Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 11-12. osztályosok, 2020/2021

(részeredmény)

A közölt részeredmények nem hivatalosak, tehát nem is véglegesek.

A javítás állása:

Feldolgozott feladatokMég nem javítottuk ki teljesen
2020. szeptember C. 1618., C. 1619., C. 1620., C. 1621., C. 1622.
2020. október C. 1625., C. 1626., C. 1627., C. 1628., C. 1629.
2020. november C. 1632., C. 1633., C. 1634., C. 1635., C. 1636.
2020. december C. 1639., C. 1640., C. 1641., C. 1642., C. 1643.
2021. január C. 1646., C. 1647., C. 1648., C. 1649., C. 1650.
2021. február C. 1653., C. 1654., C. 1655., C. 1656., C. 1657.
2021. március C. 1660., C. 1661., C. 1662., C. 1663., C. 1664.
2021. április C. 1667., C. 1668., C. 1669., C. 1670., C. 1671.
2021. május C. 1674., C. 1675., C. 1676., C. 1677., C. 1678.

Az összes feladat helyes megoldásával 225 pontot lehetett elérni.

17–18. Téglás Panna 11. o. (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 172 pont;
25. Baksay Réka 11. o. (Békéscsaba, Andrássy Gyula Gimnázium és Kollégium) 110 pont;
38–39. Ruszinkó Zita 11. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 58 pont;
42–43. Szlovencsák Nóra 11. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 56 pont;
48. Domján Dorina 11. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 45 pont;
56–59. Gurabi Kristóf 11. o. (Budapest, Budapest-Fasori Evangélikus Gimnézium) 36 pont;
71–73. Bana Bálint 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 26 pont;
78–83. Fekete Floranna 11. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 24 pont;
84–85. Nagy Vanda Orsolya 12. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 23 pont;
86–88. Mihalik Bálint 11. o. (Kecskemét, Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium) 22 pont;
89–95. Seréti Barnabás 11. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 21 pont;
89–95. Tóth Áron 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 21 pont;
96–102. Döge Áron 11. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 20 pont;
110. Hajdu Zalán 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 18 pont;
111–113. Ádók Dóra 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 17 pont;
111–113. Makó Vince 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 17 pont;
111–113. Schnábel Martin 11. o. (Budapest, Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium) 17 pont;
115–120. Gábor Donát 11. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 15 pont;
115–120. Svidró Ákos 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 15 pont;
121–126. Buzás Bence István 12. o. (Budapest, Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium) 14 pont;
121–126. Tóth Tamás 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 14 pont;
127–129. Csomós Bence 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 13 pont;
127–129. Szántó Marcell 11. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 13 pont;
130–134. Bárány Bendegúz Levente 11. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 12 pont;
130–134. Lukács Milán 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 12 pont;
138–147. Bartha Zsombor 11. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 10 pont;
138–147. Jan Engler 11. o. (Hodonín, Jan Engler) 10 pont;
138–147. Orosz Olivér 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 10 pont;
138–147. Takács András 12. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 10 pont;
161–166. Škarka Kašpar 12. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 7 pont;
167–170. Kiss Luca Kata 11. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 6 pont;
171–177. Kinyó András 11. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 5 pont;
171–177. Tóth Laura 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.