Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

Egy iskola versenyzői: Bonyhád, Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium


B-jelű matematika feladatok versenye, 10. osztályosok

    Helyezett:

      44-45. Agócs Olivér, 10. o., 10 pont

B-jelű matematika feladatok versenye, 11. osztályosok

    Helyezett:

      36. Demkó Petra, 11. o., 23 pont
      37-38. Werner Péter, 11. o., 22 pont
      39-40. Tóth Lilla Eszter, 11. o., 21 pont
      52-56. Bauer Lujza, 11. o., 9 pont

B-jelű matematika feladatok versenye, 12. osztályosok

    Helyezett:

      20. Berta Csaba Zsolt, 12. o., 18 pont
      24. Farkas Boróka, 12. o., 10 pont

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9-10. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      31-32. Stein Felix, 9. o., 149 pont

    Helyezett:

      106-107. Császár Boglárka, 10. o., 60 pont
      130-134. Fonyódi Sára, 10. o., 44 pont
      151. Dancsó Dorottya, 10. o., 39 pont
      154-158. Kaszás Lilla, 10. o., 37 pont
      166-171. János Szabolcs, 10. o., 33 pont
      166-171. Köpenczei Csanád, 9. o., 33 pont
      190-192. Faik Andrea, 10. o., 28 pont
      199-207. Erős Milán, 10. o., 25 pont
      199-207. Szintai Zsombor, 9. o., 25 pont
      214. Domokos Lóránt, 10. o., 23 pont
      223-227. Kovács Ádám Martin, 10. o., 20 pont
      223-227. Szlobodics Soma, 10. o., 20 pont
      246-252. Antal Botond, 10. o., 15 pont
      262-266. Evertse Peggy, 10. o., 12 pont
      262-266. Hajc Martin Máté, 10. o., 12 pont
      310-326. Kun Anikó, 10. o., 5 pont
      310-326. Nagy-Kalauz Bertalan, 9. o., 5 pont
      335-339. Schell Mercédesz, 10. o., 3 pont
      340-346. Dér Vanda, 10. o., 2 pont
      340-346. Dudás Fanni, 10. o., 2 pont

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 11-12. osztályosok

    Helyezett:

      59-62. Bauer Lujza, 11. o., 55 pont
      93-95. Tóth Lilla Eszter, 11. o., 34 pont

G-jelű fizika gyakorlatok versenye, 9. osztályosok

    Díjat nyert:

      8. Köpenczei Csanád, 9. o., 80 pont

    Dicséretben részesült:

      17. Szanyi Attila, 9. o., 63 pont
      24. Stein Felix, 9. o., 53 pont

    Helyezett:

      64-68. Brunner Gergő, 9. o., 7 pont

G-jelű fizika gyakorlatok versenye, 10. osztályosok

    Helyezett:

      25. Antal Botond, 10. o., 21 pont
      26. Szlobodics Soma, 10. o., 20 pont
      28. Domokos Lóránt, 10. o., 16 pont
      30-31. Erős Milán, 10. o., 14 pont
      32-33. Kovács Ádám Martin, 10. o., 13 pont
      41-43. Hajc Martin Máté, 10. o., 5 pont
      41-43. Kaszás Lilla, 10. o., 5 pont
      44-45. Galág Bars Barnabás, 10. o., 4 pont
      46-51. Dudás Fanni, 10. o., 3 pont
      46-51. Seres András Zoltán, 10. o., 3 pont

I-jelű informatika gyakorlatok versenye, 1-12. osztályosok

    Helyezett:

      11. Vörös László, 11. o., 85 pont
      21-22. Tóth Lilla Eszter, 11. o., 27 pont
      35. Borus Benedek, 10. o., 9 pont

K-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9. osztályosok

    Helyezett:

      136-138. Szintai Zsombor, 9. o., 57 pont
      240-242. Sebestyén Mirella, 9. o., 17 pont
      261-267. Brunner Gergő, 9. o., 11 pont
      261-267. Striz Botond, 9. o., 11 pont
      268-270. Placskó Eszter Csenge, 9. o., 10 pont
      272-277. Sántha Péter, 9. o., 8 pont
      272-277. Tóth Laura, 9. o., 8 pont

P-jelű elméleti fizika feladatok versenye, 11. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      15. Tanner Norman, 11. o., 122 pont

    Helyezett:

      50-52. Amrein Roland, 11. o., 6 pont