Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?
A régi honlapot akarom!!! :-)

A B-jelű matematika feladatok versenyének végeredménye

12. osztályosok

Az összes feladat hibátlan megoldásával 243 pontot lehetett elérni.

1. díj: Máthé András (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 236 pont
2. díj: Papp Dávid (Budapest, Szent István Gimn.) 229 pont
3. díj: Keszegh Balázs (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 228 pont
4. díj: Venter György (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 224 pont
5. díj: Dénes Attila (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 223 pont
6. díj: Besenyei Ádám (Tatabánya, Árpád Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola) 219 pont
7. díj: Baharev Ali (Vác, Boronkay György Műsz. Szki.) 215 pont
8. díj: Bákor Krisztina (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 206 pont
9. díj: Győri Nikolett (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 200 pont
10. díj: Horváth 413 László (Csurgó, Nagyváthy János Középisk.) 169 pont


Dicséretben részesült:

11. Sipos Ádám (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 166 pont
12. Hegedűs Ákos (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 165 pont
13. Tóth 498 Ferenc (Ukrajna, Beregszász, Bethlen Gábor Gimnázium) 160 pont
14. Gáspár Merse Előd (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 157 pont
15-16. Kasztner Tamás (Budapest, Veres Péter Gimn.) 155 pont
15-16. Kiss 360 Sándor (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 155 pont
17. Pozsonyi Gergő (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 138 pont
18. Antal István (Budapest, Veres Péter Gimn.) 124 pont
19. Zombori Zsolt (Budapest, Toldy Ferenc Gimnázium) 115 pont
20. Vitéz Ildikó (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 109 pont
21. Vizer Máté (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 106 pont
22. Tóth 888 János (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 105 pont
23. Torda Péter (Gyöngyös, Berze Nagy János Gimn.) 101 pont
24. Németh 555 Lajos (Budapest, Árpád Gimn.) 98 pont
25. Taraza Busra (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 96 pont
26. Törőcsik Andrea (Székesfehérvár, Ciszterci Szent István Gimnázium (volt József Attila Gimnázium)) 95 pont
27. Szabó 968 Lóránt (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 90 pont
28. Herczegh Géza (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 88 pont
29. Sidó Péter (Szlovákia, Dunaszerdahely, Magyar Tannyelvű Gimnázium) 87 pont
30-31. Fodor Erzsébet (Kisvárda, Dolgozók Bessenyei György Gimnáziuma) 84 pont
30-31. Kiss Ferenc Emánuel (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 84 pont
32. Tarcsi Tamás (Budapest, Városmajori Gimn.) 83 pont
33. Koczka Gergely (Budapest, IMNN Szent Margit Gimnázium) 80 pont
34-36. Borbíró Levente (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 78 pont
34-36. Horváth Gergely (Fonyód, Mátyás Király Gimnázium és Szakközépiskola) 78 pont
34-36. Ivaskó György (Baja, III. Béla Gimn.) 78 pont
37. Agócs Judit (Budapest, Árpád Gimn.) 77 pont
38-39. Kiss 345 Gergely (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 73 pont
38-39. Menyhért Bálint (Budapest, Árpád Gimn.) 73 pont
40. Iván Szabolcs (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 70 pont
41. Gömöri Péter (Budapest, Szent István Gimn.) 69 pont
42. Balázs Péter (Budapest, Városmajori Gimn.) 67 pont
43. Tolvaj Nándor (Budapest, Árpád Gimn.) 63 pont
44-45. Matin Tamás (Eger, Pásztorvölgyi Általános Isk. és Gimn.) 60 pont
44-45. Mészáros Fruzsina (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 60 pont
46. Flach Attila (Szeged, JATE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 57 pont
47. Wilfing András (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 51 pont


Következik:

48. Szabó Gergely (Budapest, Nagy László Általános Iskola és Gimnázium) 49 pont
49-50. Gáspár Endre (Budapest, Árpád Gimn.) 48 pont
49-50. Schlotter Ildikó (Budapest, Szent István Gimn.) 48 pont
51. Szélig Nikoletta (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 47 pont
52. Bódai Zoltán (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 45 pont
53. Tóth 587 Viktória (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 44 pont
54. Sinkovicz Katalin (Monor, József Attila Gimnázium) 43 pont
55. Baranyai 248 Gábor (Kunszentmárton, József Attila Gimnázium) 42 pont
56-58. Friedl Zita (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 41 pont
56-58. Horváth Lajos (Heves, Eötvös József Középiskola) 41 pont
56-58. Varga Balázs (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 41 pont
59. Micskei Zoltán (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 37 pont
60-61. Gyürki István (Szlovákia, Zseliz, Magyar Tannyelvű Gimn.) 36 pont
60-61. Sors Erika (Budapest, Szent István Gimn.) 36 pont
62-63. Gyarmati-Szabó István (Tatabánya, Árpád Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola) 35 pont
62-63. Hegedüs 008 Péter (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 35 pont
64-65. Jósvai Szilárd (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 33 pont
64-65. Kriston Vízi Gábor (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 33 pont
66. Móczó Péter (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 32 pont
67-68. Kegyes Tamás (Budapest, Baár-Madas Református Gimn.) 31 pont
67-68. Pesti 421 Péter (Budaörs, Illyés Gyula Gimnázium) 31 pont
69-70. Juhász 113 Ágnes (Miskolc, Avasi Gimn.) 30 pont
69-70. Papp Eszter (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 30 pont
71. Szever Ádám (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 27 pont
72-73. Bokros Krisztián (Tatabánya, Árpád Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola) 26 pont
72-73. Révai Balázs (Szekszárd, Garay János Gimn.) 26 pont
74. Bíró Annamária Mása (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 25 pont
75-77. Berta Andrea (Szentendre, Ferences Gimn.) 24 pont
75-77. Nagy 831 Gábor (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 24 pont
75-77. Szabó 777 Pál (Szeged, JATE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 24 pont
78-79. Hitre Renáta (Pécs, Árpád Fejedelem Gimn. és Ált. Isk.) 22 pont
78-79. Molnár László Milán (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 22 pont
80-82. Barák Róbert (Békéscsaba, Széchenyi István Közgazdasági és Külkereskedelmi Szakközépiskola) 20 pont
80-82. Dombi József Dániel (Szeged, Tömörkény István Gimn.) 20 pont
80-82. Radics László (Budapest, József Attila Általános Iskola és Gimnázium) 20 pont
83-85. Csiszár Gábor (Budapest, Szent István Gimn.) 19 pont
83-85. Kovács 751 Róbert (Budapest, Árpád Gimn.) 19 pont
83-85. Ledniczki Petra (Monor, József Attila Gimnázium) 19 pont
86-89. Juhász Miklós (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 17 pont
86-89. Robotka Zsolt (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 17 pont
86-89. Szűcs Jenő (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 17 pont
86-89. Takáts Gergely (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 17 pont
90-98. Csuka Bernát (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 16 pont
90-98. Horváth Hedvig (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 16 pont
90-98. Jungbauer Alexandra (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 16 pont
90-98. Kisvári 981 Zsuzsanna (Monor, József Attila Gimnázium) 16 pont
90-98. Oláh András (Szeged, JATE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 16 pont
90-98. Régner Kinga (Budapest, Szent László Gimn.) 16 pont
90-98. Sinka Bálint (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 16 pont
90-98. Szabó 131 Katalin (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 16 pont
90-98. Till Gyöngyi (Szeged, JATE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 16 pont
99-102. Boga Áron (Szeged, JATE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 14 pont
99-102. Edőcs Eszter (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 14 pont
99-102. Kaltenecker Szilvia (Budapest, Német Nemzetiségi Gimnázium) 14 pont
99-102. Soós István (Szombathely, Kanizsai Dorottya Gimn.) 14 pont
103-108. Juhász Judit (Budapest, Árpád Gimn.) 13 pont
103-108. Kállai 216 Márton (Budaörs, Illyés Gyula Gimnázium) 13 pont
103-108. Király Péter (Budapest, IMNN Szent Margit Gimnázium) 13 pont
103-108. Konta Melinda (Budapest, Szent László Gimn.) 13 pont
103-108. Kunos Bálint (Szeged, JATE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 13 pont
103-108. Molnár Dániel (Szeged, JATE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 13 pont
109-116. Csathó Csaba (Eger, Pásztorvölgyi Általános Isk. és Gimn.) 12 pont
109-116. Hekk Andrea (Esztergom, Szent István Gimnázium) 12 pont
109-116. Kápolnai Richárd (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 12 pont
109-116. Kurucz Keve (Szlovákia, Révkomárom, Selye János Gimn.) 12 pont
109-116. Lábó Eszter (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 12 pont
109-116. Lábó Melinda (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 12 pont
109-116. Madarász Éva (Siófok, Perczel Mór Gimn.) 12 pont
109-116. Túri Bálint (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 12 pont
117-118. Balogh Tamás (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 11 pont
117-118. Laudisz Balázs (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 11 pont
119-122. Asztalos Péter Kálmán (Budapest, Városmajori Gimn.) 10 pont
119-122. Hancsók Réka (Szekszárd, I. Béla Gimn. és Műszaki Szki.) 10 pont
119-122. Lődör Zoltán (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 10 pont
119-122. Sáfár Szilveszter (Szeged, JATE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 10 pont
123-126. Ercsey Klára (Budapest, Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola) 9 pont
123-126. Inzelt György (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 9 pont
123-126. Nagy Zoltán (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 9 pont
123-126. Simon Zoltán (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 9 pont
127-134. Bicsák Mátyás (Budapest, Bartók Béla Zeneművészeti Szki.) 8 pont
127-134. Csornai Gyula (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 8 pont
127-134. Dücső Lilla (Budapest, Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola) 8 pont
127-134. Hudomiet Péter (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 8 pont
127-134. Káldy Nóra (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 8 pont
127-134. Leszták Rita (Budapest, Nagy László Általános Iskola és Gimnázium) 8 pont
127-134. Takács 272 Zsuzsanna (Budapest, Szent István Gimn.) 8 pont
127-134. Tóth Eszter (Kalocsa, Szent István Gimn.) 8 pont
135-140. Antal Tamás (Pécs, Zipernowsky Károly Ipari Szki.) 7 pont
135-140. Fehér Katalin (Szlovákia, Révkomárom, Selye János Gimn.) 7 pont
135-140. Gulyás Gábor (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 7 pont
135-140. Juhász Kinga (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 7 pont
135-140. Mónus Attila (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 7 pont
135-140. Somodi Zoltán (Heves, Eötvös József Középiskola) 7 pont
141-143. Kőhalmi Lívia (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 6 pont
141-143. Mészáros Albert (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 6 pont
141-143. Rajna Ákos (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 6 pont
144-149. Baranyi Tibor (Szekszárd, Garay János Gimn.) 5 pont
144-149. Döme Botond (Budapest, Szerb Antal Gimnázium) 5 pont
144-149. Kovács Zoltán (Esztergom, Szent István Gimnázium) 5 pont
144-149. Mihics Henrik (Heves, Eötvös József Középiskola) 5 pont
144-149. Soltész Noémi (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 5 pont
144-149. Török Tímea (Heves, Eötvös József Középiskola) 5 pont
150-156. Estók Előd (Eger, Pásztorvölgyi Általános Isk. és Gimn.) 4 pont
150-156. Gönczöl Katalin (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 4 pont
150-156. Harmath Árpád (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 4 pont
150-156. Huszár Zsuzsanna (Esztergom, Szent István Gimnázium) 4 pont
150-156. Molnár Csaba (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 4 pont
150-156. Pandur Szilvia (Kőszeg, Jurisics Miklós Kísérleti Gimn.) 4 pont
150-156. Zeitler Zsófia (Budapest, Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola) 4 pont
157-162. Brand Veronika (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 3 pont
157-162. Deme Gábor (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 3 pont
157-162. Katona Gábor (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 3 pont
157-162. Kurbel Tamás (Budapest, Nagy László Általános Iskola és Gimnázium) 3 pont
157-162. Tüske Rita Gabriella (Lenti, Gönczi Ferenc Gimn.) 3 pont
157-162. Varga Zoltán (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 3 pont
163-166. Horváth 313 Dániel (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 2 pont
163-166. Juhász 541 József (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 2 pont
163-166. Lükő Sára (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 2 pont
163-166. Nagy 125 Tamás (Nagykálló, Korányi Frigyes Gimn.) 2 pont
167-170. Danka Adrienn (Budapest, Nagy László Általános Iskola és Gimnázium) 1 pont
167-170. Linka Judit (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 1 pont
167-170. Makai Krisztián (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 1 pont
167-170. Solti Katalin (Budapest, Nagy László Általános Iskola és Gimnázium) 1 pont