Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

Egy iskola versenyzői: Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium


A-jelű (nehezebb) matematika feladatok versenye

    Helyezett:

      további 1 versenyző.

B-jelű matematika feladatok versenye, 10. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      15. Mohay Lili Veronika, 10. o., 138 pont

    Helyezett:

      50-53. Brányi Beáta, 10. o., 7 pont

B-jelű matematika feladatok versenye, 11. osztályosok

    Helyezett:

      49-50. Varga Péter, 11. o., 11 pont
      59. Peőcz Richárd, 11. o., 7 pont
      81-96. Kirchhof Barna, 11. o., 3 pont
      81-96. Rassai Erik, 11. o., 3 pont

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9-10. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      21. Bánó Bulcsú, 10. o., 164 pont

    Helyezett:

      47-48. Dózsa Levente, 10. o., 119 pont
      és további 1 versenyző.

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 11-12. osztályosok

    Díjat nyert:

      9. Andó Lujza, 11. o., 190 pont

    Dicséretben részesült:

      11-12. Szigeti Donát, 12. o., 183 pont
      15-16. Izsa Regina Mária, 11. o., 168 pont

    Helyezett:

      48-49. Ráduly Nóra Julianna, 12. o., 64 pont
      56-58. Rassai Erik, 11. o., 58 pont
      114-116. Nagy László, 11. o., 26 pont
      117-119. Tálas József Soma, 11. o., 25 pont
      120-124. Richly Bálint, 12. o., 24 pont
      161-166. Nagy Eszter, 12. o., 15 pont
      167-172. Takács Maja, 12. o., 14 pont
      186-188. Berényi Dorottya Elanor, 11. o., 11 pont
      189-194. Bánóczy Gergő, 11. o., 10 pont
      195-203. Kirchhof Barna, 11. o., 9 pont

G-jelű fizika gyakorlatok versenye, 10. osztályosok

    Díjat nyert:

      7. Dózsa Levente, 10. o., 77 pont

    Helyezett:

      53-55. Könye Sólyom, 10. o., 1 pont

I-jelű informatika gyakorlatok versenye, 1-12. osztályosok

    Helyezett:

      30-34. Hartmann Botond, 9. o., 10 pont

K-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9. osztályosok

    Díjat nyert:

      8-9. Schleier Anna, 9. o., 187 pont

    Dicséretben részesült:

      13-15. Vankó Lóránt Albert, 9. o., 180 pont
      27. Hartmann Botond, 9. o., 169 pont
      43. Karádi Virág, 9. o., 149 pont
      49-50. Gardev Dániel, 9. o., 135 pont
      51-52. Hangodi Hajnalka, 9. o., 133 pont
      51-52. Van Rijs Dóra, 9. o., 133 pont
      54. Van Rijs Luca, 9. o., 131 pont
      55. Welther Károly, 9. o., 129 pont

    Helyezett:

      61-62. Bundik Brigitta, 9. o., 119 pont
      64-65. Komm Sára, 9. o., 117 pont
      66. Várady Míra, 9. o., 116 pont
      72-73. Wernsdörfer Albert, 9. o., 108 pont
      81-83. Gere Gábor, 9. o., 98 pont
      81-83. Könye Nátán, 9. o., 98 pont
      81-83. Takács Emese Flóra, 9. o., 98 pont
      88-89. Nagy Mihály Gyula, 9. o., 94 pont
      91-93. Nagy Sára Agáta, 9. o., 91 pont
      95-97. Molnár Ádám, 9. o., 88 pont
      104-105. Varga Sebestény, 9. o., 80 pont
      109-111. Szépfalvi Gergely, 9. o., 76 pont
      122. Kovács Dominik, 9. o., 69 pont
      140-143. Fodor Ágoston, 9. o., 54 pont
      144-148. Hadersprung Norbert, 9. o., 53 pont
      190-192. Terényi Gergely, 9. o., 30 pont
      220-224. ivády Nina, 9. o., 22 pont

S-jelű informatika feladatok versenye, 1-12. osztályosok

    Díjat nyert:

      2. Varga Péter, 11. o., 157 pont

    Helyezett:

      14-15. Hartmann Botond, 9. o., 17 pont