Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?
A régi honlapot akarom!!! :-)

A KöMaL 1998/99. évi pontversenyének végeredménye

I. osztályosok eredményei az elméleti fizika gyakorlatok és feladatok versenyében

Feladatonként egy helyes megoldással elérhető: 230 pont.


Díjazottak:


1. díj: Pápai Tivadar (Barcs, Dráva Völgye Középiskola) 164 pont
2. díj: Elizabeth Ann Almasi (USA, Kalifornia, Clayton, ) 157 pont
3. díj: Harangi Viktor (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 153 pont
4-5. díj: Dolgos Gergely (Szentendre, II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium) 146 pont
4-5. díj: Szalai Bence (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 146 pont
6. díj: Jesch Dávid (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 145 pont
7. díj: Vadász Péter (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 144 pont
8. díj: Geresdi Attila (Pécs, Árpád Fejedelem Gimn. és Ált. Isk.) 143 pont
9. díj: Flender Gyöngyi (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 141 pont
10. díj: Bényász László (Heves, Eötvös József Gimnázium) 140 pont


Dícséretben részesült:


11. Nagy 725 János (Eger, Dobó István Gimnázium) 129 pont
12. Frankó Gábor (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 127 pont
13. Siroki László (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 125 pont
14. Pap 131 László (Eger, Dobó István Gimnázium) 122 pont
15-16. Antal Miklós (Pécs, JPTE Babits Mihály Gyak. Gimn. és Szki.) 115 pont
15-16. Janáky Csaba (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 115 pont
17. Boróczki Lajos (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 105 pont
18. Földes Péter (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 104 pont
19. Novák Péter (Zalaegerszeg, Kölcsey Ferenc Gimnázium) 101 pont
20. Ábel Dániel (Budapest, Németh László Gimn.) 94 pont
21-22. Dénes Ferenc (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 90 pont
21-22. Molnár 354 Tamás (Szekszárd, Garay János Gimn.) 90 pont
23. Kiss 747 Andrea (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 85 pont
24-25. Gligor Noémi (Eger, Dobó István Gimnázium) 84 pont
24-25. Mészáros Nóra (Kalocsa, Szent István Gimn.) 84 pont
26. Bán Zoltán (Budapest, Hunfalvy János Közgazdasági Szakközépiskola) 81 pont
27. Somogyi Péter (Balatonfüred, Lóczy Lajos Gimnázium és Idegenforgalmi Szakközépiskola) 80 pont
28-29. Csikvári Péter (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 78 pont
28-29. Farkas 327 Dóra (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 78 pont
30. Antal 193 Péter (Szekszárd, Garay János Gimn.) 77 pont
31. Szilva Attila (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 76 pont
32. Iberpaker Péter (Fonyód, Mátyás Király Gimn. és Posta Forg. Szki.) 75 pont
33-34. Borosán Péter (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 74 pont
33-34. Porcs-Makkay Ákos (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 74 pont
35. Szöllősi Balázs (Pécs, Széchenyi István Gimn. és Szki.) 73 pont
36. Tál Balázs (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 72 pont
37. Terjéki László Dénes (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 70 pont
38. Raikovich Tamás (Győr, Czuczor Gergely Bencés Gimn.) 67 pont
39. Nagy Ákos (Pécs, Ciszterci rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 66 pont
40. Izsák Andrea (Szekszárd, Garay János Gimn.) 64 pont
41-42. Kerekes József (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 62 pont
41-42. Vajk Tamás (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 62 pont
43-44. Bartha 321 Ágnes (Románia, Kézdivásárhely, Nagy Mózes Líceum) 61 pont
43-44. Kupai József (Kazincbarcika, Ságvári Endre Gimnázium) 61 pont
45-47. Buza Krisztián Antal (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 60 pont
45-47. Fukker Bertalan (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 60 pont
45-47. Kovács 954 Szabolcs (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 60 pont
48. Horváth Szabolcs (Románia, Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium) 59 pont
49. Hochstein Nikoletta (Monor, József Attila Gimnázium) 58 pont
50-52. Bordács Sándor (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 57 pont
50-52. Görzsöny Erika (Szekszárd, Garay János Gimn.) 57 pont
50-52. Orosz Gergő (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 57 pont
53-54. Agócs Angéla (Szekszárd, Garay János Gimn.) 56 pont
53-54. Soós Péter (Kiskunhalas, Bibó István Gimnázium) 56 pont
55-56. Bogdán József (Heves, Eötvös József Gimnázium) 55 pont
55-56. Szintai Judit (Szekszárd, Garay János Gimn.) 55 pont
57. Demsa Lóránd (Kalocsa, Szent István Gimn.) 54 pont
58. Domonkos Zoltán (Szlovákia, Dunaszerdahely, Magyar Tannyelvű Gimnázium) 53 pont
59-60. Csanádi Sándor (Jászberény, Lehel Vezér Gimn.) 52 pont
59-60. Osztróczki Zsolt (Mezőkövesd, Szent László Gimnázium és Szakközépiskola) 52 pont
61. Nagy 279 Mónika (Szlovákia, Dunaszerdahely, Magyar Tannyelvű Gimnázium) 50 pont
62-64. Balogh 225 Gabriella (Fonyód, Mátyás Király Gimn. és Posta Forg. Szki.) 49 pont
62-64. Ipacs Bence (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 49 pont
62-64. Véber Andrea (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 49 pont
65-66. Lakatos Ádám (Szolnok, Tiszaparti Gimnázium és Humán Szakközépiskola) 48 pont
65-66. Répási Ivett (Kalocsa, Szent István Gimn.) 48 pont
67. Fábián Zsuzsa (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 47 pont
68-72. Aranyosi Gábor (Mezőkövesd, Szent László Gimnázium és Szakközépiskola) 46 pont
68-72. Hajdú Péter (Szlovákia, Dunaszerdahely, Magyar Tannyelvű Gimnázium) 46 pont
68-72. Schmidt Nikolett (Monor, József Attila Gimnázium) 46 pont
68-72. Simon András (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 46 pont
68-72. Steigerwald Gábor (Szekszárd, Garay János Gimn.) 46 pont
73-75. Fegyveres Krisztína (Szlovákia, Dunaszerdahely, Magyar Tannyelvű Gimnázium) 44 pont
73-75. Magócsi Anikó (Monor, József Attila Gimnázium) 44 pont
73-75. Papp 932 Katalin (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 44 pont
76. Eszenyi Gergely (Túrkeve, Ványai Ambrus Gimn.) 43 pont
77-81. Csépány Gábor (Heves, Eötvös József Gimnázium) 42 pont
77-81. Drozdy Árpád (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 42 pont
77-81. Fürst Ágnes (Győr, Révai Miklós Gimn.) 42 pont
77-81. Pataki Péter (Mezőkövesd, Szent László Gimnázium és Szakközépiskola) 42 pont
77-81. Pinizsi Katalin (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 42 pont


Következik:


82. Darnai 729 András (Szekszárd, Garay János Gimn.) 40 pont
83-85. Farkas Melinda (Budapest, Veres Péter Gimn.) 39 pont
83-85. Ritzinger György (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 39 pont
83-85. Török Andrea (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 39 pont
86. Oros Eszter (Szlovákia, Dunaszerdahely, Magyar Tannyelvű Gimnázium) 38 pont
87. Kovács Balázs (Mezőkövesd, Szent László Gimnázium és Szakközépiskola) 37 pont
88-90. Csetényi Zoltán (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 36 pont
88-90. Győrke Diána (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 36 pont
88-90. Szilágyi Péter (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 36 pont
91-94. Bús Katalin (Kiskunhalas, Bibó István Gimnázium) 35 pont
91-94. Filó Vilmos (Heves, Eötvös József Gimnázium) 35 pont
91-94. Molnár András (Budapest, Piarista Gimn.) 35 pont
91-94. Székely Ádám (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 35 pont
95-97. Megyeri Gábor (Kecskemét, Kecskeméti Református Kollégium Gimnáziuma) 34 pont
95-97. Szabó 984 Attila (Szekszárd, Garay János Gimn.) 34 pont
95-97. Tóth 355 Zoltán (Heves, Eötvös József Gimnázium) 34 pont
98-99. Mágori András (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 33 pont
98-99. Straubinger András (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 33 pont
100-102. Erős Gábor (Mezőkövesd, Szent László Gimnázium és Szakközépiskola) 32 pont
100-102. Rétfalvi Teofil (Eger, Pásztorvölgyi Általános Isk. és Gimn.) 32 pont
100-102. Svoób Eszter (Heves, Eötvös József Gimnázium) 32 pont
103-107. Béky Bence (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 31 pont
103-107. Oláh Csaba (Heves, Eötvös József Gimnázium) 31 pont
103-107. Regula Gergely (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 31 pont
103-107. Tímár Gábor (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 31 pont
103-107. Völgyi Csaba (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 31 pont
108-110. Ócsai Katalin (Hatvan, Bajza József Gimnázium) 30 pont
108-110. Reiss Attila (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 30 pont
108-110. Szabó 184 László (Szlovákia, Dunaszerdahely, Magyar Tannyelvű Gimnázium) 30 pont
111-115. Csiba Sándor (Szlovákia, Dunaszerdahely, Magyar Tannyelvű Gimnázium) 29 pont
111-115. Deák Péter (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 29 pont
111-115. Dudás Péter (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 29 pont
111-115. Gaspar Mária (Szlovákia, Dunaszerdahely, Magyar Tannyelvű Gimnázium) 29 pont
111-115. Lestyán Gyula (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 29 pont
116-117. Kovács 555 Zsolt (Csorna, Hunyadi János Gimnáziunm és Pedagógiai Szakközépiskola) 28 pont
116-117. Takács Gábor (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 28 pont
118. Matusik 222 Szilárd (Kiskőrös, Petőfi Sándor Gimnázium) 27 pont
119-120. Szabó Gabriella (Kecskemét, Kecskeméti Református Kollégium Gimnáziuma) 26 pont
119-120. Szántai Szabolcs (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 26 pont
121. Marthy Gabriella (Románia, Temesvár, Bartók Béla Líceum) 25 pont
122-127. Boldizsár Bertalan (Mezőkövesd, Szent László Gimnázium és Szakközépiskola) 24 pont
122-127. Magyar Dániel (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 24 pont
122-127. Miskolczi Dóra (Kalocsa, Szent István Gimn.) 24 pont
122-127. Nagy 742 Márton (Budapest, Piarista Gimn.) 24 pont
122-127. Pálfi Zoltán (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 24 pont
122-127. Schultz Norbert (Pécs, Ciszterci rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 24 pont
128-132. Bazsala Emese (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 23 pont
128-132. Gyökeres Ágnes (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 23 pont
128-132. Károly Róbert (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 23 pont
128-132. Papp 249 Diána (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 23 pont
128-132. Schäffer Zsolt (Pécs, JPTE Babits Mihály Gyak. Gimn. és Szki.) 23 pont
133-135. Jazbinsek Tamás (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 22 pont
133-135. Pári Viktor (Heves, Eötvös József Gimnázium) 22 pont
133-135. Szilágyi Edit (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 22 pont
136-140. Arnold Eszter (Pécs, JPTE Babits Mihály Gyak. Gimn. és Szki.) 21 pont
136-140. Katona Richárd (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 21 pont
136-140. Rósa Gábor (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 21 pont
136-140. Simon 711 Judit (Kiskunhalas, Bibó István Gimnázium) 21 pont
136-140. Szakács Péter (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 21 pont
141-147. Bodó Gábor (Szolnok, Tiszaparti Gimnázium és Humán Szakközépiskola) 20 pont
141-147. Fejes 207 János (Kiskőrös, Petőfi Sándor Gimnázium) 20 pont
141-147. Horváth Halas Péter (Pécs, Ciszterci rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 20 pont
141-147. Loscsik László (Szekszárd, Garay János Gimn.) 20 pont
141-147. Szabó 970 Tamás (Szekszárd, Garay János Gimn.) 20 pont
141-147. Tóth Katalin (Kalocsa, Szent István Gimn.) 20 pont
141-147. Vozik Viktor (Fonyód, Mátyás Király Gimn. és Posta Forg. Szki.) 20 pont
148-154. Bein Márton (Budapest, Árpád Gimn.) 19 pont
148-154. Farkas Viktor (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 19 pont
148-154. Novák Attila (Fonyód, Mátyás Király Gimn. és Posta Forg. Szki.) 19 pont
148-154. Szabados János (Nyergesújfalu, Irinyi János Gimnázium és Műszaki Szakközépiskola) 19 pont
148-154. Tóth Rudolf (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 19 pont
148-154. Török Bálint (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 19 pont
148-154. Víg Róbert (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 19 pont
155-158. Mánfai Balázs (Pécs, JPTE Babits Mihály Gyak. Gimn. és Szki.) 18 pont
155-158. Pogány Andrea (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 18 pont
155-158. Sebe Tamás (Mezőkövesd, Szent László Gimnázium és Szakközépiskola) 18 pont
155-158. Szakál Péter (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 18 pont
159-163. Biczó Béla (Pécs, Zipernowsky Károly Ipari Szki.) 17 pont
159-163. Kovács Karolina (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 17 pont
159-163. Majzik Péter (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 17 pont
159-163. Sipos János (Szekszárd, Garay János Gimn.) 17 pont
159-163. Tran Thanh Long (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 17 pont
164-171. Almási András (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 16 pont
164-171. Bagin Tibor (Szlovákia, Révkomárom, Selye János Gimn.) 16 pont
164-171. Balog Valéria (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 16 pont
164-171. Berkes Béla (Kiskőrös, Petőfi Sándor Gimnázium) 16 pont
164-171. Gyöngyösi Péter (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 16 pont
164-171. Koreck Ferenc (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 16 pont
164-171. Kovács Erika Renáta (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 16 pont
164-171. Róna Péter (Tata, Eötvös József Gimn.) 16 pont
172-177. Baráth Emese (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 15 pont
172-177. Bertha Miklós (Mezőkövesd, Szent László Gimnázium és Szakközépiskola) 15 pont
172-177. Juhász Tamás (Jászberény, Lehel Vezér Gimn.) 15 pont
172-177. Rehák András (Szentendre, Ferences Gimn.) 15 pont
172-177. Ruzsás Sándor (Budapest, Kispesti Deák Ferenc Gimn.) 15 pont
172-177. Ujj Nóra (Szolnok, Tiszaparti Gimnázium és Humán Szakközépiskola) 15 pont
178-184. Herman Rita (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 14 pont
178-184. Murányi Tamás (Mezőkövesd, Szent László Gimnázium és Szakközépiskola) 14 pont
178-184. Nagy 213 Gergely (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 14 pont
178-184. Szijjártó Zsuzsanna (Edelény, Izsó Miklós Gimnázium és Szakképző Iskola) 14 pont
178-184. Varga Kálmán (Kalocsa, Szent István Gimn.) 14 pont
178-184. Varga Zsuzsanna (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 14 pont
178-184. Vereb Edina (Heves, Eötvös József Gimnázium) 14 pont
185-195. Huzella Balázs (Szentendre, Ferences Gimn.) 13 pont
185-195. Kakas Tünde (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 13 pont
185-195. Kálmán Gergely (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 13 pont
185-195. Kis 83 Bertalan (Mezőkövesd, Szent László Gimnázium és Szakközépiskola) 13 pont
185-195. Kovács Áron (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 13 pont
185-195. Kovács 666 Péter (Szlovákia, Révkomárom, Selye János Gimn.) 13 pont
185-195. Liska Károly (Szlovákia, Révkomárom, Selye János Gimn.) 13 pont
185-195. Rostás Attila (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 13 pont
185-195. Rozsnyai István (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 13 pont
185-195. Viczkó Andrea (Monor, József Attila Gimnázium) 13 pont
185-195. Villangó Roland (Heves, Eötvös József Gimnázium) 13 pont
196-203. Beck Ákos (Győr, Krúdy Gyula Gimn. és Vendéglátóipari Szki.) 12 pont
196-203. Dobos Tamás (Debrecen, Gábor Dénes Elektronikai Műszaki Középiskola) 12 pont
196-203. Geszler Zoltán (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 12 pont
196-203. Kertész Dániel (Debrecen, Gábor Dénes Elektronikai Műszaki Középiskola) 12 pont
196-203. Kiss Zsófia (Kisújszállás, Móricz Zsigmond Gimn. Közgazdasági Szki. és Kollégium) 12 pont
196-203. Pilissy György (Budapest, Árpád Gimn.) 12 pont
196-203. Trella Várhelyi Tamás (Románia, Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 12 pont
196-203. Wilhelm Gábor (Pécs, Ciszterci rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 12 pont
204-210. Ágas Attila (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 11 pont
204-210. Bajkai Gyula (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 11 pont
204-210. Hatyina László (Szlovákia, Révkomárom, Selye János Gimn.) 11 pont
204-210. Kosztin Béla (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 11 pont
204-210. Lajkó Péter (Jászberény, Lehel Vezér Gimn.) 11 pont
204-210. Surányi Péter (Heves, Eötvös József Gimnázium) 11 pont
204-210. Tóth 527 Zoltán (Paks, Energetikai Szakképzési Intézet) 11 pont
211-219. Bagi Fruzsina (Tata, Eötvös József Gimn.) 10 pont
211-219. Gaskó 804 Katalin (Budapest, Veres Pálné Gimn.) 10 pont
211-219. Hornuing András (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 10 pont
211-219. Komlós Gábor (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 10 pont
211-219. Kriesch Tamás (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 10 pont
211-219. Molnár Péter (Mezőkövesd, Szent László Gimnázium és Szakközépiskola) 10 pont
211-219. Pap János (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 10 pont
211-219. Soproni Attila (Budapest, Kispesti Deák Ferenc Gimn.) 10 pont
211-219. Szabó Zoltán (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 10 pont
220-224. Csető Janka (Szlovákia, Révkomárom, Selye János Gimn.) 9 pont
220-224. Csomor Zoltán (Heves, Eötvös József Gimnázium) 9 pont
220-224. Nagy Csaba (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 9 pont
220-224. Naszrai Tamás (Debrecen, Gábor Dénes Elektronikai Műszaki Középiskola) 9 pont
220-224. Tóth Erna (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 9 pont
225-237. Csicsai Lenke (Tata, Eötvös József Gimn.) 8 pont
225-237. Dencs Norbert (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 8 pont
225-237. Fodor László (Jászárokszállás, Deák Ferenc Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola) 8 pont
225-237. Grósz Andrea (Tata, Eötvös József Gimn.) 8 pont
225-237. Horváth Illés (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 8 pont
225-237. László Sándor Elek (Románia, Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 8 pont
225-237. Madarász Zoltán (Budapest, Kispesti Deák Ferenc Gimn.) 8 pont
225-237. Molnár Réka (Győr, Krúdy Gyula Gimn. és Vendéglátóipari Szki.) 8 pont
225-237. Móni Péter (Nyergesújfalu, Irinyi János Gimnázium és Műszaki Szakközépiskola) 8 pont
225-237. Nagy Tamás (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 8 pont
225-237. Plavecz Barnabás (Szolnok, Tiszaparti Gimnázium és Humán Szakközépiskola) 8 pont
225-237. Román András (Tata, Eötvös József Gimn.) 8 pont
225-237. Závori Zoltán (Tata, Eötvös József Gimn.) 8 pont
238-252. Fényes Zsanett (Jászberény, Lehel Vezér Gimn.) 7 pont
238-252. Gál Lukács (Szolnok, Tiszaparti Gimnázium és Humán Szakközépiskola) 7 pont
238-252. Hajdú Ágnes (Eger, Dobó István Gimnázium) 7 pont
238-252. Hajós Dóra (Nyergesújfalu, Irinyi János Gimnázium és Műszaki Szakközépiskola) 7 pont
238-252. Kajos Réka (Monor, József Attila Gimnázium) 7 pont
238-252. Kása Ildikó (Szlovákia, Révkomárom, Selye János Gimn.) 7 pont
238-252. Kertész Péter (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 7 pont
238-252. Kucsera Dénes (Szlovákia, Révkomárom, Selye János Gimn.) 7 pont
238-252. Mátis Éva (Szlovákia, Dunaszerdahely, Magyar Tannyelvű Gimnázium) 7 pont
238-252. Molnár Tamás (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 7 pont
238-252. Rigó Frida (Szlovákia, Dunaszerdahely, Magyar Tannyelvű Gimnázium) 7 pont
238-252. Ryçavì Gábor (Szlovákia, Révkomárom, Selye János Gimn.) 7 pont
238-252. Sinka Katalin (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 7 pont
238-252. Sopornyai Mihály (Paks, Energetikai Szakképzési Intézet) 7 pont
238-252. Sulyok Dávid (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 7 pont
253-264. Balogh Edit (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 6 pont
253-264. Barka István (Oroszlány, Eötvös Loránd I. sz. Szki.) 6 pont
253-264. Fritz Norbert (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 6 pont
253-264. Füzesi Zoltán (Debrecen, Gábor Dénes Elektronikai Műszaki Középiskola) 6 pont
253-264. Jónás 000 Sándor (Békéscsaba, Széchenyi István Közgazdasági és Külkereskedelmi Szakközépiskola) 6 pont
253-264. Kassa Csaba (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 6 pont
253-264. Kurucz Andrea (Kiskőrös, Petőfi Sándor Gimnázium) 6 pont
253-264. Ligetvári Péter (Dorog, Komárom-Esztergom megyei Önkormányzat Gimnáziuma és Szakközépiskolája, Dorog) 6 pont
253-264. Pickarczyk Zoltán (Szentendre, Ferences Gimn.) 6 pont
253-264. Sümegi Adrienn (Nyergesújfalu, Irinyi János Gimnázium és Műszaki Szakközépiskola) 6 pont
253-264. Szőke Linda (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 6 pont
253-264. Tibold Róbert (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 6 pont
265-276. Duró Viktor Antal (Debrecen, Gábor Dénes Elektronikai Műszaki Középiskola) 5 pont
265-276. Gurzó Gábor (Oroszlány, Eötvös Loránd I. sz. Szki.) 5 pont
265-276. Jatkovszki Dan (Nyergesújfalu, Irinyi János Gimnázium és Műszaki Szakközépiskola) 5 pont
265-276. Kiss 556 Csaba (Kiskőrös, Petőfi Sándor Gimnázium) 5 pont
265-276. Nemes Viktória (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 5 pont
265-276. Páhi Csaba (Nyergesújfalu, Irinyi János Gimnázium és Műszaki Szakközépiskola) 5 pont
265-276. Pesti Zsolt (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 5 pont
265-276. Sápi Ferenc (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 5 pont
265-276. Soós Péter (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 5 pont
265-276. Sövegjártó Szilvia (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 5 pont
265-276. Szép Norbert (Salgótarján, Stromfeld Aurél Gépip. és Építőipari Szakközépiskola) 5 pont
265-276. Zsömbölygei Bálint (Oroszlány, Eötvös Loránd I. sz. Szki.) 5 pont
277-287. Drégelyvári Kornél (Debrecen, Gábor Dénes Elektronikai Műszaki Középiskola) 4 pont
277-287. Fekete Zoltán (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 4 pont
277-287. Földesi Zoltán (Nyergesújfalu, Irinyi János Gimnázium és Műszaki Szakközépiskola) 4 pont
277-287. Juhász Krisztián (Edelény, Izsó Miklós Gimnázium és Szakképző Iskola) 4 pont
277-287. Karsai Gabriella (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 4 pont
277-287. Kiss Gergely Péter (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 4 pont
277-287. Novák Judit (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 4 pont
277-287. Posta Bálint (Pécs, Ciszterci rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 4 pont
277-287. Rárósi Ágnes (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 4 pont
277-287. Tancsik Ottó (Szolnok, Tiszaparti Gimnázium és Humán Szakközépiskola) 4 pont
277-287. Vallyon Nikolett (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 4 pont
288-309. Dósa László (Paks, Energetikai Szakképzési Intézet) 3 pont
288-309. Égető Gergely (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 3 pont
288-309. Engler Ildikó (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 3 pont
288-309. Gecse Gergő (Szolnok, Tiszaparti Gimnázium és Humán Szakközépiskola) 3 pont
288-309. Harnuny András (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 3 pont
288-309. Horváth 027 Mihály (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 3 pont
288-309. Horváth Péter (Kaposvár, Eötvös Loránd Műszaki Középiskola és Gimnázium) 3 pont
288-309. Jakab Árpád (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 3 pont
288-309. Jedlicska Mariann (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 3 pont
288-309. Koncz Tamás (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 3 pont
288-309. Kovács 983 András (Pécs, Ciszterci rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 3 pont
288-309. Kovács 666 Péter (Szlovákia, Révkomárom, Selye János Gimn.) 3 pont
288-309. Müller Gábor (Budapest, Szent Gellért Katolikus Ált. Isk. és Gimn.) 3 pont
288-309. Nagy 007 Tibor (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 3 pont
288-309. Petraskó Tamás (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 3 pont
288-309. Piukovics Nóra (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 3 pont
288-309. Sárvári Gergő (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 3 pont
288-309. Szirtes Péter (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 3 pont
288-309. Ugra Dániel (Salgótarján, Stromfeld Aurél Gépip. és Építőipari Szakközépiskola) 3 pont
288-309. Vadász Tamás (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 3 pont
288-309. Vancsura Magdolna (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 3 pont
288-309. Varga Orsolya (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 3 pont
310-311. Gulyás János (Oroszlány, Eötvös Loránd I. sz. Szki.) 2 pont
310-311. Tamás Ágnes (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 2 pont
312-313. Gosztony Melinda (Oroszlány, Eötvös Loránd I. sz. Szki.) 1 pont
312-313. Rombauer Áron (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 1 pont


Kevesebb pontja van 4 versenyzőnek.