Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

Egy iskola versenyzői: Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium


A-jelű (nehezebb) matematika feladatok versenye

    Díjat nyert:

      3. Ágoston Tamás, 12. o., 90 pont
      4. Janzer Olivér, 11. o., 81 pont

    Dicséretben részesült:

      8. Kovács Áron, 11. o., 15 pont
      9. Maga Balázs, 10. o., 11 pont
      10. Szabó Barnabás, 8. o., 10 pont

    Helyezett:

      11. Machó Bónis, 10. o., 9 pont
      13-17. Homonnay Bálint, 10. o., 5 pont
      13-17. Kiss Eszter, 12. o., 5 pont
      13-17. Nagy Bence Kristóf, 10. o., 5 pont
      13-17. Tatár Dániel, 10. o., 5 pont
      13-17. Zilahi Tamás, 11. o., 5 pont
      és további 6 versenyző.

B-jelű matematika feladatok versenye, 1-8. osztályosok

    Díjat nyert:

      1. Szabó Barnabás, 8. o., 209 pont

    Helyezett:

      további 4 versenyző.

B-jelű matematika feladatok versenye, 9. osztályosok

    Díjat nyert:

      1. Fehér Zsombor, 9. o., 211 pont
      2. Janzer Barnabás, 9. o., 186 pont
      5. Jávorszky Natasa, 9. o., 178 pont
      7. Mócsy Miklós, 9. o., 167 pont
      9. Weisz Ambrus, 9. o., 155 pont

    Dicséretben részesült:

      11. Demeter Dániel, 9. o., 129 pont
      13. Öreg Botond, 9. o., 103 pont
      14. Badacsonyi István András, 9. o., 95 pont
      15. Khayounti Sára, 9. o., 94 pont
      16. Jenei Adrienn, 9. o., 87 pont
      17. Tulassay Zsolt, 9. o., 86 pont
      18. Englert Franciska, 9. o., 85 pont
      19-20. Babik Bálint, 9. o., 82 pont
      21-22. Talyigás Gergely, 9. o., 78 pont

    Helyezett:

      23. Berezvai Orsolya, 9. o., 67 pont
      28. Juhász Kristóf, 9. o., 54 pont
      29. Pohl Péter Mátyás, 9. o., 51 pont
      és további 11 versenyző.

B-jelű matematika feladatok versenye, 10. osztályosok

    Díjat nyert:

      1. Maga Balázs, 10. o., 218 pont
      3. Ágoston Péter, 10. o., 198 pont
      4. Tossenberger Tamás, 10. o., 195 pont
      6. Kabos Eszter, 10. o., 191 pont
      10-11. Homonnay Bálint, 10. o., 165 pont

    Helyezett:

      23. Nagy Bence Kristóf, 10. o., 94 pont
      24. Csernák Tamás, 10. o., 76 pont
      27. Tatár Dániel, 10. o., 69 pont
      29. Németh Gergely, 10. o., 66 pont
      31. Kutasi Kristóf, 10. o., 60 pont
      32. Machó Bónis, 10. o., 58 pont
      és további 12 versenyző.

B-jelű matematika feladatok versenye, 11. osztályosok

    Díjat nyert:

      1. Janzer Olivér, 11. o., 230 pont
      2. Havasi Márton, 11. o., 216 pont
      3. Zilahi Tamás, 11. o., 208 pont
      6. Nagy Róbert, 11. o., 189 pont
      9. Medek Ákos, 11. o., 172 pont

    Dicséretben részesült:

      13. Czipó Bence, 11. o., 160 pont
      14. Tardos Jakab, 11. o., 142 pont

    Helyezett:

      18. Zahemszky Péter, 11. o., 101 pont
      és további 4 versenyző.

B-jelű matematika feladatok versenye, 12. osztályosok

    Díjat nyert:

      3. Ágoston Tamás, 12. o., 218 pont
      6. Kiss Melinda Flóra, 12. o., 179 pont
      8. Ódor Gergely, 12. o., 163 pont

    Helyezett:

      14. Bunth Gergely, 12. o., 68 pont
      15. Kiss Eszter, 12. o., 59 pont
      és további 4 versenyző.

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 1-8. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      10. Németh Virág, 8. o., 117 pont

    Helyezett:

      15. Kovács Bence, 8. o., 61 pont
      16. Zarándy Álmos, 8. o., 57 pont
      19. Vu Mai Phuong, 8. o., 37 pont
      20-21. Lajos Hanka, 8. o., 31 pont
      és további 2 versenyző.

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9-10. osztályosok

    Díjat nyert:

      2-3. Németh Klára Anna, 10. o., 219 pont

    Helyezett:

      39-40. Demeter Dániel, 9. o., 184 pont
      48-49. Csordás Gábor, 10. o., 173 pont
      és további 6 versenyző.

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 11-12. osztályosok

    Helyezett:

      22. Tamás Kristóf, 11. o., 181 pont

I-jelű informatika gyakorlatok versenye, 1-12. osztályosok

    Helyezett:

      12. Beleznay Soma, 10. o., 67 pont
      15. Kalló Kristóf, 10. o., 49 pont

K-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9. osztályosok

    Díjat nyert:

      1-2. Iványi Blanka, 9. o., 247 pont
      9-10. Mándoki Sára, 9. o., 232 pont

    Helyezett:

      30-31. Tamás Csongor, 9. o., 207 pont
      46. Marosi Petra Rita, 9. o., 189 pont
      62-63. Tanos Viktória, 9. o., 170 pont
      65-66. Bajnok Anna, 9. o., 164 pont
      91. Fülöp Áron, 9. o., 142 pont
      96-98. Árvai Adolf, 9. o., 138 pont
      és további 3 versenyző.

Fizika mérési feladatok versenye, 1-12. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      8-10. Kovács Áron, 11. o., 34 pont

    Helyezett:

      15. Jenei Márk, 11. o., 18 pont
      és további 1 versenyző.

Fizika elméleti feladatok versenye, 9. osztályosok

    Díjat nyert:

      1. Janzer Barnabás, 9. o., 191 pont
      3. Fehér Zsombor, 9. o., 183 pont
      7. Demeter Dániel, 9. o., 152 pont

    Dicséretben részesült:

      12. Öreg Botond, 9. o., 130 pont
      13. Berezvai Orsolya, 9. o., 123 pont

    Helyezett:

      20. Tulassay Zsolt, 9. o., 80 pont
      21. Englert Franciska, 9. o., 79 pont
      és további 16 versenyző.

Fizika elméleti feladatok versenye, 10. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      17. Tossenberger Tamás, 10. o., 141 pont

    Helyezett:

      32-33. Kabos Eszter, 10. o., 99 pont
      35-36. Tatár Dániel, 10. o., 93 pont
      43-44. Majoros Péter, 10. o., 80 pont
      45. Horváth János, 10. o., 79 pont
      47-48. Maga Balázs, 10. o., 77 pont
      52. Kutasi Kristóf, 10. o., 70 pont
      59-60. Kiss Péter, 10. o., 59 pont
      62-63. Gergely Anita, 10. o., 56 pont
      64-65. Machó Bónis, 10. o., 55 pont
      66. Ágoston Péter, 10. o., 54 pont
      67. Gulyás Márton Bálint, 10. o., 52 pont
      és további 11 versenyző.

Fizika elméleti feladatok versenye, 11. osztályosok

    Díjat nyert:

      3-4. Janzer Olivér, 11. o., 200 pont
      6-7. Czipó Bence, 11. o., 197 pont

    Dicséretben részesült:

      11. Agócs Fruzsina, 11. o., 189 pont
      13-14. Simig Dániel, 11. o., 176 pont
      20-21. Kovács Áron, 11. o., 157 pont
      22. Havasi Márton, 11. o., 156 pont
      23. László Dávid, 11. o., 154 pont

    Helyezett:

      24. Medek Ákos, 11. o., 149 pont
      27-28. Székely Eszter, 11. o., 134 pont
      29. Jenei Márk, 11. o., 132 pont
      34. Iglói Gábor, 11. o., 104 pont
      44-45. Zahemszky Péter, 11. o., 73 pont
      49-50. Tardos Jakab, 11. o., 64 pont
      és további 8 versenyző.

Fizika elméleti feladatok versenye, 12. osztályosok

    Díjat nyert:

      7. Horváth Dániel, 12. o., 171 pont

S-jelű informatika feladatok versenye, 1-12. osztályosok

    Díjat nyert:

      1. Nagy Róbert, 11. o., 75 pont
      4. Havasi Márton, 11. o., 60 pont

    Dicséretben részesült:

      12. Iglói Gábor, 11. o., 30 pont

    Helyezett:

      további 2 versenyző.