Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

B-jelű matematika feladatok versenye, 11. osztályosok, 2020/2021

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 273 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1–2. díj: Kalocsai Zoltán (Szombathely, Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium) 258 pont;
1–2. díj: Nagy 551 Levente (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 258 pont;
3. díj: Fekete Richárd (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 257 pont;
6. díj: Török Ágoston (Kecskemét, Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium) 244 pont;
7. díj: Kökényesi Márk Péter (Budapest, Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium) 241 pont;
9–10. díj: Csizmadia Miklós (Budapest, Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium) 235 pont;
9–10. díj: Koleszár Domonkos (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 235 pont;

Dicséretben részesült:

16. Mohay Lili Veronika (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 195 pont;
17. Metzger Ábris András (Pécs, Pécsi Janus Pannonius Gimnázium) 188 pont;
18. Tóth 057 Bálint (Kaposvár, Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium) 187 pont;
21. Rareș Polenciuc (Roman, Colegiul National "Roman-Vodă") 158 pont;
22. Jánosik Máté (Győr, Révai Miklós Gimnázium és Kollégium) 151 pont;
23. Balogh Ádám Péter (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 142 pont;
31–32. Dékány Csaba (Győr, Révai Miklós Gimnázium és Kollégium) 77 pont;
33–34. Szabó 248 Eszter (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 76 pont;

Következik:

40. Révész Máté (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 54 pont;
41. Váczy Dorottya (Pápa, Türr István Gimnázium és Kollégium) 53 pont;
42–43. Szabó András József (Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium) 43 pont;
44. Angel Ádám (Budapest, Lauder Javne Gimnázium) 37 pont;
45. Szendrei Botond (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 36 pont;
46. Ungár Éva (Budapest, Lauder Javne Gimnázium) 20 pont;
48–49. Xu Yiling (Budapest, Városmajori Gimnázium) 15 pont;
51. Marsalkó Petra (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 10 pont;
52–53. Tárkányi Ákos (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 8 pont;
52–53. Szépvölgyi Gergely (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 8 pont;
54. Jan Engler (Hodonín, Jan Engler) 7 pont;
55–61. Tasnádi Panna (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 6 pont;
55–61. Kmeczkó Levente (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 6 pont;
55–61. Kozári Dominik (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 6 pont;
55–61. Kruppa László (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 6 pont;
55–61. Reviczki Roland (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 6 pont;
55–61. Bodrogi Éva (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 6 pont;
55–61. Juhász Csenge Judit (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 6 pont;
62–65. Ádók Dóra (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
62–65. Varga 928 Péter (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 5 pont;
62–65. Sipos Balázs (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
62–65. Nácsa Dominik (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
66–69. Krakkai Dávid Milán (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 4 pont;
66–69. Makó Vince (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 4 pont;
66–69. Lénárt Réka (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 4 pont;
70–85. György Patrik (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 3 pont;
70–85. Jáger Laura (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 3 pont;
70–85. Lévay Anna (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 3 pont;
70–85. Török Miksa (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 3 pont;
70–85. Zsigó Dávid (Kecskemét, Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium) 3 pont;
70–85. Gurabi Kristóf (Budapest, Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium) 3 pont;
70–85. Bakonyi Blanka (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 3 pont;
70–85. Orosz Olivér (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 3 pont;
70–85. Makrai-Kis Balázs (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 3 pont;
70–85. Wagner Márk Benjámin (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 3 pont;
70–85. Barczikay Ákos (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 3 pont;
70–85. Tarján Teréz (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 3 pont;
86–87. Krajnik Péter (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 2 pont;
86–87. Bana Bálint (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 2 pont;
88–90. Csongor 123 Réz (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 1 pont;
88–90. Tasnádi Bence (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 1 pont;
88–90. Kiss 328 Luca Kata (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.