Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

Egy iskola versenyzői: Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium


A-jelű (nehezebb) matematika feladatok versenye

    Díjat nyert:

      1. Janzer Olivér, 12. o., 83 pont
      4. Szabó Barnabás, 9. o., 45 pont
      6. Maga Balázs, 11. o., 39 pont

    Dicséretben részesült:

      8-9. Nagy Róbert, 12. o., 32 pont
      10. Ágoston Péter, 11. o., 29 pont
      11. Bodnár Levente, 9. o., 27 pont
      13. Fehér Zsombor, 10. o., 23 pont

    Helyezett:

      14-15. Machó Bónis, 11. o., 19 pont
      18. Kabos Eszter, 11. o., 11 pont
      és további 4 versenyző.

B-jelű matematika feladatok versenye, 1-8. osztályosok

    Helyezett:

      15. Ngo Tan Don, 8. o., 18 pont

B-jelű matematika feladatok versenye, 9. osztályosok

    Díjat nyert:

      1. Szabó Barnabás, 9. o., 264 pont
      3. Sal Kristóf, 9. o., 195 pont

    Dicséretben részesült:

      9. Szebellédi Márton, 9. o., 119 pont
      12. Zarándy Álmos, 9. o., 89 pont
      13. Németh Virág, 9. o., 86 pont
      14. Nagy Kartal, 9. o., 84 pont
      15. Vu Mai Phuong, 9. o., 81 pont

    Helyezett:

      16. Lajos Hanka, 9. o., 70 pont
      19. Hoang Ly Melinda, 9. o., 62 pont
      és további 13 versenyző.

B-jelű matematika feladatok versenye, 10. osztályosok

    Díjat nyert:

      1. Janzer Barnabás, 10. o., 265 pont
      2. Fehér Zsombor, 10. o., 262 pont
      8. Mócsy Miklós, 10. o., 215 pont

    Dicséretben részesült:

      12. Badacsonyi István András, 10. o., 190 pont
      19. Weisz Ambrus, 10. o., 168 pont

    Helyezett:

      23-24. Khayouti Sára, 10. o., 140 pont
      23-24. Mándoki Sára, 10. o., 140 pont
      26. Demeter Dániel, 10. o., 130 pont
      29-30. Jávorszky Natasa, 10. o., 112 pont
      32. Talyigás Gergely, 10. o., 102 pont
      38. Jenei Adrienn, 10. o., 78 pont
      39. Öreg Botond, 10. o., 76 pont
      44. Babik Bálint, 10. o., 69 pont
      47. Bajnok Anna, 10. o., 63 pont
      48-50. Juhász Kristóf, 10. o., 61 pont
      51-53. Berezvai Orsolya, 10. o., 60 pont
      51-53. Iványi Blanka, 10. o., 60 pont
      51-53. Tulassay Zsolt, 10. o., 60 pont
      és további 10 versenyző.

B-jelű matematika feladatok versenye, 11. osztályosok

    Díjat nyert:

      1. Maga Balázs, 11. o., 273 pont
      2. Tossenberger Tamás, 11. o., 270 pont
      8. Ágoston Péter, 11. o., 246 pont
      9. Kabos Eszter, 11. o., 238 pont

    Dicséretben részesült:

      18. Németh Gergely, 11. o., 174 pont
      21. Csernák Tamás, 11. o., 165 pont

    Helyezett:

      22. Nagy Bence Kristóf, 11. o., 144 pont
      25. Homonnay Bálint, 11. o., 132 pont
      36-37. Machó Bónis, 11. o., 74 pont
      és további 11 versenyző.

B-jelű matematika feladatok versenye, 12. osztályosok

    Díjat nyert:

      1. Janzer Olivér, 12. o., 278 pont
      6. Zilahi Tamás, 12. o., 237 pont
      7. Nagy Róbert, 12. o., 235 pont
      9. Tardos Jakab, 12. o., 201 pont
      10. Havasi Márton, 12. o., 200 pont

    Dicséretben részesült:

      15. Medek Ákos, 12. o., 149 pont

    Helyezett:

      16. Czipó Bence, 12. o., 126 pont
      és további 7 versenyző.

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 1-8. osztályosok

    Helyezett:

      további 2 versenyző.

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9-10. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      13. Hegel Patrik, 10. o., 198 pont
      20. Demeter Dániel, 10. o., 181 pont

    Helyezett:

      22-23. Gnandt Balázs, 10. o., 179 pont
      49. Tamás Csongor, 10. o., 126 pont
      és további 5 versenyző.

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 11-12. osztályosok

    Díjat nyert:

      2. Németh Klára Anna, 11. o., 216 pont

    Helyezett:

      további 1 versenyző.

I-jelű informatika gyakorlatok versenye, 1-12. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      9. Kalló Kristóf, 11. o., 84 pont

    Helyezett:

      további 1 versenyző.

K-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9. osztályosok

    Helyezett:

      26. Ratkovics Gábor, 9. o., 210 pont
      és további 2 versenyző.

Fizika mérési feladatok versenye, 1-12. osztályosok

    Díjat nyert:

      6-7. Agócs Fruzsina, 12. o., 49 pont

    Helyezett:

      további 7 versenyző.

Fizika elméleti feladatok versenye, 9. osztályosok

    Díjat nyert:

      1. Sal Kristóf, 9. o., 200 pont

    Helyezett:

      21. Zarándy Álmos, 9. o., 63 pont
      24. Nagy Kartal, 9. o., 52 pont
      és további 20 versenyző.

Fizika elméleti feladatok versenye, 10. osztályosok

    Díjat nyert:

      1. Janzer Barnabás, 10. o., 203 pont
      2. Fehér Zsombor, 10. o., 201 pont
      10. Öreg Botond, 10. o., 165 pont

    Dicséretben részesült:

      11. Demeter Dániel, 10. o., 151 pont
      13. Berezvai Orsolya, 10. o., 132 pont

    Helyezett:

      48. Lauer Máté, 10. o., 53 pont
      és további 10 versenyző.

Fizika elméleti feladatok versenye, 11. osztályosok

    Díjat nyert:

      3. Papp Roland, 11. o., 202 pont

    Dicséretben részesült:

      20. Csernák Tamás, 11. o., 149 pont

    Helyezett:

      25. Tatár Dániel, 11. o., 121 pont
      29. Csordás Gábor, 11. o., 106 pont
      30. Maga Balázs, 11. o., 103 pont
      36. Horváth János, 11. o., 89 pont
      39. Majoros Péter, 11. o., 82 pont
      45. Gergely Anita, 11. o., 74 pont
      és további 11 versenyző.

Fizika elméleti feladatok versenye, 12. osztályosok

    Díjat nyert:

      2-3. Kovács Áron, 12. o., 199 pont
      5. Jenei Márk, 12. o., 195 pont
      7-8. Czipó Bence, 12. o., 185 pont

    Dicséretben részesült:

      15. Medek Ákos, 12. o., 158 pont

    Helyezett:

      28. Zahemszky Péter, 12. o., 55 pont
      és további 2 versenyző.

S-jelű informatika feladatok versenye, 1-12. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      6-7. Nagy Róbert, 12. o., 26 pont

    Helyezett:

      további 4 versenyző.