Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

Egy iskola versenyzői: Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium


A-jelű (nehezebb) matematika feladatok versenye

    Díjat nyert:

      3-4. Simon Péter, 12. o., 59 pont

    Helyezett:

      17-19. Forrás Bence, 12. o., 10 pont
      22-27. Schwarcz Tamás, 11. o., 5 pont
      34-39. Török Mihály, 12. o., 3 pont

B-jelű matematika feladatok versenye, 1-8. osztályosok

    Helyezett:

      17. Bencze Tamás, 8. o., 15 pont

B-jelű matematika feladatok versenye, 9. osztályosok

    Helyezett:

      47. Umann Péter Andor, 9. o., 63 pont
      49-50. Maglódi Ádám, 9. o., 58 pont
      57. Smodics Roland, 9. o., 47 pont
      74-75. Varga Gergely, 9. o., 23 pont
      81-82. Siemelink Johanna, 9. o., 12 pont
      86-89. Kovács Levente, 9. o., 9 pont
      86-89. Molnár Roland, 9. o., 9 pont
      92-95. Formanek Katalin, 9. o., 6 pont
      92-95. Haász Menno, 9. o., 6 pont
      96. Ajtay András, 9. o., 5 pont
      97-98. Ficzere Máté, 9. o., 4 pont
      99-101. Szandi Nándor, 9. o., 3 pont

B-jelű matematika feladatok versenye, 10. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      20. Zsakó Ágnes, 10. o., 74 pont

    Helyezett:

      23. Nagy Simon József, 10. o., 62 pont
      41. Fónai Martin, 10. o., 32 pont
      44. Erdős Zoltán, 10. o., 27 pont
      49-51. Rejtő Balázs, 10. o., 23 pont
      49-51. Szegedi Áron, 10. o., 23 pont
      75-76. Heckmann Dávid, 10. o., 12 pont
      77. Bottlik Judit, 10. o., 11 pont
      99-104. Hornák Bence, 10. o., 5 pont
      105-110. Kugyella Noémi, 10. o., 4 pont

B-jelű matematika feladatok versenye, 11. osztályosok

    Díjat nyert:

      4. Schwarcz Tamás, 11. o., 252 pont

    Dicséretben részesült:

      12. Katona Dániel, 11. o., 202 pont

    Helyezett:

      48. Izsák Krisztián, 11. o., 48 pont
      66-67. Maros Botond, 11. o., 25 pont
      70-73. Bohner Adrián, 11. o., 23 pont
      75. Nguyen Anh Tuan, 11. o., 20 pont
      86-89. Kozma F. Hana, 11. o., 13 pont
      100-105. Olexó Tünde, 11. o., 9 pont
      106-109. Hevesi Bence, 11. o., 8 pont
      110-116. Torma Lili Eszter, 11. o., 7 pont
      117-125. Erdődi Péter, 11. o., 6 pont
      117-125. Tegzes Tamás, 11. o., 6 pont
      131-136. Horvath Rita, 11. o., 4 pont
      137-150. Formanek András, 11. o., 3 pont
      137-150. Kárpáti Zoltán, 11. o., 3 pont
      151-159. Temesi Bence, 11. o., 2 pont
      160-162. Szabó Simon, 11. o., 1 pont

B-jelű matematika feladatok versenye, 12. osztályosok

    Díjat nyert:

      2. Forrás Bence, 12. o., 261 pont

    Helyezett:

      38-39. Radó Hanna, 12. o., 31 pont
      53-55. Czövek Márton, 12. o., 15 pont
      53-55. Simon Péter, 12. o., 15 pont
      66-71. Kisvárdai Richárd, 12. o., 8 pont
      72. Cserna Balázs, 12. o., 7 pont

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9-10. osztályosok

    Díjat nyert:

      3. Zsakó Ágnes, 10. o., 217 pont

    Dicséretben részesült:

      16-17. Bottlik Judit, 10. o., 204 pont

    Helyezett:

      39. Erdős Zoltán, 10. o., 160 pont
      108. Heckmann Dávid, 10. o., 62 pont
      116-118. Rejtő Balázs, 10. o., 57 pont
      159-161. Kugyella Noémi, 10. o., 34 pont
      262-266. Jeges Viktor, 10. o., 8 pont
      278-303. Formanek Katalin, 9. o., 5 pont
      304-312. Szabó János, 10. o., 4 pont

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 11-12. osztályosok

    Helyezett:

      25. Nguyen Anh Tuan, 11. o., 124 pont
      47. Daku Gábor, 12. o., 64 pont
      73-74. Torma Lili Eszter, 11. o., 34 pont
      92-94. Kisvárdai Richárd, 12. o., 24 pont
      97-99. Sólyom Barnabás, 11. o., 22 pont
      100-101. Cserna Balázs, 12. o., 20 pont
      168-174. Olexó Tünde, 11. o., 8 pont
      183-196. Erdődi Péter, 11. o., 5 pont
      203-210. Hevesi Bence, 11. o., 2 pont

I-jelű informatika gyakorlatok versenye, 1-12. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      12. Tegzes Tamás, 11. o., 64 pont

    Helyezett:

      15. Hamrik Szabin, 9. o., 53 pont
      19. Fehér Balázs, 11. o., 38 pont
      22. Bognár Balázs, 10. o., 20 pont

K-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9. osztályosok

    Helyezett:

      32. Novák Réka, 9. o., 212 pont
      56-58. Sólyom Bonifác, 9. o., 183 pont
      165. Asztalos Márton, 9. o., 95 pont
      174-178. Mikes Zoltán, 9. o., 88 pont
      186-187. Nyári Tamás, 9. o., 83 pont
      189-191. Orosz Bence Tamás, 9. o., 81 pont
      215-216. Dinh Quoc Anh, 9. o., 61 pont
      222-223. Trinh Phuong Nga, 9. o., 56 pont
      236-237. Hamrik Szabin, 9. o., 50 pont
      245-248. Juhász Szabolcs, 9. o., 46 pont
      245-248. Kámán Vince, 9. o., 46 pont
      291. Vincze Virág, 9. o., 25 pont
      292-295. Lajos Brúnó Zsolt, 9. o., 24 pont
      292-295. Lezsovits Bence, 9. o., 24 pont
      292-295. Szalona Réka, 9. o., 24 pont
      304-305. Szabó Ágoston, 9. o., 19 pont
      313. Kis Levente, 9. o., 16 pont
      320-322. Rékasi Bálint, 9. o., 12 pont
      330-333. Bencz Ádám, 9. o., 8 pont
      335-338. Danka Csongor, 9. o., 6 pont
      340. Takács Dominik, 9. o., 4 pont

Fizika elméleti feladatok versenye, 9. osztályosok

    Helyezett:

      48-54. Hamrik Szabin, 9. o., 3 pont
      48-54. Lezsovits Bence, 9. o., 3 pont
      48-54. Szabó Ágoston, 9. o., 3 pont

Fizika elméleti feladatok versenye, 10. osztályosok

    Helyezett:

      32-34. Galovics Bálint, 10. o., 39 pont
      39-40. Jeges Viktor, 10. o., 33 pont
      46. Bognár Balázs, 10. o., 27 pont
      51-53. Nagy András, 10. o., 20 pont
      54. Szabó János, 10. o., 19 pont
      63-65. Friedrich Péter, 10. o., 14 pont
      79-86. Tokai Dániel Marcell, 10. o., 6 pont
      87. Fodor Balázs, 10. o., 5 pont
      88-93. Fejős András, 10. o., 4 pont
      88-93. Girgász Péter, 10. o., 4 pont
      94-97. Kovács Kende, 10. o., 3 pont
      94-97. Makács Ákos, 10. o., 3 pont
      és további 1 versenyző.

Fizika elméleti feladatok versenye, 11. osztályosok

    Helyezett:

      30. Bohner Adrián, 11. o., 88 pont
      31. Olexó Tünde, 11. o., 84 pont
      37-38. Egyedi Balázs, 11. o., 64 pont
      53. Torma Lili Eszter, 11. o., 42 pont
      97-100. Tegzes Tamás, 11. o., 12 pont
      116-117. Temesi Bence, 11. o., 7 pont
      126-134. Fehér Balázs, 11. o., 3 pont

Fizika elméleti feladatok versenye, 12. osztályosok

    Helyezett:

      31. Hu Jia Lin, 12. o., 50 pont
      33-34. Essig-Kacsó Attila, 12. o., 41 pont
      40. Kaszás Bálint, 12. o., 32 pont
      45-47. Fáth Olivér, 12. o., 22 pont
      54-55. Gidró Szilárd, 12. o., 12 pont
      58-59. Braun Márton, 12. o., 10 pont
      63. Biri Eszter Daniela, 12. o., 8 pont
      69-72. Czövek Márton, 12. o., 3 pont
      69-72. Gulyás Dániel, 12. o., 3 pont
      69-72. Lezsovits Marcell, 12. o., 3 pont
      74. Szakács Ede Attila, 12. o., 1 pont

S-jelű informatika feladatok versenye, 1-12. osztályosok

    Helyezett:

      26-29. Fehér Balázs, 11. o., 5 pont
      és további 1 versenyző.