Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9-10. osztályosok, 2020/2021

(részeredmény)

A közölt részeredmények nem hivatalosak, tehát nem is véglegesek.

A javítás állása:

Az összes feladat helyes megoldásával 155 pontot lehetett elérni.

2–3. Szabó Zóra 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 149 pont;
26. Fekete Patrik 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 127 pont;
64–65. Sachs Beáta 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 73 pont;
72. Héjj Anna 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 65 pont;
83–85. Hajdu Erik 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 57 pont;
95–99. Zierer Fanni 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 50 pont;
113–116. Barta Veronika 9. o. (Brüsszel, European School) 40 pont;
119–121. Duan Jiayi 9. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 37 pont;
122–123. Bacsó Dániel 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 36 pont;
124–126. Som Petra 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 35 pont;
138–142. Baranyi Barnabás 10. o. (Ráckeve, Ady Endre Gimnázium) 29 pont;
138–142. Szirmai Flóra 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 29 pont;
143–148. Nagy Flóra 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 28 pont;
143–148. Vizsy Lilla 10. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 28 pont;
153–155. Németi Niké 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 26 pont;
156–167. Dankó Orsolya 10. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 25 pont;
156–167. Deák Botond 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 25 pont;
156–167. Hazadi Noémi 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 25 pont;
156–167. Ivánkai Krisztián 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 25 pont;
156–167. Makai Petra 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 25 pont;
168–169. Papp Milán 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 24 pont;
170–171. Laczó Dávid 9. o. (Brüsszel, European School) 23 pont;
172–174. Rózsa Félix 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 22 pont;
175–183. Balogh Adrián 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 21 pont;
175–183. Hidvégi Réka 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 21 pont;
175–183. Richolm Lili 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 21 pont;
184–188. Szirák Szabolcs 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 20 pont;
189–193. Molnár Tamás László 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 19 pont;
194–200. Hugli Benedek 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 18 pont;
194–200. Pájer Vilmos 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 18 pont;
194–200. Papdi Krisztián László 10. o. (Pécs, Pécsi Leőwey Klára Gimnázium) 18 pont;
194–200. Vadnai Ágnes 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 18 pont;
201–205. Romaniuc Albert-Iulian 9. o. (Roman, Colegiul National "Roman-Vodă") 17 pont;
201–205. Szili Napsugár 10. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 17 pont;
201–205. Terék Csaba 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 17 pont;
206–212. Fülöp Anna 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 16 pont;
206–212. Pozbai Hanga 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 16 pont;
213–219. Pájer Albert 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 15 pont;
227–234. Kéki Edit 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 13 pont;
227–234. Kis Dorka 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 13 pont;
227–234. Purgel Márton 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 13 pont;
235–237. Brezina Ferenc 10. o. (Ráckeve, Ady Endre Gimnázium) 12 pont;
238–242. Paár Patrik 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 11 pont;
238–242. Tóth Benedek 9. o. (Budapest, Kőbányai Szent László Gimnázium) 11 pont;
238–242. Váradi Domonkos 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 11 pont;
243–256. Fuhrnann Erik 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 10 pont;
243–256. Kovács Richárd 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 10 pont;
257–266. Kátai Tamara 9. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 9 pont;
277–284. Kárász Hanna 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 6 pont;
285–314. Kiss Ákos 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
285–314. Kiss Dániel Bendegúz 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
285–314. Kocsis Balázs 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
285–314. Réz Petra 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
315–317. Bajcsi Boglárka 9. o. (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 4 pont;
318–325. Stadler Zsófia 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 3 pont;
326–332. Suszter Roland 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 2 pont;
326–332. Szatmári Bernát 9. o. (Brüsszel, European School) 2 pont;

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.