Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

Egy iskola versenyzői: Budapest, Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium


A-jelű (nehezebb) matematika feladatok versenye

    Díjat nyert:

      1. Füredi Erik Benjámin, 12. o., 122 pont
      2. Fleiner Zsigmond, 11. o., 96 pont

    Dicséretben részesült:

      4. Kovács Tamás, 11. o., 44 pont
      5-7. Bán-Szabó Áron, 11. o., 39 pont
      5-7. Seres-Szabó Márton, 10. o., 39 pont
      8. Várkonyi Zsombor, 12. o., 26 pont
      11. Szabó Kornél, 12. o., 17 pont

    Helyezett:

      15-17. Hegedűs Dániel, 12. o., 13 pont
      19. Nádor Benedek, 10. o., 11 pont
      20. Velich Nóra, 12. o., 10 pont
      21. Molnár-Szabó Vilmos, 10. o., 9 pont
      22-24. Baski Bence, 11. o., 8 pont
      25-27. Simon László Bence, 9. o., 7 pont
      32-34. Le Julianna Phuonglinh, 12. o., 4 pont
      37-44. Nagy Krisztina, 9. o., 2 pont
      45-54. Csaplár Viktor, 12. o., 1 pont
      45-54. Háda Gergely Mátyás, 9. o., 1 pont

B-jelű matematika feladatok versenye, 1-8. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      7. Veres Dorottya, 7. o., 61 pont

    Helyezett:

      9. Kocsis Péter, 7. o., 31 pont

B-jelű matematika feladatok versenye, 9. osztályosok

    Díjat nyert:

      2. Simon László Bence, 9. o., 241 pont
      3. Bencsik Dávid, 9. o., 228 pont
      4. Wiener Anna, 9. o., 227 pont
      5. Virág Rudolf, 9. o., 198 pont
      9. Nádor Artúr, 9. o., 127 pont

    Dicséretben részesült:

      11-12. Szalontai Júlia, 9. o., 77 pont
      13-14. László Anna, 9. o., 74 pont

    Helyezett:

      15. Bényei Borisz, 9. o., 51 pont
      16. Domján Olivér, 9. o., 39 pont
      17. Kovács Dániel János, 9. o., 29 pont
      18. Benis Erzsébet, 9. o., 22 pont
      23. Kun Marcell Szilárd, 9. o., 18 pont
      28-29. Chen Yi Wei, 9. o., 13 pont
      28-29. Őrfi Ádám, 9. o., 13 pont
      30-31. Balla Álmos András, 9. o., 12 pont
      32-34. Halász Dávid, 9. o., 10 pont
      32-34. Róbert Viktória Katalin, 9. o., 10 pont
      35. Váradi Csanád, 9. o., 9 pont
      37. Gudra Georgina Anna, 9. o., 7 pont
      38. Záhorský Orsolya, 9. o., 6 pont
      és további 1 versenyző.

B-jelű matematika feladatok versenye, 10. osztályosok

    Díjat nyert:

      1. Nádor Benedek, 10. o., 264 pont
      2-3. Seres-Szabó Márton, 10. o., 256 pont
      5. Kercsó-Molnár Anita, 10. o., 247 pont
      6. Móricz Benjámin, 10. o., 240 pont
      7. Molnár-Szabó Vilmos, 10. o., 237 pont
      9. Bognár András Károly, 10. o., 214 pont

    Dicséretben részesült:

      12. Kerekes Boldizsár, 10. o., 175 pont
      15. Móra Márton Barnabás, 10. o., 150 pont
      17. Világi Áron, 10. o., 117 pont
      19. Király Csaba Regő, 10. o., 106 pont
      23. Mezey Dorottya, 10. o., 93 pont

    Helyezett:

      27. Fey Dávid, 10. o., 57 pont
      28. Nagy Eszter Zsófia, 10. o., 48 pont
      29-31. Gábriel Tamás, 10. o., 45 pont
      32. Dánffy Ábel, 10. o., 41 pont
      37-38. Kovács Móric, 10. o., 34 pont
      37-38. Várkonyi Gáspár, 10. o., 34 pont
      42. Országh Júlia, 10. o., 23 pont
      44-47. Goertz Amelie, 10. o., 19 pont
      48-49. Mosolygó László, 10. o., 17 pont
      55-56. Szabó Ágoston, 10. o., 11 pont
      57-60. Deák Zsombor, 10. o., 8 pont
      57-60. Harmati László Árpád, 10. o., 8 pont
      68-78. Littmann Mihály, 10. o., 6 pont
      79-84. Babotán Ákos, 10. o., 5 pont
      79-84. Horváth Balázs Szilveszter, 10. o., 5 pont
      100-105. Pap Bálint, 10. o., 2 pont
      106-111. Móricz Nádja, 10. o., 1 pont

B-jelű matematika feladatok versenye, 11. osztályosok

    Díjat nyert:

      4. Bán-Szabó Áron, 11. o., 256 pont
      5. Kovács Tamás, 11. o., 252 pont
      8. Baski Bence, 11. o., 240 pont
      12. Terjék András József, 11. o., 233 pont
      13. Bencsik Ádám, 11. o., 231 pont

    Dicséretben részesült:

      15. Farkas Izabella, 11. o., 216 pont
      20. Nyárfádi Patrik, 11. o., 170 pont
      31-32. Kun Ágoston, 11. o., 77 pont

    Helyezett:

      39. Tot Bagi Márton, 11. o., 59 pont
      42-43. Reimann Kristóf, 11. o., 43 pont
      47. Robin Eszter, 11. o., 19 pont
      70-85. Vadler Vilmos, 11. o., 3 pont

B-jelű matematika feladatok versenye, 12. osztályosok

    Díjat nyert:

      1. Hegedűs Dániel, 12. o., 254 pont
      2. Velich Nóra, 12. o., 218 pont

    Dicséretben részesült:

      5. Márton Kristóf, 12. o., 192 pont
      10. Argay Zsolt, 12. o., 151 pont
      18. Hervay Bence, 12. o., 81 pont
      20. Nguyen Bich Diep, 12. o., 63 pont

    Helyezett:

      23. Bukva Dávid, 12. o., 46 pont
      27. Le Julianna Phuonglinh, 12. o., 29 pont
      29-30. Biczó Benedek, 12. o., 22 pont
      38-40. Kotán Tamás, 12. o., 5 pont

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 1-8. osztályosok

    Helyezett:

      18. Veres Dorottya, 7. o., 21 pont
      24-25. Móricz Kármen, 7. o., 5 pont

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9-10. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      23-24. Nagy Krisztina, 9. o., 174 pont

G-jelű fizika gyakorlatok versenye, 10. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      17-18. Móricz Benjámin, 10. o., 62 pont
      17-18. Országh Júlia, 10. o., 62 pont

    Helyezett:

      50-56. Nádor Benedek, 10. o., 4 pont
      57-58. Várkonyi Gáspár, 10. o., 3 pont
      59-61. Fehér Anna, 10. o., 2 pont
      62-69. Nagy Eszter Zsófia, 10. o., 1 pont

I-jelű informatika gyakorlatok versenye, 1-12. osztályosok

    Díjat nyert:

      2. Ürmössy Dorottya, 12. o., 265 pont

    Helyezett:

      24-26. Tóth Ambrus, 11. o., 40 pont
      35. Szin Attila, 9. o., 15 pont
      36. Benis Erzsébet, 9. o., 12 pont

K-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      25-26. Nagy Krisztina, 9. o., 176 pont
      59. Végh Lilian, 9. o., 129 pont

Fizika mérési feladatok versenye, 1-12. osztályosok

    Helyezett:

      8-9. Erőss Sámuel, 10. o., 17 pont
      8-9. Molnár Barnabás, 10. o., 17 pont

P-jelű elméleti fizika feladatok versenye, 1-8. osztályosok

    Helyezett:

      további 1 versenyző.

P-jelű elméleti fizika feladatok versenye, 9. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      4. Simon László Bence, 9. o., 64 pont

P-jelű elméleti fizika feladatok versenye, 10. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      8-9. Bognár András Károly, 10. o., 118 pont
      10. Gábriel Tamás, 10. o., 106 pont
      17. Molnár Barnabás, 10. o., 68 pont
      20-21. Fey Dávid, 10. o., 63 pont
      20-21. Molnár-Szabó Vilmos, 10. o., 63 pont
      22. Brilli Fabiano, 10. o., 58 pont

    Helyezett:

      33. Seres-Szabó Márton, 10. o., 25 pont
      42. Nádor Benedek, 10. o., 8 pont

P-jelű elméleti fizika feladatok versenye, 11. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      6. Gurzó József, 11. o., 173 pont
      26. Takács Bendegúz, 11. o., 68 pont

    Helyezett:

      64. Radvánszki Ferenc, 11. o., 1 pont

P-jelű elméleti fizika feladatok versenye, 12. osztályosok

    Díjat nyert:

      1. Varga Vázsony, 12. o., 215 pont
      3. Tóth Ábel, 12. o., 209 pont

    Dicséretben részesült:

      10-11. Strinyi Péter, 12. o., 128 pont
      19. Takács Dóra, 12. o., 71 pont

S-jelű informatika feladatok versenye, 1-12. osztályosok

    Helyezett:

      9. Ürmössy Dorottya, 12. o., 47 pont
      19. Szin Attila, 9. o., 16 pont
      24. Tóth Ambrus, 11. o., 8 pont