Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

Egy iskola versenyzői: Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium


A-jelű (nehezebb) matematika feladatok versenye

    Helyezett:

      28-33. Paulovics Zoltán, 11. o., 4 pont

B-jelű matematika feladatok versenye, 9. osztályosok

    Helyezett:

      62-64. Nagy Botond, 9. o., 35 pont

B-jelű matematika feladatok versenye, 10. osztályosok

    Helyezett:

      25. Cseke Mihály, 10. o., 54 pont
      27. Büki Máté, 10. o., 51 pont
      40. Kovács Gergő, 10. o., 35 pont
      42. Schulcz Ferenc, 10. o., 31 pont
      89-92. Nérel Eleonóra, 10. o., 7 pont

B-jelű matematika feladatok versenye, 11. osztályosok

    Helyezett:

      29. Szabó Tímea, 11. o., 101 pont
      30. Paulovics Zoltán, 11. o., 100 pont
      54. Kulcsár Ildikó, 11. o., 37 pont
      68-69. Jákli Aida Karolina, 11. o., 24 pont
      92-96. Tóth Zsombor, 11. o., 11 pont
      100-105. Wappler Abigél, 11. o., 9 pont
      110-116. Czett Antal, 11. o., 7 pont

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9-10. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      11-13. Kovács Péter Tamás, 9. o., 207 pont

    Helyezett:

      64. Rosta Evelin, 10. o., 118 pont
      85. Németh Gábor, 9. o., 85 pont
      97-98. Zalavári Márton, 10. o., 69 pont
      181-184. Csapó Dániel, 9. o., 23 pont
      234-240. Nérel Eleonóra, 10. o., 13 pont
      254-261. Szűcs Márton Tamás, 10. o., 9 pont
      304-312. Tóth Márk Andor, 9. o., 4 pont

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 11-12. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      16. Paulovics Zoltán, 11. o., 168 pont
      18. Szabó Tímea, 11. o., 163 pont

    Helyezett:

      35. Horváth Cintia, 11. o., 90 pont
      125-130. Wappler Abigél, 11. o., 14 pont

I-jelű informatika gyakorlatok versenye, 1-12. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      9. Németh Gábor, 9. o., 84 pont

    Helyezett:

      17. Paulovics Zoltán, 11. o., 44 pont
      18. Szabó Tímea, 11. o., 41 pont
      29-31. Tóth Márk Andor, 9. o., 6 pont

K-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9. osztályosok

    Díjat nyert:

      9-11. Veres Károly, 9. o., 239 pont

    Helyezett:

      53-55. Németh Gábor, 9. o., 184 pont
      84-87. Koronczi Fanni, 9. o., 163 pont
      100-101. Czémán Bálint, 9. o., 148 pont
      110-111. Tóth Máté, 9. o., 141 pont
      116-118. Kustán Bertalan, 9. o., 137 pont
      135. Kocsis Endre Kende, 9. o., 119 pont

Fizika elméleti feladatok versenye, 9. osztályosok

    Díjat nyert:

      1. Kovács Péter Tamás, 9. o., 186 pont

    Helyezett:

      21-22. Nagy Botond, 9. o., 17 pont
      29-31. Németh Gábor, 9. o., 12 pont
      32-33. Tóth Márk Andor, 9. o., 10 pont

Fizika elméleti feladatok versenye, 10. osztályosok

    Díjat nyert:

      6. Büki Máté, 10. o., 192 pont

    Helyezett:

      39-40. Rosta Evelin, 10. o., 33 pont
      51-53. Kovács Gergő, 10. o., 20 pont

Fizika elméleti feladatok versenye, 11. osztályosok

    Helyezett:

      35. Czett Antal, 11. o., 68 pont
      82-85. Kulcsár Ildikó, 11. o., 17 pont

S-jelű informatika feladatok versenye, 1-12. osztályosok

    Díjat nyert:

      3. Zalavári Márton, 10. o., 68 pont
      7. Jákli Aida Karolina, 11. o., 44 pont

    Helyezett:

      21-22. Németh Gábor, 9. o., 10 pont
      26-29. Paulovics Zoltán, 11. o., 5 pont