Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

Egy iskola versenyzői: Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium


A-jelű (nehezebb) matematika feladatok versenye

    Díjat nyert:

      2. Fehér Zsombor, 11. o., 72 pont
      3-4. Maga Balázs, 12. o., 59 pont
      5-6. Janzer Barnabás, 11. o., 49 pont
      5-6. Szabó Barnabás, 10. o., 49 pont
      7. Ágoston Péter, 12. o., 39 pont

    Dicséretben részesült:

      8. Tossenberger Tamás, 12. o., 35 pont
      11. Kabos Eszter, 12. o., 25 pont

    Helyezett:

      12. Machó Bónis, 12. o., 19 pont
      14-15. Nagy Bence Kristóf, 12. o., 15 pont
      17-19. Homonnay Bálint, 12. o., 10 pont
      22-27. Csernák Tamás, 12. o., 5 pont
      40. Kovács Benedek, 9. o., 1 pont
      és további 1 versenyző.

B-jelű matematika feladatok versenye, 1-8. osztályosok

    Díjat nyert:

      2. Molnár-Sáska Zoltán, 8. o., 116 pont

    Dicséretben részesült:

      4. Janzer Orsolya Lili, 8. o., 66 pont

    Helyezett:

      8. Vankó Miléna, 8. o., 32 pont
      11-12. Imolay András, 8. o., 25 pont
      20-22. Nagy Nándor, 6. o., 10 pont
      27. Bálint Martin, 8. o., 5 pont

B-jelű matematika feladatok versenye, 9. osztályosok

    Díjat nyert:

      7. Kovács Benedek, 9. o., 183 pont

    Dicséretben részesült:

      12. Szakács Lili Kata, 9. o., 157 pont
      13. Kuchár Zsolt, 9. o., 148 pont
      15. Németh Róbert, 9. o., 140 pont
      16. Temesi András, 9. o., 133 pont
      20-21. Csitári Nóra, 9. o., 122 pont
      20-21. Glattfelder Hanna, 9. o., 122 pont
      22-23. Németh Hanna, 9. o., 115 pont
      32-33. Éles Márton, 9. o., 86 pont
      32-33. Nguyen Viet Hung, 9. o., 86 pont
      34-35. Tóth Enikő Sára, 9. o., 85 pont
      37. Jenei Dániel Gábor, 9. o., 78 pont
      38-41. Bege Áron, 9. o., 74 pont

    Helyezett:

      43. Ngo Tan Don, 9. o., 69 pont
      44-45. Lelik Alíz, 9. o., 67 pont
      46. Olexó Gergely, 9. o., 65 pont
      49-50. Csabai Bence, 9. o., 58 pont
      52-54. Gerliczky Bence, 9. o., 56 pont
      55. Török Péter, 9. o., 53 pont
      56. Tóth Viktor, 9. o., 52 pont
      62-64. Vadász András, 9. o., 35 pont
      67-68. Goth Alex, 9. o., 30 pont
      67-68. Morassi Dávid, 9. o., 30 pont
      72-73. Nagy Ábel, 9. o., 24 pont
      74-75. Csallóközi Kristóf, 9. o., 23 pont
      76. Haála Kada, 9. o., 22 pont
      77. Bőhm Zsombor, 9. o., 21 pont
      92-95. Pálvölgyi Bence, 9. o., 6 pont
      97-98. Vásárhelyi Máté, 9. o., 4 pont

B-jelű matematika feladatok versenye, 10. osztályosok

    Díjat nyert:

      2. Szebellédi Márton, 10. o., 215 pont
      3. Sal Kristóf, 10. o., 203 pont
      4. Nagy Kartal, 10. o., 182 pont

    Dicséretben részesült:

      8. Lajos Hanka, 10. o., 137 pont
      10. Szabó Barnabás, 10. o., 117 pont
      16. Vu Mai Phuong, 10. o., 91 pont

    Helyezett:

      21-22. Ratkovics Gábor, 10. o., 71 pont
      32-33. Zarándy Álmos, 10. o., 45 pont
      39. Németh Virág, 10. o., 36 pont
      45-46. Csanálosi Balázs, 10. o., 25 pont
      61-65. Hoang Ly Melinda, 10. o., 17 pont
      61-65. Ujvári Eszter, 10. o., 17 pont
      73. Szabó Csenge, 10. o., 14 pont
      105-110. Borsi Miklós, 10. o., 4 pont

B-jelű matematika feladatok versenye, 11. osztályosok

    Díjat nyert:

      8. Mócsy Miklós, 11. o., 220 pont

    Dicséretben részesült:

      16. Talyigás Gergely, 11. o., 157 pont
      19. Khayouti Sára, 11. o., 150 pont
      21. Öreg Botond, 11. o., 141 pont

    Helyezett:

      24. Mándoki Sára, 11. o., 127 pont
      27. Demeter Dániel, 11. o., 113 pont
      31. Badacsonyi István András, 11. o., 98 pont
      35. Tulassay Zsolt, 11. o., 92 pont
      36-37. Weisz Ambrus, 11. o., 83 pont
      38. Babik Bálint, 11. o., 78 pont
      49. Jenei Adrienn, 11. o., 44 pont
      52-53. Iványi Blanka, 11. o., 38 pont
      55-56. Berezvai Orsolya, 11. o., 35 pont
      57-58. Juhász Kristóf, 11. o., 34 pont
      59. Gnandt Balázs, 11. o., 33 pont
      61-62. Rossen Péter, 11. o., 30 pont
      65. Ács Botond, 11. o., 28 pont
      68-69. Kárpáti Zoltán, 11. o., 24 pont
      77-79. Mályusz Dominika, 11. o., 17 pont
      80-81. Göde Ábel, 11. o., 16 pont
      83-85. Jávorszky Natasa, 11. o., 14 pont
      83-85. Szécsi Péter, 11. o., 14 pont
      83-85. Tamás Csongor, 11. o., 14 pont
      86-89. Marosi Petra Rita, 11. o., 13 pont
      92-96. Iványi Béla, 11. o., 11 pont
      97-99. Matolcsi István, 11. o., 10 pont
      117-125. Englert Franciska, 11. o., 6 pont
      117-125. Szabó Bernát, 11. o., 6 pont
      137-150. Szűcs Miklós, 11. o., 3 pont
      151-159. Kaliszky Zsolt, 11. o., 2 pont
      és további 1 versenyző.

B-jelű matematika feladatok versenye, 12. osztályosok

    Díjat nyert:

      1. Maga Balázs, 12. o., 279 pont
      5-6. Ágoston Péter, 12. o., 239 pont

    Dicséretben részesült:

      10. Csernák Tamás, 12. o., 172 pont
      12. Kabos Eszter, 12. o., 158 pont

    Helyezett:

      26. Machó Bónis, 12. o., 60 pont
      31. Kalló Kristóf, 12. o., 41 pont
      32-33. Tatár Dániel, 12. o., 38 pont
      38-39. Horváth János, 12. o., 31 pont
      59-60. Németh Gergely, 12. o., 11 pont
      79-81. Szabó Attila Dániel, 12. o., 4 pont

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 1-8. osztályosok

    Díjat nyert:

      1. Molnár-Sáska Zoltán, 8. o., 219 pont
      2. Kerekes Anna, 7. o., 215 pont

    Helyezett:

      27. Nagy Nándor, 6. o., 18 pont
      29. Nagy Dávid Paszkál, 8. o., 14 pont
      31. Móra Fanni Menta, 8. o., 10 pont

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9-10. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      16-17. Ratkovics Gábor, 10. o., 204 pont

    Helyezett:

      29. Kovács Benedek, 9. o., 179 pont
      68-70. Szakács Lili Kata, 9. o., 111 pont
      179-180. Bege Áron, 9. o., 24 pont
      326-330. Ujvári Eszter, 10. o., 1 pont

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 11-12. osztályosok

    Díjat nyert:

      5. Hegel Patrik, 11. o., 202 pont

    Dicséretben részesült:

      15. Demeter Dániel, 11. o., 169 pont
      19-20. Gnandt Balázs, 11. o., 162 pont

    Helyezett:

      43. Várkonyi Ádám, 11. o., 70 pont
      46. Bajnok Anna, 11. o., 66 pont
      51-53. Szűcs Miklós, 11. o., 58 pont
      54-55. Farkas Bence, 11. o., 57 pont
      59-60. Meleg András, 11. o., 48 pont
      59-60. Szabó Bernát, 11. o., 48 pont
      62. Németh Klára Anna, 12. o., 46 pont
      76-77. Csernák Tamás, 12. o., 30 pont
      102-104. Meskó András, 11. o., 19 pont
      118-124. Horváth Áron Balázs, 11. o., 15 pont
      125-130. Török Tímea, 11. o., 14 pont
      131-135. Mályusz Dominika, 11. o., 13 pont
      149-161. Kárpáti Zoltán, 11. o., 10 pont
      162-167. Örvényesi Bálint, 11. o., 9 pont
      177-182. Göde Ábel, 11. o., 6 pont
      183-196. Marosi Petra Rita, 11. o., 5 pont
      211-216. Fekszi Fruzsina, 11. o., 1 pont

I-jelű informatika gyakorlatok versenye, 1-12. osztályosok

    Díjat nyert:

      6. Kovács Benedek, 9. o., 123 pont

    Dicséretben részesült:

      10. Csernák Tamás, 12. o., 77 pont
      11. Mócsy Miklós, 11. o., 74 pont

    Helyezett:

      21. Bálint Martin, 8. o., 28 pont
      33-34. Olexó Gergely, 9. o., 3 pont

K-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9. osztályosok

    Helyezett:

      194. Derényi Áron, 9. o., 79 pont

Fizika mérési feladatok versenye, 1-12. osztályosok

    Díjat nyert:

      3. Sal Kristóf, 10. o., 51 pont

    Helyezett:

      34-36. Berezvai Orsolya, 11. o., 7 pont

Fizika elméleti feladatok versenye, 1-8. osztályosok

    Helyezett:

      8-9. Nagy Nándor, 6. o., 4 pont

Fizika elméleti feladatok versenye, 9. osztályosok

    Helyezett:

      24-25. Kovács Benedek, 9. o., 15 pont
      44-47. Bege Áron, 9. o., 4 pont

Fizika elméleti feladatok versenye, 10. osztályosok

    Díjat nyert:

      1. Sal Kristóf, 10. o., 225 pont

    Helyezett:

      22. Zarándy Álmos, 10. o., 68 pont
      31. Lajos Hanka, 10. o., 41 pont
      32-34. Nagy Kartal, 10. o., 39 pont
      35-36. Ujvári Eszter, 10. o., 37 pont
      51-53. Farkas Domonkos, 10. o., 20 pont
      63-65. Borsi Miklós, 10. o., 14 pont
      66-68. Szebellédi Márton, 10. o., 12 pont
      66-68. Vu Mai Phuong, 10. o., 12 pont
      99-101. Csanálosi Balázs, 10. o., 1 pont

Fizika elméleti feladatok versenye, 11. osztályosok

    Díjat nyert:

      1. Fehér Zsombor, 11. o., 224 pont
      2. Janzer Barnabás, 11. o., 222 pont

    Dicséretben részesült:

      14. Öreg Botond, 11. o., 183 pont

    Helyezett:

      21. Demeter Dániel, 11. o., 128 pont
      39. Juhász Kristóf, 11. o., 62 pont
      41. Hegel Patrik, 11. o., 57 pont
      47-48. Berezvai Orsolya, 11. o., 49 pont
      50. Rossen Péter, 11. o., 45 pont
      64. Tulassay Zsolt, 11. o., 29 pont
      66-68. Tamás Csongor, 11. o., 27 pont
      70-73. Iványi Béla, 11. o., 24 pont
      86-88. Zabó Kristóf, 11. o., 16 pont
      89-90. Gnandt Balázs, 11. o., 15 pont
      97-100. Babik Bálint, 11. o., 12 pont
      110-115. Englert Franciska, 11. o., 8 pont
      118-120. Pham Thi Linh, 11. o., 6 pont

Fizika elméleti feladatok versenye, 12. osztályosok

    Helyezett:

      15. Tatár Dániel, 12. o., 114 pont
      16. Horváth János, 12. o., 107 pont
      18. Németh Gergely, 12. o., 102 pont
      19. Csernák Tamás, 12. o., 96 pont
      21. Csordás Gábor, 12. o., 89 pont
      45-47. Gergely Anita, 12. o., 22 pont
      45-47. Maga Balázs, 12. o., 22 pont
      51. Kiss Péter, 12. o., 16 pont
      53. Kalló Kristóf, 12. o., 13 pont

S-jelű informatika feladatok versenye, 1-12. osztályosok

    Díjat nyert:

      1. Weisz Ambrus, 11. o., 85 pont
      5. Kiss Péter, 12. o., 47 pont
      6. Molnár-Sáska Zoltán, 8. o., 45 pont

    Dicséretben részesült:

      11. Zarándy Álmos, 10. o., 27 pont
      14. Farkas Domonkos, 10. o., 21 pont

    Helyezett:

      16. Alexy Marcell, 8. o., 19 pont
      18. Borsi Miklós, 10. o., 15 pont
      19. Papp Gergely, 12. o., 14 pont
      23-24. Olexó Gergely, 9. o., 9 pont
      30-33. Csanálosi Balázs, 10. o., 4 pont
      30-33. Maga Balázs, 12. o., 4 pont