Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 11-12. osztályosok, 2020/2021

(részeredmény)

A közölt részeredmények nem hivatalosak, tehát nem is véglegesek.

A javítás állása:

Az összes feladat helyes megoldásával 180 pontot lehetett elérni.

15. Téglás Panna 11. o. (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 149 pont;
24. Baksay Réka 11. o. (Békéscsaba, Andrássy Gyula Gimnázium és Kollégium) 94 pont;
28–29. Bana Marcell 11. o. (Budapest, Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium) 84 pont;
41–42. Ruszinkó Zita 11. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 53 pont;
44–45. Szlovencsák Nóra 11. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 51 pont;
51. Domján Dorina 11. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 40 pont;
63–64. Gurabi Kristóf 11. o. (Budapest, Budapest-Fasori Evangélikus Gimnézium) 31 pont;
74–81. Fekete Floranna 11. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 24 pont;
82–83. Nagy Vanda Orsolya 12. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 23 pont;
84–86. Mihalik Bálint 11. o. (Kecskemét, Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium) 22 pont;
87–94. Bana Bálint 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 21 pont;
87–94. Seréti Barnabás 11. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 21 pont;
87–94. Tóth Áron 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 21 pont;
95–102. Döge Áron 11. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 20 pont;
110. Hajdu Zalán 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 18 pont;
111–112. Ádók Dóra 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 17 pont;
111–112. Schnábel Martin 11. o. (Budapest, Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium) 17 pont;
114–119. Gábor Donát 11. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 15 pont;
114–119. Svidró Ákos 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 15 pont;
120–125. Buzás Bence István 12. o. (Budapest, Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium) 14 pont;
120–125. Tóth Tamás 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 14 pont;
126–128. Csomós Bence 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 13 pont;
126–128. Szántó Marcell 11. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 13 pont;
129–134. Bárány Bendegúz Levente 11. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 12 pont;
129–134. Lukács Milán 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 12 pont;
129–134. Makó Vince 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 12 pont;
138–147. Bartha Zsombor 11. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 10 pont;
138–147. Jan Engler 11. o. (Hodonín, Jan Engler) 10 pont;
138–147. Orosz Olivér 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 10 pont;
138–147. Takács András 12. o. (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 10 pont;
161–166. Škarka Kašpar 12. o. (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 7 pont;
167–170. Kiss Luca Kata 11. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 6 pont;
171–177. Kinyó András 11. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 5 pont;
171–177. Tóth Laura 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.