Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 11-12. osztályosok, 2019/2020

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 225 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

Dicséretben részesült:

11–12. Viharos Márta Judit 11. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 183 pont;
19–20. Nagy Dávid 11. o. (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 162 pont;
19–20. Zaránd Andris 11. o. (Budapest, Piarista Gimnázium) 162 pont;
21. Szabó Csege 11. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 157 pont;
25. Székelyhidi Klára 12. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 137 pont;

Következik:

34–35. Schäffer Bálint 11. o. (Pécs, Pécsi Janus Pannonius Gimnázium) 90 pont;
37–38. Pásti Bence 12. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 84 pont;
39–40. Gál Bence 12. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 83 pont;
50–52. Antal Virág Anna 11. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 63 pont;
50–52. Nagy Vanda Orsolya 11. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 63 pont;
50–52. Szanyikovách Sebő 11. o. (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 63 pont;
55. Hodosi Rozi 11. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 60 pont;
63–64. Sas Mór 11. o. (Pécs, Pécsi Leőwey Klára Gimnázium) 54 pont;
65. Szegeczki Nóra 11. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 52 pont;
66–67. Vakaris Klyvis 12. o. (Brüsszel, Homeschooling) 51 pont;
77–79. Ajtai Janka 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 43 pont;
77–79. Škarka Kašpar 11. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 43 pont;
81–82. Fiam Regina 12. o. (Orosháza, Táncsics Mihály Gimnázium és Szakközépiskola) 41 pont;
83–86. Schenk Anna 11. o. (Budapest, Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium) 40 pont;
87–88. Hoppál Zoltán 11. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 39 pont;
89. Szalontai Dorina Enikő 11. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 38 pont;
90. Horváth Alíz 12. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 37 pont;
95–98. Bukta Balázs József 11. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 33 pont;
95–98. Müller Eszter Abigél 11. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 33 pont;
95–98. Nagy Bálint Attila 11. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 33 pont;
95–98. Söjtöry Barbara Sára 11. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 33 pont;
99–102. Molnár Nóra 12. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 32 pont;
104–106. Bódi Martin 11. o. (Makó, József Attila Gimnázium) 30 pont;
109–110. Babolcsay Barbara 12. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 28 pont;
111–113. Pál Mihály 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 27 pont;
114–116. Farkas Dániel 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 26 pont;
114–116. Nagy László 11. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 26 pont;
120–124. Galgóczy Gábor 11. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 24 pont;
120–124. Holczer Vanda 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 24 pont;
120–124. Somogyi Tamás 11. o. (Budapest, Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium) 24 pont;
125–130. Jeddi Gábor 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 23 pont;
125–130. Kiss Bálint 11. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 23 pont;
125–130. Orosz Bence 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 23 pont;
131–134. Tóth Szilárd 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 22 pont;
135–140. Horváth Máté 11. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 21 pont;
135–140. Nagy Dóra 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 21 pont;
141–142. Bordás Milán 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 20 pont;
143–145. Nagy Zétény 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 19 pont;
146–151. Jandó Dániel 12. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 18 pont;
146–151. Pipicz Petra 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 18 pont;
146–151. Ronán Patrik Attila 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 18 pont;
152–154. Szeibert Barnabás 11. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 17 pont;
155–158. Gaál Gergő 11. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 16 pont;
159–164. Nagy Eszter 12. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 15 pont;
159–164. Sándor Réka 12. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 15 pont;
159–164. Teleki Sándor 12. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 15 pont;
159–164. Varga Zita 11. o. (Makó, József Attila Gimnázium) 15 pont;
159–164. Vavra Otília 11. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 15 pont;
165–170. Takács Maja 12. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 14 pont;
171–178. Ágoston Viktor 11. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 13 pont;
171–178. Koczó Attila 11. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 13 pont;
179–184. Pintér Dániel 11. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 12 pont;
179–184. Réfi Balázs 11. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 12 pont;
179–184. Valter Vanda 11. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 12 pont;
188–192. Vinga Richárd 11. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 10 pont;
193–201. Kirchhof Barna 11. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 9 pont;
193–201. Répási Dávid 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 9 pont;
193–201. Szappanos Miklós 11. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 9 pont;
202–204. Imreh Júlia 11. o. (Szeged, SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola) 8 pont;
205–209. Antal Réka 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 7 pont;
205–209. Drong Máté 12. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 7 pont;
205–209. Kundrák Ádám 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 7 pont;
205–209. Longaver Szabolcs 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 7 pont;
215–226. Danyi Kristóf 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
215–226. Domján Dorina 11. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 5 pont;
215–226. Éberle Richárd 12. o. (Tata, Eötvös József Gimnázium) 5 pont;
215–226. Molnár Apollónia Kármen 11. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 5 pont;
215–226. Oleár Zalán 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
215–226. Varga-Balázs Kristóf 12. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 5 pont;
227–232. Gyenes Panna 11. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 4 pont;
227–232. Schein Péter 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 4 pont;
236–238. Muszka Gabriella 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 2 pont;
239–243. Fehér Virág 11. o. (Tata, Eötvös József Gimnázium) 1 pont;
239–243. Nánássy Ábris Dénes 11. o. (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 1 pont;
239–243. Vadnai Mátyás 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.