Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9-10. osztályosok, 2020/2021

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 225 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

2–3. díj: Besze Zsolt 10. o. (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 217 pont;
2–3. díj: Szabó Zóra 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 217 pont;
4. díj: Fehérvári Donát 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 214 pont;
5. díj: Cynolter Dorottya 10. o. (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 213 pont;
6. díj: Werner Kinga 10. o. (Budapest, Patrona Hungariae Gimnázium) 212 pont;
7. díj: Szabó Réka 10. o. (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 211 pont;
8–9. díj: Pekk Márton 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 209 pont;
8–9. díj: Kurucz Márton 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 209 pont;
10–11. díj: Schneider Dávid 10. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 207 pont;
10–11. díj: Keszthelyi Eszter 10. o. (Gödöllő, Gödöllői Református Líceum) 207 pont;

Dicséretben részesült:

12–13. Sipeki Márton 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 206 pont;
12–13. Molnár Kristóf 9. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 206 pont;
14–16. Halász Henrik 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 203 pont;
14–16. Foris Dávid 9. o. (Gödöllő, Gödöllői Török Ignác Gimnázium) 203 pont;
14–16. Hosszu Noel 10. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 203 pont;
17–18. Deák Gergely 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimnázium) 201 pont;
17–18. Patricia Janecsko 9. o. (Oberursel, Frankfurt International School) 201 pont;
19. Radzik Réka 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 190 pont;
20. Barát Benedek 10. o. (Veszprém, Lovassy László Gimnázium) 181 pont;
21–22. Vankó Lóránt Albert 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 177 pont;
21–22. Vitálos Tünde 9. o. (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 177 pont;
23–24. Szabó Viktória 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 174 pont;
25. Simon 456 Dániel 10. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 171 pont;
26. Fekete Patrik 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 169 pont;
27. Deme Erik 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 168 pont;
28–29. Tóth Gréta 10. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 167 pont;
28–29. Szirtes Hanna 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 167 pont;
30. Bettesch Helga Adél 9. o. (Budapest, Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium) 165 pont;
31. Gecseg Bence 10. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 164 pont;
32. Wrana Gergő 10. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 163 pont;
33. Tomesz László Gergő 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 162 pont;
34–35. Jakusch Tamás 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 154 pont;
34–35. Waldhauser Miklós 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 154 pont;
37. Murai Dóra Eszter 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 145 pont;
38. Kaltenecker Balázs Bence 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium) 144 pont;
39. Geretovszky Márton László 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 143 pont;
41. Klepáček László 10. o. (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 141 pont;
43. Ágoston Barbara 10. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 138 pont;
44. Sarnyai zalán 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 136 pont;
46. Szittyai Anna 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 131 pont;
47. Szamkó Szabolcs 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 126 pont;
48. Josepovits Gábor 10. o. (Budapest, Budapest XVI. Kerületi Szerb Antal Gimnázium) 125 pont;
49–50. Kalmár Botond 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 122 pont;
49–50. Princz-Jakovics Anna 9. o. (Kecskemét, Kecskeméti Katona József Gimnázium) 122 pont;
51. Viczián Dániel 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 121 pont;
52. Nagy László Zsolt 10. o. (Budapest, Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium) 119 pont;
53. Novák Zalán Zoltán 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 113 pont;

Következik:

54. Zádor-Nagy Zsombor 10. o. (Budapest, Kosztolányi Dezső Gimnázium) 112 pont;
55. Biborka Dániel 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 111 pont;
56. Szabó 423 Ágnes 10. o. (Kecskemét, Kecskeméti Katona József Gimnázium) 107 pont;
57. Heltovics Lilla 9. o. (Budapest, Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium) 106 pont;
58. Zádori Petra 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 104 pont;
59–60. Jójárt Emese 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 103 pont;
59–60. Bacsek Bálint 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 103 pont;
61–62. Ferenc Ákos 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 102 pont;
63. Morvai Eliza 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 100 pont;
64. Kurucz Kitti 9. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 98 pont;
65. Kádár 1115 Júlia 10. o. (Zalaegerszeg, Kölcsey Ferenc Gimnázium) 96 pont;
66. Schleier Anna 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 90 pont;
68. Iványi Zsolt 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 86 pont;
69–71. Komm Sára 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 81 pont;
69–71. Sipos Dorka 10. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 81 pont;
69–71. Atanaszov Hedvig 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 81 pont;
72. Hochschorner Virág 10. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 79 pont;
73–75. Magyar Gábor Balázs 10. o. (Eger, Dobó István Gimnázium) 77 pont;
73–75. Csáki Borbála 10. o. (Budapest, Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium) 77 pont;
73–75. Perényi Lídia 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 77 pont;
76. Sachs Beáta 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 74 pont;
78. Ferencz Mátyás 10. o. (Budapest, Németh László Gimnázium) 72 pont;
79. Tatár Ágoston 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 71 pont;
80–82. Bencsik Bendegúz 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 69 pont;
80–82. Vidák-Bécs Máté 10. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 69 pont;
80–82. Héjj Anna 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 69 pont;
83–84. Skarka Boris 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 68 pont;
83–84. Várhegyi Hajnal Eszter 9. o. (Budapest, Alternatív Közgazdasági Gimnázium) 68 pont;
85. Szekeres Laura Anna 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 67 pont;
86. Herendi Réka 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 65 pont;
87. Van Rijs Luca 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 64 pont;
88. Cseresznye Zalán 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 63 pont;
89–90. Hajdu Erik 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 62 pont;
89–90. Hangodi Hajnalka 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 62 pont;
91–92. Mészáros Anna Veronika 10. o. (Budapest, Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium) 60 pont;
91–92. Duzmath Brigitta 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 60 pont;
93. Angyal Fanni Zsófia 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 59 pont;
94–95. Bilicki Vilmos 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 58 pont;
94–95. László Levente 10. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 58 pont;
96–97. Pulics Martin 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 55 pont;
96–97. Molnár-Szirtesi Regő 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 55 pont;
98–101. Ye Pengcheng 10. o. (Budapest, SEK Budapest Óvoda Általános Iskola és Gimnázium) 54 pont;
98–101. Hochenburger Zoárd 9. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 54 pont;
98–101. Zierer Fanni 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 54 pont;
98–101. Bánovics Anna 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 54 pont;
102. Csala Hanga 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 52 pont;
103–106. Szpisják Bence Tibor 10. o. (Kecskemét, Kecskeméti Bolyai János Gimnázium) 50 pont;
103–106. Laskai Botond 9. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 50 pont;
103–106. Nagy Flóra 10. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 50 pont;
103–106. Várady Míra 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 50 pont;
107–108. Szirmai Flóra 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 49 pont;
107–108. Nemes 468 Kornél 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 49 pont;
109–110. Van Rijs Dóra 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 48 pont;
109–110. Urszuly Péter 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 48 pont;
111–113. Csintalan Gergely 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 47 pont;
111–113. Vaszilievits-Sömjén Villő 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 47 pont;
111–113. Karádi Virág 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 47 pont;
114–115. Hankiss Angéla Rita 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 46 pont;
114–115. Sári Kata 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 46 pont;
116–117. Hári Anna 10. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 45 pont;
116–117. Kothencz Laura 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 45 pont;
118. Hűse Máté 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 44 pont;
119. Antal Sára 10. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 43 pont;
120. Bundik Brigitta 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 42 pont;
121–123. Bacsó Dániel 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 41 pont;
121–123. Juhász Máté Levente 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 41 pont;
121–123. Bakos Eszter 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 41 pont;
124–128. Som Petra 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 40 pont;
124–128. Nagy Flóra 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 40 pont;
124–128. Zsigószki Milán 9. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 40 pont;
124–128. László Gergely 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 40 pont;
124–128. Barta Veronika 9. o. (Brüsszel, European School) 40 pont;
129. Jeviczki Soma Balázs 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 39 pont;
130–131. Kormányos Kristóf 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 38 pont;
130–131. Fenyvesi Bence 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 38 pont;
132–133. Csorba Mihály 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 37 pont;
132–133. Duan Jiayi 9. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 37 pont;
134–135. Borján Gergő 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 35 pont;
134–135. Ruszkai Dániel 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 35 pont;
136–139. Polyányi Zorka 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 34 pont;
136–139. Horváth 530 Mihály 10. o. (Budapest, Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és Gimnázium) 34 pont;
136–139. Szittya Marcell Kristóf 10. o. (Budapest, Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium) 34 pont;
136–139. Seprődi Barnabás Bendegúz 9. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 34 pont;
140. Papp Milán 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 33 pont;
141–148. Koczkás Árpád 10. o. (Pécs, Pécsi Janus Pannonius Gimnázium) 32 pont;
141–148. Kistüttősi Ákos 10. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 32 pont;
141–148. Varga 241 Ildikó Kata 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 32 pont;
141–148. Töreczki Gábor 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 32 pont;
141–148. Szaló Tamás Botond 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 32 pont;
141–148. Szabó-Seri Lilla 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 32 pont;
141–148. Hazadi Noémi 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 32 pont;
149–153. Czehlár Gergely 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 31 pont;
149–153. Tetzl Szilárd 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 31 pont;
149–153. Mázsi Áron 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 31 pont;
149–153. Deák Botond 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 31 pont;
149–153. Makai Petra 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 31 pont;
154. Bánfi Barnabás 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 30 pont;
155–159. Rózsa Félix 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 29 pont;
155–159. Keresztes Alex Zsolt 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 29 pont;
155–159. Pásztor Ádám 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 29 pont;
155–159. Baranyi 13 Barnabás 10. o. (Ráckeve, Ady Endre Gimnázium) 29 pont;
155–159. Szegedi Ágoston 10. o. (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma) 29 pont;
160–164. Németh Regő 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 28 pont;
160–164. Vizsy Lilla 10. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 28 pont;
160–164. Hartmann Botond 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 28 pont;
160–164. Vadnai Ágnes 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 28 pont;
160–164. Baranyi Bartal 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 28 pont;
165–169. Farkas Roland 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 27 pont;
165–169. Kis Orsolya 9. o. (Kecskemét, Kecskeméti Katona József Gimnázium) 27 pont;
165–169. Terék Csaba 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 27 pont;
165–169. Zupkó Bence Kristóf 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 27 pont;
165–169. Nádasdy-Horváth Hunor 10. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 27 pont;
170–173. Tarján Bernát 9. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 26 pont;
170–173. Németi Niké 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 26 pont;
170–173. Balla Emese 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 26 pont;
170–173. Balogh Adrián 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 26 pont;
174–181. Welther Károly 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 25 pont;
174–181. Dankó Orsolya 10. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 25 pont;
174–181. Barta Zsófia 10. o. (Pécs, Pécsi Janus Pannonius Gimnázium) 25 pont;
174–181. Ivánkai Krisztián 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 25 pont;
174–181. Ember Áron Marcell 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 25 pont;
174–181. Kercza Róbert 10. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 25 pont;
174–181. Szirák Szabolcs 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 25 pont;
174–181. Németh Nándor 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 25 pont;
182–185. Szabó Zsombor 10. o. (Esztergom, Esztergomi Dobó Katalin Gimnázium) 24 pont;
182–185. Fazekas István 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 24 pont;
182–185. Hidvégi Réka 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 24 pont;
186–188. Wernsdörfer Albert 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 23 pont;
186–188. Demeter Sarolta 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 23 pont;
186–188. Laczó Dávid 9. o. (Brüsszel, European School) 23 pont;
189–190. Zentai Zoé 9. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 22 pont;
189–190. Somogyi Martin Tibor 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 22 pont;
191–197. Süveges Gergő 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 21 pont;
191–197. Richolm Lili 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 21 pont;
191–197. Kovács Kinga Katalin 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 21 pont;
191–197. Slézia Dávid 10. o. (Pécs, Pécsi Janus Pannonius Gimnázium) 21 pont;
191–197. Németh Dorina 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 21 pont;
191–197. Pusztai Lóránt 10. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 21 pont;
198–199. Ander Leon 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 20 pont;
198–199. Katona Mátyás 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 20 pont;
200–202. Erős Ferenc 10. o. (Esztergom, Esztergomi Dobó Katalin Gimnázium) 19 pont;
200–202. Molnár Tamás László 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 19 pont;
203–210. Gergely Brigitta 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 18 pont;
203–210. Pájer Vilmos 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 18 pont;
203–210. Török Hanga 9. o. (Budapest, Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium) 18 pont;
203–210. Papdi Krisztián László 10. o. (Pécs, Pécsi Leőwey Klára Gimnázium) 18 pont;
203–210. Vadász Dániel 10. o. (Budapest, ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium) 18 pont;
203–210. Lisznyai Ádám 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 18 pont;
203–210. Aggod Ádám 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 18 pont;
203–210. Hugli Benedek 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 18 pont;
211–216. Szili Napsugár 10. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 17 pont;
211–216. Riesing Borka 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 17 pont;
211–216. Pájer Albert 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 17 pont;
211–216. Romaniuc Albert-Iulian 9. o. (Roman, Colegiul National "Roman-Vodă") 17 pont;
211–216. Serflek Péter 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 17 pont;
211–216. Jeddi András 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 17 pont;
217–226. Szedlák Balázs 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 16 pont;
217–226. Fülöp Anna 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 16 pont;
217–226. Simkó Noémi 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 16 pont;
217–226. Szabó Enikő Lilla 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 16 pont;
217–226. Kovács-Toperczer Kinga 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 16 pont;
217–226. Paár Patrik 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 16 pont;
217–226. Ágoston Igor Milán 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 16 pont;
217–226. Gardev Dániel 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 16 pont;
217–226. Pozbai Hanga 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 16 pont;
217–226. Hatvani Zsófia 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 16 pont;
227–231. Bagladi Milán Zsolt 10. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 15 pont;
227–231. Papp Máté 10. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 15 pont;
227–231. Csizi Jázmin 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 15 pont;
227–231. Rácz Boglárka 9. o. (Kecskemét, Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium) 15 pont;
227–231. Takács Donát György 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 15 pont;
232–238. Hadersprung Norbert 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 14 pont;
232–238. Nagy 989 Lea 10. o. (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 14 pont;
232–238. Szabó Martin Attila 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 14 pont;
232–238. Szélpál Petra 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 14 pont;
232–238. Varga Domonkos Márk 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 14 pont;
232–238. Nagy Mihály Gyula 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 14 pont;
239–246. Ábel Mártonffy 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 13 pont;
239–246. Szentmiklósi Nóra Réka 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 13 pont;
239–246. Nánási-Kocsis András 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 13 pont;
239–246. Purgel Márton 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 13 pont;
239–246. Antal Álmos 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 13 pont;
239–246. Kéki Edit 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 13 pont;
239–246. Fuhrnann Erik 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 13 pont;
239–246. Kis Dorka 004 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 13 pont;
247–249. Megyery Bence 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 12 pont;
247–249. Brezina Ferenc 10. o. (Ráckeve, Ady Endre Gimnázium) 12 pont;
247–249. Lambert Balázs 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 12 pont;
250–255. Nagy Dániel 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 11 pont;
250–255. Bodnár Imola 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 11 pont;
250–255. Tóth 081 Benedek 9. o. (Budapest, Kőbányai Szent László Gimnázium) 11 pont;
250–255. Váradi Domonkos 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 11 pont;
250–255. Tóth Olivér Marcell 9. o. (Budapest, Leövey Klára Gimnázium) 11 pont;
250–255. Molnár Ádám 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 11 pont;
256–263. Pataky Ádám 9. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 10 pont;
256–263. Lukács Róbert 10. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 10 pont;
256–263. Káczán-Tóth Vajk 10. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 10 pont;
256–263. Olar Alexander 9. o. (Kecskemét, Kecskeméti Katona József Gimnázium) 10 pont;
256–263. Kovács 001 Richárd 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 10 pont;
256–263. Balla Ágnes 9. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 10 pont;
256–263. Abonyi Bence 10. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 10 pont;
256–263. Kovács Luca Diána 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 10 pont;
264–271. Maczkó Levente 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 9 pont;
264–271. Várhegyi Viola Dóra 10. o. (Budapest, Alternatív Közgazdasági Gimnázium) 9 pont;
264–271. Fuder Péter 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 9 pont;
264–271. Pásztor Viktória Blanka 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 9 pont;
264–271. Szilágyi Kornél Csaba 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 9 pont;
264–271. Kátai Tamara 9. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 9 pont;
264–271. Polgár Sándor Bendegúz 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 9 pont;
264–271. Nyilas Domonkos István 9. o. (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 9 pont;
272–279. Györke Orsolya 9. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 8 pont;
272–279. Hajdu Bendegúz 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 8 pont;
272–279. Beke Ambrus 10. o. (Gödöllő, Premontrei Szent Norbert Gimnázium) 8 pont;
272–279. Keresztes Márk Adrián 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 8 pont;
272–279. Nagy Sára Agáta 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 8 pont;
272–279. Virág 341 Péter 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 8 pont;
272–279. Fercsák Flórián 9. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 8 pont;
280–284. Vukics Zoé 10. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 7 pont;
280–284. Péter Balázs 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 7 pont;
280–284. Virág Dávid 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 7 pont;
280–284. Könye Nátán 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 7 pont;
285–289. Flórián Kíra 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 6 pont;
285–289. Kárász Hanna 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 6 pont;
285–289. Üveges Ádám 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 6 pont;
290–319. Kovács Lujza Franciska 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 5 pont;
290–319. Kiss Ákos 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
290–319. Murár András 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 5 pont;
290–319. Erdei Zora Vanda 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
290–319. Tóth Luca Veronika 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
290–319. Vass Boldizsár 10. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 5 pont;
290–319. Bényei Zsigmond 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
290–319. Bogár-Szabó Mihály 9. o. (Kecskemét, Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium) 5 pont;
290–319. Balogh András Márton 9. o. (Budapest, Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium) 5 pont;
290–319. Csongor Medgyesy 10. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 5 pont;
290–319. Németh Dávid László 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
290–319. Németh Máté 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
290–319. Simon Dominik László 10. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 5 pont;
290–319. Vanyó Gréta 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
290–319. Kaposi Réka 9. o. (Budapest, Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium) 5 pont;
290–319. Cziráki Boglárka 10. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 5 pont;
290–319. Harmatha Bercel 10. o. (Budapest, Bethlen Gábor Gimnázium) 5 pont;
290–319. Fébert Richárd 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 5 pont;
290–319. Kiss Dániel Bendegúz 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
290–319. Göncző Emma 9. o. (Nyíregyháza, Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium) 5 pont;
290–319. Korompay Dénes 10. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 5 pont;
290–319. Hanuska Gergely Zsolt 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
290–319. Réz Petra 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
290–319. Chalupecky Tamás 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
290–319. Nagy Gábor János 10. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 5 pont;
290–319. Juhász 879 Marcell 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
290–319. Retter Dóra Lili 10. o. (Budapest, Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium) 5 pont;
290–319. Barkóczi Zsombor 10. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 5 pont;
290–319. Kocsis Balázs 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
320–321. Bajcsi Boglárka 9. o. (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 4 pont;
320–321. Molnár Zalán 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 4 pont;
322–328. Sódar Luca Katalin 9. o. (Budapest, Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium) 3 pont;
322–328. Stadler Zsófia 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 3 pont;
322–328. Kiss Máté Ferenc 10. o. (Cegléd, Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium) 3 pont;
322–328. Tóth Ádám Attila 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 3 pont;
322–328. Fürész Tibor 10. o. (Budapest, Újpesti Babits Mihály Gimnázium és Általános Iskola) 3 pont;
322–328. Kákóczki Áron 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 3 pont;
329–334. Márkus-Deák Attila 9. o. (Győr, Révai Miklós Gimnázium és Kollégium) 2 pont;
329–334. Suszter Roland 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 2 pont;
329–334. Sváb Dorottya 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 2 pont;
329–334. Szatmári Bernát 9. o. (Brüsszel, European School) 2 pont;
335–339. Nagy Domonkos lászló 9. o. (Budapest, Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium) 1 pont;
335–339. Horváth 204 Lóránt 9. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 1 pont;
335–339. Fodor Ágoston 10. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 1 pont;
335–339. Roppantó Dorka 9. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.