Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?
A régi honlapot akarom!!! :-)

A KöMaL 1998/99. évi pontversenyének végeredménye

Fizika mérési verseny

Feladatonként egy helyes megoldással elérhető: 54 pont.


Díjazottak:


1-2. díj: Hegedűs Ákos 11. o. (Pécs, Ciszterci rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 53 pont
1-2. díj: Tamás 131 Levente 11. o. (Románia, Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 53 pont
3. díj: Kóspál Ágnes 12. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 51 pont
4. díj: Katona Gergely 12. o. (Budapest, ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Iskola) 50 pont
5. díj: Kovács 810 Géza 11. o. (Sümeg, Kisfaludy Sándor Ált. Isk. és Gimn.) 46 pont
6. díj: Ábrány Miklós 12. o. (Ukrajna, Beregszász, Bethlen Gábor Gimnázium) 42 pont
7. díj: Pénzes Andrea 11. o. (Balatonfüred, Lóczy Lajos Gimnázium és Idegenforgalmi Szakközépiskola) 41 pont
8-11. díj: Flender Gyöngyi 9. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 39 pont
8-11. díj: Gáspár Merse Előd 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 39 pont
8-11. díj: Soós Péter 9. o. (Kiskunhalas, Bibó István Gimnázium) 39 pont
8-11. díj: Szatmári Emőke 10. o. (Románia, Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 39 pont


Dícséretben részesült:


12. Geresdi Attila 9. o. (Pécs, Árpád Fejedelem Gimn. és Ált. Isk.) 37 pont
13. Lipcsei Gábor 10. o. (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 31 pont
14. Patay Gergely 11. o. (Debrecen, Tóth Árpád Gimn.) 27 pont
15. Tóth Adrienn 10. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 25 pont
16. Lengyel Tímea 12. o. (Kaposvár, Munkácsy Mihály Gimnázium) 24 pont
17. Malik Péter Károly 10. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 23 pont
18. Bartha 321 Ágnes 9. o. (Románia, Kézdivásárhely, Nagy Mózes Líceum) 21 pont
19-20. Kovács 555 Zsolt 9. o. (Csorna, Hunyadi János Gimnáziunm és Pedagógiai Szakközépiskola) 20 pont
19-20. Márton Noémi 10. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 20 pont
21. Kiss 345 Gergely 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 19 pont
22. Gulyás 980 Nándor 12. o. (Mezőkovácsháza, Hunyadi János Gimnázium (Lenin u. 57. ??)) 16 pont
23-24. Kállai 999 Márton 11. o. (Budaörs, Illyés Gyula Gimnázium) 15 pont
23-24. Kóbor János 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 15 pont
25-26. Kulcsár Tibor 11. o. (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 14 pont
25-26. Kupai József 9. o. (Kazincbarcika, Ságvári Endre Gimnázium) 14 pont
27-28. Bálint László 9. o. (Románia, Temesvár, Bartók Béla Líceum) 13 pont
27-28. Henits Péter 10. o. (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 13 pont
29. Baranyi Gábor 11. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 12 pont
30-32. Horváth 713 György 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 11 pont
30-32. Pásztory L. Péter 10. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 11 pont
30-32. Somorácz Áron 10. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 11 pont
33. Ócsai Katalin 9. o. (Hatvan, Bajza József Gimnázium) 10 pont


Következik:


34-36. Darabos Andrea 10. o. (Budapest, Petőfi Sándor Ált. Isk., Gimn. és Szki.) 9 pont
34-36. Izsák Rudolf 12. o. (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 9 pont
34-36. Tarr Adrienn 10. o. (Békéscsaba, Evangélikus Gimn.) 9 pont
37-39. Nagy 625 Tibor 8. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 8 pont
37-39. Nagy Zoltán 11. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 8 pont
37-39. Ozogány Katalin 11. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 8 pont
40-43. Hochmann Henrietta 12. o. (Esztergom, Szakmunkásképző és Szakközépiskola) 7 pont
40-43. Joó Péter 10. o. (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 7 pont
40-43. Kardos Dániel 12. o. (Szombathely, Kanizsai Dorottya Gimn.) 7 pont
40-43. Orosz Mihály 10. o. (Békéscsaba, Evangélikus Gimn.) 7 pont
44-46. Ivády Balázs 12. o. (Kazincbarcika, Ságvári Endre Gimnázium) 6 pont
44-46. Ivaskó György 11. o. (Baja, III. Béla Gimn.) 6 pont
44-46. Tóth 612 Márton 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 6 pont
47-50. Breuer János 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 5 pont
47-50. Straubinger András 9. o. (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 5 pont
47-50. Varjú Péter 10. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 5 pont
47-50. Virág Dorottya 10. o. (Érd, Vörösmarty Mihály Gimnázium) 5 pont
51-66. Bálint Péter 10. o. (Szeged, JATE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 4 pont
51-66. Bán Zoltán 9. o. (Budapest, Hunfalvy János Közgazdasági Szakközépiskola) 4 pont
51-66. Bartha Szabolcs Mihály 10. o. (Románia, Kézdivásárhely, Nagy Mózes Líceum) 4 pont
51-66. Csermely Szabolcs 11. o. (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 4 pont
51-66. Gádoros Patrik 10. o. (Budapest, Árpád Gimn.) 4 pont
51-66. Gyarmati 983 Tamás 10. o. (Érd, Vörösmarty Mihály Gimnázium) 4 pont
51-66. Imre Norbert 11. o. (Kőszeg, Jurisics Miklós Kísérleti Gimn.) 4 pont
51-66. Kakas Tünde 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 4 pont
51-66. Mátis István 11. o. (Románia, Kolozsvár, Apáczai Csere János Elméleti Líceum) 4 pont
51-66. Medgyesi László 10. o. (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 4 pont
51-66. Novák Péter 9. o. (Zalaegerszeg, Kölcsey Ferenc Gimnázium) 4 pont
51-66. Paksa Tamás 10. o. (Zalaegerszeg, Kölcsey Ferenc Gimnázium) 4 pont
51-66. Pesti Gábor 10. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 4 pont
51-66. Soós István 11. o. (Szombathely, Kanizsai Dorottya Gimn.) 4 pont
51-66. Szentirmai Dávid 10. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 4 pont
51-66. Tóth 777 Balázs 10. o. (Budapest, Veres Pálné Gimn.) 4 pont
67-78. Cseh Péter 10. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 3 pont
67-78. Csetényi Zoltán 9. o. (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 3 pont
67-78. Demeter Zsolt 11. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 3 pont
67-78. Dolgos Gergely 9. o. (Szentendre, II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium) 3 pont
67-78. Eszenyi Gergely 9. o. (Túrkeve, Ványai Ambrus Gimn.) 3 pont
67-78. Juhász 110 Anikó 8. o. (Eger, Lenkey János Általános Iskola) 3 pont
67-78. Kurucz Pál 11. o. (Debrecen, Gábor Dénes Elektronikai Műszaki Középiskola) 3 pont
67-78. Manrique Dávid 11. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 3 pont
67-78. Náfrádi Bálint 12. o. (Győr, Révai Miklós Gimn.) 3 pont
67-78. Tóth Lajos 10. o. (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 3 pont
67-78. Várfalvi Viktor 11. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 3 pont
67-78. Virág Viktor 10. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 3 pont
79-91. Baji Zsófi 10. o. (Budaörs, Illyés Gyula Gimnázium) 2 pont
79-91. Biczó Béla 9. o. (Pécs, Zipernowsky Károly Ipari Szki.) 2 pont
79-91. Bilicz Sándor 8. o. (Tiszaföldvár, Hajnóczy József Gimnáziun és humán Szakközépiskola) 2 pont
79-91. Dolgos Márton 8. o. (Szentendre, II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium) 2 pont
79-91. Kormos László 11. o. (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 2 pont
79-91. Kutas Roland 11. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 2 pont
79-91. Ludányi Zoltán 11. o. (Budapest, Arany János Gimnázium) 2 pont
79-91. Lukács Árpád 12. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 2 pont
79-91. Rétfalvi Teofil 9. o. (Eger, Pásztorvölgyi Általános Isk. és Gimn.) 2 pont
79-91. Stoll Péter 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 2 pont
79-91. Szamosújvári Ilona 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 2 pont
79-91. Szentimrey Dániel Mátyás 8. o. (Sárospatak, Árpád Vezér Gimnázium) 2 pont
79-91. Szrnka Béla 8. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 2 pont
92-99. Bata Róbert 10. o. (Jászárokszállás, Deák Ferenc Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola) 1 pont
92-99. Beck Ákos 9. o. (Győr, Krúdy Gyula Gimn. és Vendéglátóipari Szki.) 1 pont
92-99. Bori Péter 11. o. (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 1 pont
92-99. Kassa Csaba 9. o. (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 1 pont
92-99. Megyeri Gábor 9. o. (Kecskemét, Kecskeméti Református Kollégium Gimnáziuma) 1 pont
92-99. Rárósi Ferenc 8. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 1 pont
92-99. Sápi Ferenc 9. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 1 pont
92-99. Varga Zoltán 11. o. (Kőszeg, Jurisics Miklós Kísérleti Gimn.) 1 pont


Kevesebb pontja van 28 versenyzőnek.