Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?
A régi honlapot akarom!!! :-)

A KöMaL 1998/99. évi pontversenyének végeredménye

I. osztályosok eredményei a matematika feladatok versenyében

Feladatonként egy helyes megoldással elérhető: 270 pont.


Díjazottak:


1. díj: Harangi Viktor (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 248 pont
2. díj: Gerencsér Balázs (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 163 pont
3. díj: Tran Thanh Long (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 122 pont
4. díj: Csikvári Péter (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 111 pont
5. díj: Ta Vinh Thong (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 100 pont


Dícséretben részesült:


6. Tóth 370 Ágnes (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 89 pont
7. Erdei Zsuzsa (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 69 pont
8. Horváth Illés (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 43 pont
9. Csernenszky András (Budapest, Szent István Gimn.) 35 pont
10. Kovács Erika Renáta (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 34 pont
11-12. Jesch Dávid (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 28 pont
11-12. Siska Ádám (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 28 pont
13. Somogyi Dávid (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 26 pont
14. Spanczér Ilona (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 21 pont
15. Bán Zoltán (Budapest, Hunfalvy János Közgazdasági Szakközépiskola) 20 pont
16. Tóth 374 Andrea (Budapest, Szent István Gimn.) 19 pont
17-18. Szalay Zsófia (Budapest, Szent István Gimn.) 18 pont
17-18. Szirmay Márta (Székesfehérvár, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola) 18 pont
19. Sára Péter (Csurgó, Csokonai Vitéz Mihály Református Gimn.) 17 pont
20. Varga 846 Petra (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 16 pont
21. Zsbán Ambrus (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 15 pont


Következik:


22-23. Bartha 321 Ágnes (Románia, Kézdivásárhely, Nagy Mózes Líceum) 13 pont
22-23. Devecsery Ágnes (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 13 pont
24. Kőrösi Attila (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 11 pont
25-26. Pajna Gabriella (Debrecen, Tóth Árpád Gimn.) 9 pont
25-26. Várnai Csilla (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 9 pont
27. Kiss Gergely Péter (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 8 pont
28-29. Bodnár Barbara (Budapest, Szent István Gimn.) 6 pont
28-29. Szente Dávid (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 6 pont
30-36. Beck Ákos (Győr, Krúdy Gyula Gimn. és Vendéglátóipari Szki.) 5 pont
30-36. Béky Bence (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 5 pont
30-36. Kádas Attila (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 5 pont
30-36. Lestyán Gyula (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 5 pont
30-36. Szabó 184 László (Szlovákia, Dunaszerdahely, Magyar Tannyelvű Gimnázium) 5 pont
30-36. Ulbert Petra (Győr, Krúdy Gyula Gimn. és Vendéglátóipari Szki.) 5 pont
30-36. Zoltán Illés (Budapest, Szent István Gimn.) 5 pont
37-41. Erős Péter (Szlovákia, Dunaszerdahely, Magyar Tannyelvű Gimnázium) 4 pont
37-41. Pintér Ferenc (Budapest, Szent István Gimn.) 4 pont
37-41. Porcs-Makkay Ákos (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 4 pont
37-41. Rigó Frida (Szlovákia, Dunaszerdahely, Magyar Tannyelvű Gimnázium) 4 pont
37-41. Terjéki László Dénes (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 4 pont
42-45. Császár Péter (Székesfehérvár, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola) 3 pont
42-45. Kőber Péter (Budapest, Szent István Gimn.) 3 pont
42-45. Makk Péter (Budapest, Veres Péter Gimn.) 3 pont
42-45. Várnai Anikó (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 3 pont
46-49. Györkei Attila (Szeged, JATE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 2 pont
46-49. Kőrizs András (Budapest, Veres Péter Gimn.) 2 pont
46-49. Németh 278 Andrea (Budapest, Szent István Gimn.) 2 pont
46-49. Szele Réka (Budapest, Szent István Gimn.) 2 pont
50-57. Agócs Angéla (Szekszárd, Garay János Gimn.) 1 pont
50-57. Hajdú Péter (Szlovákia, Dunaszerdahely, Magyar Tannyelvű Gimnázium) 1 pont
50-57. Hanák Edina (Csurgó, Csokonai Vitéz Mihály Református Gimn.) 1 pont
50-57. Hetesi Péter (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 1 pont
50-57. Ónodi Andrea (Csurgó, Csokonai Vitéz Mihály Református Gimn.) 1 pont
50-57. Szirtes Péter (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 1 pont
50-57. Tóth 666 János (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 1 pont
50-57. Tömböl Balázs (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 1 pont


Kevesebb pontja van 19 versenyzőnek.