Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?
A régi honlapot akarom!!! :-)

A KöMaL 1998/99. évi pontversenyének végeredménye

II. osztályosok eredményei az elméleti fizika gyakorlatok és feladatok versenyében

Feladatonként egy helyes megoldással elérhető: 230 pont.


Díjazottak:


1. díj: Horváth 713 György (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 186 pont
2. díj: Nagy 314 Ádám (Budapest, Szent István Gimn.) 180 pont
3. díj: Szintai Balázs (Szekszárd, Garay János Gimn.) 178 pont
4. díj: Varjú Péter (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 173 pont
5-6. díj: Soós 740 Károly (Szekszárd, Garay János Gimn.) 167 pont
5-6. díj: Szilágyi Tamás (Debrecen, KLTE Gyak. Gimn.) 167 pont
7. díj: Börzsönyi Ádám (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 165 pont
8. díj: Pápai Péter (Barcs, Dráva Völgye Középiskola) 162 pont
9. díj: Horváth Ákos (Szekszárd, Garay János Gimn.) 157 pont
10. díj: Kóbor János (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 154 pont


Dícséretben részesült:


11. Wéner Balázs (Szekszárd, Garay János Gimn.) 153 pont
12. Belkovits Katalin (Románia, Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 152 pont
13. Sebestyén Zsolt (Pécs, Apáczai Csere János Nevelési Központ Gimnázium) 147 pont
14-15. Ambrus Gergely (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 146 pont
14-15. Toka László (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 146 pont
16. Zalán Péter (Budapest, Fasori Evangélikus Gimn.) 142 pont
17. Vert Péter (Pécs, Széchenyi István Gimn. és Szki.) 137 pont
18-19. Buti András (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 136 pont
18-19. Germán Tibor (Szekszárd, Garay János Gimn.) 136 pont
20. Bálint Gergely (Debrecen, KLTE Gyak. Gimn.) 135 pont
21. Szalai 123 Gábor (Kiskőrös, Petőfi Sándor Gimnázium) 132 pont
22. Kisfügedi Viktória (Szekszárd, Garay János Gimn.) 131 pont
23. Szamosújvári Ilona (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 130 pont
24. Ballók István (Gödöllő, Premontrei Szt. Norbert Gimnázium) 129 pont
25. Pogátsa Attila (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 127 pont
26. Karácsonyi József Sándor (Szekszárd, Garay János Gimn.) 122 pont
27-28. Daróczy Bálint (Debrecen, KLTE Gyak. Gimn.) 120 pont
27-28. Nagy 281 Dávid (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 120 pont
29. Darabos Andrea (Budapest, Petőfi Sándor Ált. Isk., Gimn. és Szki.) 117 pont
30. Lajtha Balázs (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 116 pont
31. Kolláth Endre (Heves, Eötvös József Gimnázium) 113 pont
32-33. Békási Sándor (Budapest, Veres Péter Gimn.) 108 pont
32-33. Raffai Péter (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 108 pont
34. Rénes Sándor (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 107 pont
35. Vajda Péter (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 106 pont
36. Fehér Dávid (Debrecen, Gábor Dénes Elektronikai Műszaki Középiskola) 105 pont
37. Dombai Péter (Szekszárd, Garay János Gimn.) 103 pont
38-40. Cseh Péter (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 102 pont
38-40. Kurucz Endre (Szlovákia, Révkomárom, Selye János Gimn.) 102 pont
38-40. Tóth Szilveszter (Tata, Eötvös József Gimn.) 102 pont
41. Varga Dávid (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 99 pont
42. Tóth 007 Balázs (Szekszárd, Garay János Gimn.) 97 pont
43-44. Lipcsei Gábor (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 95 pont
43-44. Sztankó Balázs (Pécs, Ciszterci rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 95 pont
45. Seres András Tamás (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 93 pont
46-47. Gelányi András (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 90 pont
46-47. Halasi Tamás (Budapest, Veres Péter Gimn.) 90 pont
48. Vajda 174 Tamás (Pécs, Széchenyi István Gimn. és Szki.) 89 pont
49-50. Győri Márton (Pécs, Széchenyi István Gimn. és Szki.) 88 pont
49-50. Wolf Péter (Pécs, Ciszterci rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 88 pont
51-54. Jurányi Zsófia (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 84 pont
51-54. Kenyér Tímea (Fonyód, Mátyás Király Gimn. és Posta Forg. Szki.) 84 pont
51-54. Lukács Tóth Kálmán (Pécs, Széchenyi István Gimn. és Szki.) 84 pont
51-54. Tóth 777 Balázs (Budapest, Veres Pálné Gimn.) 84 pont
55. Szabó Géza (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 83 pont
56. Kulcsár István (Pécs, Ciszterci rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 82 pont
57. Henits Péter (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 81 pont
58. Antal Ágnes (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 80 pont
59. Szakál Zoltán (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 79 pont
60. Pozsgay Balázs (Pécs, Magyar-német Nyelvű Iskolaközpont) 78 pont
61. Király Attila (Baja, III. Béla Gimn.) 77 pont
62. Fazekas 533 Éva (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 76 pont
63-64. Csibi Attila (Románia, Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 73 pont
63-64. Péter Kálmán (Debrecen, Gábor Dénes Elektronikai Műszaki Középiskola) 73 pont
65-66. Kiss Tímea (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 71 pont
65-66. Somorácz Áron (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 71 pont
67. Pethő Balázs (Pécs, JPTE Babits Mihály Gyak. Gimn. és Szki.) 69 pont
68-69. Árvay Eszter (Szekszárd, Garay János Gimn.) 67 pont
68-69. Görög Mihály (Debrecen, Gábor Dénes Elektronikai Műszaki Középiskola) 67 pont
70. Ádám Zoltán (Szlovákia, Révkomárom, Selye János Gimn.) 66 pont
71. Szentirmai Dávid (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 63 pont
72-75. Pekk Enikő (Eger, Dobó István Gimnázium) 60 pont
72-75. Révész Ágnes (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 60 pont
72-75. Reviczky Ádám János (Budapest, Szent István Gimn.) 60 pont
72-75. Vorobcsuk András (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 60 pont
76. Kalmár Levente (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 58 pont
77-78. Enyingi Katalin (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 57 pont
77-78. Karaszi Mihály (Kalocsa, Szent István Gimn.) 57 pont
79-80. Fehér Ádám (Heves, Eötvös József Gimnázium) 56 pont
79-80. Moldvai Levente (Szolnok, Tiszaparti Gimnázium és Humán Szakközépiskola) 56 pont
81. Pósa Ádám (Debrecen, KLTE Gyak. Gimn.) 55 pont
82. Tóth Adrienn (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 52 pont
83-84. Bogatin György (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 51 pont
83-84. Erdős János (Siklós, Táncsics Mihály Gimnázium) 51 pont
85-87. Rudas Rozália (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 50 pont
85-87. Szabó 777 Gergő (Heves, Eötvös József Gimnázium) 50 pont
85-87. Szenes Áron (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 50 pont


Következik:


88. Csapó Ágnes (Győr, Révai Miklós Gimn.) 49 pont
89. Orosz Mihály (Békéscsaba, Evangélikus Gimn.) 48 pont
90. Frey Dóra (Szekszárd, Garay János Gimn.) 47 pont
91-93. Ádám Gábor (Tata, Eötvös József Gimn.) 46 pont
91-93. Almási Angelika (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 46 pont
91-93. Talabér Gergely (Zalaegerszeg, Kölcsey Ferenc Gimnázium) 46 pont
94. Sedivi Márk (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 45 pont
95-100. Borsos Gyula (Debrecen, Gábor Dénes Elektronikai Műszaki Középiskola) 44 pont
95-100. Faragó Péter (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 44 pont
95-100. Hóbor Sándor (Eger, Dobó István Gimnázium) 44 pont
95-100. Horváth Péter (Kalocsa, Szent István Gimn.) 44 pont
95-100. Ngnyen Thank (Budapest, Ady Endre Gimnázium) 44 pont
95-100. Varga 466 Zoltán (Heves, Eötvös József Gimnázium) 44 pont
101. Farkas Ákos (Budaörs, Illyés Gyula Gimnázium) 43 pont
102-105. Molnár Annamária (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 42 pont
102-105. Naal Alexander (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 42 pont
102-105. Németh 513 Róbert (Fonyód, Mátyás Király Gimn. és Posta Forg. Szki.) 42 pont
102-105. Puskás 85 Károly (Románia, Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 42 pont
106-110. Bálint Péter (Szeged, JATE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 41 pont
106-110. Braun Melinda (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 41 pont
106-110. Dani Bence (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 41 pont
106-110. Répási Gábor (Kalocsa, Szent István Gimn.) 41 pont
106-110. Tóth 612 Márton (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 41 pont
111-114. Csekő Tamás (Szolnok, Tiszaparti Gimnázium és Humán Szakközépiskola) 40 pont
111-114. Hantosi Eszter (Mezőkövesd, Szent László Gimnázium és Szakközépiskola) 40 pont
111-114. Jauernik Judit (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 40 pont
111-114. Tarr Adrienn (Békéscsaba, Evangélikus Gimn.) 40 pont
115-119. Fodor 133 Gyula (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 39 pont
115-119. Gál 959 Balázs (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 39 pont
115-119. Hizsák Gábor (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 39 pont
115-119. Letenyei Gábor (Szekszárd, Garay János Gimn.) 39 pont
115-119. Tóth Lajos (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 39 pont
120-122. Gáspár András (Debrecen, KLTE Gyak. Gimn.) 38 pont
120-122. Kovács 371 Zoltán (Esztergom, Bottyán János Gimnázium és Műszaki Középiskola) 38 pont
120-122. Nagy Friderika (Szolnok, Tiszaparti Gimnázium és Humán Szakközépiskola) 38 pont
123-127. Czuriga Dániel (Debrecen, KLTE Gyak. Gimn.) 37 pont
123-127. Horváth Zoltán (Mezőkövesd, Szent László Gimnázium és Szakközépiskola) 37 pont
123-127. Ivancsó Borbála (Putnok, Serényi Béla Gimnázium és Mezőgazdasági Szakközépiskola) 37 pont
123-127. Káli Gábor (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 37 pont
123-127. Kiss Ádám (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 37 pont
128-130. Barta Annamária (Szolnok, Tiszaparti Gimnázium és Humán Szakközépiskola) 36 pont
128-130. Hocsák Róbert (Tiszaújváros, Eötvös József Gimn. és Ipari Szki.) 36 pont
128-130. Horváth 004 Tamás (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 36 pont
131. Kovács Katalin (Mezőkövesd, Szent László Gimnázium és Szakközépiskola) 35 pont
132-134. Sepsei Ivett (Szekszárd, Garay János Gimn.) 34 pont
132-134. Tallián Miklós (Budapest, Veres Péter Gimn.) 34 pont
132-134. Vértényi Péter (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 34 pont
135-138. Ávéd János (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 33 pont
135-138. Koch Dénes (Ausztria, Linz, Akademisches Gymnasium) 33 pont
135-138. Mayer Adrienn (Nyergesújfalu, Irinyi János Gimnázium és Műszaki Szakközépiskola) 33 pont
135-138. Sirok Eszter (Baja, III. Béla Gimn.) 33 pont
139-140. Tóthpál Csaba (Heves, Eötvös József Gimnázium) 32 pont
139-140. Vizy Sándor (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 32 pont
141. Úri János (Debrecen, Gábor Dénes Elektronikai Műszaki Középiskola) 31 pont
142-147. Apanowicz Róbert (Budapest, Ady Endre Gimnázium) 30 pont
142-147. Decsi Tamás (Budapest, Árpád Gimn.) 30 pont
142-147. Ekler Márton (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 30 pont
142-147. Szőts Miklós (Budapest, Kempelen Farkas Kísérleti Gimn.) 30 pont
142-147. Varga Viktor (Budapest, Ady Endre Gimnázium) 30 pont
142-147. Vas Szabolcs (Románia, Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 30 pont
148-151. Kézér Krisztina (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 29 pont
148-151. Koczka Csaba (Jászberény, Lehel Vezér Gimn.) 29 pont
148-151. Komolai Zoltán (Debrecen, Gábor Dénes Elektronikai Műszaki Középiskola) 29 pont
148-151. Sebestyén Gábor (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 29 pont
152-160. Béres Attila (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 28 pont
152-160. Borza László (Debrecen, Gábor Dénes Elektronikai Műszaki Középiskola) 28 pont
152-160. Chalupa László (Pécs, Zipernowsky Károly Ipari Szki.) 28 pont
152-160. Czakó Gyula (Debrecen, Gábor Dénes Elektronikai Műszaki Középiskola) 28 pont
152-160. Jámbor Lajos (Debrecen, Gábor Dénes Elektronikai Műszaki Középiskola) 28 pont
152-160. Kerekes 333 Attila (Debrecen, Gábor Dénes Elektronikai Műszaki Középiskola) 28 pont
152-160. Kubán Lóránt (Románia, Temesvár, Bartók Béla Líceum) 28 pont
152-160. Pesti Gábor (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 28 pont
152-160. Szabó 636 Bálint (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 28 pont
161-164. Czanek Péter (Budapest, Veres Pálné Gimn.) 27 pont
161-164. Gádoros Patrik (Budapest, Árpád Gimn.) 27 pont
161-164. Lőrinczi Krisztián (Debrecen, KLTE Gyak. Gimn.) 27 pont
161-164. Polyák Zita (Győr, Krúdy Gyula Gimn. és Vendéglátóipari Szki.) 27 pont
165-170. Bokor Barna (Románia, Sepsiszentgyörgy, Mikes Kelemen Líceum) 26 pont
165-170. Friedrich Ádám (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 26 pont
165-170. Medveczky Csaba (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 26 pont
165-170. Stefán István (Balassagyarmat, Balassi Bálint Gimnázium) 26 pont
165-170. Szekeres 761 András (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 26 pont
165-170. Virág Dorottya (Érd, Vörösmarty Mihály Gimnázium) 26 pont
171-174. Bartha Szabolcs Mihály (Románia, Kézdivásárhely, Nagy Mózes Líceum) 25 pont
171-174. Kiss 183 Árpád (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 25 pont
171-174. Kiss Tamás (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 25 pont
171-174. Nagy 777 Péter (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 25 pont
175-179. Gályász Péter (Salgótarján, Stromfeld Aurél Gépip. és Építőipari Szakközépiskola) 24 pont
175-179. Hangya Dániel (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 24 pont
175-179. Kecskeméti Andrea (Paks, Energetikai Szakképzési Intézet) 24 pont
175-179. Kiss 189 Csaba (Kaposvár, Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium) 24 pont
175-179. Papp Ágnes (Paks, Energetikai Szakképzési Intézet) 24 pont
180-183. Dankó Tímea (Szolnok, Tiszaparti Gimnázium és Humán Szakközépiskola) 23 pont
180-183. Németh Brigitta (Győr, Krúdy Gyula Gimn. és Vendéglátóipari Szki.) 23 pont
180-183. Paál Csaba (Szekszárd, Garay János Gimn.) 23 pont
180-183. Tatár András (Debrecen, Gábor Dénes Elektronikai Műszaki Középiskola) 23 pont
184-192. Borbély Sándor (Románia, Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 22 pont
184-192. Dános László (Pécs, Ciszterci rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 22 pont
184-192. Ferencz Hajnal (Szolnok, Tiszaparti Gimnázium és Humán Szakközépiskola) 22 pont
184-192. Medgyesi László (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 22 pont
184-192. Nemes Incze Péter (Románia, Sepsiszentgyörgy, Mikes Kelemen Líceum) 22 pont
184-192. Szegedi Attila (Debrecen, KLTE Gyak. Gimn.) 22 pont
184-192. Szlovák Tamás (Kiskunhalas, Bibó István Gimnázium) 22 pont
184-192. Tóth 444 István (Debrecen, Gábor Dénes Elektronikai Műszaki Középiskola) 22 pont
184-192. Visnovitz Tamás (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 22 pont
193-199. Bölcskei András (Dunaújváros, Bánki Donát Gimn. és Szki.) 21 pont
193-199. Hegedűs 913 Vera (Szekszárd, Garay János Gimn.) 21 pont
193-199. Kacziba Barna (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 21 pont
193-199. Kálmán Zoltán (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 21 pont
193-199. Kelemen Zsolt (Békéscsaba, Széchenyi István Közgazdasági és Külkereskedelmi Szakközépiskola) 21 pont
193-199. Kiss 111 Péter (Gyöngyös, Berze Nagy János Gimn.) 21 pont
193-199. Kovács 777 Péter (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 21 pont
200-204. Dobán Szilárd (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 20 pont
200-204. Fenyvesi Zsuzsanna (Szekszárd, Garay János Gimn.) 20 pont
200-204. Kóródi Gábor (Jászárokszállás, Deák Ferenc Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola) 20 pont
200-204. Sárközi Réka (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 20 pont
200-204. Takács Tímea (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 20 pont
205-211. Demeter Katalin (Kaposvár, Munkácsy Mihály Gimnázium) 19 pont
205-211. Görföl Tamás (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 19 pont
205-211. Pintér László (Budapest, Trefort Á. Kéttannyelvű Műsz. Szki. és Gimn. ) 19 pont
205-211. Rajcsányi Ferenc (Dunaújváros, Bánki Donát Gimn. és Szki.) 19 pont
205-211. Sebestyén Zita (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 19 pont
205-211. Ujlaki Mátyás (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 19 pont
205-211. Vető Bálint (Érd, Vörösmarty Mihály Gimnázium) 19 pont
212-218. Baka Nóra (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 18 pont
212-218. Gombás Péter (Szekszárd, Garay János Gimn.) 18 pont
212-218. Hosszú Balázs (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 18 pont
212-218. Kapitány Benedek (Budapest, Veres Péter Gimn.) 18 pont
212-218. Karáth Krisztián (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 18 pont
212-218. Mihály Helga (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 18 pont
212-218. Tomasovics Attila (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 18 pont
219-224. Jobbágy István (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 17 pont
219-224. Komeiner Zsanett (Nyergesújfalu, Irinyi János Gimnázium és Műszaki Szakközépiskola) 17 pont
219-224. Kovács 606 Péter (Debrecen, Gábor Dénes Elektronikai Műszaki Középiskola) 17 pont
219-224. Pálszabó Krisztián (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 17 pont
219-224. Somoskövi Áron (Kaposvár, Munkácsy Mihály Gimnázium) 17 pont
219-224. Sztrunga Szabina (Nyergesújfalu, Irinyi János Gimnázium és Műszaki Szakközépiskola) 17 pont
225-229. Batu Levente (Szekszárd, Garay János Gimn.) 16 pont
225-229. Kaló Anikó (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 16 pont
225-229. Medve Kinga Sára (Eger, Dobó István Gimnázium) 16 pont
225-229. Szabó 515 István (Pécs, Ciszterci rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 16 pont
225-229. Zákányi Balázs (Fonyód, Mátyás Király Gimn. és Posta Forg. Szki.) 16 pont
230-238. Faragó Sándor (Dunaújváros, Bánki Donát Gimn. és Szki.) 15 pont
230-238. Gábor Csaba (Debrecen, Gábor Dénes Elektronikai Műszaki Középiskola) 15 pont
230-238. Gombás Balázs (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 15 pont
230-238. Musicz Ágnes (Tata, Eötvös József Gimn.) 15 pont
230-238. Óvári András (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 15 pont
230-238. Pótó Júlia (Budapest, Veres Péter Gimn.) 15 pont
230-238. Szalai Csaba (Baja, III. Béla Gimn.) 15 pont
230-238. Szathmári Marcell (Budapest, Árpád Gimn.) 15 pont
230-238. Várkonyi Dániel (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 15 pont
239-248. Földi Csaba (Szeged, JATE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 14 pont
239-248. Horváth Szilárd (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 14 pont
239-248. Karácsony Ádám (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 14 pont
239-248. Kele Zsuzsanna (Tata, Eötvös József Gimn.) 14 pont
239-248. Kerekes Attila (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 14 pont
239-248. Korcsmáros Adél (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 14 pont
239-248. Paksa Tamás (Zalaegerszeg, Kölcsey Ferenc Gimnázium) 14 pont
239-248. Sárközi Dóra (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 14 pont
239-248. Tóth Vilmos (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 14 pont
239-248. Zagarits Ágota (Nyergesújfalu, Irinyi János Gimnázium és Műszaki Szakközépiskola) 14 pont
249-254. Csaba Péter (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 13 pont
249-254. Fitzl Csaba (Budapest, Lauder Javne Gimnázium) 13 pont
249-254. Kéri Zoltán Ádám (Budapest, Lauder Javne Gimnázium) 13 pont
249-254. Nagy 712 Gábor (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 13 pont
249-254. Sándor Olivér (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 13 pont
249-254. Szalai Irén (Tata, Eötvös József Gimn.) 13 pont
255-263. Bálint Benjámin (Románia, Temesvár, Bartók Béla Líceum) 12 pont
255-263. Csomán Gábor (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 12 pont
255-263. Czupi Márton (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 12 pont
255-263. Égerházi László (Cegléd, Kossuth Lajos Gimnázium) 12 pont
255-263. Fábián István (Salgótarján, Stromfeld Aurél Gépip. és Építőipari Szakközépiskola) 12 pont
255-263. Katona István (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 12 pont
255-263. Ladányi Gergő (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 12 pont
255-263. Meggyes Péter (Dunaújváros, Bánki Donát Gimn. és Szki.) 12 pont
255-263. Novák Zoltán (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 12 pont
264-275. Csergő Klára (Nyergesújfalu, Irinyi János Gimnázium és Műszaki Szakközépiskola) 11 pont
264-275. Dudás Pál Miklós (Budapest, Szerb Antal Gimnázium) 11 pont
264-275. Fábián Ágnes (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 11 pont
264-275. Farkas 555 János (Debrecen, Gábor Dénes Elektronikai Műszaki Középiskola) 11 pont
264-275. Fritz Zoltán (Szekszárd, Garay János Gimn.) 11 pont
264-275. Góbor Krisztina (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 11 pont
264-275. Kelemen Balázs (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 11 pont
264-275. Kovács Antal (Budapest, Ady Endre Gimnázium) 11 pont
264-275. Makai Zoltán (Debrecen, Gábor Dénes Elektronikai Műszaki Középiskola) 11 pont
264-275. Péter Szilvia (Kaposvár, Munkácsy Mihály Gimnázium) 11 pont
264-275. Pinczés László (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 11 pont
264-275. Tamás Milán (Csurgó, Nagyváthy János Középisk.) 11 pont
276-283. Arató Orsolya (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 10 pont
276-283. Baji Zsófi (Budaörs, Illyés Gyula Gimnázium) 10 pont
276-283. Bárnai Ferenc (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 10 pont
276-283. Bruzsa Géza (Mezőkövesd, Szent László Gimnázium és Szakközépiskola) 10 pont
276-283. Kárász Endre (Budapest, Szent Gellért Katolikus Ált. Isk. és Gimn.) 10 pont
276-283. Katona Richárd László (Békéscsaba, Széchenyi István Közgazdasági és Külkereskedelmi Szakközépiskola) 10 pont
276-283. Nagy Bálint (Pécs, JPTE Babits Mihály Gyak. Gimn. és Szki.) 10 pont
276-283. Palotás Ferenc (Szekszárd, Garay János Gimn.) 10 pont
284-289. Dávid László (Románia, Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 9 pont
284-289. Gál 333 József (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 9 pont
284-289. Holobrádi Péter (Budaörs, Illyés Gyula Gimnázium) 9 pont
284-289. Imre Ildikó (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 9 pont
284-289. Nagy 202 Zoltán (Debrecen, Gábor Dénes Elektronikai Műszaki Középiskola) 9 pont
284-289. Tóth 982 Ádám (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 9 pont
290-295. Csikós Dávid (Budapest, Szent Gellért Katolikus Ált. Isk. és Gimn.) 8 pont
290-295. Garai Zsolt (Dombóvár, Illyés Gyula Gimnázium) 8 pont
290-295. Hegedűs 472 Gergely (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 8 pont
290-295. Szabó 182 Péter (Pécs, Zipernowsky Károly Ipari Szki.) 8 pont
290-295. Szarka Botond (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 8 pont
290-295. Virág Viktor István (Budapest, Szent Gellért Katolikus Ált. Isk. és Gimn.) 8 pont
296-310. Bálint Tamás (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 7 pont
296-310. Bata Róbert (Jászárokszállás, Deák Ferenc Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola) 7 pont
296-310. Csapó Laura (Nyergesújfalu, Irinyi János Gimnázium és Műszaki Szakközépiskola) 7 pont
296-310. Czigány Balázs (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 7 pont
296-310. Gyarmati 983 Tamás (Érd, Vörösmarty Mihály Gimnázium) 7 pont
296-310. Havasi András (Kiskőrös, Petőfi Sándor Gimnázium) 7 pont
296-310. Hirt Szabolcs (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 7 pont
296-310. Kiss 111 Péter (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 7 pont
296-310. Moldvay Balázs (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 7 pont
296-310. Molnár Dóra (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 7 pont
296-310. Popovics Péter (Pécs, Zipernowsky Károly Ipari Szki.) 7 pont
296-310. Radok Edina (Tata, Eötvös József Gimn.) 7 pont
296-310. Szabó 007 Gabriella (Nyergesújfalu, Irinyi János Gimnázium és Műszaki Szakközépiskola) 7 pont
296-310. Tóth 393 Mária (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 7 pont
296-310. Varga Kornél (Tata, Eötvös József Gimn.) 7 pont
311-317. Dákó Szabolcs (Paks, Energetikai Szakképzési Intézet) 6 pont
311-317. Deák Csaba (Dunaújváros, Bánki Donát Gimn. és Szki.) 6 pont
311-317. Galavics Péter (Kőszeg, Jurisics Miklós Kísérleti Gimn.) 6 pont
311-317. Kőmíves Zoltán (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 6 pont
311-317. Steiner Gábor (Tiszaújváros, Eötvös József Gimn. és Ipari Szki.) 6 pont
311-317. Tóth György József (Nagykanizsa, Dr. Mező Ferenc Gimn. és Közg. Szki.) 6 pont
311-317. Vad Viktor (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 6 pont
318-320. Molnár Gergely (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 5 pont
318-320. Molnár 318 Veronika (Szekszárd, Garay János Gimn.) 5 pont
318-320. Virág Viktor (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 5 pont
321-328. Dégay Anett (Győr, Krúdy Gyula Gimn. és Vendéglátóipari Szki.) 4 pont
321-328. Dékány Krisztina (Budapest, Neumann János Számítástechnikai Szki.) 4 pont
321-328. Gács Varga Sándor (Nyergesújfalu, Irinyi János Gimnázium és Műszaki Szakközépiskola) 4 pont
321-328. Kasik Zoltán (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 4 pont
321-328. Kiss 414 Norbert (Budapest, Szent István Gimn.) 4 pont
321-328. Milu Tamás (Szolnok, Alternatív Gimnázium) 4 pont
321-328. Örffy Zsolt (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 4 pont
321-328. Pongrácz Ágoston (Budapest, Németh László Gimn.) 4 pont
329-337. Borsós Dávid (Tiszaújváros, Eötvös József Gimn. és Ipari Szki.) 3 pont
329-337. Földi Júlia (Budapest, Szent István Gimn.) 3 pont
329-337. Kovács 055 Tamás (Nyergesújfalu, Irinyi János Gimnázium és Műszaki Szakközépiskola) 3 pont
329-337. Kristóf György (Fonyód, Mátyás Király Gimn. és Posta Forg. Szki.) 3 pont
329-337. Prámer Béla (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 3 pont
329-337. Sarkadi Andrea (Szolnok, Alternatív Gimnázium) 3 pont
329-337. Sipos László (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 3 pont
329-337. Teveli Tamás (Fonyód, Mátyás Király Gimn. és Posta Forg. Szki.) 3 pont
329-337. Varga 832 Erzsébet (Budapest, Szent István Gimn.) 3 pont
338-340. Bálint István (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 2 pont
338-340. Kádár 181 Csaba (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 2 pont
338-340. Németh Ádám (Budapest, Szent Gellért Katolikus Ált. Isk. és Gimn.) 2 pont
341. Kovács 888 Éva (Tiszaújváros, Eötvös József Gimn. és Ipari Szki.) 1 pont


Kevesebb pontja van 1 versenyzőnek.