) 101 pont;
61. Reviczki Roland 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 100 pont;
62. Szepesi Dorina 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 99 pont;
63. Bilicki Vilmos 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 98 pont;
64. Horváth Antal 10. o. (Szeged, SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola) 94 pont;
65. Sárvári Borka Luca 10. o. (Dunakeszi, Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium) 92 pont;
67–68. Görömbey László 10. o. (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 89 pont;
67–68. Varga Péter 10. o. (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 89 pont;
69–70. Diczházi Noémi 10. o. (Szeged, SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola) 86 pont;
71–72. Sipos Teodor 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 84 pont;
71–72. Szalay Réka 10. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 84 pont;
73–74. Bakonyi Blanka 10. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 83 pont;
73–74. Tóth Dominik 9. o. (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 83 pont;
75. Szirák Szabolcs 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 82 pont;
76–78. Hamar János 10. o. (Szekszárd, Szekszárdi Garay János Gimnázium) 81 pont;
76–78. Jáger Laura 10. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 81 pont;
76–78. Sipeki Márton 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 81 pont;
79. Szécsi Ákos 10. o. (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 80 pont;
81–82. Bakos Eszter 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 75 pont;
81–82. Németh Norbert Marcell 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 75 pont;
83. Vincze Dorka 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 74 pont;
84. Szépvölgyi Gergely 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 73 pont;
85. Jósvai Dominik 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 72 pont;
86–88. Sámuel Laura 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 70 pont;
86–88. Skrabák Boglárka 10. o. (Budapest, Kempelen Farkas Gimnázium) 70 pont;
89–90. Ferencz Lilla 10. o. (Szekszárd, Szekszárdi Garay János Gimnázium) 69 pont;
89–90. Morvai Gergő 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 69 pont;
91. Kocsák Péter 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 68 pont;
92. Fébert Richárd 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 66 pont;
93–94. Bodor Bence Ádám 10. o. (Pécs, Pécsi Janus Pannonius Gimnázium) 65 pont;
93–94. Fórizs Botond 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 65 pont;
95–96. Solymosi Lili 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 63 pont;
97–98. Győri Gréta 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 62 pont;
97–98. Hegedűs András 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 62 pont;
99–104. Bányai Kristóf 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 61 pont;
99–104. Magyar Gábor Balázs 9. o. (Eger, Dobó István Gimnázium) 61 pont;
99–104. Simonics Bence 10. o. (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 61 pont;
99–104. Szakál Kende 10. o. (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 61 pont;
99–104. Virág Péter 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 61 pont;
105–106. Császár Boglárka 10. o. (Bonyhád, Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium) 60 pont;
105–106. Mihalik Bálint 10. o. (Kecskemét, Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium) 60 pont;
107. Jeszenői Sára 9. o. (Kecskemét, Kecskeméti Katona József Gimnázium) 59 pont;
109–110. Blázsik Árpád 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 56 pont;
109–110. Kruppa László 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 56 pont;
111–113. Böhm Hanna 9. o. (Pécs, Pécsi Janus Pannonius Gimnázium) 55 pont;
111–113. Szegeczki Hajnalka 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 55 pont;
115–116. Halasi Gergő 9. o. (Kecskemét, Kecskeméti Katona József Gimnázium) 53 pont;
115–116. Polák Mátyás 9. o. (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 53 pont;
117. Plósz István Marcell 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 52 pont;
118. Szathmári Gergely Márton 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 49 pont;
119–123. Erdős Gábor 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 48 pont;
119–123. Imreh Lili 10. o. (Szekszárd, Szekszárdi Garay János Gimnázium) 48 pont;
119–123. Pala Martin 10. o. (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 48 pont;
119–123. Üveges Laura 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 48 pont;
125–128. Döge Áron 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 46 pont;
125–128. Illés Márton 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 46 pont;
125–128. Kun Timon 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 46 pont;
125–128. Pásztor Ádám 9. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 46 pont;
129. Csoma Petra 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 45 pont;
130–134. Harmat Máté 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 44 pont;
130–134. Kaltenecker Balázs Bence 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium) 44 pont;
130–134. Pribelszky Bence 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 44 pont;
130–134. Szegedi Ágoston 9. o. (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma) 44 pont;
135–137. Rőczey Sára 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 43 pont;
135–137. Ruszinkó Gréta 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 43 pont;
135–137. Sikos Ágoston Soma 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 43 pont;
138–139. Szaniszló Máté Zsolt 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 42 pont;
138–139. Turós István Boldizsár 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 42 pont;
140–146. Bunford Anna 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 41 pont;
140–146. Kárpáti Réka 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 41 pont;
140–146. Kiss Gergely 10. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 41 pont;
140–146. Szabó Petra 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 41 pont;
140–146. Szász Csenge 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 41 pont;
140–146. Szűcs Barnabás 10. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 41 pont;
147–150. Gáspár Lehel 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 40 pont;
147–150. Keresztes Balázs 10. o. (Szekszárd, Szekszárdi Garay János Gimnázium) 40 pont;
147–150. Kerkovits Tamás 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 40 pont;
147–150. Seréti Barnabás 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 40 pont;
152–153. Gál Olivér 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 38 pont;
152–153. Gyarmati Imre 10. o. (Budapest, Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium) 38 pont;
154–158. Bodrogi Éva 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 37 pont;
154–158. Kercsó Zsófi 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 37 pont;
154–158. Marsalkó Petra 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 37 pont;
159–162. Farkas Orsolya 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 36 pont;
159–162. Gál Máté 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 36 pont;
159–162. Gombos Dóra 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 36 pont;
159–162. Sebák Fruzsina Jázmin 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 36 pont;
163–164. Orosz Olivér 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 35 pont;
163–164. Szabó Panna 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 35 pont;
165. Mérő Leon 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 34 pont;
166–171. Ákom Károly Áron 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 33 pont;
166–171. Kiss Luca Kata 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 33 pont;
166–171. Szabó Péter Pál 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 33 pont;
166–171. Tasnádi Panna 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 33 pont;
172–176. Hörömpöli Tamás András 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 32 pont;
172–176. Svidró Ákos 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 32 pont;
172–176. Szélpál Petra 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 32 pont;
177–180. Balázs Réka 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 31 pont;
177–180. Borbáth Csilla Kincső 10. o. (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 31 pont;
177–180. Kmeczkó Levente 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 31 pont;
177–180. Tóth Áron 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 31 pont;
181–185. Faragó Tamás 10. o. (Kecskemét, Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium) 30 pont;
181–185. Krakkai Dávid Milán 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 30 pont;
181–185. Lénárt Réka 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 30 pont;
181–185. Nácsa Dominik 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 30 pont;
181–185. Tóth Vivien 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 30 pont;
186–188. Duska Máté 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 29 pont;
186–188. Kórik Edina 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 29 pont;
186–188. Pekk Márton 9. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 29 pont;
189–191. Kertész Zsófia 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 28 pont;
189–191. Waldhauser Miklós 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 28 pont;
192–194. Juhász Csenge Judit 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 27 pont;
192–194. Zsigó Dávid 10. o. (Kecskemét, Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium) 27 pont;
195–197. Kurucz Márton 9. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 26 pont;
195–197. Lukács Milán 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 26 pont;
195–197. Pleva Levente 9. o. (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 26 pont;
198–206. Dobos Krisztián 10. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 25 pont;
198–206. Ender Rozina Júlia 9. o. (Budapest, Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium) 25 pont;
198–206. Iván Zsombor 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 25 pont;
198–206. Krajnik Péter 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 25 pont;
198–206. Molnár Tamás László 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 25 pont;
198–206. Radócz István 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 25 pont;
198–206. Sipos Balázs 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 25 pont;
207–213. Édes Réka 9. o. (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 24 pont;
207–213. Hazir Zorka Anna 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 24 pont;
207–213. Kinyó András 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 24 pont;
207–213. Makrai-Kis Balázs 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 24 pont;
207–213. Slézia Dávid 9. o. (Pécs, Pécsi Janus Pannonius Gimnázium) 24 pont;
207–213. Strenner Dávid Álmos 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 24 pont;
207–213. Telegdi Csongor 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 24 pont;
215–219. Gecseg Bence 10. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 22 pont;
215–219. Gerencser Eszter 10. o. (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 22 pont;
215–219. Kohut Márk Balázs 9. o. (Kecskemét, Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium) 22 pont;
215–219. Nagy Izabel Laura 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 22 pont;
215–219. Tasnádi Bence 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 22 pont;
220–222. Durst Gergő 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 21 pont;
220–222. László Levente 10. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 21 pont;
220–222. Szántai Márk 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 21 pont;
223–227. Fegyverneki Ádám 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 20 pont;
223–227. Héjja Márton 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 20 pont;
223–227. Kovács Ádám Martin 10. o. (Bonyhád, Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium) 20 pont;
223–227. Tóth Vivien 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 20 pont;
228–232. Csongor Réz 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 19 pont;
228–232. Horváth Ákos 10. o. (Budapest, Kempelen Farkas Gimnázium) 19 pont;
228–232. Lisznyai Ádám 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 19 pont;
228–232. Mezei Márton 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 19 pont;
228–232. Pilz Olivér 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 19 pont;
233–235. Bana Bálint 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 18 pont;
233–235. Hugli Benedek 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 18 pont;
236–241. Keresztes Alex Zsolt 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 17 pont;
236–241. Kónya Gergely 10. o. (Dunakeszi, Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium) 17 pont;
236–241. Kovács Richárd 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 17 pont;
236–241. Molnár Botond 9. o. (Kecskemét, Kecskeméti Katona József Gimnázium) 17 pont;
236–241. Nagy Martin 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 17 pont;
236–241. Németh Nándor 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 17 pont;
242–243. Makó Vince 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 16 pont;
244–250. Apró Balázs 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 15 pont;
244–250. Kiss Kíra Johanna 10. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 15 pont;
244–250. Kónya Hanna Luca 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 15 pont;
244–250. Petrovics Péter 10. o. (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 15 pont;
244–250. Rácz Dániel 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 15 pont;
251–256. Boda Márton 10. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 14 pont;
251–256. Gálffy Márton 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 14 pont;
251–256. Korompay Dénes 9. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 14 pont;
251–256. Meskó Gabriella Eszter 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 14 pont;
251–256. Pellei Dóra 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 14 pont;
257–260. Ruszkai Dániel 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 13 pont;
257–260. Szarvas Tamás 9. o. (Budapest, Budapest XVI. Kerületi Szerb Antal Gimnázium) 13 pont;
257–260. Udvarhelyi Péter Gábor 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 13 pont;
261–265. Ferencz Orsolya 10. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 12 pont;
261–265. Hajc Martin Máté 10. o. (Bonyhád, Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium) 12 pont;
261–265. Martonffy Abel 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 12 pont;
266–268. Balla Emese 9. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 11 pont;
266–268. Chalupecky Tamás 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 11 pont;
266–268. Kiss Dániel Bendegúz 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 11 pont;
269–280. Balogh Adrián 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 10 pont;
269–280. Fazekas István 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 10 pont;
269–280. Gyuricsek Szilárd 10. o. (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 10 pont;
269–280. Hajdu Zalán 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 10 pont;
269–280. Pákozdi Dávid 10. o. (Balassagyarmat, Balassagyarmati Balassi Bálint Gimnázium) 10 pont;
269–280. Polgár Sándor Bendegúz 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 10 pont;
269–280. Schnábel Martin 10. o. (Budapest, Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium) 10 pont;
269–280. Szekeres Eszter 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 10 pont;
269–280. Szin Imola 10. o. (Budapest, Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium) 10 pont;
269–280. Zóka Zsolt László 10. o. (Budapest, Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium) 10 pont;
281–286. Bódi Levente Olivér 9. o. (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 9 pont;
281–286. Erdei Zora Vanda 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 9 pont;
281–286. Kiss Máté Ferenc 9. o. (Cegléd, Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium) 9 pont;
281–286. Kocsis Balázs 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 9 pont;
281–286. Üveges Petra 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 9 pont;
287–290. Csomós Bence 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 8 pont;
287–290. Kis Dorka 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 8 pont;
287–290. Sári Kata 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 8 pont;
287–290. Tárkányi Ákos 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 8 pont;
291–299. Jeddi András 9. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 7 pont;
291–299. Kriskó Kitti 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 7 pont;
291–299. Mándli Örs 9. o. (Budapest, Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium) 7 pont;
291–299. Németh Dorina 9. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 7 pont;
291–299. Pohl Bence 10. o. (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 7 pont;
291–299. Szűts Botond 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 7 pont;
300–308. Bozóki Emma 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 6 pont;
300–308. Hajnal Benedek 10. o. (Pécs, Pécsi Janus Pannonius Gimnázium) 6 pont;
300–308. Lajtos Bence Levente 9. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 6 pont;
300–308. Monostori Anna 9. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 6 pont;
300–308. Ryan Voecks 10. o. (London, University College School) 6 pont;
300–308. Takács Donát György 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 6 pont;
300–308. Tar Alexandra 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 6 pont;
300–308. Vadnai Ágnes 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 6 pont;
300–308. Valcsev Dániel 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 6 pont;
309–325. Ágoston Igor Milán 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
309–325. Bényei Zsigmond 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
309–325. Fauszt Gyöngyvér 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 5 pont;
309–325. Habony Márton 9. o. (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 5 pont;
309–325. Kovács Luca Diána 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
309–325. Nagy Gábor János 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 5 pont;
309–325. Nagy-Kalauz Bertalan 9. o. (Bonyhád, Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium) 5 pont;
309–325. Nervetti Péter 9. o. (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 5 pont;
309–325. Petrovics Borisz 9. o. (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 5 pont;
309–325. Pulics Martin 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 5 pont;
309–325. Purgel Márton 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
309–325. Török Anna 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 5 pont;
309–325. Vizi Kristóf Levente 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
326–333. Bartha Balázs Mátyás 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 4 pont;
326–333. Katona Mátyás 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 4 pont;
326–333. Kovács-Deák Kökény 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 4 pont;
326–333. Maurer Anna 10. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 4 pont;
326–333. Radó János 9. o. (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 4 pont;
326–333. Szakács Gábor 9. o. (Budapest, Budapest XVI. Kerületi Szerb Antal Gimnázium) 4 pont;
326–333. Szedlák Bence 9. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 4 pont;
334–339. Forrás Marcell Boldizsár 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 3 pont;
334–339. Szabó Sára 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 3 pont;
334–339. Szedlák Balázs 9. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 3 pont;
340–346. Csákvári Ádám 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 2 pont;
340–346. Fenyvesi Bence 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 2 pont;
340–346. Kákóczki Áron 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 2 pont;
340–346. Takácsi-Nagy Míra 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 2 pont;
340–346. Zhao Xiyu 9. o. (Budapest, Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium) 2 pont;
347–357. Aggod Ádám 9. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 1 pont;
347–357. Aranyossy Mátyás 9. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 1 pont;
347–357. Csedő Balázs 10. o. (Budapest, Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium) 1 pont;
347–357. Dobosy András 9. o. (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 1 pont;
347–357. Ferencz Bence 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 1 pont;
347–357. Hári Anna 9. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 1 pont;
347–357. Sass Ágota 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 1 pont;
347–357. Sebők Tímea 9. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 1 pont;
347–357. Szakmáry-Hegyi Katalin 9. o. (Budapest, Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium) 1 pont;
347–357. Szpisják Bence Tibor 9. o. (Kecskemét, Kecskeméti Bolyai János Gimnázium) 1 pont;
347–357. Tóth Laura 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.