Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9-10. osztályosok, 2020/2021

(részeredmény)

A közölt részeredmények nem hivatalosak, tehát nem is véglegesek.

A javítás állása:

Az összes feladat helyes megoldásával 160 pontot lehetett elérni.

2–3. Szabó Zóra 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 154 pont;
26–27. Fekete Patrik 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 132 pont;
74–75. Héjj Anna 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 65 pont;
85–87. Hajdu Erik 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 57 pont;
97–101. Herendi Réka 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 50 pont;
97–101. Zierer Fanni 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 50 pont;
106–107. Sári Kata 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 46 pont;
115–119. Barta Veronika 9. o. (Brüsszel, European School) 40 pont;
122–124. Duan Jiayi 9. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 37 pont;
125–126. Bacsó Dániel 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 36 pont;
127–128. Som Petra 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 35 pont;
129–131. Szirmai Flóra 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 34 pont;
141–143. Baranyi Barnabás 10. o. (Ráckeve, Ady Endre Gimnázium) 29 pont;
144–150. Makai Petra 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 28 pont;
144–150. Nagy Flóra 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 28 pont;
144–150. Vizsy Lilla 10. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 28 pont;
155–157. Németi Niké 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 26 pont;
158–168. Dankó Orsolya 10. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 25 pont;
158–168. Deák Botond 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 25 pont;
158–168. Hazadi Noémi 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 25 pont;
158–168. Ivánkai Krisztián 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 25 pont;
169–170. Papp Milán 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 24 pont;
171–172. Laczó Dávid 9. o. (Brüsszel, European School) 23 pont;
173–175. Rózsa Félix 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 22 pont;
176–184. Balogh Adrián 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 21 pont;
176–184. Hidvégi Réka 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 21 pont;
176–184. Richolm Lili 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 21 pont;
185–189. Szirák Szabolcs 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 20 pont;
190–194. Molnár Tamás László 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 19 pont;
195–201. Hugli Benedek 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 18 pont;
195–201. Pájer Vilmos 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 18 pont;
195–201. Papdi Krisztián László 10. o. (Pécs, Pécsi Leőwey Klára Gimnázium) 18 pont;
195–201. Vadnai Ágnes 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 18 pont;
202–206. Romaniuc Albert-Iulian 9. o. (Roman, Colegiul National "Roman-Vodă") 17 pont;
202–206. Szili Napsugár 10. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 17 pont;
202–206. Terék Csaba 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 17 pont;
207–213. Fülöp Anna 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 16 pont;
207–213. Pozbai Hanga 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 16 pont;
214–221. Pájer Albert 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 15 pont;
230–238. Kéki Edit 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 13 pont;
230–238. Kis Dorka 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 13 pont;
230–238. Purgel Márton 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 13 pont;
239–241. Brezina Ferenc 10. o. (Ráckeve, Ady Endre Gimnázium) 12 pont;
242–246. Paár Patrik 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 11 pont;
242–246. Tóth Benedek 9. o. (Budapest, Kőbányai Szent László Gimnázium) 11 pont;
242–246. Váradi Domonkos 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 11 pont;
247–258. Fuhrnann Erik 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 10 pont;
247–258. Kovács Richárd 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 10 pont;
259–267. Kátai Tamara 9. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 9 pont;
278–285. Kárász Hanna 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 6 pont;
286–315. Kiss Ákos 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
286–315. Kiss Dániel Bendegúz 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
286–315. Kocsis Balázs 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
286–315. Réz Petra 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
316–318. Bajcsi Boglárka 9. o. (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 4 pont;
319–326. Stadler Zsófia 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 3 pont;
327–333. Suszter Roland 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 2 pont;
327–333. Szatmári Bernát 9. o. (Brüsszel, European School) 2 pont;

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.