Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 11-12. osztályosok, 2020/2021

(részeredmény)

A közölt részeredmények nem hivatalosak, tehát nem is véglegesek.

A javítás állása:

Az összes feladat helyes megoldásával 155 pontot lehetett elérni.

14. Téglás Panna 11. o. (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 130 pont;
15–16. Zaránd Andris 12. o. (Budapest, Piarista Gimnázium) 127 pont;
23–24. Bana Marcell 11. o. (Budapest, Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium) 84 pont;
26. Baksay Réka 11. o. (Békéscsaba, Andrássy Gyula Gimnázium és Kollégium) 80 pont;
44. Szlovencsák Nóra 11. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 49 pont;
45. Ruszinkó Zita 11. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 48 pont;
50. Domján Dorina 11. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 40 pont;
57–58. Duska Máté 11. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 33 pont;
59–61. Gurabi Kristóf 11. o. (Budapest, Budapest-Fasori Evangélikus Gimnézium) 31 pont;
72–77. Fekete Floranna 11. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 24 pont;
78–80. Nagy Vanda Orsolya 12. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 23 pont;
81–84. Mihalik Bálint 11. o. (Kecskemét, Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium) 22 pont;
85–91. Bana Bálint 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 21 pont;
85–91. Tóth Áron 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 21 pont;
106–108. Ádók Dóra 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 17 pont;
106–108. Hajdu Zalán 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 17 pont;
106–108. Schnábel Martin 11. o. (Budapest, Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium) 17 pont;
109–115. Döge Áron 11. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 15 pont;
109–115. Gábor Donát 11. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 15 pont;
109–115. Svidró Ákos 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 15 pont;
116–123. Buzás Bence István 12. o. (Budapest, Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium) 14 pont;
116–123. Tóth Tamás 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 14 pont;
124–126. Csomós Bence 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 13 pont;
124–126. Szántó Marcell 11. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 13 pont;
127–133. Bárány Bendegúz Levente 11. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 12 pont;
127–133. Lukács Milán 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 12 pont;
127–133. Makó Vince 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 12 pont;
127–133. Seréti Barnabás 11. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 12 pont;
138–146. Bartha Zsombor 11. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 10 pont;
138–146. Orosz Olivér 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 10 pont;
138–146. Takács András 12. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 10 pont;
147–151. Jan Engler 11. o. (Hodonín, Jan Engler) 9 pont;
161–166. Škarka Kašpar 12. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 7 pont;
167–169. Kiss Luca Kata 11. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 6 pont;
170–177. Kinyó András 11. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 5 pont;
170–177. Tóth Laura 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.