Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?
A régi honlapot akarom!!! :-)

A KöMaL 1998/99. évi pontversenyének végeredménye

III. osztályosok eredményei az elméleti fizika gyakorlatok és feladatok versenyében

Feladatonként egy helyes megoldással elérhető: 230 pont.


Díjazottak:


1. díj: Hegedűs Ákos (Pécs, Ciszterci rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 217 pont
2. díj: Gáspár Merse Előd (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 213 pont
3. díj: Máthé András (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 197 pont
4. díj: Lábó Eszter (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 194 pont
5. díj: Lábó Melinda (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 193 pont
6. díj: Friedl Zita (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 176 pont
7. díj: Buruzs Ádám (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 172 pont
8-9. díj: Gajdos Béla (Ukrajna, Beregszász, Bethlen Gábor Gimnázium) 171 pont
8-9. díj: Kurucz Keve (Szlovákia, Révkomárom, Selye János Gimn.) 171 pont


Dícséretben részesült:


10-11. Fábián 016 Ákos (Debrecen, KLTE Gyak. Gimn.) 167 pont
10-11. Hamar Gábor (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 167 pont
12-13. Horváth 013 Balázs (Debrecen, KLTE Gyak. Gimn.) 166 pont
12-13. Tóth 888 János (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 166 pont
14. Enyedi Balázs (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 165 pont
15. Mihics Henrik (Heves, Eötvös József Gimnázium) 164 pont
16. Székely Attila (Kecskemét, Kecskeméti Református Kollégium Gimnáziuma) 160 pont
17. Jung János (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 156 pont
18. Antal András (Pécs, JPTE Babits Mihály Gyak. Gimn. és Szki.) 153 pont
19-20. Árki István (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 151 pont
19-20. Horváth 413 László (Csurgó, Nagyváthy János Középisk.) 151 pont
21. Bankó Krisztián (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 147 pont
22. Szima Ernő (Debrecen, Tóth Árpád Gimn.) 139 pont
23-25. Erdélyi Ildikó (Balatonfüred, Lóczy Lajos Gimnázium és Idegenforgalmi Szakközépiskola) 134 pont
23-25. Horváth Lajos (Heves, Eötvös József Gimnázium) 134 pont
23-25. Tamás 131 Levente (Románia, Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 134 pont
26. Schmeiszer Kornél (Szekszárd, Garay János Gimn.) 133 pont
27. Perényi Marcell (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 128 pont
28. Pesti 421 Péter (Budaörs, Illyés Gyula Gimnázium) 127 pont
29. Patay Gergely (Debrecen, Tóth Árpád Gimn.) 126 pont
30. Nagy 387 János (Budapest, Táncsics Mihály Gimnázium) 125 pont
31. Schmeiszer Krisztián (Szekszárd, Garay János Gimn.) 122 pont
32. Závodi Tamás (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 121 pont
33. Révai Balázs (Szekszárd, Garay János Gimn.) 118 pont
34-35. Illés Balázs (Jászberény, Liska József Erősáramú Szakközépiskola és Gimnázium) 115 pont
34-35. Kiss 123 József (Heves, Eötvös József Gimnázium) 115 pont
36. Kasztner Tamás (Budapest, Veres Péter Gimn.) 114 pont
37. Molnár 454 Miklós (Budapest, Pesti Barnabás Gimnázium és Élelmiszeripari Szakközépiskola) 107 pont
38. Drávavölgyi Tamás (Pécs, JPTE Babits Mihály Gyak. Gimn. és Szki.) 106 pont
39-40. Csornai Gyula (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 105 pont
39-40. Klinda Gábor (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 105 pont
41. Kővári Mátyás (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 100 pont
42-43. Bacsárdi László (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 96 pont
42-43. Nagy Gergő (Szeged, JATE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 96 pont
44. Mátyássy Gábor (Budapest, Piarista Gimn.) 95 pont
45. Kiss 345 Gergely (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 93 pont
46. Geri Péter (Szekszárd, Garay János Gimn.) 92 pont
47. Sax Balázs (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 91 pont
48. Fábián Tamás (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 90 pont
49-50. Ekler Bálint (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 87 pont
49-50. Láng Péter (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 87 pont
51-52. Menyhárt Sándor (Szekszárd, Garay János Gimn.) 85 pont
51-52. Tillinkó Zsanett (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 85 pont
53-54. Csontos Gergő (Budaörs, Illyés Gyula Gimnázium) 84 pont
53-54. Ozogány Katalin (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 84 pont
55. Gémes Miklós Ottó (Győr, Czuczor Gergely Bencés Gimn.) 81 pont
56. Szélig Nikoletta (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 80 pont
57. Kis 111 Benedek (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 78 pont
58-60. Goda Benedek (Győr, Czuczor Gergely Bencés Gimn.) 76 pont
58-60. Mezősi Balázs (Győr, Czuczor Gergely Bencés Gimn.) 76 pont
58-60. Révész Péter (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 76 pont
61-62. Havasi Gergely (Győr, Czuczor Gergely Bencés Gimn.) 74 pont
61-62. Zágoni 123 Csaba (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 74 pont
63-65. Molnár Adrián (Pécs, Széchenyi István Gimn. és Szki.) 70 pont
63-65. Pálmay Mária-Julianna Dalma (Eger, Sancta Maria Leánygimnázium ) 70 pont
63-65. Papp 290 Gábor (Budaörs, Illyés Gyula Gimnázium) 70 pont
66. Hosszú Tamás (Debrecen, Gábor Dénes Elektronikai Műszaki Középiskola) 69 pont
67. Molnár László Milán (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 64 pont
68. Kiss 360 Sándor (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 63 pont
69-70. Héder Zoltán (Szlovákia, Révkomárom, Selye János Gimn.) 62 pont
69-70. Jekkel Balázs (Gyöngyös, Berze Nagy János Gimn.) 62 pont
71-72. Pereszlényi Attila (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 61 pont
71-72. Robotka Zsolt (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 61 pont
73-77. Bicskey Viktor (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 60 pont
73-77. Gátszegi Ákos (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 60 pont
73-77. Hajdu Péter (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 60 pont
73-77. Kiss Balázs (Csurgó, Nagyváthy János Középisk.) 60 pont
73-77. Németh Zalán (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 60 pont
78. Tóth 716 Bence (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 57 pont
79-80. Bodnár 111 Imre (Debrecen, Gábor Dénes Elektronikai Műszaki Középiskola) 56 pont
79-80. Togobickij Vera (Budapest, Árpád Gimn.) 56 pont
81. Hegedűs 107 Tamás (Esztergom, Bottyán János Gimnázium és Műszaki Középiskola) 55 pont
82-83. Lázár Zsolt (Győr, Czuczor Gergely Bencés Gimn.) 54 pont
82-83. Nagy Bernadett (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 54 pont
84-87. Csiszár Gábor (Budapest, Szent István Gimn.) 52 pont
84-87. Madarász Ádám (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 52 pont
84-87. Nagy 505 Attila (Debrecen, Gábor Dénes Elektronikai Műszaki Középiskola) 52 pont
84-87. Pálfi 888 István (Debrecen, Gábor Dénes Elektronikai Műszaki Középiskola) 52 pont
88-89. Németh Gergely (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 51 pont
88-89. Papp Dávid (Budapest, Szent István Gimn.) 51 pont


Következik:


90-92. Gajári Dávid (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 50 pont
90-92. Schwarz Tamás (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 50 pont
90-92. Szabó Kornél (Debrecen, Gábor Dénes Elektronikai Műszaki Középiskola) 50 pont
93. Cziegler István (Budapest, Lauder Javne Gimnázium) 49 pont
94. Majzik Krisztina (Szolnok, Tiszaparti Gimnázium és Humán Szakközépiskola) 48 pont
95-97. Mihályi Balázs (Pécs, Zipernowsky Károly Ipari Szki.) 47 pont
95-97. Raics Zoltán (Debrecen, KLTE Gyak. Gimn.) 47 pont
95-97. Tóth 587 Viktória (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 47 pont
98-100. Domján Áron (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 46 pont
98-100. Laudisz Balázs (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 46 pont
98-100. Mátis István (Románia, Kolozsvár, Apáczai Csere János Elméleti Líceum) 46 pont
101-103. Balogh 222 Balázs (Debrecen, Gábor Dénes Elektronikai Műszaki Középiskola) 45 pont
101-103. Jekkel Csaba (Gyöngyös, Berze Nagy János Gimn.) 45 pont
101-103. Simon Zoltán (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 45 pont
104-105. Fehér 018 Zsolt (Esztergom, Bottyán János Gimnázium és Műszaki Középiskola) 44 pont
104-105. Kovács Kitti (Szolnok, Tiszaparti Gimnázium és Humán Szakközépiskola) 44 pont
106. Balogh László (Heves, Eötvös József Gimnázium) 43 pont
107-108. Balogh Tímea (Mezőkövesd, Szent László Gimnázium és Szakközépiskola) 42 pont
107-108. Ladányi Gábor (Szolnok, Tiszaparti Gimnázium és Humán Szakközépiskola) 42 pont
109-113. Kovács Benedek (Budapest, Szent István Gimn.) 40 pont
109-113. Kovács 512 Zoltán (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 40 pont
109-113. Kővágó Gergely (Kiskőrös, Petőfi Sándor Gimnázium) 40 pont
109-113. Nederman János (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 40 pont
109-113. Pap Zsolt (Mezőkövesd, Szent László Gimnázium és Szakközépiskola) 40 pont
114. Lődör Zoltán (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 39 pont
115-116. Gaál Zselyke (Eger, Sancta Maria Leánygimnázium ) 37 pont
115-116. Szépe Bálint (Heves, Eötvös József Gimnázium) 37 pont
117-123. Alvarez Rafael (Szolnok, Tiszaparti Gimnázium és Humán Szakközépiskola) 36 pont
117-123. Kovács Zoltán (Szolnok, Tiszaparti Gimnázium és Humán Szakközépiskola) 36 pont
117-123. Madarász András (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 36 pont
117-123. Radics Roland (Debrecen, Gábor Dénes Elektronikai Műszaki Középiskola) 36 pont
117-123. Szabó Krisztián (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 36 pont
117-123. Vastag Krisztián (Debrecen, Gábor Dénes Elektronikai Műszaki Középiskola) 36 pont
117-123. Weisz György (Heves, Eötvös József Gimnázium) 36 pont
124-128. Balog Tamás (Budapest, Szent István Gimn.) 35 pont
124-128. Balogh Zsuzsanna (Tiszaújváros, Eötvös József Gimn. és Ipari Szki.) 35 pont
124-128. Kiss 101 Levente (Debrecen, Gábor Dénes Elektronikai Műszaki Középiskola) 35 pont
124-128. Nagy 125 Tamás (Nagykálló, Korányi Frigyes Gimn.) 35 pont
124-128. Ritzinger 789 Ferenc (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 35 pont
129-131. Antal István (Budapest, Veres Péter Gimn.) 34 pont
129-131. Nagy István (Debrecen, KLTE Gyak. Gimn.) 34 pont
129-131. Sebestyén Balázs (Szekszárd, Garay János Gimn.) 34 pont
132-134. Cseh András (Győr, Czuczor Gergely Bencés Gimn.) 33 pont
132-134. Kádár Tibor (Zalaegerszeg, Kölcsey Ferenc Gimnázium) 33 pont
132-134. Soós István (Szombathely, Kanizsai Dorottya Gimn.) 33 pont
135-139. Csabai András (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 32 pont
135-139. Gyöngy András (Pécs, Széchenyi István Gimn. és Szki.) 32 pont
135-139. Jakab 444 Balázs (Debrecen, Gábor Dénes Elektronikai Műszaki Középiskola) 32 pont
135-139. Papp 517 József (Nagykőrös, Arany János Gimnázium) 32 pont
135-139. Zábrádi Gergely (Győr, Révai Miklós Gimn.) 32 pont
140-141. Kápolnai Richárd (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 31 pont
140-141. Schlotter Ildikó (Budapest, Szent István Gimn.) 31 pont
142-144. Krekács László Szilárd (Győr, Czuczor Gergely Bencés Gimn.) 30 pont
142-144. Németh 222 Éva (Zalaegerszeg, Kölcsey Ferenc Gimnázium) 30 pont
142-144. Péter Szilárd (Győr, Czuczor Gergely Bencés Gimn.) 30 pont
145-148. Beöthy Miklós (Budapest, Veres Péter Gimn.) 29 pont
145-148. Demeter Zsolt (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 29 pont
145-148. Manrique Dávid (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 29 pont
145-148. Sáfár Dénes (Szolnok, Tiszaparti Gimnázium és Humán Szakközépiskola) 29 pont
149-150. Eőry Tamás Tibor (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 28 pont
149-150. Soltész Noémi (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 28 pont
151-153. Bódis Szomorú András (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 27 pont
151-153. Gulácsi Attila (Debrecen, Gábor Dénes Elektronikai Műszaki Középiskola) 27 pont
151-153. Imre Norbert (Kőszeg, Jurisics Miklós Kísérleti Gimn.) 27 pont
154-160. Balogh Szilveszter (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 26 pont
154-160. Czigány András (Tiszaújváros, Eötvös József Gimn. és Ipari Szki.) 26 pont
154-160. Ivaskó György (Baja, III. Béla Gimn.) 26 pont
154-160. Karácsony Béla (Debrecen, Gábor Dénes Elektronikai Műszaki Középiskola) 26 pont
154-160. Madarász Éva (Siófok, Perczel Mór Gimn.) 26 pont
154-160. Sipőcz Tamás (Győr, Bercsényi Miklós Gimn.) 26 pont
154-160. Virág József Róbert (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 26 pont
161-165. Balogh Edina (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 25 pont
161-165. Benke Noémi (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 25 pont
161-165. Kelemen Anna (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 25 pont
161-165. Vajda Milán (Kisvárda, Dolgozók Bessenyei György Gimnáziuma) 25 pont
161-165. Varga Gergely (Szombathely, Bolyai János Gyak. Ált. Isk. és Gimn.) 25 pont
166-172. Fehér Edit (Mezőkövesd, Szent László Gimnázium és Szakközépiskola) 24 pont
166-172. Gyenes Zoltán (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 24 pont
166-172. Homonnai János Zsombor (Szolnok, Pálfy János Műsz. és Vegyip. Szki.) 24 pont
166-172. Kurucz Pál (Debrecen, Gábor Dénes Elektronikai Műszaki Középiskola) 24 pont
166-172. Meinczinger Tamás (Győr, Czuczor Gergely Bencés Gimn.) 24 pont
166-172. Tóth 606 Károly (Debrecen, Gábor Dénes Elektronikai Műszaki Középiskola) 24 pont
166-172. Triebl László (Győr, Czuczor Gergely Bencés Gimn.) 24 pont
173-176. Ikladi Richárd (Szolnok, Tiszaparti Gimnázium és Humán Szakközépiskola) 23 pont
173-176. Lovász Zsolt (Szolnok, Tiszaparti Gimnázium és Humán Szakközépiskola) 23 pont
173-176. Szabó 777 Pál (Szeged, JATE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 23 pont
173-176. Vértesi Vera (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 23 pont
177-178. Busa Gábor (Szekszárd, I. Béla Gimn. és Műszaki Szki.) 22 pont
177-178. Föglein Ágnes (Németország, Oberasbach, Dietrich-Bonhoeffer Gym.) 22 pont
179-184. Fazekas Róbert (Tiszaújváros, Eötvös József Gimn. és Ipari Szki.) 21 pont
179-184. Kovács 751 Róbert (Budapest, Árpád Gimn.) 21 pont
179-184. Kulcsár Tibor (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 21 pont
179-184. Lantos János (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 21 pont
179-184. Ludányi Zoltán (Budapest, Arany János Gimnázium) 21 pont
179-184. Pozsonyi Gergő (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 21 pont
185. Rajna Ákos (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 20 pont
186-189. Konaka Noémi Rika (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 19 pont
186-189. Opra László (Győr, Czuczor Gergely Bencés Gimn.) 19 pont
186-189. Szekeres Nóra (Szekszárd, Garay János Gimn.) 19 pont
186-189. Szivós Zoltán (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 19 pont
190-201. Barta Gergely (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 18 pont
190-201. Csathó Csaba (Eger, Pásztorvölgyi Általános Isk. és Gimn.) 18 pont
190-201. Csuka Bernát (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 18 pont
190-201. Dénes Csaba (Esztergom, Komárom-Esztergom megyei Önkormányzati Szent István Gimnáziuma) 18 pont
190-201. Molnár 1082 Péter (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 18 pont
190-201. Musch Zoltán (Pécs, Széchenyi István Gimn. és Szki.) 18 pont
190-201. Schmerl Gábor (Tata, Eötvös József Gimn.) 18 pont
190-201. Siteri Arnold (Debrecen, Gábor Dénes Elektronikai Műszaki Középiskola) 18 pont
190-201. Szalai 313 János (Románia, Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 18 pont
190-201. Venter György (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 18 pont
190-201. Volasek Szabolcs (Fonyód, Mátyás Király Gimn. és Posta Forg. Szki.) 18 pont
190-201. Vörös Csaba (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 18 pont
202-210. Angi Balázs (Románia, Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 17 pont
202-210. Jancski Dóra (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 17 pont
202-210. Kövesárki Péter (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 17 pont
202-210. Matin Tamás (Eger, Pásztorvölgyi Általános Isk. és Gimn.) 17 pont
202-210. Oroszlány Endre (Budapest, Árpád Gimn.) 17 pont
202-210. Szabó 482 Béla (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 17 pont
202-210. Szentpéteri Róbert (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 17 pont
202-210. Taraza Busra (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 17 pont
202-210. Vidra Zsolt (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 17 pont
211-216. Babjuk Balázs (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 16 pont
211-216. Döme Botond (Budapest, Szerb Antal Gimnázium) 16 pont
211-216. Kollár István (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 16 pont
211-216. Pfeffer I. Ferenc (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 16 pont
211-216. Sebő Attila (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 16 pont
211-216. Szakál Tivadar (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 16 pont
217-223. Fekete Gábor (Győr, Czuczor Gergely Bencés Gimn.) 15 pont
217-223. Földi Ágota Anna (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 15 pont
217-223. Gebauer György (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 15 pont
217-223. Kiss Norbert (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 15 pont
217-223. Kleinheincz Zoltán (Budapest, Árpád Gimn.) 15 pont
217-223. Kőmíves Csilla (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 15 pont
217-223. Thier Gergely (Esztergom, Komárom-Esztergom megyei Önkormányzati Szent István Gimnáziuma) 15 pont
224-228. Bognár Tamás (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 14 pont
224-228. Hekk Andrea (Esztergom, Komárom-Esztergom megyei Önkormányzati Szent István Gimnáziuma) 14 pont
224-228. Horváth 530 András (Budapest, Árpád Gimn.) 14 pont
224-228. Práznek Balázs (Győr, Czuczor Gergely Bencés Gimn.) 14 pont
224-228. Varga 425 Álmos (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 14 pont
229-235. Giricz Tamás (Budapest, Könyves Kálmán Gimnázium) 13 pont
229-235. Hassan Basil (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 13 pont
229-235. Hegedűs Árpád (Szeged, JATE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 13 pont
229-235. Kalamár Mária (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 13 pont
229-235. Patkós Gyula (Szolnok, Alternatív Gimnázium) 13 pont
229-235. Takács Gergely (Győr, Czuczor Gergely Bencés Gimn.) 13 pont
229-235. Végi András (Győr, Czuczor Gergely Bencés Gimn.) 13 pont
236-241. Barics Krisztián János (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 12 pont
236-241. Berta Andrea (Szentendre, Ferences Gimn.) 12 pont
236-241. Bíró Erika (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 12 pont
236-241. Bíró 21 János (Paks, Energetikai Szakképzési Intézet) 12 pont
236-241. Pintér Melinda (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 12 pont
236-241. Takács Zsuzsanna (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 12 pont
242-252. Bachraty Gergely (Budapest, Szent István Gimn.) 11 pont
242-252. Estók Előd (Eger, Pásztorvölgyi Általános Isk. és Gimn.) 11 pont
242-252. Győri Dorottya (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 11 pont
242-252. Hajdrik Ildikó (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 11 pont
242-252. Ivánszki Szilvia (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 11 pont
242-252. Iványi István (Debrecen, Gábor Dénes Elektronikai Műszaki Középiskola) 11 pont
242-252. Kubinyi Iván (Budapest, Szerb Antal Gimnázium) 11 pont
242-252. Lakatos Gábor (Tiszaújváros, Eötvös József Gimn. és Ipari Szki.) 11 pont
242-252. Matécsa 999 Márta (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 11 pont
242-252. Reményi Gábor (Budapest, Arany János Gimnázium) 11 pont
242-252. Wohner Nikolett (Budapest, Szerb Antal Gimnázium) 11 pont
253-258. Bisztray Dénes (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 10 pont
253-258. Csernus Attila (Budapest, Árpád Gimn.) 10 pont
253-258. Holu Gergely (Tiszaújváros, Eötvös József Gimn. és Ipari Szki.) 10 pont
253-258. Jusztin Balázs (Budapest, Árpád Gimn.) 10 pont
253-258. Kovács Zoltán (Esztergom, Komárom-Esztergom megyei Önkormányzati Szent István Gimnáziuma) 10 pont
253-258. Péter Attila (Tiszaújváros, Eötvös József Gimn. és Ipari Szki.) 10 pont
259-267. Felföldi Zita (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 9 pont
259-267. Hartman Zoltán (Tata, Eötvös József Gimn.) 9 pont
259-267. Iváncsik Ervin (Szolnok, Tiszaparti Gimnázium és Humán Szakközépiskola) 9 pont
259-267. Jászberényi István (Budapest, Árpád Gimn.) 9 pont
259-267. Kovács Zsombor (Fonyód, Mátyás Király Gimn. és Posta Forg. Szki.) 9 pont
259-267. Kutas Roland (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 9 pont
259-267. Schneider László (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 9 pont
259-267. Szente Bálint (Románia, Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 9 pont
259-267. Tóth 183 Eleonóra (Budapest, Könyves Kálmán Gimnázium) 9 pont
268-276. Cserháti Gábor (Budapest, Könyves Kálmán Gimnázium) 8 pont
268-276. Juhász Ferenc (Budapest, Arany János Gimnázium) 8 pont
268-276. Milinszki Henrik (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 8 pont
268-276. Müncz Tamás (Budapest, Árpád Gimn.) 8 pont
268-276. Nagy 365 Gábor (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 8 pont
268-276. Podmaniczky Eszter (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 8 pont
268-276. Takács 272 Zsuzsanna (Budapest, Szent István Gimn.) 8 pont
268-276. Tóth 669 Ákos (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 8 pont
268-276. Varga Judit (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 8 pont
277-287. Bódi Ildikó (Budapest, Könyves Kálmán Gimnázium) 7 pont
277-287. Horváth Kornél (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 7 pont
277-287. Horváth Zsolt (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 7 pont
277-287. Molnár Árpád (Győr, Czuczor Gergely Bencés Gimn.) 7 pont
277-287. Molnár 215 Viktor (Zalaegerszeg, Kölcsey Ferenc Gimnázium) 7 pont
277-287. Németh 601 Zoltán (Szeged, JATE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 7 pont
277-287. Papp Eszter (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 7 pont
277-287. Rab Ildikó (Budapest, Könyves Kálmán Gimnázium) 7 pont
277-287. Sors Erika (Budapest, Szent István Gimn.) 7 pont
277-287. Tőkey Balázs (Budapest, Árpád Gimn.) 7 pont
277-287. Varga Zoltán (Kőszeg, Jurisics Miklós Kísérleti Gimn.) 7 pont
288-298. Bucsi Péter (Szeged, JATE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 6 pont
288-298. Demjén 222 Katalin (Budaörs, Illyés Gyula Gimnázium) 6 pont
288-298. Gaál Zoltán (Szekszárd, Garay János Gimn.) 6 pont
288-298. Heeger Zsófia (Mezőkövesd, Szent László Gimnázium és Szakközépiskola) 6 pont
288-298. Kovács 233 Pál (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 6 pont
288-298. Kozma Zsolt (Budapest, Szent István Gimn.) 6 pont
288-298. Megyeri Márton (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 6 pont
288-298. Szabó Gergely (Győr, Czuczor Gergely Bencés Gimn.) 6 pont
288-298. Szanda Gergő (Tata, Eötvös József Gimn.) 6 pont
288-298. Szántó 900 Imre (Gyula, Karácsonyi János Katolikus Gimn.) 6 pont
288-298. Ujfalussy Balázs (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 6 pont
299-305. Balázs 255 Péter (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 5 pont
299-305. Bori Péter (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 5 pont
299-305. Juhász Miklós (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 5 pont
299-305. Pozsár Balázs (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 5 pont
299-305. Simon Róbert (Debrecen, Gábor Dénes Elektronikai Műszaki Középiskola) 5 pont
299-305. Szabó 999 Péter (Budapest, Szerb Antal Gimnázium) 5 pont
299-305. Török Zsuzsanna (Tata, Eötvös József Gimn.) 5 pont
306-313. Berta Balázs (Zalaegerszeg, Kölcsey Ferenc Gimnázium) 4 pont
306-313. Lakatos-Tóth Bernadett (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 4 pont
306-313. Lelkesi Balázs (Tiszaújváros, Eötvös József Gimn. és Ipari Szki.) 4 pont
306-313. Mayer Áron (Tata, Eötvös József Gimn.) 4 pont
306-313. Nagy Krisztina (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 4 pont
306-313. Németh Zoltán (Győr, Czuczor Gergely Bencés Gimn.) 4 pont
306-313. Saáry Gergely (Debrecen, KLTE Gyak. Gimn.) 4 pont
306-313. Vaszary Lóránt (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 4 pont
314-333. Bana Gábor (Tiszaújváros, Eötvös József Gimn. és Ipari Szki.) 3 pont
314-333. Baranyi Péter (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 3 pont
314-333. Csillag Vince (Győr, Czuczor Gergely Bencés Gimn.) 3 pont
314-333. Fábián Péter (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 3 pont
314-333. Gelencsér Tímea (Dunaújváros, Bánki Donát Gimn. és Szki.) 3 pont
314-333. Gergely Miklós (Tiszaújváros, Eötvös József Gimn. és Ipari Szki.) 3 pont
314-333. Horváth 137 Tamás (Kaposvár, Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium) 3 pont
314-333. Jánosi István (Budapest, Szent István Gimn.) 3 pont
314-333. Kálmánczhelyi Márk (Budapest, Szent István Gimn.) 3 pont
314-333. Kasek Roland (Győr, Czuczor Gergely Bencés Gimn.) 3 pont
314-333. Kasza Zoltán (Budapest, Könyves Kálmán Gimnázium) 3 pont
314-333. Kéri András (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 3 pont
314-333. Margaritisz Oresztész (Budapest, Szent István Gimn.) 3 pont
314-333. Menyhért Bálint (Budapest, Árpád Gimn.) 3 pont
314-333. Szabó 231 Zsuzsanna (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 3 pont
314-333. Szaniszló Erika (Dunaújváros, Bánki Donát Gimn. és Szki.) 3 pont
314-333. Szilos Gábor (Budapest, Kispesti Deák Ferenc Gimn.) 3 pont
314-333. Tomasovszky Péter (Debrecen, Gábor Dénes Elektronikai Műszaki Középiskola) 3 pont
314-333. Vastag Gábor (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 3 pont
314-333. Zempléni Márton (Budapest, Szent István Gimn.) 3 pont
334-337. Holczer Tamás (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 2 pont
334-337. Kóbor Péter (Győr, Czuczor Gergely Bencés Gimn.) 2 pont
334-337. Portik Tamás (Gyula, Karácsonyi János Katolikus Gimn.) 2 pont
334-337. Somodi Zoltán (Heves, Eötvös József Gimnázium) 2 pont
338-339. Faludy Zsanett (Budapest, Egressy Gábor Ipari Szakközépiskola) 1 pont
338-339. Péntek Zsolt (Tiszaújváros, Eötvös József Gimn. és Ipari Szki.) 1 pont


Kevesebb pontja van 3 versenyzőnek.