Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

Egy iskola versenyzői: Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium


A-jelű (nehezebb) matematika feladatok versenye

    Díjat nyert:

      1. Paulin Roland, 12. o., 135 pont
      2. Nagy Csaba, 11. o., 125 pont
      3. Erdélyi Márton, 12. o., 121 pont
      4. Tomon István, 9. o., 115 pont
      5. Kisfaludi-Bak Sándor, 11. o., 109 pont
      7. Hujter Bálint, 11. o., 99 pont
      10. Kónya Gábor, 11. o., 76 pont

    Dicséretben részesült:

      11. Fischer Richárd, 11. o., 53 pont
      13. Kutas Péter, 11. o., 29 pont
      14-15. Dücső Márton, 11. o., 24 pont
      14-15. Korándi Dániel, 10. o., 24 pont
      19-20. Molnár András, 12. o., 14 pont

    Helyezett:

      23. Radnai András, 11. o., 9 pont
      24-25. Szilágyi Dániel, 11. o., 6 pont
      26-34. Balambér Dávid, 11. o., 5 pont
      26-34. Lovász László Miklós, 10. o., 5 pont
      26-34. Nagy Gergely Gábor, 10. o., 5 pont
      35. Bohus Péter, 11. o., 2 pont
      36-39. Balogh Hajnalka, 9. o., 1 pont
      36-39. Vásárhelyi Bálint Márk, 10. o., 1 pont

B-jelű matematika feladatok versenye, 1-8. osztályosok

    Díjat nyert:

      1. Nagy János, 7. o., 223 pont

    Dicséretben részesült:

      6. Szórádi Márk, 8. o., 78 pont
      7. Aujeszky Tamás, 8. o., 50 pont
      8. Szirmay-Kalos Barnabás, 8. o., 41 pont
      9. Do Nghia, 8. o., 31 pont
      10-11. Török Lajos Dániel, 8. o., 28 pont

    Helyezett:

      12. Wagner Zsolt, 8. o., 16 pont

B-jelű matematika feladatok versenye, 9. osztályosok

    Díjat nyert:

      1. Tomon István, 9. o., 234 pont
      6. Véges Márton, 9. o., 198 pont
      7. Nagy Dániel, 9. o., 191 pont
      8. Károlyi Gergely, 9. o., 190 pont
      9. Farkas Márton, 9. o., 177 pont
      10. Szőke Nóra, 9. o., 174 pont

    Dicséretben részesült:

      11. Prőhle Zsófia, 9. o., 169 pont
      14. Nagy-Baló András, 9. o., 160 pont
      16. Grósz Dániel, 9. o., 144 pont
      17. Bartha Zsolt, 9. o., 143 pont
      18. Kornis Kristóf, 9. o., 142 pont
      26. Szívós Eszter, 9. o., 116 pont
      28. Heinczinger Ádám, 9. o., 106 pont
      37. Tóth Réka Judit, 9. o., 80 pont
      41-42. Bóra Eszter, 9. o., 63 pont
      43-44. Danka Miklós András, 9. o., 61 pont

    Helyezett:

      52-53. Szabó Dávid, 9. o., 45 pont
      92-97. Jókai Árpád, 9. o., 17 pont
      101-102. Varga Viktor, 9. o., 14 pont
      140-147. Kalló Bernát, 9. o., 4 pont

B-jelű matematika feladatok versenye, 10. osztályosok

    Díjat nyert:

      3. Szirmai Péter, 10. o., 200 pont

    Dicséretben részesült:

      15-16. Lovász László Miklós, 10. o., 135 pont
      15-16. Szabó Levente, 10. o., 135 pont
      25. Kiss Viktor, 10. o., 93 pont
      26-27. Korándi Dániel, 10. o., 88 pont
      29-30. Kovács Balázs, 10. o., 76 pont

    Helyezett:

      38-39. Vásárhelyi Bálint Márk, 10. o., 66 pont
      55-57. Szijártó Gábor, 10. o., 38 pont
      58-59. Kecskeméti Szabolcs, 10. o., 36 pont
      68-70. Nagy Gergely Gábor, 10. o., 26 pont
      81-83. Eisenberger András, 10. o., 18 pont
      81-83. Kiss Benedek, 10. o., 18 pont
      84-89. Dancsó Péter, 10. o., 17 pont
      84-89. Tihanyi Benedek, 10. o., 17 pont
      92-94. Tóth Mánuel, 10. o., 15 pont
      98-100. Kozics György, 10. o., 12 pont
      132-140. Pongrácz Ádám, 10. o., 3 pont
      132-140. Réfi Dávid, 10. o., 3 pont

B-jelű matematika feladatok versenye, 11. osztályosok

    Díjat nyert:

      4. Károlyi Márton, 11. o., 235 pont
      8. Csaba Ákos, 11. o., 211 pont
      10. Kutas Péter, 11. o., 205 pont

    Dicséretben részesült:

      16. Balambér Dávid, 11. o., 171 pont
      20. Tóth Balázs, 11. o., 163 pont
      24. Kozma Márton, 11. o., 134 pont
      25. Kornis Bence, 11. o., 133 pont
      29. Laczák Lili, 11. o., 115 pont
      31. Györgyi Péter, 11. o., 109 pont
      37-38. Beck Zoltán, 11. o., 86 pont
      39. Klimaj Zoltán, 11. o., 82 pont
      40-41. Boka Gábor, 11. o., 80 pont
      40-41. Fegyveres György, 11. o., 80 pont

    Helyezett:

      46. Balogh Ádám, 11. o., 66 pont
      47. Dudás László, 11. o., 65 pont
      50-51. Nigicser Bálint, 11. o., 60 pont
      54-55. Szegvári Gábor, 11. o., 51 pont
      60-61. Németh Dorián, 11. o., 43 pont
      69-72. Pusztai Tamás, 11. o., 34 pont
      81-82. Szabó Zsolt, 11. o., 27 pont
      84-87. Kokavecz János, 11. o., 25 pont
      84-87. Radnai András, 11. o., 25 pont
      98-101. Jónás Lilla, 11. o., 18 pont
      98-101. Kostyák Zsigmond, 11. o., 18 pont
      102-108. Baranyai J. Attila, 11. o., 17 pont
      111-114. Miklós Rozália, 11. o., 15 pont
      122-125. Szabó István, 11. o., 11 pont

B-jelű matematika feladatok versenye, 12. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      19. Hülber Tímea, 12. o., 105 pont

    Helyezett:

      22. Kőhalmi István, 12. o., 57 pont
      24-25. Csata Árpád, 12. o., 49 pont
      29. Koszta Botond, 12. o., 38 pont
      39. Keresztesi Luca, 12. o., 32 pont
      54-57. Tornyai Árpád, 12. o., 18 pont
      58-59. Kovács Judit, 12. o., 16 pont
      65-68. Csizmadia János, 12. o., 12 pont
      79-81. Szabó Mátyás, 12. o., 6 pont
      88-91. Wágner Dorottya, 12. o., 3 pont

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9-10. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      25-28. Kupcsik Réka, 9. o., 213 pont
      45-46. Horváth Anikó, 9. o., 194 pont
      63-65. Karsa Anita, 9. o., 175 pont
      71-72. Szabó Gábor, 9. o., 169 pont

    Helyezett:

      180-182. Varga Viktor, 9. o., 98 pont
      356-359. Kalló Bernát, 9. o., 33 pont

I-jelű informatika gyakorlatok versenye, 1-12. osztályosok

    Díjat nyert:

      1. Balambér Dávid, 11. o., 258 pont
      2. Véges Márton, 9. o., 250 pont

    Dicséretben részesült:

      14. Bóra Eszter, 9. o., 83 pont
      16. Dancsó Péter, 10. o., 58 pont
      18. Kisfaludi-Bak Sándor, 11. o., 52 pont

    Helyezett:

      41-43. Koszta Botond, 12. o., 13 pont

K-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9. osztályosok

    Helyezett:

      86. Szabó Gábor, 9. o., 132 pont
      166-169. Berinkei Ottó, 9. o., 72 pont
      259-264. Horváth Eszter, 9. o., 32 pont
      268-271. Horváth Zoltán, 9. o., 30 pont

Fizika mérési feladatok versenye, 1-12. osztályosok

    Díjat nyert:

      1. Meszéna Balázs, 11. o., 54 pont
      6. Illés Máté, 11. o., 42 pont

    Dicséretben részesült:

      11. Mirk Katinka, 12. o., 15 pont

    Helyezett:

      22-23. Bornemissza Péter, 11. o., 4 pont
      28-33. Szlepák Bálint, 9. o., 2 pont

Fizika elméleti feladatok versenye, 1-8. osztályosok

    Díjat nyert:

      5. Fülep Csilla, 8. o., 56 pont

    Dicséretben részesült:

      8. Szirmay-Kalos Barnabás, 8. o., 35 pont
      9. Török Lajos Dániel, 8. o., 31 pont
      10. Aujeszky Tamás, 8. o., 29 pont
      11. Szigetvári Áron, 8. o., 26 pont

    Helyezett:

      12. Wagner Zsolt, 8. o., 23 pont

Fizika elméleti feladatok versenye, 9. osztályosok

    Díjat nyert:

      8. Balogh Máté, 9. o., 138 pont

    Dicséretben részesült:

      21. Karsa Anita, 9. o., 83 pont
      22. Hujter Mónika, 9. o., 82 pont
      27. Kupcsik Réka, 9. o., 71 pont
      28. Danka Miklós András, 9. o., 66 pont
      33-35. Prőhle Zsófia, 9. o., 60 pont

    Helyezett:

      46-47. Tóth Réka Judit, 9. o., 46 pont
      49-50. Szabó Dávid, 9. o., 42 pont
      62-64. Károlyi Gergely, 9. o., 33 pont
      71-74. Szlepák Bálint, 9. o., 29 pont
      79-81. Bóra Eszter, 9. o., 26 pont
      82-83. Szabó Gábor, 9. o., 25 pont
      102-105. Frigó Erzsébet, 9. o., 14 pont
      138-147. Horváth Eszter, 9. o., 6 pont

Fizika elméleti feladatok versenye, 10. osztályosok

    Díjat nyert:

      5-6. Szirmai Péter, 10. o., 159 pont

    Dicséretben részesült:

      38-41. Kómár Anna, 10. o., 74 pont
      38-41. Tihanyi Benedek, 10. o., 74 pont

    Helyezett:

      60. Szijártó Gábor, 10. o., 43 pont
      86-88. Lovász László Miklós, 10. o., 23 pont
      117-118. Vásárhelyi Bálint Márk, 10. o., 10 pont
      136-138. Pongrácz Ádám, 10. o., 6 pont
      159-162. Kiss Benedek, 10. o., 1 pont

Fizika elméleti feladatok versenye, 11. osztályosok

    Díjat nyert:

      2. Kónya Gábor, 11. o., 204 pont
      8. Nagy Csaba, 11. o., 186 pont

    Dicséretben részesült:

      27. Károlyi Márton, 11. o., 137 pont
      30-31. Fischer Richárd, 11. o., 131 pont
      32. Németh Dorián, 11. o., 130 pont
      35. Beck Zoltán, 11. o., 107 pont
      46. Nigicser Bálint, 11. o., 86 pont
      47. Tóth Balázs, 11. o., 85 pont

    Helyezett:

      61. Hujter Bálint, 11. o., 55 pont
      65-67. Bornemissza Péter, 11. o., 51 pont
      70-71. Csaba Ákos, 11. o., 44 pont
      73. Dücső Márton, 11. o., 40 pont
      76-79. Fegyveres György, 11. o., 36 pont
      76-79. Meszéna Balázs, 11. o., 36 pont
      110-113. Baranyai J. Attila, 11. o., 17 pont
      123-127. Illés Máté, 11. o., 13 pont
      158-163. Kornis Bence, 11. o., 6 pont
      164-166. Bohus Péter, 11. o., 5 pont
      171-178. Dudás László, 11. o., 3 pont

Fizika elméleti feladatok versenye, 12. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      18-19. Horváth Tamás, 12. o., 112 pont

    Helyezett:

      29. Tornyai Árpád, 12. o., 55 pont
      33. Kőhalmi István, 12. o., 42 pont
      34. Hülber Tímea, 12. o., 40 pont
      43. Kovács Judit, 12. o., 30 pont
      50. Mirk Katinka, 12. o., 20 pont
      53-55. Molnár András, 12. o., 18 pont
      61-65. Várgedő Lajos, 12. o., 15 pont
      68-70. Holló László, 12. o., 13 pont
      80-83. Berinkei Péter, 12. o., 10 pont

S-jelű informatika feladatok versenye, 1-12. osztályosok

    Díjat nyert:

      3. Grósz Dániel, 9. o., 62 pont

    Dicséretben részesült:

      11-12. Szirmay-Kalos Barnabás, 8. o., 10 pont

    Helyezett:

      14. Danka Miklós András, 9. o., 8 pont
      15-18. Nagy Gergely Gábor, 10. o., 6 pont
      19. Kisfaludi-Bak Sándor, 11. o., 5 pont
      és további 1 versenyző.