Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

Egy iskola versenyzői: Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimnázium


A-jelű (nehezebb) matematika feladatok versenye

    Díjat nyert:

      1. Strenner Balázs, 12. o., 126 pont

    Helyezett:

      32-37. Szili Róbert, 12. o., 1 pont

B-jelű matematika feladatok versenye, 12. osztályosok

    Díjat nyert:

      2. Strenner Balázs, 12. o., 236 pont

    Helyezett:

      39. Jenei Balázs, 12. o., 55 pont
      44-45. Szili Róbert, 12. o., 35 pont

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9-10. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      41. Tóth Tibor, 9. o., 172 pont
      48. Csehi Csongor, 10. o., 161 pont

    Helyezett:

      77. Szatmári Tünde, 10. o., 118 pont
      78-79. Lazányi Nóra, 10. o., 116 pont
      80. Hári Tibor, 9. o., 115 pont
      141-142. Vígvári Dorottya, 10. o., 71 pont
      179-180. Gazdag Nóra, 10. o., 51 pont
      204-207. Gálicz Eszter, 10. o., 42 pont
      262-265. Nagy Ágnes, 9. o., 29 pont
      309-325. Dunaszegi Janka, 10. o., 20 pont
      309-325. Nagy Ágnes, 10. o., 20 pont
      364-386. Koncz Bálint, 9. o., 14 pont
      458-477. Kádár István, 10. o., 7 pont
      458-477. Nagy Kata, 10. o., 7 pont
      488-524. Nagy András, 10. o., 5 pont

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 11-12. osztályosok

    Helyezett:

      63-65. Lak Attila, 11. o., 116 pont
      67-69. Lukács Attila, 11. o., 114 pont
      73. Lázár András, 11. o., 104 pont
      128-130. Hermán Eszter, 12. o., 62 pont
      146-149. Czizel Noémi, 12. o., 56 pont
      182-184. Czibik Eszter, 12. o., 40 pont
      198-204. Németh Zoltán, 12. o., 34 pont
      210-212. Liter András, 12. o., 31 pont
      248-255. Molnár Orsolya, 11. o., 21 pont
      256-260. Boda Zsófia, 12. o., 20 pont
      256-260. Rajkó Bálint, 12. o., 20 pont
      306-316. Hadnagy Zsanett, 11. o., 13 pont
      326-330. Sipos Róbert, 12. o., 11 pont
      331-349. Nochta Tímea, 12. o., 10 pont
      és további 1 versenyző.

I-jelű informatika gyakorlatok versenye, 1-12. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      14. Strenner Balázs, 12. o., 56 pont
      15. Sipos Róbert, 12. o., 55 pont

K-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      17. Horváth Péter, 9. o., 223 pont

    Helyezett:

      142-143. Koncz Bálint, 9. o., 69 pont
      343-347. Nagy Ágnes, 9. o., 6 pont

Fizika elméleti feladatok versenye, 10. osztályosok

    Helyezett:

      106-108. Lazányi Nóra, 10. o., 20 pont

Fizika elméleti feladatok versenye, 11. osztályosok

    Helyezett:

      106. Lázár András, 11. o., 30 pont

Fizika elméleti feladatok versenye, 12. osztályosok

    Díjat nyert:

      8. Strenner Balázs, 12. o., 165 pont

S-jelű informatika feladatok versenye, 1-12. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      14-15. Strenner Balázs, 12. o., 8 pont

    Helyezett:

      27-31. Sipos Róbert, 12. o., 3 pont