Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

G-jelű fizika gyakorlatok versenye, 9. osztályosok, 2020/2021

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 97 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Molnár Kristóf (Budapest, Városmajori Gimnázium) 95 pont;
3. díj: Fehérvári Donát (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 89 pont;
4. díj: Patricia Janecsko (Oberursel, Frankfurt International School) 88 pont;
6. díj: Dancsák Dénes (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 82 pont;

Dicséretben részesült:

9. Kornya Gergely Csaba (Budapest, Bethlen Gábor Gimnázium) 66 pont;
10. Bogdán Benedek (Budapest, Városmajori Gimnázium) 61 pont;
11. Jeney Zsolt (Budapest, Városmajori Gimnázium) 54 pont;
12. Novák Péter (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 47 pont;

Következik:

14. Szeibert Dominik (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 21 pont;
16. Vízi Zalán (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 18 pont;
18. Beke János (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 16 pont;
19. Lőrincz Gergely (Budapest, Szerb Antal Gimnázium) 15 pont;
20. Fáklya Balázs Zoltán (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 14 pont;
21. Emődi Marcell (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 12 pont;
22. Kozma Bertalan (Budapest, Szerb Antal Gimnázium) 11 pont;
23–24. Töreczki Gábor (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 10 pont;
23–24. Barna Ádám (Szolnok, Varga Katalin Gimnázium) 10 pont;
25–26. Sebestyén Márton (Budapest, Városmajori Gimnázium) 9 pont;
25–26. Pálinkás Anna Borbála (Budapest, Városmajori Gimnázium) 9 pont;
27–28. Kolláth Gergely Sándor (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 8 pont;
29. Zsova Levente (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 7 pont;
30. Gál Brúnó (Budapest, Városmajori Gimnázium) 6 pont;
31–33. Tarján Bernát (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 5 pont;
31–33. Kopunec Gergely Dániel (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
34–35. Milassin Brúnó (Budapest, Városmajori Gimnázium) 4 pont;
34–35. Putnoki Gergő Zoltán (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 4 pont;
36–42. Filkóházi Nándor (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 3 pont;
36–42. Flaskó Ádám (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 3 pont;
36–42. Timár Lilla (Budapest, Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium) 3 pont;
36–42. Fercsák Flórián (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 3 pont;
36–42. Horváth Simon (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 3 pont;
36–42. Kún Benedek (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 3 pont;
43–44. Esztinka Anna Karolina (Budapest, Városmajori Gimnázium) 2 pont;

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.