Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

G-jelű fizika gyakorlatok versenye, 10. osztályosok, 2020/2021

Végeredmény

Az összes feladat helyes megoldásával 97 pontot lehetett elérni.

Díjazottak:

1. díj: Cynolter Dorottya (Budapest, Veres Pálné Gimnázium) 94 pont;
2. díj: Veszprémi Rebeka Barbara (Budapest, Városmajori Gimnázium) 91 pont;
3–4. díj: Marozsi Lenke Sára (Kecskemét, Kecskeméti Katona József Gimnázium) 89 pont;
3–4. díj: Kovács Dorina (Kecskemét, Kecskeméti Katona József Gimnázium) 89 pont;
5. díj: Waldhauser Miklós (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 85 pont;
6–7. díj: Szabó Réka (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 84 pont;
6–7. díj: Láng Erik (Balatonfüred, Lóczy Lajos Gimnázium) 84 pont;
8–9. díj: Jeszenői Sára (Kecskemét, Kecskeméti Katona József Gimnázium) 81 pont;
8–9. díj: Josepovits Gábor (Budapest, Budapest XVI. Kerületi Szerb Antal Gimnázium) 81 pont;
10. díj: Buzási-Temesi Imre (Budapest, Jedlik Ányos Gimnázium) 79 pont;

Dicséretben részesült:

13. Hegedűs Máté Miklós (Budapest, Városmajori Gimnázium) 71 pont;
15. Kohut Márk Balázs (Kecskemét, Kecskeméti Katona József Gimnázium) 65 pont;
18. Lipóczi Levente (Kecskemét, Kecskeméti Katona József Gimnázium) 61 pont;
19–20. Bacsó Dániel (Budapest, Városmajori Gimnázium) 58 pont;

Következik:

22. Medveczki Gábor József (Cegléd, Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium) 37 pont;
24. Havasi Marcell Milán (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 28 pont;
25. Koczkás Árpád (Pécs, Pécsi Janus Pannonius Gimnázium) 18 pont;
30–31. Varga 451 Erik (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 12 pont;
30–31. Morvai Eliza (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 12 pont;
32–34. Kulcsár László (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 11 pont;
32–34. Rózsa Félix (Budapest, Városmajori Gimnázium) 11 pont;
32–34. Salamon Zsigmond (Keszthely, Keszthelyi Vajda János Gimnázium) 11 pont;
35–36. Sass Ágota (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 10 pont;
35–36. Pásztor Ádám (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 10 pont;
37–38. Kiss Máté Ferenc (Cegléd, Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium) 8 pont;
37–38. Papdi Krisztián László (Pécs, Pécsi Leőwey Klára Gimnázium) 8 pont;
39–40. Borján Gergő (Budapest, Városmajori Gimnázium) 7 pont;
39–40. Bak Angelika (Kecskemét, Kecskeméti Katona József Gimnázium) 7 pont;
41. Bucskó Gábor (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 6 pont;
42. Bóta Noel (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 5 pont;
43–47. Sándor Bence (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 4 pont;
43–47. Göbler Domonkos (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 4 pont;
43–47. Varga Domonkos Márk (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 4 pont;
43–47. Mázsi Áron (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 4 pont;
43–47. Kurucz Márton (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 4 pont;
49–51. Gombos Dániel (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 2 pont;
52–59. Darab Dániel (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 1 pont;
52–59. Pollák Zétény (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 1 pont;
52–59. Váradi 420 István (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 1 pont;
52–59. Papp Milán (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 1 pont;
52–59. Sípos Zoltán Tibor (Szentendre, Szentendrei Móricz Zsigmond Gimnázium) 1 pont;
52–59. Nagy Gábor János (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 1 pont.

A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.