Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?
A régi honlapot akarom!!! :-)

A C-jelű matematika gyakorlatok versenyének végeredménye

1-10. osztályosok

Az összes feladat hibátlan megoldásával 225 pontot lehetett elérni.

1. díj: Erdei Zsuzsa 10. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 224 pont
2. díj: Tóth 370 Ágnes 10. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 223 pont
3. díj: Bóka Gergely 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 222 pont
4. díj: Bérczi Kristóf 9. o. (Szeged, JATE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 221 pont
5. díj: Siroki László 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 217 pont
6. díj: Szekeres Balázs 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 216 pont
7. díj: Kiss-Tóth Christian 7. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 211 pont
8. díj: Pach Péter Pál 8. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 210 pont
9-11. díj: Hablicsek Márton 8. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 205 pont
9-11. díj: Papp Gábor 10. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 205 pont
9-11. díj: Szűcs Mónika 9. o. (Szeged, JATE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 205 pont


Dicséretben részesült:

12. Ruppert László 9. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 204 pont
13. Boros Balázs 9. o. (Szeged, JATE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 203 pont
14. Kórus Péter 8. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 202 pont
15-16. Farkas Viktor 10. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 201 pont
15-16. Szilágyi Zoltán 9. o. (Románia, Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium) 201 pont
17-18. Bertus-Barcza Tímea 10. o. (Szeged, JATE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 200 pont
17-18. Nyul Balázs 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 200 pont
19-20. Kádas Attila 10. o. (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 198 pont
19-20. Márton Zsuzsanna 9. o. (Siófok, Perczel Mór Gimn.) 198 pont
21-22. Ellenbacher Péter 10. o. (Budapest, Deutsche Schule) 197 pont
21-22. Sándor Nóra 9. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 197 pont
23-25. Bérces Péter 9. o. (Budapest, Arany János Gimnázium) 196 pont
23-25. Blastik Márta 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 196 pont
23-25. Marton József 10. o. (Szeged, JATE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 196 pont
26. László L. András 10. o. (Veszprém, Ipari Szki.) 195 pont
27. Birkner Tamás 7. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 192 pont
28. Tímár Gábor 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 191 pont
29-30. Horváth 424 Márton 8. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 190 pont
29-30. Szalay Zsófia 10. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 190 pont
31-32. Sipka Bálint 8. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 189 pont
31-32. Tollner Dávid 9. o. (Budaörs, Illyés Gyula Gimnázium) 189 pont
33. Nagy 359 Gábor 9. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 187 pont
34. Farkas 327 Dóra 10. o. (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 186 pont
35-36. Karches Tamás 9. o. (Mosonmagyaróvár, Kossuth Lajos Gimnázium) 185 pont
35-36. Reiss Attila 10. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 185 pont
37-39. Erdélyi Dániel 10. o. (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 184 pont
37-39. Hargitai Gábor 10. o. (Ócsa, Bolyai János Gimnázium) 184 pont
37-39. Salát Máté 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 184 pont
40-41. Fehér Ádám 9. o. (Győr, Révai Miklós Gimn.) 182 pont
40-41. Széll Károly 9. o. (Szeged, JATE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 182 pont
42. Várnai Csilla 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 180 pont
43-44. Hajdú Huba 9. o. (Szentes, Horváth Mihály Gimnázium) 178 pont
43-44. Klement Balázs 9. o. (Körmend, Kölcsey Ferenc Gimnázium) 178 pont
45. Kocsis Mária 10. o. (Fehérgyarmat, Zalka Máté Gimnázium) 177 pont
46-47. Baur Eszter 10. o. (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 176 pont
46-47. Németh 864 Márk 8. o. (Budapest, Könyves Kálmán Gimnázium) 176 pont
48. Lelovics András 10. o. (Siófok, Perczel Mór Gimn.) 175 pont
49. Jesch Dávid 10. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 174 pont
50-51. Pajna Gabriella 10. o. (Debrecen, Tóth Árpád Gimn.) 173 pont
50-51. Pszota Zsolt 10. o. (Vác, Boronkay György Műsz. Szki.) 173 pont
52-53. Borsódi Éva 9. o. (Baja, III. Béla Gimn.) 172 pont
52-53. Hangya Miklós 8. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 172 pont
54. Pintér Miklós 10. o. (Siófok, Perczel Mór Gimn.) 171 pont
55. Jankó András 9. o. (Szeged, JATE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 170 pont
56-57. Gottlasz Valér 10. o. (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 169 pont
56-57. Sarusi Annamária 8. o. (Békéscsaba, 10. sz. Általános Iskola) 169 pont
58. Varga Lajos 10. o. (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 168 pont
59-60. Balázsy Zsófia 8. o. (Szlovákia, Révkomárom, Selye János Gimn.) 167 pont
59-60. Lakatos Szilvia 9. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 167 pont
61. Mándy Péter 9. o. (Ukrajna, Beregszász, Bethlen Gábor Gimnázium) 166 pont
62-65. Ásványi Katalin 10. o. (Ajka, Bródy Imre Gimn.) 164 pont
62-65. Baranyai Tamás 9. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 164 pont
62-65. Gáthy Lajos 9. o. (Fehérgyarmat, Zalka Máté Gimnázium) 164 pont
62-65. Márton Noémi Petra 9. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 164 pont
66-67. Fülöp Anita 9. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 161 pont
66-67. Sipos Kinga 9. o. (Románia, Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium) 161 pont
68-69. Rischák Rózsa 10. o. (Hódmezővásárhely, Eötvös József Szakközépiskola) 159 pont
68-69. Sarkadi Tamás 9. o. (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 159 pont
70-72. Besenyei Balázs 9. o. (Tatabánya, Bárdos László Gimn.) 157 pont
70-72. Nagy 666 Károly 9. o. (Győr, Révai Miklós Gimn.) 157 pont
70-72. Virasztó Zsolt 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 157 pont
73. Sipőcz Éva 9. o. (Mosonmagyaróvár, Kossuth Lajos Gimnázium) 156 pont
74-76. Bauer Péter 8. o. (Szombathely, Bolyai János Gyak. Ált. Isk. és Gimn.) 155 pont
74-76. Herczeg Lynda 9. o. (Budapest, Kürt Alapítványi Gimnázium) 155 pont
74-76. Paulin Dániel 8. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 155 pont
77-78. Kalcsú Áron 9. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 154 pont
77-78. Lang Péter 9. o. (Győr, Révai Miklós Gimn.) 154 pont
79-80. Penha Felizardo Renáta 9. o. (Budapest, Kürt Alapítványi Gimnázium) 151 pont
79-80. Török Sándor Miklós 9. o. (Gödöllő, Török Ignác Gimn.) 151 pont
81. Hegyi Gábor 8. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 150 pont
82. Csáky Attila 10. o. (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 149 pont
83-84. Caimacan Dávid 8. o. (Békéscsaba, Savio Szent Domonkos Katolikus Általános Iskola) 148 pont
83-84. Lehoczki Csaba 10. o. (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 148 pont
85. Horváth 274 Ágnes 10. o. (Budapest, Városmajori Gimn.) 147 pont
86-87. Konfár András 8. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 143 pont
86-87. Kovács 721 Péter 10. o. (Tatabánya, Árpád Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola) 143 pont
88. Szalay Gergely 9. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 142 pont
89-91. Bartha 321 Ágnes 10. o. (Románia, Kézdivásárhely, Nagy Mózes Líceum) 141 pont
89-91. Fehér Gábor 9. o. (Eger, Neumann János Közgazdasági Szakközépisk. és Gimn.) 141 pont
89-91. Szirmay Márta 10. o. (Székesfehérvár, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola) 141 pont
92-93. Durham Patrick 9. o. (Szeged, JATE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 140 pont
92-93. Sparing Dániel 9. o. (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 140 pont
94-95. Hofgárt Gergely 9. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 138 pont
94-95. Varga 236 Szabolcs 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 138 pont
96. Bikov András 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 137 pont
97. Csizmazia Eszter 9. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 136 pont
98-101. Bedzsula Bálint 9. o. (Baja, III. Béla Gimn.) 135 pont
98-101. Komlósi 985 Gergely 9. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 135 pont
98-101. Kormos Attila 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 135 pont
98-101. Nagy 625 Tibor 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 135 pont
102. Rácz Béla András 8. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 134 pont
103-104. Fekete 132 Krisztián 9. o. (Nyergesújfalu, Irinyi János Gimnázium és Műszaki Szakközépiskola) 133 pont
103-104. Gyenese Péter 9. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 133 pont
105-106. Spanczér Ilona 10. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 132 pont
105-106. Várnai Anikó 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 132 pont
107. Varga 840511 András 9. o. (Debrecen, Tóth Árpád Gimn.) 130 pont
108. Vona Péter 8. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 129 pont
109. Tóth 143 Anett 8. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 128 pont
110-113. Kotnyek Barbara 10. o. (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 127 pont
110-113. Szabó 314 Zsolt 10. o. (Szlovákia, Ipolyság, Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium) 127 pont
110-113. Tóth Georgina Zsófia 10. o. (Putnok, Serényi Béla Gimnázium és Mezőgazdasági Szakközépiskola) 127 pont
110-113. Vadai Zsolt 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 127 pont
114-115. Márton Szabolcs 9. o. (Románia, Kézdivásárhely, Nagy Mózes Líceum) 126 pont
114-115. Nemeskéri Tamás 9. o. (Kisvárda, Dolgozók Bessenyei György Gimnáziuma) 126 pont
116. Gál Dénes 9. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 124 pont
117-118. Baráth Géza 9. o. (Pápa, Türr István Gimn.) 123 pont
117-118. Bozsik Judit 10. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 123 pont
119. Csekő Anna 9. o. (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 122 pont
120. Uzonyi Béla 9. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 120 pont


Következik:

121-122. Gál András 9. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 119 pont
121-122. Török Zoltán Bálint 8. o. (Gödöllő, Török Ignác Gimn.) 119 pont
123. Dombi Nóra 9. o. (Debrecen, Tóth Árpád Gimn.) 118 pont
124-125. Matyuska Ferenc 8. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 117 pont
124-125. Ócsai Katalin 10. o. (Hatvan, Bajza József Gimnázium és Egészségügyi Szakközépiskola) 117 pont
126-128. Hudáky Zsuzsanna 8. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 116 pont
126-128. Mult Attila 10. o. (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 116 pont
126-128. Sándor István 9. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 116 pont
129. Szrnka Éva 9. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 115 pont
130-131. Markó Máté 10. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 114 pont
130-131. Szabados Katalin 9. o. (Gyula, Erkel Ferenc Gimnázium) 114 pont
132-133. Komáromy Dávid 9. o. (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 112 pont
132-133. Mátyási Domonkos 10. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 112 pont
134-135. Moór Anikó 9. o. (Siófok, Perczel Mór Gimn.) 111 pont
134-135. Vehovszky Balázs 9. o. (Budapest, Piarista Gimn.) 111 pont
136-140. Bíró Zoltán 9. o. (Románia, Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium) 110 pont
136-140. Fülöp István 9. o. (Budapest, Piarista Gimn.) 110 pont
136-140. Kawka Gábor 8. o. (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 110 pont
136-140. Nagy 701 Mária 10. o. (Kisújszállás, Móricz Zsigmond Gimn. Közgazdasági Szki. és Kollégium) 110 pont
136-140. Nyolczas Viktor 10. o. (Vác, Boronkay György Műsz. Szki.) 110 pont
141. Buday Bence 9. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 109 pont
142. Nagy Mónika 10. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 107 pont
143-145. Dombai Balázs 9. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 106 pont
143-145. Fejes Lívia 8. o. (Fonyód, Magyar Bálint Ált. Isk.) 106 pont
143-145. Szabó 127 Andrea 10. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 106 pont
146-147. Schlakker Eszter 9. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 105 pont
146-147. Szebenyi Zoltán 10. o. (Szeged, JATE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 105 pont
148-151. Bán Zoltán 10. o. (Budapest, Hunfalvy János Közgazdasági Szakközépiskola) 104 pont
148-151. Kutasi Dávid 8. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 104 pont
148-151. Pluhár Gabriella 9. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 104 pont
148-151. Schuster Ágnes 9. o. (Siófok, Perczel Mór Gimn.) 104 pont
152-153. Hartmann Bálint 9. o. (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 102 pont
152-153. Tomsits András 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 102 pont
154. Simon 111 Attila 9. o. (Kiskunhalas, Bibó István Gimnázium) 101 pont
155-156. Reiss Tibor 9. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 100 pont
155-156. Zoltán Illés 10. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 100 pont
157-158. Sticker Nóra 10. o. (Orosháza, Táncsics Mihály Gimnázium és Szakközépiskola) 99 pont
157-158. Vincze Nándor 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 99 pont
159-160. Kalinák József 9. o. (Kisvárda, Dolgozók Bessenyei György Gimnáziuma) 98 pont
159-160. Zámbó Virág 10. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 98 pont
161-165. Forgács Tamás 9. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 97 pont
161-165. György András 8. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 97 pont
161-165. Kéri Sophia 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 97 pont
161-165. Németh Adrián 8. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 97 pont
161-165. Varga 123 Áron 10. o. (USA, Alexandria, Burden, Alexandria Monroe High-School) 97 pont
166-168. Czakó Péter 10. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 96 pont
166-168. Fonyódi György 9. o. (Esztergom, Dobó Katalin Gimn.) 96 pont
166-168. Seress Bence 8. o. (Budapest, Árpád Gimn.) 96 pont
169-170. Pálinkás Zoltán 9. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 95 pont
169-170. Szabó 182 Katalin 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 95 pont
171-173. Aczél Anna 10. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 94 pont
171-173. Bartakovics Zoltán 9. o. (Budapest, BME Nemzetközi Gimnázium) 94 pont
171-173. Szöllősi Ádám 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 94 pont
174-175. Flores Diana 10. o. (Budapest, Veres Pálné Gimn.) 93 pont
174-175. Tisch Dániel 10. o. (Tatabánya, Árpád Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola) 93 pont
176-177. Kis Gergely 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 92 pont
176-177. Mészáros Zsolt 10. o. (Szombathely, Gépipari és Informatikai Műszaki Szakközépiskola) 92 pont
178-179. Gerevics János 10. o. (Ukrajna, Beregszász, Bethlen Gábor Gimnázium) 90 pont
178-179. Himics Miklós 9. o. (Kisvárda, Dolgozók Bessenyei György Gimnáziuma) 90 pont
180-185. Gáspár Orsolya 9. o. (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 89 pont
180-185. Kádár András 7. o. (Szekszárd, 5. Sz. Általános Iskola) 89 pont
180-185. Kiss László Bence 9. o. (Veszprém, Vetési Albert Gimn.) 89 pont
180-185. Magyari László 10. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 89 pont
180-185. Varga László 9. o. (Románia, Kézdivásárhely, Nagy Mózes Líceum) 89 pont
180-185. Vilim Tamás 10. o. (Salgótarján, Táncsics Mihály Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola) 89 pont
186-190. Mihók Péter 9. o. (Gyula, Erkel Ferenc Gimnázium) 87 pont
186-190. Molnár András 10. o. (Budapest, Piarista Gimn.) 87 pont
186-190. Nótári Péter 10. o. (Gyomaendrőd, Kner Imre Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium) 87 pont
186-190. Udvari Balázs 6. o. (Baja, Eötvös József Főiskola Gyakorló Általános Iskolája) 87 pont
186-190. Vakulya Gergely 9. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 87 pont
191-192. Erdei Katalin 9. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 86 pont
191-192. Wacha András Ferenc 9. o. (Budapest, Piarista Gimn.) 86 pont
193. Bakó Mária 8. o. (Szlovákia, Révkomárom, Selye János Gimn.) 85 pont
194-196. Bácsi Ádám 8. o. (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 84 pont
194-196. Kovács 954 Szabolcs 10. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 84 pont
194-196. Rauscher Anna 9. o. (Budapest, Karinthy Frigyes Gimn.) 84 pont
197-199. Andrásik Miklós 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 83 pont
197-199. Somlai Ágnes 10. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 83 pont
197-199. Szabó 930 Krisztina 10. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 83 pont
200-201. Gere Ágota 10. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 82 pont
200-201. Veress Eszter Abigél 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 82 pont
202-203. Balázs Annamária 10. o. (Salgótarján, Táncsics Mihály Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola) 81 pont
202-203. Gébert Judit 9. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 81 pont
204-205. Csepregi Ákos 10. o. (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 80 pont
204-205. Rabb Gergely 10. o. (Budapest, Puskás Tivadar Hiradástechnikai Szakközépiskola) 80 pont
206-207. Olgyay Margit 10. o. (Budapest, IMNN Szent Margit Gimnázium) 79 pont
206-207. Tóth Ajna 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 79 pont
208-212. Nagy 469 Ambrus 10. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 78 pont
208-212. Nagy András 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 78 pont
208-212. Rátkai András 7. o. (Eger, Lenkey János Általános Iskola) 78 pont
208-212. Springer Éva 10. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 78 pont
208-212. Strobl Hajnalka 9. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 78 pont
213-215. Belles Gellért 9. o. (Putnok, Serényi Béla Gimnázium és Mezőgazdasági Szakközépiskola) 77 pont
213-215. Illés Zoltán 10. o. (Jászberény, Lehel Vezér Gimn.) 77 pont
213-215. Kárnyáczki Zsuzsanna 10. o. (Békéscsaba, Tevan Andor Gimn.) 77 pont
216-217. Lőczi Gergő 10. o. (Körmend, Kölcsey Ferenc Gimnázium) 76 pont
216-217. Szilágyi Örs 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 76 pont
218. Siklós Jácint 9. o. (Kaposvár, Eötvös Loránd Műszaki Középiskola és Gimnázium) 75 pont
219. Tóth Gergely 9. o. (Budapest, Nagy László Általános Iskola és Gimnázium) 74 pont
220-225. Bárkai János 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 73 pont
220-225. Horváth 979 Kornél 9. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 73 pont
220-225. Juhász Sándor 10. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 73 pont
220-225. Koreck Ferenc 10. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 73 pont
220-225. Szever Márton 9. o. (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 73 pont
220-225. Tál Balázs 10. o. (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 73 pont
226-233. Bengery Zsófia 7. o. (Gyula, Karácsonyi János Katolikus Gimn.) 72 pont
226-233. Ferzsigán A. Gergő 9. o. (Isaszeg, Számítástechnikai és Informatikai Szakközépiskola) 72 pont
226-233. Filep Gergely 10. o. (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 72 pont
226-233. Juhász Gábor 10. o. (Vác, Boronkay György Műsz. Szki.) 72 pont
226-233. Jurácsik Nikoletta 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 72 pont
226-233. Novák Zsófia 8. o. (Zalaegerszeg, Kölcsey Ferenc Gimnázium) 72 pont
226-233. Vajda Károly 10. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 72 pont
226-233. Vörös 123 Gergő 9. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 72 pont
234-241. Bartha Marianna 9. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 71 pont
234-241. Buthi Irma 10. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 71 pont
234-241. Kajcsos Gergely 9. o. (Szombathely, Nagy Lajos Gimn.) 71 pont
234-241. Morvai Krisztina 10. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 71 pont
234-241. Péczeli Viktor 10. o. (Budapest, Szent László Gimn.) 71 pont
234-241. Rückert Péter 9. o. (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 71 pont
234-241. Sásdy Gabriella 10. o. (Szentendre, Ferences Gimn.) 71 pont
234-241. Varga 100 Márton 9. o. (Győr, Bercsényi Miklós Gimn.) 71 pont
242-244. Havran Zsolt 10. o. (Salgótarján, Táncsics Mihály Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola) 70 pont
242-244. Kőber Péter 10. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 70 pont
242-244. Szemján Zoltán 9. o. (Kisvárda, Dolgozók Bessenyei György Gimnáziuma) 70 pont
245-246. Szabó Orsolya 10. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 68 pont
245-246. Virág Éva 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 68 pont
247-250. Béky Zsófia 8. o. (Budapest, Árpád Gimn.) 67 pont
247-250. Madarász István 10. o. (Debrecen, Tóth Árpád Gimn.) 67 pont
247-250. Noé István 10. o. (Veszprém, Vetési Albert Gimn.) 67 pont
247-250. Sipőcz Brigitta 9. o. (Kapuvár, Felsőbüki Nagy Pál Gimn.) 67 pont
251-254. Koncsek Sándor 9. o. (Jászberény, Liska József Erősáramú Szakközépiskola és Gimnázium) 66 pont
251-254. Pászthy Edina 9. o. (Eger, Pásztorvölgyi Általános Isk. és Gimn.) 66 pont
251-254. Prekopcsák Zoltán 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 66 pont
251-254. Sepler Gábor 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 66 pont
255-259. Börzsönyi Ferenc 9. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 65 pont
255-259. Horváth Tamás 6. o. (Budapest, Városligeti Általános Iskola) 65 pont
255-259. Kárpáti Zsuzsanna 10. o. (Budapest, Budai Ciszterci Szent Imre Gimn.) 65 pont
255-259. Lantos Norbert 9. o. (Jászberény, Lehel Vezér Gimn.) 65 pont
255-259. Nagy 333 Orsolya 9. o. (Veszprém, Vetési Albert Gimn.) 65 pont
260-262. Buza Krisztián Antal 10. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 64 pont
260-262. Klár Tamás 9. o. (Aszód, Petőfi Sándor Gimnázium és Szakközépiskola) 64 pont
260-262. Lakatos Kristóf 9. o. (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 64 pont
263-265. Fejér Balázs 8. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 63 pont
263-265. Makai Andrea 9. o. (Túrkeve, Ványai Ambrus Gimn.) 63 pont
263-265. Patyi Éva 10. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 63 pont
266-270. Juhász 110 Anikó 9. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 62 pont
266-270. Kálcsev Cintia 9. o. (Debrecen, Tóth Árpád Gimn.) 62 pont
266-270. Kőszegi László 10. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 62 pont
266-270. Miklós Rita 10. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 62 pont
266-270. Varga 846 Petra 10. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 62 pont
271. Beke Krisztina 10. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 61 pont
272-276. Hochrein Gábor 10. o. (Budapest, IMNN Szent Margit Gimnázium) 60 pont
272-276. Jurecska Laura 9. o. (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 60 pont
272-276. Soós Gábor 9. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 60 pont
272-276. Tóth Mihály 10. o. (Gyöngyös, Berze Nagy János Gimn.) 60 pont
272-276. Vígh Ilona 10. o. (Túrkeve, Ványai Ambrus Gimn.) 60 pont
277. Varga 984 Márta 9. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 59 pont
278-282. Dőry Magdolna 9. o. (Szentendre, Ferences Gimn.) 58 pont
278-282. Koltay Szabolcs 10. o. (Budapest, Puskás Tivadar Hiradástechnikai Szakközépiskola) 58 pont
278-282. Lévai Emese 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 58 pont
278-282. Németh 704 Márton 7. o. (Körmend, Somogyi Béla Általános Iskola) 58 pont
278-282. Vas Korinna 9. o. (Budapest, Leövey Klára Gimn.) 58 pont
283-286. Barsi Mária 9. o. (Tata, Eötvös József Gimn.) 57 pont
283-286. Ferencsik Erika 9. o. (Balassagyarmat, Szent-Györgyi Albert Gimnázium és Szakközépiskola) 57 pont
283-286. Fürjész Dóra 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 57 pont
283-286. Szalai Bence 10. o. (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 57 pont
287-294. Ács Bernadett 10. o. (Székesfehérvár, Ciszterci Szent István Gimnázium (volt József Attila Gimnázium)) 56 pont
287-294. Bartke Judit 10. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 56 pont
287-294. Hegedűs István 10. o. (Budapest, Szent László Gimn.) 56 pont
287-294. Koncsik Anita 10. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 56 pont
287-294. Szabados Edit 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 56 pont
287-294. Szirom Zoltán 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 56 pont
287-294. Urbán György 9. o. (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 56 pont
287-294. Zsigmond Zsuzsa 10. o. (Székesfehérvár, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola) 56 pont
295-299. Cseke Péter 10. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 55 pont
295-299. Farkas Zsófia 10. o. (Győr, Krúdy Gyula Gimn. és Vendéglátóipari Szki.) 55 pont
295-299. László Tamás 10. o. (Románia, Székelyudvarhely, Tamási Áron Gimnázium) 55 pont
295-299. Móra Péter 9. o. (Jászárokszállás, Deák Ferenc Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola) 55 pont
295-299. Ugra Dániel 10. o. (Salgótarján, Stromfeld Aurél Gépip. és Építőipari Szakközépiskola) 55 pont
300-303. Ambrus Orsolya 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 54 pont
300-303. Bodnár Barbara 10. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 54 pont
300-303. Gulyás József 10. o. (Budapest, Könyves Kálmán Gimnázium) 54 pont
300-303. Wohner Ágnes 8. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 54 pont
304-307. Blaskó János 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 53 pont
304-307. Molnár 547 Tímea 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 53 pont
304-307. Szobi Veronika 9. o. (Budapest, Városmajori Gimn.) 53 pont
304-307. Tóth 374 Andrea 10. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 53 pont
308-315. Blasko Ján 9. o. (Budapest, Szlovák Gimnázium) 52 pont
308-315. Erős Anett 9. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 52 pont
308-315. Kis 761 László 9. o. (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 52 pont
308-315. Mattyasovszky Nóra 10. o. (Budapest, Szerb Antal Gimnázium) 52 pont
308-315. Nagy 218 Norbert 10. o. (Veszprém, Vetési Albert Gimn.) 52 pont
308-315. Németh Gábor 10. o. (Vác, Boronkay György Műsz. Szki.) 52 pont
308-315. Ojtó Szabolcs 9. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 52 pont
308-315. Petrás Attila 9. o. (Törökbálint, Törökbálint Nagyközség Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola) 52 pont
316-317. Csomay Zita 10. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 51 pont
316-317. Puskás Anna 8. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 51 pont
318-319. Kovács 714 Emese 9. o. (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 50 pont
318-319. Zákány Máté 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 50 pont
320-326. Boros Benedek 8. o. (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 48 pont
320-326. Cselkó Richárd 10. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 48 pont
320-326. Kalocsányi Katalin 8. o. (Szlovákia, Révkomárom, Selye János Gimn.) 48 pont
320-326. Nagy Máté 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 48 pont
320-326. Révész Ágnes 9. o. (Debrecen, Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium) 48 pont
320-326. Sziber Éva 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 48 pont
320-326. Tarcsi Róbert 7. o. (Budapest, Városmajori Gimn.) 48 pont
327-332. Dányádi Zsolt 8. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 47 pont
327-332. Karlik Zsuzsanna 9. o. (Budaörs, Illyés Gyula Gimnázium) 47 pont
327-332. Kovács István 10. o. (Győr, Czuczor Gergely Bencés Gimn.) 47 pont
327-332. Lengyel Adrienn 9. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 47 pont
327-332. Sebestyén Zoltán 9. o. (Fehérgyarmat, Zalka Máté Gimnázium) 47 pont
327-332. Tyukos Tímea 10. o. (Vác, Boronkay György Műsz. Szki.) 47 pont
333-344. Burzuk Dániel 10. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 46 pont
333-344. Handbauer Péter 7. o. (Nyergesújfalu, Irinyi János Gimnázium és Műszaki Szakközépiskola) 46 pont
333-344. Kaderják Levente 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 46 pont
333-344. Kollár Anita 9. o. (Szentlőrinc, Ujhelyi Imre Mezőgazdasági és Közgazdasági Szakközépiskola) 46 pont
333-344. Kovács Dávid 10. o. (Dunakeszi, Radnóti Miklós Gimnázium) 46 pont
333-344. Kovács 985 Zsuzsanna 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 46 pont
333-344. Nándori Norbert 10. o. (Vác, Boronkay György Műsz. Szki.) 46 pont
333-344. Neugam Dávid 10. o. (Vác, Boronkay György Műsz. Szki.) 46 pont
333-344. Oberna Anna 10. o. (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 46 pont
333-344. Orosz Pál 8. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 46 pont
333-344. Sebők Judit 10. o. (Kisújszállás, Móricz Zsigmond Gimn. Közgazdasági Szki. és Kollégium) 46 pont
333-344. Szabó 984 Attila 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 46 pont
345-348. Bedő Anett 9. o. (Túrkeve, Ványai Ambrus Gimn.) 45 pont
345-348. Farkas Tamás 9. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 45 pont
345-348. Kirinovics Péter 10. o. (Győr, Czuczor Gergely Bencés Gimn.) 45 pont
345-348. Sztrányóczki Dávid 10. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 45 pont
349-354. Bényász Ákos 8. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 44 pont
349-354. Csaplár Dóra 10. o. (Túrkeve, Ványai Ambrus Gimn.) 44 pont
349-354. Király Csaba 7. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 44 pont
349-354. Klár Tímea 7. o. (Gödöllő, Török Ignác Gimn.) 44 pont
349-354. Mészáros Anett 9. o. (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 44 pont
349-354. Regula Gergely 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 44 pont
355-361. Énzsöly Anna 9. o. (Győr, Apor Vilmos Katolikus Iskola) 43 pont
355-361. Farkas Máté 10. o. (Érd, Vörösmarty Mihály Gimnázium) 43 pont
355-361. Kolozs Balázs 10. o. (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 43 pont
355-361. Kulcsár Adrián 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 43 pont
355-361. Madocsai Rita 9. o. (Szentendre, Ferences Gimn.) 43 pont
355-361. Márki Éva 10. o. (Kisújszállás, Móricz Zsigmond Gimn. Közgazdasági Szki. és Kollégium) 43 pont
355-361. Szabó 528 Dávid 10. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 43 pont
362-366. Czintula Ágnes 9. o. (Székesfehérvár, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola) 42 pont
362-366. Jakab Ágnes 10. o. (Vác, Boronkay György Műsz. Szki.) 42 pont
362-366. Kalcsó Kitti 9. o. (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 42 pont
362-366. Nagy 206 István 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 42 pont
362-366. Szentgyörgyi Zsófia 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 42 pont
367-372. Bencze Zoltán 10. o. (Ukrajna, Beregszász, Bethlen Gábor Gimnázium) 41 pont
367-372. Borosán Péter 10. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 41 pont
367-372. Erdei Sándor 9. o. (Tiszaföldvár, Hajnóczy József Gimnáziun és humán Szakközépiskola) 41 pont
367-372. Farkas Ildikó 8. o. (Szlovákia, Révkomárom, Selye János Gimn.) 41 pont
367-372. Hantal György 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 41 pont
367-372. Nagy 124 Ágnes 10. o. (Szeged, JATE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 41 pont
373-379. Bús Katalin 10. o. (Kiskunhalas, Bibó István Gimnázium) 40 pont
373-379. Földesi Gergely 10. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 40 pont
373-379. Németh Ildikó 10. o. (Karcag, Gábor Áron Gimnázium) 40 pont
373-379. Pintér Ferenc 10. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 40 pont
373-379. Sáringer Tibor 9. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 40 pont
373-379. Tibold Petra 10. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 40 pont
373-379. Török Balázs 10. o. (Vác, Boronkay György Műsz. Szki.) 40 pont
380-389. Agócs Angéla 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 39 pont
380-389. Bárány Tamás 10. o. (Győr, Czuczor Gergely Bencés Gimn.) 39 pont
380-389. Bartók András 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 39 pont
380-389. Mihalik Szabolcs 10. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 39 pont
380-389. Nótári József 10. o. (Gyomaendrőd, Kner Imre Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium) 39 pont
380-389. Sőrés Ferenc 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 39 pont
380-389. Szepesy László 9. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 39 pont
380-389. Terjéki László Dénes 10. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 39 pont
380-389. Tunyogi Réka 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 39 pont
380-389. Vágó Pál 9. o. (Törökbálint, Törökbálint Nagyközség Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola) 39 pont
390-399. Császár Péter 10. o. (Székesfehérvár, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola) 38 pont
390-399. Lakatos Ádám 10. o. (Szolnok, Tiszaparti Gimnázium és Humán Szakközépiskola) 38 pont
390-399. Lutter Balázs 10. o. (Eger, Pásztorvölgyi Általános Isk. és Gimn.) 38 pont
390-399. Matusik 222 Szilárd 10. o. (Kiskőrös, Petőfi Sándor Gimnázium) 38 pont
390-399. Mukli Péter 8. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 38 pont
390-399. Nagy 144 Ferenc 10. o. (Budapest, Fasori Evangélikus Gimn.) 38 pont
390-399. Nagy Zsanett 9. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 38 pont
390-399. Oláh-Gál Boróka 9. o. (Románia, Csíkszereda , Márton Áron Líceum) 38 pont
390-399. Szabó Benedek Péter 10. o. (Székesfehérvár, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola) 38 pont
390-399. Szalai Zsuzsanna 9. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 38 pont
400-411. Benczúr Zsolt 10. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 37 pont
400-411. Csatári Zsolt 10. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 37 pont
400-411. Fekete Attila 9. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 37 pont
400-411. Gábor István 9. o. (Románia, Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium) 37 pont
400-411. Komlós Gábor 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 37 pont
400-411. Lánczi Levente 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 37 pont
400-411. Mihályi Dávid 10. o. (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 37 pont
400-411. Nagy 999 Gábor 8. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 37 pont
400-411. Nagy 213 Gergely 10. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 37 pont
400-411. Orencsák Izabella Judit 9. o. (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 37 pont
400-411. Szemerey Viktor 9. o. (Eger, Neumann János Közgazdasági Szakközépisk. és Gimn.) 37 pont
400-411. Szöllősi Áron 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 37 pont
412-422. Blága Lilla 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 36 pont
412-422. Dobos Viktor 10. o. (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 36 pont
412-422. Dobrai Marianna 9. o. (Kisvárda, Dolgozók Bessenyei György Gimnáziuma) 36 pont
412-422. Erős Péter 10. o. (Budapest, Babits Mihály Gimnázium) 36 pont
412-422. Faragó Anikó 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 36 pont
412-422. Koller Krisztina 10. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 36 pont
412-422. Kovács 651 István 9. o. (Gyöngyös, Berze Nagy János Gimn.) 36 pont
412-422. László Andrea 9. o. (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 36 pont
412-422. Molnár Géza 10. o. (Túrkeve, Ványai Ambrus Gimn.) 36 pont
412-422. Szabó 642 Máté 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 36 pont
412-422. Varjasi Viktor 10. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 36 pont
423-433. Borda Éva 9. o. (Cegléd, Ceglédi Közgazdasági és Informatikai Szakközépiskola) 35 pont
423-433. Fazekas Enikő 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 35 pont
423-433. Lajtha Róbert 9. o. (Budapest, Lónyay utcai Református Gimnázium) 35 pont
423-433. Mészáros 6 Balázs 8. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 35 pont
423-433. Oláh Zoltán 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 35 pont
423-433. Scheibelhoffer Adrienn Mária 10. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 35 pont
423-433. Szegedi Péter 10. o. (Vác, Boronkay György Műsz. Szki.) 35 pont
423-433. Szita Bernadett 9. o. (Budapest, Árpád Gimn.) 35 pont
423-433. Szücs András 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 35 pont
423-433. Valent Róbert 9. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 35 pont
423-433. Vámossy Viktória 7. o. (Budapest, Árpád Gimn.) 35 pont
434-447. Balogh Ádám 10. o. (Vác, Boronkay György Műsz. Szki.) 34 pont
434-447. Baráth Emese 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 34 pont
434-447. Bíró Aida 9. o. (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 34 pont
434-447. Bodnár Csaba 9. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 34 pont
434-447. Boros Alexandra 9. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 34 pont
434-447. Fülei Balázs 9. o. (Budapest, Bartók Béla Zeneművészeti Szki.) 34 pont
434-447. Gaál Balázs 10. o. (Székesfehérvár, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola) 34 pont
434-447. Horváth 248 Júlia 10. o. (Budapest, Bartók Béla Zeneművészeti Szki.) 34 pont
434-447. Kovács 124 Zsuzsa 10. o. (Székesfehérvár, I. István Kereskedelmi és Közgazdasági Szakközépiskola) 34 pont
434-447. Krivosija Zoltán 9. o. (Kiskunhalas, II. Rákóczi Ferenc Mezőgazdasági, Közgazdasági és Informatikai Szki.) 34 pont
434-447. Kutas Viola 9. o. (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 34 pont
434-447. Nagy Nikoletta Petra 10. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 34 pont
434-447. Takács Gergely 10. o. (Veszprém, Vetési Albert Gimn.) 34 pont
434-447. Tóth Andrea 10. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 34 pont
448-461. Ary Árpád 9. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 33 pont
448-461. Fajka Margit 8. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 33 pont
448-461. Fekecs Gabriella 9. o. (Tiszaföldvár, Hajnóczy József Gimnáziun és humán Szakközépiskola) 33 pont
448-461. Girászin János 9. o. (Fehérgyarmat, Zalka Máté Gimnázium) 33 pont
448-461. Konrád Gábor 10. o. (Vác, Boronkay György Műsz. Szki.) 33 pont
448-461. Lengyel Zoltán 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 33 pont
448-461. Olvasztó Lajos 10. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 33 pont
448-461. Petrovszki Judit 9. o. (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 33 pont
448-461. Pőcz Zoltán 9. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 33 pont
448-461. Sebestyén Ágnes 10. o. (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 33 pont
448-461. Sipos Alexandra 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 33 pont
448-461. Szabados Réka 10. o. (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 33 pont
448-461. Szijártó András Lajos 7. o. (Nagyatád, Ady Endre Gimnázium) 33 pont
448-461. Varga Előd 10. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 33 pont
462-474. Buza Ágnes Kinga 8. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 32 pont
462-474. Homoki Zsolt 10. o. (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 32 pont
462-474. Hudák Adrienn 9. o. (Tokaj, Tokaji Ferenc Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium) 32 pont
462-474. Keszler Anita 9. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 32 pont
462-474. Németh Anita 10. o. (Budapest, Szent László Gimn.) 32 pont
462-474. Péter Noémi 9. o. (Budaörs, Illyés Gyula Gimnázium) 32 pont
462-474. Rétfalvi Teofil 10. o. (Eger, Pásztorvölgyi Általános Isk. és Gimn.) 32 pont
462-474. Sára Péter 10. o. (Csurgó, Csokonai Vitéz Mihály Református Gimn.) 32 pont
462-474. Sziklai Melinda 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 32 pont
462-474. Tanács Róbert 9. o. (Szeged, Csonka János Műszaki Szakközépiskola) 32 pont
462-474. Tóth 123 Gábor 9. o. (Gyöngyös, Berze Nagy János Gimn.) 32 pont
462-474. Urbán 300 Krisztián 9. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 32 pont
462-474. Visnovitz Péter 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 32 pont
475-484. Aczél Márton 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 31 pont
475-484. Ádám György 8. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 31 pont
475-484. Kecskeméti Kovács István 10. o. (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 31 pont
475-484. Kiss-Parciu Péter 10. o. (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 31 pont
475-484. Kovács 111 Anita 9. o. (Békéscsaba, Széchenyi István Közgazdasági és Külkereskedelmi Szakközépiskola) 31 pont
475-484. Léderer Dániel 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 31 pont
475-484. Macsicska Dávid 10. o. (Vác, Boronkay György Műsz. Szki.) 31 pont
475-484. Nagy 120 Márk 9. o. (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 31 pont
475-484. Székely Zsuzsa 10. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 31 pont
475-484. Szőnyi Gergő 10. o. (Vác, Boronkay György Műsz. Szki.) 31 pont
485-497. Balla Petra 9. o. (Érd, Vörösmarty Mihály Gimnázium) 30 pont
485-497. Bíró István 9. o. (Kisvárda, Dolgozók Bessenyei György Gimnáziuma) 30 pont
485-497. Doma Beáta 10. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 30 pont
485-497. Dombi Anna Zsófia 9. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 30 pont
485-497. Homoki Roland 9. o. (Fehérgyarmat, Zalka Máté Gimnázium) 30 pont
485-497. Horváth 007 János 9. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 30 pont
485-497. Imre Olga 10. o. (Kistelek, Árpád Fejedelem Gimnázium, Postaforgalmi Szakközépiskola és Kollégium) 30 pont
485-497. László Katalin 10. o. (Budapest, IMNN Szent Margit Gimnázium) 30 pont
485-497. Nagy Péter 9. o. (Gyöngyös, Berze Nagy János Gimn.) 30 pont
485-497. Novák Gábor 10. o. (Szeged, Eötvös József Gimnázium) 30 pont
485-497. Patzkó Ágnes 10. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 30 pont
485-497. Szerényi Zsuzsa 9. o. (Szeged, JATE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 30 pont
485-497. Szintai Judit 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 30 pont
498-514. Balogh Éva 10. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 29 pont
498-514. Csaba Katalin 9. o. (Budapest, Könyves Kálmán Gimnázium) 29 pont
498-514. Izsák Dániel Domonkos 8. o. (Dunaújváros, Móricz Zsigmond Általános Iskola) 29 pont
498-514. Juhász Bálint 9. o. (Baja, III. Béla Gimn.) 29 pont
498-514. Kopányi Dávid 9. o. (Gyula, Erkel Ferenc Gimnázium) 29 pont
498-514. Kovács Odett 9. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 29 pont
498-514. Krizsán Andrea 10. o. (Kistelek, Árpád Fejedelem Gimnázium, Postaforgalmi Szakközépiskola és Kollégium) 29 pont
498-514. Láda Zoltán 10. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 29 pont
498-514. Máté Roland 10. o. (Vác, Boronkay György Műsz. Szki.) 29 pont
498-514. Németh Ágnes Linda 9. o. (Tiszaföldvár, Hajnóczy József Gimnáziun és humán Szakközépiskola) 29 pont
498-514. Pápai Zsolt 10. o. (Túrkeve, Ványai Ambrus Gimn.) 29 pont
498-514. Szabó Marcell 9. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 29 pont
498-514. Szabó 583 Péter 9. o. (Budapest, Árpád Gimn.) 29 pont
498-514. Szendrői Zsolt 9. o. (Budaörs, Illyés Gyula Gimnázium) 29 pont
498-514. Tevesz Judit 9. o. (Tata, Eötvös József Gimn.) 29 pont
498-514. Urbán Andrea 9. o. (Gyöngyös, Berze Nagy János Gimn.) 29 pont
498-514. Vígh Róbert 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 29 pont
515-524. Ádám István 9. o. (Kisvárda, Dolgozók Bessenyei György Gimnáziuma) 28 pont
515-524. Bilicz Sándor 9. o. (Tiszaföldvár, Hajnóczy József Gimnáziun és humán Szakközépiskola) 28 pont
515-524. Fülöp Bálint 5. o. (Budapest, Virányos Általános Iskola) 28 pont
515-524. Kiss 133 Ibolya 9. o. (Debrecen, Tóth Árpád Gimn.) 28 pont
515-524. Kristóf Katalin 9. o. (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 28 pont
515-524. Somfai Mátyás 10. o. (Veszprém, Vetési Albert Gimn.) 28 pont
515-524. Temesvári Attila 10. o. (Vác, Boronkay György Műsz. Szki.) 28 pont
515-524. Tukacs Lívia 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 28 pont
515-524. Vukov Katalin 10. o. (Budapest, IMNN Szent Margit Gimnázium) 28 pont
515-524. Zentai Gábor 9. o. (Szombathely, Kanizsai Dorottya Gimn.) 28 pont
525-538. Bella Andrea 9. o. (Kőszeg, Jurisics Miklós Kísérleti Gimn.) 27 pont
525-538. Horváth 013 Tamás 9. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 27 pont
525-538. Keic Ákos 10. o. (Kaposvár, Eötvös Loránd Műszaki Középiskola és Gimnázium) 27 pont
525-538. Kovács Balázs 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 27 pont
525-538. Kováts Bence 9. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 27 pont
525-538. Köllő Hanna 8. o. (Románia, Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium) 27 pont
525-538. Kriesch Tamás 10. o. (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 27 pont
525-538. Luka Adorján 9. o. (Románia, Kézdivásárhely, Nagy Mózes Líceum) 27 pont
525-538. Mészáros 8 Tamás 8. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 27 pont
525-538. Németh 278 Andrea 10. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 27 pont
525-538. Rajnai Ildikó 10. o. (Sárvár, Tinódi Sebestyén Gimnázium és Idegenforgalmi, Vendéglátói Szakközépiskola) 27 pont
525-538. Retteghy Orsolya 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 27 pont
525-538. Rozsnyai István 10. o. (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 27 pont
525-538. Vágó Gábor 10. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 27 pont
539-554. Bartha Zsolt 9. o. (Románia, Kézdivásárhely, Nagy Mózes Líceum) 26 pont
539-554. Budai Zsófia 9. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 26 pont
539-554. Csikós Alfréd 9. o. (Budapest, Piarista Gimn.) 26 pont
539-554. Drozdy Árpád 10. o. (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 26 pont
539-554. Farkasházi Nóra 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 26 pont
539-554. Kaposi Ambrus 8. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 26 pont
539-554. Kertész 627 Péter 10. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 26 pont
539-554. Kmecs Viktória 9. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 26 pont
539-554. Kompár Katalin 10. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 26 pont
539-554. Kucsora Róbert 10. o. (Szeged, Eötvös József Gimnázium) 26 pont
539-554. Nagy 783 Miklós 9. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 26 pont
539-554. Schneider András 10. o. (Budapest, Szent László Gimn.) 26 pont
539-554. Szakácsi János 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 26 pont
539-554. Szelényi Zsuzsanna 10. o. (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 26 pont
539-554. Takács Angéla 10. o. (Túrkeve, Ványai Ambrus Gimn.) 26 pont
539-554. Tóth Veronika 9. o. (Budapest, Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola) 26 pont
555-561. Fási Erika 10. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 25 pont
555-561. Glózik Ádám 9. o. (Szeged, Csonka János Műszaki Szakközépiskola) 25 pont
555-561. Hegyháti Máté 8. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 25 pont
555-561. Ivády Anett 9. o. (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 25 pont
555-561. Látics Viktor 9. o. (Veszprém, Vetési Albert Gimn.) 25 pont
555-561. Szászi Judit 9. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 25 pont
555-561. Vida Tamás 9. o. (Nyíregyháza, Vasvári Pál Gimnázium) 25 pont
562-580. Ármány Rozália 10. o. (Budapest, Szerb Antal Gimnázium) 24 pont
562-580. Bakó Eszter 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 24 pont
562-580. Balogh 420 Emese 10. o. (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 24 pont
562-580. Bene Gyula 7. o. (Budapest, Egyetemi Katolikus Gimnázium) 24 pont
562-580. Bihari Andrea 10. o. (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 24 pont
562-580. Dobrocsi Gergely 10. o. (Vác, Boronkay György Műsz. Szki.) 24 pont
562-580. Gecse Tamás 10. o. (Eger, Pásztorvölgyi Általános Isk. és Gimn.) 24 pont
562-580. Gyarmati Eszter 7. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 24 pont
562-580. Imre Balázs 9. o. (Jászberény, Lehel Vezér Gimn.) 24 pont
562-580. Kardos Csaba 10. o. (Törökbálint, Törökbálint Nagyközség Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola) 24 pont
562-580. Koppányi Gergely 10. o. (Székesfehérvár, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola) 24 pont
562-580. Korai Szabolcs 9. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 24 pont
562-580. Madocsai Kinga 9. o. (Szentendre, Ferences Gimn.) 24 pont
562-580. Nagy László 10. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 24 pont
562-580. Pinczési Judit 10. o. (Győr, Apor Vilmos Katolikus Iskola) 24 pont
562-580. Pozsgay Zsófia 9. o. (Budapest, Szent Angéla Általános Iskola és Gimnázium) 24 pont
562-580. Schäfer Bence 9. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 24 pont
562-580. Tóth 182 Viktor 10. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 24 pont
562-580. Vajda Gábor 10. o. (Budaörs, Illyés Gyula Gimnázium) 24 pont
581-595. Bánáti Miklós 10. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 23 pont
581-595. Becs József 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 23 pont
581-595. Dozsnyák Mihály 9. o. (Tokaj, Tokaji Ferenc Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium) 23 pont
581-595. Hóbor Fruzsina 9. o. (Eger, Dobó István Gimnázium) 23 pont
581-595. Jancsó Mónika 9. o. (Budapest, Gervay Mihály Posta- és Bankforgalmi Szakközépiskola) 23 pont
581-595. Katz Zoltán 9. o. (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 23 pont
581-595. Klubuk Árpád 9. o. (Eger, Neumann János Közgazdasági Szakközépisk. és Gimn.) 23 pont
581-595. Mészáros 313 László 9. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 23 pont
581-595. Mihics Anna 9. o. (Törökszentmiklós, Székács Elemér Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakközépiskola) 23 pont
581-595. Nagy Annamária 10. o. (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 23 pont
581-595. Ozvald Tamás 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 23 pont
581-595. Riez Dóra 10. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 23 pont
581-595. Sebestyén Edit 10. o. (Budapest, Szerb Antal Gimnázium) 23 pont
581-595. Tóth 662 Bence 9. o. (Cegléd, Kossuth Lajos Gimnázium) 23 pont
581-595. Tulogdi Áron 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 23 pont
596-613. Bartha Bendegúz 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 22 pont
596-613. Bunyik Karina 9. o. (Jugoszlávia, Újvidék, Matematikai Iskola) 22 pont
596-613. Ferenczi Ágnes 9. o. (Győr, Révai Miklós Gimn.) 22 pont
596-613. Ficsór Linda 10. o. (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 22 pont
596-613. Gazdag Lehel 8. o. (Románia, Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium) 22 pont
596-613. Kovács 666 Gergely 10. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 22 pont
596-613. Litter Anna 9. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 22 pont
596-613. Mészáros Lívia 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 22 pont
596-613. Nagy 130 Balázs 9. o. (Balassagyarmat, Szent-Györgyi Albert Gimnázium és Szakközépiskola) 22 pont
596-613. Nagy 329 Károly 10. o. (Kaposvár, Eötvös Loránd Műszaki Középiskola és Gimnázium) 22 pont
596-613. Németh Zoltán 9. o. (Jászberény, Lehel Vezér Gimn.) 22 pont
596-613. Persics Bálint 9. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 22 pont
596-613. Pozderka Roland 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 22 pont
596-613. Sanda Emanuel 9. o. (Szeged, Deák Ferenc Gimnázium) 22 pont
596-613. Szántó Hajnalka 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 22 pont
596-613. Szentpéteri Zsolt 10. o. (Debrecen, Bethlen Gábor Közgazdasági és Postaforgalmi Szki. ) 22 pont
596-613. Tujner Balázs 9. o. (Gyöngyös, Berze Nagy János Gimn.) 22 pont
596-613. Veress Enikő 9. o. (Eger, Pásztorvölgyi Általános Isk. és Gimn.) 22 pont
614-626. Árokszállási Zoltán 9. o. (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 21 pont
614-626. Bejer Ádám 9. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 21 pont
614-626. Fodor Andrea 9. o. (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 21 pont
614-626. Gabler Gergely 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 21 pont
614-626. Hudecz Viktor 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 21 pont
614-626. Kasza Gábor 9. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 21 pont
614-626. Lajkó Miklós 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 21 pont
614-626. Palkovics Márta 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 21 pont
614-626. Sarnyai Réka 9. o. (Makó, József Attila Gimnázium) 21 pont
614-626. Soós Gábor 9. o. (Kiskunhalas, Bibó István Gimnázium) 21 pont
614-626. Szabó Klaudia 9. o. (Eger, Neumann János Közgazdasági Szakközépisk. és Gimn.) 21 pont
614-626. Tóth János 10. o. (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 21 pont
614-626. Vörös Gábor 9. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 21 pont
627-639. Bakonyi Ákos 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 20 pont
627-639. Balog Valéria 10. o. (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 20 pont
627-639. Bíró Beáta 10. o. (Békéscsaba, Széchenyi István Közgazdasági és Külkereskedelmi Szakközépiskola) 20 pont
627-639. Geszler Zoltán 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 20 pont
627-639. Izsóf Rita 9. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 20 pont
627-639. Jancsó Péter 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 20 pont
627-639. Meggyes Gábor 10. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 20 pont
627-639. Nagy Ádám György 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 20 pont
627-639. Nagy Dávid 9. o. (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 20 pont
627-639. Pécsi Péter 10. o. (Budapest, Szerb Antal Gimnázium) 20 pont
627-639. Surnyák Katalin 10. o. (Budapest, Kispesti Deák Ferenc Gimn.) 20 pont
627-639. Tegzes Béla 10. o. (Budapest, Szent Angéla Általános Iskola és Gimnázium) 20 pont
627-639. Tóth 444 Erika 9. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 20 pont
640-654. Ambrus Aliz 8. o. (Szolnok, II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola) 19 pont
640-654. Bogár Orsolya Erika 10. o. (Túrkeve, Ványai Ambrus Gimn.) 19 pont
640-654. Kassay Klára 10. o. (Budapest, IMNN Szent Margit Gimnázium) 19 pont
640-654. Koch Máté 9. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 19 pont
640-654. Marsai Viktor 9. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 19 pont
640-654. Palotás Viktória 9. o. (Budapest, Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola) 19 pont
640-654. Papp Lajos 10. o. (Kaposvár, Eötvös Loránd Műszaki Középiskola és Gimnázium) 19 pont
640-654. Péter Imola 10. o. (Budaörs, Illyés Gyula Gimnázium) 19 pont
640-654. Pethe Mihály 10. o. (Kisújszállás, Móricz Zsigmond Gimn. Közgazdasági Szki. és Kollégium) 19 pont
640-654. Pintye Zsuzsa 7. o. (Gyula, Karácsonyi János Katolikus Gimn.) 19 pont
640-654. Seres Barbara 10. o. (Kiskunhalas, Bibó István Gimnázium) 19 pont
640-654. Timár Péter 9. o. (Siófok, Perczel Mór Gimn.) 19 pont
640-654. Ulbert Petra 10. o. (Győr, Krúdy Gyula Gimn. és Vendéglátóipari Szki.) 19 pont
640-654. Úri Máté 9. o. (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 19 pont
640-654. Varga Veronika 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 19 pont
655-671. Bányai Balázs 9. o. (Kaposvár, Eötvös Loránd Műszaki Középiskola és Gimnázium) 18 pont
655-671. Bécsy Ádám 10. o. (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 18 pont
655-671. Csillik Csaba 9. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 18 pont
655-671. Egedi András 10. o. (Szeged, Deák Ferenc Gimnázium) 18 pont
655-671. Farkas Nikolett 9. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 18 pont
655-671. Gselmann Péter 9. o. (Tata, Eötvös József Gimn.) 18 pont
655-671. Győrke Diána 10. o. (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 18 pont
655-671. Kertész 842 Adrienn 10. o. (Kisvárda, Dolgozók Bessenyei György Gimnáziuma) 18 pont
655-671. Papp Tünde 9. o. (Gyula, Karácsonyi János Katolikus Gimn.) 18 pont
655-671. Sümegi Márta 10. o. (Dunaújváros, Bánki Donát Gimn. és Szki.) 18 pont
655-671. Szabó László 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 18 pont
655-671. Szakál Péter 10. o. (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 18 pont
655-671. Szalontai Enikő 9. o. (Tiszaújváros, Eötvös József Gimn. és Ipari Szki.) 18 pont
655-671. Szekrényesi Tímea 9. o. (Tiszaújváros, Eötvös József Gimn. és Ipari Szki.) 18 pont
655-671. Takács 986 László 7. o. (Esztergom, Szent István Gimnázium) 18 pont
655-671. Tanki László 10. o. (Debrecen, Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium) 18 pont
655-671. Tóth 156 Sándor 9. o. (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 18 pont
672-703. Barta Péter 10. o. (Mosonmagyaróvár, Kossuth Lajos Gimnázium) 17 pont
672-703. Bernáth Ákos 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 17 pont
672-703. Damjanovits Viktor 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 17 pont
672-703. Fürst Ágnes 10. o. (Győr, Révai Miklós Gimn.) 17 pont
672-703. Gál Péter 9. o. (Jászberény, Lehel Vezér Gimn.) 17 pont
672-703. Garda Gábor 9. o. (Fehérgyarmat, Zalka Máté Gimnázium) 17 pont
672-703. Gulyás Éva Melinda 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 17 pont
672-703. Hagyó Rita 9. o. (Jászberény, Lehel Vezér Gimn.) 17 pont
672-703. Joó Szilvia 9. o. (Budapest, ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Iskola) 17 pont
672-703. Kálmán 984 Csaba 10. o. (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 17 pont
672-703. Kenyó Csaba 9. o. (Jászberény, Lehel Vezér Gimn.) 17 pont
672-703. Kertész Ilona 9. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 17 pont
672-703. Koczka Péter 10. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 17 pont
672-703. Kun Andrea 9. o. (Szolnok, Széchenyi István Gimnázium) 17 pont
672-703. Labancz Gábor 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 17 pont
672-703. Mátyás Mátyás 8. o. (Románia, Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium) 17 pont
672-703. Mátyássy Ágnes 10. o. (Szentendre, Ferences Gimn.) 17 pont
672-703. Molnár Emőke 9. o. (Cegléd, Kossuth Lajos Gimnázium) 17 pont
672-703. Mónus Orsolya 10. o. (Budapest, Szent László Gimn.) 17 pont
672-703. Schum Kristóf 9. o. (Pécs, Janus Pannonius Gimnázium) 17 pont
672-703. Stróbl Levente 9. o. (Paks, Energetikai Szakképzési Intézet) 17 pont
672-703. Szabó 248 Adrienn 9. o. (Hatvan, Bajza József Gimnázium és Egészségügyi Szakközépiskola) 17 pont
672-703. Szalóki László 9. o. (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 17 pont
672-703. Szemes Judit Áfonya 8. o. (Budapest, Szerb Antal Gimnázium) 17 pont
672-703. Tamás Katalin 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 17 pont
672-703. Tatár Zsuzsanna 9. o. (Budapest, Árpád Gimn.) 17 pont
672-703. Tornyai Árpád 6. o. (Budapest, József Attila Általános Iskola) 17 pont
672-703. Török Bálint 9. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 17 pont
672-703. Vajda István 9. o. (Románia, Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium) 17 pont
672-703. Varga 111 András 8. o. (Szlovákia, Révkomárom, Selye János Gimn.) 17 pont
672-703. Verebics Petra 10. o. (Siófok, Perczel Mór Gimn.) 17 pont
672-703. Villányi Nóra 9. o. (Kisvárda, Dolgozók Bessenyei György Gimnáziuma) 17 pont
704-721. Antal 100 Péter 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 16 pont
704-721. Balkó Ádám 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 16 pont
704-721. Barna Imre 10. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 16 pont
704-721. Bodzsár Erik 7. o. (Budapest, Városmajori Gimn.) 16 pont
704-721. Bordács Sándor 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 16 pont
704-721. Czuppon Dávid 9. o. (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 16 pont
704-721. Dobronyai Anikó 9. o. (Tiszaújváros, Eötvös József Gimn. és Ipari Szki.) 16 pont
704-721. Erdődy Dávid 8. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 16 pont
704-721. Fekete 083 László 10. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 16 pont
704-721. Huszkó Ildikó 9. o. (Salgótarján, Madách Imre Gimnázium) 16 pont
704-721. Kosztin Béla 10. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 16 pont
704-721. Kovács Katalin 9. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 16 pont
704-721. Lucza Viktor 10. o. (Budapest, Puskás Tivadar Hiradástechnikai Szakközépiskola) 16 pont
704-721. Molnár Beáta 9. o. (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 16 pont
704-721. Nagy 424 Katalin 9. o. (Eger, Neumann János Közgazdasági Szakközépisk. és Gimn.) 16 pont
704-721. Pethes Imre 10. o. (Gyöngyös, Berze Nagy János Gimn.) 16 pont
704-721. Réfi Péter 9. o. (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 16 pont
704-721. Szabics Szilvia 9. o. (Tiszaújváros, Eötvös József Gimn. és Ipari Szki.) 16 pont
722-736. Bagi László 10. o. (Vác, Boronkay György Műsz. Szki.) 15 pont
722-736. Faltay György 10. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 15 pont
722-736. Forgács Orsolya 9. o. (Budapest, Könyves Kálmán Gimnázium) 15 pont
722-736. Földesi Tamás 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 15 pont
722-736. Gál János 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 15 pont
722-736. Gönczi Attila 10. o. (Kisújszállás, Móricz Zsigmond Gimn. Közgazdasági Szki. és Kollégium) 15 pont
722-736. Ivanics Zsófia 9. o. (Budapest, Könyves Kálmán Gimnázium) 15 pont
722-736. Király Anna Katalin 9. o. (Budapest, Árpád Gimn.) 15 pont
722-736. Kovács Balázs 10. o. (Kaposvár, Eötvös Loránd Műszaki Középiskola és Gimnázium) 15 pont
722-736. Kőrös András 10. o. (Kaposvár, Eötvös Loránd Műszaki Középiskola és Gimnázium) 15 pont
722-736. Kutasi Balázs 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 15 pont
722-736. Lovasi Péter 10. o. (Kisbér, Táncsics Mihály Gimnázium) 15 pont
722-736. Simon Ákos 9. o. (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 15 pont
722-736. Tábori Péter 10. o. (Budaörs, Illyés Gyula Gimnázium) 15 pont
722-736. Zádori Gergely 10. o. (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 15 pont
737-764. Albert Tibor 9. o. (Cegléd, Ceglédi Közgazdasági és Informatikai Szakközépiskola) 14 pont
737-764. Balla Tibor 10. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 14 pont
737-764. Bartha Ferenc 9. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 14 pont
737-764. Bondor Erika 10. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 14 pont
737-764. Borzák Márton 9. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 14 pont
737-764. Csonga Zoltán 10. o. (Szlovákia, Dunaszerdahely, Magyar Tannyelvű Gimnázium) 14 pont
737-764. Csóri Bálint 9. o. (Balassagyarmat, Szent-Györgyi Albert Gimnázium és Szakközépiskola) 14 pont
737-764. Czímer Mihály 9. o. (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 14 pont
737-764. Cziráki Péter 10. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 14 pont
737-764. Decsi Péter 9. o. (Budapest, Árpád Gimn.) 14 pont
737-764. Dömötör Csilla 10. o. (Győr, Révai Miklós Gimn.) 14 pont
737-764. Gaál Vilmos 9. o. (Budapest, Sport és Angol Tagozatos Általános Iskola és Gimnázium) 14 pont
737-764. Gadácsi András 10. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 14 pont
737-764. Gál Veronika 9. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 14 pont
737-764. Gerzsenyi Gergő 9. o. (Kisvárda, Dolgozók Bessenyei György Gimnáziuma) 14 pont
737-764. Horváth Tamás 10. o. (Kaposvár, Eötvös Loránd Műszaki Középiskola és Gimnázium) 14 pont
737-764. Kovács 888 Balázs 10. o. (Gyomaendrőd, Kner Imre Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium) 14 pont
737-764. Majzik Péter 10. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 14 pont
737-764. Matika Viktor 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 14 pont
737-764. Simon 007 Péter 9. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 14 pont
737-764. Steinbach Cecília 8. o. (Szentendre, Ferences Gimn.) 14 pont
737-764. Terdy Tamás 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 14 pont
737-764. Tóth 333 Csaba 9. o. (Körmend, Kölcsey Ferenc Gimnázium) 14 pont
737-764. Tóth 256 Dávid 9. o. (Tata, Eötvös József Gimn.) 14 pont
737-764. Várnai Tímea 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 14 pont
737-764. Vásárhelyi Nagy Ildikó 9. o. (Budapest, Nagy László Általános Iskola és Gimnázium) 14 pont
737-764. Zavaczki Erika 9. o. (Debrecen, Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium) 14 pont
737-764. Zelizi Pál 10. o. (Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium) 14 pont
765-786. Csatár Alexandra 9. o. (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 13 pont
765-786. Csiszár Tímea 9. o. (Kaposvár, Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium) 13 pont
765-786. Fajt Ildikó 9. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 13 pont
765-786. Hebők Attila 10. o. (Szeged, Csonka János Műszaki Szakközépiskola) 13 pont
765-786. Igaz Attila 8. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 13 pont
765-786. Kovács 116 Zsuzsanna 9. o. (Törökszentmiklós, Székács Elemér Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakközépiskola) 13 pont
765-786. Markó Roland 9. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 13 pont
765-786. Molnár Attila 9. o. (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 13 pont
765-786. Muk Balázs 10. o. (Tata, Eötvös József Gimn.) 13 pont
765-786. Nagy 021 Róbert 10. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 13 pont
765-786. Őri Anett 10. o. (Győr, Jedlik Ányos Informatikai Szakközépiskola és Gimnázium) 13 pont
765-786. Pauer Viktor 9. o. (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 13 pont
765-786. Petrik Péter 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 13 pont
765-786. Polgár Eszter 9. o. (Budapest, Nagy László Általános Iskola és Gimnázium) 13 pont
765-786. Schneider Csilla 9. o. (Gyula, Karácsonyi János Katolikus Gimn.) 13 pont
765-786. Soha Sugárka 9. o. (Siófok, Perczel Mór Gimn.) 13 pont
765-786. Stogicza Ákos 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 13 pont
765-786. Szeghő Ágnes 9. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 13 pont
765-786. Szűcs Botond 9. o. (Törökbálint, Törökbálint Nagyközség Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola) 13 pont
765-786. Várkonyi Bernadett 10. o. (Budapest, Ady Endre Gimnázium) 13 pont
765-786. Wágner Dávid 9. o. (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 13 pont
765-786. Zsíros Levente 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 13 pont
787-803. Angyal Frigyes 9. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 12 pont
787-803. Bánfi Mihály 10. o. (Békéscsaba, Széchenyi István Közgazdasági és Külkereskedelmi Szakközépiskola) 12 pont
787-803. Barta Ilona 10. o. (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 12 pont
787-803. Borzák Ferenc 10. o. (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 12 pont
787-803. Buczkó Balázs 9. o. (Jászberény, Lehel Vezér Gimn.) 12 pont
787-803. Csendes Mátyás 10. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 12 pont
787-803. Darabos Zoltán 9. o. (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 12 pont
787-803. Dergez Dávid 7. o. (Sopron, Széchenyi István Gimnázium) 12 pont
787-803. Fésűs Szilvia 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 12 pont
787-803. Galambosi István 9. o. (Cegléd, Kossuth Lajos Gimnázium) 12 pont
787-803. Kántor László 9. o. (Tata, Eötvös József Gimn.) 12 pont
787-803. Laki Balázs 10. o. (Győr, Apor Vilmos Katolikus Iskola) 12 pont
787-803. Mezei József 9. o. (Cegléd, Kossuth Lajos Gimnázium) 12 pont
787-803. Moskovits Péter 9. o. (Békéscsaba, Széchenyi István Közgazdasági és Külkereskedelmi Szakközépiskola) 12 pont
787-803. Szaniszló Boglárka 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 12 pont
787-803. Temesvári András 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 12 pont
787-803. Vajda Lilla 9. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 12 pont
804-821. Éliás Gergely 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 11 pont
804-821. Endrédy Erika 10. o. (Budaörs, Illyés Gyula Gimnázium) 11 pont
804-821. Estók Szabolcs 9. o. (Eger, Pásztorvölgyi Általános Isk. és Gimn.) 11 pont
804-821. Fehér-Polgár Pál 9. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 11 pont
804-821. Fridrich Tamás 9. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 11 pont
804-821. Füsi Anna 10. o. (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 11 pont
804-821. Józsa Judit 10. o. (Budapest, Szent László Gimn.) 11 pont
804-821. Kárpáti Judit 10. o. (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 11 pont
804-821. Kecskés Mónika 9. o. (Eger, Neumann János Közgazdasági Szakközépisk. és Gimn.) 11 pont
804-821. Kovács Máté 9. o. (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 11 pont
804-821. Kovács 666 Zsuzsanna 8. o. (Budapest, Leövey Klára Gimn.) 11 pont
804-821. Lakatos Mónika 9. o. (Tokaj, Tokaji Ferenc Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium) 11 pont
804-821. Rajna Levente 10. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 11 pont
804-821. Stercz Balázs 9. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 11 pont
804-821. Szalai Éva 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 11 pont
804-821. Szelezsán Rita 9. o. (Gyula, Karácsonyi János Katolikus Gimn.) 11 pont
804-821. Tallér Virág 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 11 pont
804-821. Veres Ildikó 10. o. (Cegléd, Ceglédi Közgazdasági és Informatikai Szakközépiskola) 11 pont
822-892. Andai Zsófia 9. o. (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 10 pont
822-892. Bárdi Ágnes 9. o. (Kisvárda, Dolgozók Bessenyei György Gimnáziuma) 10 pont
822-892. Bata Gábor 9. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 10 pont
822-892. Benedek Gábor 9. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 10 pont
822-892. Berényi Amarilla 10. o. (Marcali, Berzseny Dániel Gimnázium és Szakközépiskola) 10 pont
822-892. Bessenyei Ágota 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 10 pont
822-892. Biró 128 Zsófia 9. o. (Budapest, Szent László Gimn.) 10 pont
822-892. Birtók Bence 9. o. (Budapest, Városmajori Gimn.) 10 pont
822-892. Boda Eszter 9. o. (Székesfehérvár, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola) 10 pont
822-892. Boros Krisztina 9. o. (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 10 pont
822-892. Both Szabolcs 9. o. (Budapest, Ady Endre Gimnázium) 10 pont
822-892. Buga László 9. o. (Győr, Krúdy Gyula Gimn. és Vendéglátóipari Szki.) 10 pont
822-892. Bundai Zsófia 9. o. (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 10 pont
822-892. Csikós Anett 9. o. (Tiszaújváros, Eötvös József Gimn. és Ipari Szki.) 10 pont
822-892. Csonka Tamás 8. o. (Budapest, Leövey Klára Gimn.) 10 pont
822-892. Dolowschiák Tamás 10. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 10 pont
822-892. Domonics Bettina 9. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 10 pont
822-892. Faragó László 9. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 10 pont
822-892. Fekete 130 Attila 10. o. (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 10 pont
822-892. Fekete Zoltán 8. o. (Budapest, Leövey Klára Gimn.) 10 pont
822-892. Fenyvesi Csaba 9. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 10 pont
822-892. Ferenc Balázs 9. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 10 pont
822-892. Gárdonyi Géza 10. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 10 pont
822-892. Gombár Csaba 8. o. (Kiskőrös, Petőfi Sándor Gimnázium) 10 pont
822-892. Gyuris Zsolt 10. o. (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 10 pont
822-892. Hegedüs Julianna 8. o. (Budapest, Leövey Klára Gimn.) 10 pont
822-892. Izsáki Boglárka 9. o. (Kaposvár, Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium) 10 pont
822-892. Jánvári Éva 10. o. (Kisvárda, Dolgozók Bessenyei György Gimnáziuma) 10 pont
822-892. Kolozsvári Júlia 10. o. (Eger, Pásztorvölgyi Általános Isk. és Gimn.) 10 pont
822-892. Korcsog Ráhel 8. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 10 pont
822-892. Kosján Ákos Kolos 9. o. (Salgótarján, Madách Imre Gimnázium) 10 pont
822-892. Kovács 597 Viktor 9. o. (Balassagyarmat, Szent-Györgyi Albert Gimnázium és Szakközépiskola) 10 pont
822-892. Kovács Zsolt 9. o. (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 10 pont
822-892. Lanczendorfer Orsolya 10. o. (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 10 pont
822-892. László Szilárd 9. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 10 pont
822-892. Magonyi Erika 8. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 10 pont
822-892. Margai Mónika Éva 9. o. (Dunakeszi, Radnóti Miklós Gimnázium) 10 pont
822-892. Molnár Orsolya 8. o. (Budapest, Leövey Klára Gimn.) 10 pont
822-892. Nagy Ágnes 10. o. (Székesfehérvár, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola) 10 pont
822-892. Nagy 123 Zoltán 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 10 pont
822-892. Németh Ágnes 9. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 10 pont
822-892. Oszvald Katalin 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 10 pont
822-892. Piukovics Nóra 10. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 10 pont
822-892. Podoletz Léna 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 10 pont
822-892. Puskás Valéria 9. o. (Tiszaújváros, Eötvös József Gimn. és Ipari Szki.) 10 pont
822-892. Révész Katalin 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 10 pont
822-892. Rohonczi Fruzsina 9. o. (Tata, Eötvös József Gimn.) 10 pont
822-892. Rusvai Péter 9. o. (Jászberény, Lehel Vezér Gimn.) 10 pont
822-892. Safranka Eszter 9. o. (Gyöngyös, Berze Nagy János Gimn.) 10 pont
822-892. Sajgó Álmos 10. o. (Budapest, IMNN Szent Margit Gimnázium) 10 pont
822-892. Seres Dániel 10. o. (Jászberény, Liska József Erősáramú Szakközépiskola és Gimnázium) 10 pont
822-892. Sinkovics Bálint 9. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 10 pont
822-892. Siskov Dániel 9. o. (Dunakeszi, Radnóti Miklós Gimnázium) 10 pont
822-892. Siskov Péter 9. o. (Dunakeszi, Radnóti Miklós Gimnázium) 10 pont
822-892. Smohai Máté 8. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 10 pont
822-892. Soha Ferenc 9. o. (Nyíregyháza, Vasvári Pál Gimnázium) 10 pont
822-892. Soltész Gábor 10. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 10 pont
822-892. Soós 140 Péter 10. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 10 pont
822-892. Szabó 508 Zoltán 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 10 pont
822-892. Szantner Judit 9. o. (Budapest, Könyves Kálmán Gimnázium) 10 pont
822-892. Szijártó Rita 8. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 10 pont
822-892. Szloboda Beáta Judit 9. o. (Tokaj, Tokaji Ferenc Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium) 10 pont
822-892. Tarsoly Judit 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 10 pont
822-892. Tobak András 9. o. (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 10 pont
822-892. Tóth Natália 8. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 10 pont
822-892. Török Anna 10. o. (Győr, Apor Vilmos Katolikus Iskola) 10 pont
822-892. Turner András 9. o. (Budapest, Könyves Kálmán Gimnázium) 10 pont
822-892. Vasas Éva Zsuzsanna 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 10 pont
822-892. Vincze Eszter 10. o. (Szlovákia, Dunaszerdahely, Magyar Tannyelvű Gimnázium) 10 pont
822-892. Vörös Erika 9. o. (Tata, Eötvös József Gimn.) 10 pont
822-892. Wacha Orsolya 8. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 10 pont
893-941. Antolik László 10. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 9 pont
893-941. Árbogást Mónika 9. o. (Dombóvár, Illyés Gyula Gimnázium) 9 pont
893-941. Bakonyi Lídia 9. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 9 pont
893-941. Balogh István 9. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 9 pont
893-941. Bán Balázs 10. o. (Győr, Jedlik Ányos Informatikai Szakközépiskola és Gimnázium) 9 pont
893-941. Barton Zoltán 9. o. (Budapest, Könyves Kálmán Gimnázium) 9 pont
893-941. Bihari Zoltán 10. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 9 pont
893-941. Bóc Iván 9. o. (Budapest, Leövey Klára Gimn.) 9 pont
893-941. Bokor Mihály 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 9 pont
893-941. Bonyhádi Olga 9. o. (Gyula, Karácsonyi János Katolikus Gimn.) 9 pont
893-941. Buza Orsolya Piroska 6. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 9 pont
893-941. Dékány Béla 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 9 pont
893-941. Dolog Anett 7. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 9 pont
893-941. Erdélyi Ibolya 10. o. (Budapest, Szent Gellért Katolikus Ált. Isk. és Gimn.) 9 pont
893-941. Fél Szabolcs 9. o. (Győr, Apor Vilmos Katolikus Iskola) 9 pont
893-941. Fichtinger Gyula 10. o. (Budapest, Szent Angéla Általános Iskola és Gimnázium) 9 pont
893-941. Gyetvai Krisztina 9. o. (Szolnok, Széchenyi István Gimnázium) 9 pont
893-941. Hotz György 9. o. (Gyula, Karácsonyi János Katolikus Gimn.) 9 pont
893-941. Kalmár Petra 9. o. (Tatabánya, Árpád Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola) 9 pont
893-941. Karaba Ágnes 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 9 pont
893-941. Károlyi Vilmos 10. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 9 pont
893-941. Kercsó Bertalan 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 9 pont
893-941. Kisbakonyi Enikő 9. o. (Jászberény, Liska József Erősáramú Szakközépiskola és Gimnázium) 9 pont
893-941. Kónya Sándor 10. o. (Szeged, Deák Ferenc Gimnázium) 9 pont
893-941. Kopácsi Anna 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 9 pont
893-941. Koppány Anikó 10. o. (Budapest, Ady Endre Gimnázium) 9 pont
893-941. Kővári Zsófia 10. o. (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 9 pont
893-941. Kövesdi 840 Péter 10. o. (Salgótarján, Táncsics Mihály Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola) 9 pont
893-941. Kugyela Tamás 9. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 9 pont
893-941. Lábsky Balázs 9. o. (Szlovákia, Révkomárom, Selye János Gimn.) 9 pont
893-941. Losonci Gábor 10. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 9 pont
893-941. Markó Ádám 9. o. (Budapest, Sport és Angol Tagozatos Általános Iskola és Gimnázium) 9 pont
893-941. Mezei 623 Péter 10. o. (Budaörs, Illyés Gyula Gimnázium) 9 pont
893-941. Molnár István 9. o. (Tiszaföldvár, Hajnóczy József Gimnáziun és humán Szakközépiskola) 9 pont
893-941. Orbán Roland 9. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 9 pont
893-941. Osztotics Anita 10. o. (Székesfehérvár, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola) 9 pont
893-941. Pályi Ildikó 9. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 9 pont
893-941. Rédei Sándor 10. o. (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 9 pont
893-941. Sajben Anita 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 9 pont
893-941. Szakáts Róbert 10. o. (Gyomaendrőd, Kner Imre Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium) 9 pont
893-941. Terlaky András 10. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 9 pont
893-941. Tomcsik Gergely 10. o. (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 9 pont
893-941. Tóth 913 Gábor 9. o. (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 9 pont
893-941. Tóth Gabriella Lilla 9. o. (Budapest, Gervay Mihály Posta- és Bankforgalmi Szakközépiskola) 9 pont
893-941. Tóth István 9. o. (Szolnok, Széchenyi István Gimnázium) 9 pont
893-941. Varga Gábor Dezső 9. o. (Szombathely, Kanizsai Dorottya Gimn.) 9 pont
893-941. Varga 007 Krisztián 10. o. (Budaörs, Illyés Gyula Gimnázium) 9 pont
893-941. Vásárhelyi Lilla 9. o. (Debrecen, Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium) 9 pont
893-941. Vidovszky Judit 10. o. (Eger, Pásztorvölgyi Általános Isk. és Gimn.) 9 pont
942-964. Angyal Judit 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 8 pont
942-964. Bajcsai József 10. o. (Kisbér, Táncsics Mihály Gimnázium) 8 pont
942-964. Barsi Ildikó 9. o. (Tata, Eötvös József Gimn.) 8 pont
942-964. Benedek Hajnal 10. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 8 pont
942-964. Bodnár Krisztián 10. o. (Túrkeve, Ványai Ambrus Gimn.) 8 pont
942-964. Erőss Pál Zoltán 9. o. (Budapest, Könyves Kálmán Gimnázium) 8 pont
942-964. Farkas Péter 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 8 pont
942-964. Hetyei Lilla 9. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 8 pont
942-964. Kerékfy Zoltán 9. o. (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 8 pont
942-964. Király Péter 10. o. (Kisújszállás, Móricz Zsigmond Gimn. Közgazdasági Szki. és Kollégium) 8 pont
942-964. Kovács 379 István 10. o. (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 8 pont
942-964. Kovács Orsolya 9. o. (Gyula, Karácsonyi János Katolikus Gimn.) 8 pont
942-964. Makó Zsuzsanna 8. o. (Kiskőrös, Petőfi Sándor Gimnázium) 8 pont
942-964. Mihály Gábor 9. o. (Szolnok, Pálfy János Műsz. és Vegyip. Szki.) 8 pont
942-964. Mike Bálint 9. o. (Románia, Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium) 8 pont
942-964. Páll Csaba 8. o. (Románia, Kézdivásárhely, Nagy Mózes Líceum) 8 pont
942-964. Pelles Péter 10. o. (Budapest, Városmajori Gimn.) 8 pont
942-964. Poór Péter 10. o. (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 8 pont
942-964. Rada Enikő 9. o. (Jászberény, Lehel Vezér Gimn.) 8 pont
942-964. Szabó Gábor 10. o. (Budapest, Ady Endre Gimnázium) 8 pont
942-964. Szappanyos Tibor 9. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 8 pont
942-964. Szenes Attila 9. o. (Kisvárda, Dolgozók Bessenyei György Gimnáziuma) 8 pont
942-964. Ur Anett 9. o. (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 8 pont
965-985. Almádi Tamás 10. o. (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 7 pont
965-985. Balogh Gergő 9. o. (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 7 pont
965-985. Bódis Orsolya 9. o. (Gyöngyös, Berze Nagy János Gimn.) 7 pont
965-985. Csomay Szilvia 9. o. (Székesfehérvár, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola) 7 pont
965-985. Dékány Sára 9. o. (Budapest, Árpád Gimn.) 7 pont
965-985. Dorogházi Edina 10. o. (Gyöngyös, Berze Nagy János Gimn.) 7 pont
965-985. Erdős Dóra 9. o. (Budapest, Árpád Gimn.) 7 pont
965-985. Gyarmati Gábor 7. o. (Gyula, Karácsonyi János Katolikus Gimn.) 7 pont
965-985. Hanyecz Veronika 9. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 7 pont
965-985. Kovács 135 Kornél 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 7 pont
965-985. Laukó Andrea 9. o. (Gyula, Karácsonyi János Katolikus Gimn.) 7 pont
965-985. Lutor Zsolt 9. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 7 pont
965-985. Megyesi Béla 10. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 7 pont
965-985. Péter László 10. o. (Jászberény, Liska József Erősáramú Szakközépiskola és Gimnázium) 7 pont
965-985. Resch Balázs 10. o. (Székesfehérvár, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola) 7 pont
965-985. Solymosi Réka 7. o. (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 7 pont
965-985. Szabó Ilona 9. o. (Hajdúdorog, Görög Katolikus Gimn. és Szki.) 7 pont
965-985. Tóth Dániel 9. o. (Szolnok, Tiszaparti Gimnázium és Humán Szakközépiskola) 7 pont
965-985. Török Ilona 9. o. (Gyula, Karácsonyi János Katolikus Gimn.) 7 pont
965-985. Vasvári Anna 10. o. (Budapest, Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola) 7 pont
965-985. Végh Alexandra 7. o. (Budapest, Városmajori Gimn.) 7 pont
986-998. Almási Adrienn 9. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 6 pont
986-998. Apáti Nagy Gábor 10. o. (Békéscsaba, Széchenyi István Közgazdasági és Külkereskedelmi Szakközépiskola) 6 pont
986-998. Bagi Szilvia 9. o. (Szolnok, Széchenyi István Gimnázium) 6 pont
986-998. Bazsala Judit 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 6 pont
986-998. Csák Annamária 10. o. (Budapest, Ady Endre Gimnázium) 6 pont
986-998. Kiss Verica 9. o. (Gyula, Karácsonyi János Katolikus Gimn.) 6 pont
986-998. Lovranits Marcell 9. o. (Tata, Eötvös József Gimn.) 6 pont
986-998. Nagy 369 Margit Ibolya 10. o. (Budapest, Ady Endre Gimnázium) 6 pont
986-998. Nyikos József 9. o. (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 6 pont
986-998. Soós Péter 10. o. (Kiskunhalas, Bibó István Gimnázium) 6 pont
986-998. Szemán Ákos 9. o. (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 6 pont
986-998. Szendrényi Vilmos 9. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 6 pont
986-998. Tóth Ádám 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 6 pont
999-1065. Akszenovics Sándor 9. o. (Hajdúdorog, Görög Katolikus Gimn. és Szki.) 5 pont
999-1065. Antal 193 Péter 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 5 pont
999-1065. Aranyosi Gábor 9. o. (Dunaújváros, Bánki Donát Gimn. és Szki.) 5 pont
999-1065. Árokszállási László 7. o. (Paks, Móra Ferenc Általános Iskola) 5 pont
999-1065. Bajzát Nikolett 9. o. (Eger, Neumann János Közgazdasági Szakközépisk. és Gimn.) 5 pont
999-1065. Balázs Anna Katalin 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 5 pont
999-1065. Balázs Eszter Júlia 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 5 pont
999-1065. Balogh Boglárka 9. o. (Gyula, Karácsonyi János Katolikus Gimn.) 5 pont
999-1065. Bányász Viktor 9. o. (Budapest, Könyves Kálmán Gimnázium) 5 pont
999-1065. Barna Gergő 9. o. (Gyöngyös, Berze Nagy János Gimn.) 5 pont
999-1065. Bodnár Beáta 9. o. (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 5 pont
999-1065. Csizmadia Péter 8. o. (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 5 pont
999-1065. Darnai 729 András 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 5 pont
999-1065. Devecsery Gábor 10. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 5 pont
999-1065. Fábián Szabolcs 10. o. (Kaposvár, Eötvös Loránd Műszaki Középiskola és Gimnázium) 5 pont
999-1065. Fenyvesi Gábor 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 5 pont
999-1065. Garai József 10. o. (Zalaegerszeg, Báthory István Ker. és Vendéglátóipari Szakközép- és Szakmunkásképző Iskola) 5 pont
999-1065. Garai Lőrinc 9. o. (Budapest, Könyves Kálmán Gimnázium) 5 pont
999-1065. Gertheis Antal 10. o. (Budapest, Piarista Gimn.) 5 pont
999-1065. Ghyczy Péter 8. o. (Budapest, Leövey Klára Gimn.) 5 pont
999-1065. Győr Miklós 9. o. (Cegléd, Kossuth Lajos Gimnázium) 5 pont
999-1065. Jánosi Csaba 7. o. (Nyergesújfalu, Irinyi János Gimnázium és Műszaki Szakközépiskola) 5 pont
999-1065. Jeszek Roland 9. o. (Kaposvár, Eötvös Loránd Műszaki Középiskola és Gimnázium) 5 pont
999-1065. Jónás Niké 9. o. (Tata, Eötvös József Gimn.) 5 pont
999-1065. Kapin László 10. o. (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 5 pont
999-1065. Komoly Balázs 9. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 5 pont
999-1065. Kovács 121 Valéria 9. o. (Cegléd, Kossuth Lajos Gimnázium) 5 pont
999-1065. Kutasi Attila 10. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 5 pont
999-1065. Lender Lajos 9. o. (Kaposvár, Eötvös Loránd Műszaki Középiskola és Gimnázium) 5 pont
999-1065. Marton Noémi 8. o. (Szolnok, II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola) 5 pont
999-1065. Márton Réka 9. o. (Szeged, Deák Ferenc Gimnázium) 5 pont
999-1065. Mester Nikoletta 9. o. (Szolnok, Széchenyi István Gimnázium) 5 pont
999-1065. Mikla András 10. o. (Zalaegerszeg, Báthory István Ker. és Vendéglátóipari Szakközép- és Szakmunkásképző Iskola) 5 pont
999-1065. Mogyorósi Petra 9. o. (Győr, Krúdy Gyula Gimn. és Vendéglátóipari Szki.) 5 pont
999-1065. Molnár 007 Ádám 10. o. (Budapest, Ady Endre Gimnázium) 5 pont
999-1065. Molnár Bence 10. o. (Kaposvár, Eötvös Loránd Műszaki Középiskola és Gimnázium) 5 pont
999-1065. Nagy 224 Éva 8. o. (Budapest, Nagy László Általános Iskola és Gimnázium) 5 pont
999-1065. Nagy Mariann 9. o. (Eger, Neumann János Közgazdasági Szakközépisk. és Gimn.) 5 pont
999-1065. Nagy 333 Mariann 9. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 5 pont
999-1065. Nagy 839 Péter 10. o. (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 5 pont
999-1065. Németh Mónika 10. o. (Székesfehérvár, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola) 5 pont
999-1065. Németh 222 Noémi 9. o. (Tatabánya, Árpád Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola) 5 pont
999-1065. Ördög Adrián 9. o. (Jászberény, Lehel Vezér Gimn.) 5 pont
999-1065. Palkovics Kornél 9. o. (Kaposvár, Eötvös Loránd Műszaki Középiskola és Gimnázium) 5 pont
999-1065. Papp 106 Ádám 9. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 5 pont
999-1065. Papp 777 Ágnes 9. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 5 pont
999-1065. Perini Alpár 9. o. (Románia, Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium) 5 pont
999-1065. Potori László 9. o. (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 5 pont
999-1065. Rédei Zsófia 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 5 pont
999-1065. Rozsnyai István 7. o. (Nyergesújfalu, Irinyi János Gimnázium és Műszaki Szakközépiskola) 5 pont
999-1065. Sereg Hajnalka 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 5 pont
999-1065. Steigerwald Gábor 10. o. (Szekszárd, Garay János Gimn.) 5 pont
999-1065. Surányi Blanka 9. o. (Cegléd, Kossuth Lajos Gimnázium) 5 pont
999-1065. Szabó Antal 9. o. (Budapest, Leövey Klára Gimn.) 5 pont
999-1065. Szabó József 10. o. (Székesfehérvár, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola) 5 pont
999-1065. Szánthó Csaba 7. o. (Gyula, Karácsonyi János Katolikus Gimn.) 5 pont
999-1065. Szenchényi Vilmos 9. o. (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 5 pont
999-1065. Szentes Viktor 10. o. (Kaposvár, Eötvös Loránd Műszaki Középiskola és Gimnázium) 5 pont
999-1065. Szilágyi Renáta 9. o. (Kisvárda, Dolgozók Bessenyei György Gimnáziuma) 5 pont
999-1065. Talló Andrea 10. o. (Szeged, Deák Ferenc Gimnázium) 5 pont
999-1065. Thiering Péter 10. o. (Budapest, Szerb Antal Gimnázium) 5 pont
999-1065. Tubics József 10. o. (Jászberény, Liska József Erősáramú Szakközépiskola és Gimnázium) 5 pont
999-1065. Váradi Szabina 10. o. (Kisvárda, Dolgozók Bessenyei György Gimnáziuma) 5 pont
999-1065. Várallyay Linda 9. o. (Dombóvár, Illyés Gyula Gimnázium) 5 pont
999-1065. Vida Gábor 10. o. (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 5 pont
999-1065. Vida István 10. o. (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 5 pont
999-1065. Virág Tamás 9. o. (Cegléd, Kossuth Lajos Gimnázium) 5 pont
1066-1090. Bazsó Zsanett 10. o. (Budapest, Leövey Klára Gimn.) 4 pont
1066-1090. Berndt Attila 9. o. (Gyula, Karácsonyi János Katolikus Gimn.) 4 pont
1066-1090. Csák Ádám 9. o. (Tata, Eötvös József Gimn.) 4 pont
1066-1090. Galántai Alexandra 10. o. (Baja, Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja Gimnázium) 4 pont
1066-1090. Grégász Roland 9. o. (Eger, Neumann János Közgazdasági Szakközépisk. és Gimn.) 4 pont
1066-1090. Háfra Ágnes 9. o. (Jászberény, Lehel Vezér Gimn.) 4 pont
1066-1090. Hajagos Imre 9. o. (Tiszaföldvár, Hajnóczy József Gimnáziun és humán Szakközépiskola) 4 pont
1066-1090. Herk Imre 9. o. (Tata, Eötvös József Gimn.) 4 pont
1066-1090. Hornung András 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 4 pont
1066-1090. Juhász Anett 9. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 4 pont
1066-1090. Kasza Krisztina 9. o. (Eger, Neumann János Közgazdasági Szakközépisk. és Gimn.) 4 pont
1066-1090. Keller Ákos 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 4 pont
1066-1090. Máté Miklós 10. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 4 pont
1066-1090. Miklós Gábor 9. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 4 pont
1066-1090. Nagy Edina 7. o. (Budapest, Városmajori Gimn.) 4 pont
1066-1090. Ócsai Zsófia 10. o. (Eger, Pásztorvölgyi Általános Isk. és Gimn.) 4 pont
1066-1090. Rábel Zsófia 10. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 4 pont
1066-1090. Schmidt Ádám 8. o. (Budapest, Leövey Klára Gimn.) 4 pont
1066-1090. Sebők Péter 9. o. (Szolnok, Széchenyi István Gimnázium) 4 pont
1066-1090. Szorcsik Bernadett 9. o. (Gyula, Karácsonyi János Katolikus Gimn.) 4 pont
1066-1090. Tóth Zsuzsanna 9. o. (Tiszaföldvár, Hajnóczy József Gimnáziun és humán Szakközépiskola) 4 pont
1066-1090. Tuza Beatrix 10. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 4 pont
1066-1090. Vitál Beáta 9. o. (Kisvárda, Dolgozók Bessenyei György Gimnáziuma) 4 pont
1066-1090. Winkler Anna 9. o. (Győr, Krúdy Gyula Gimn. és Vendéglátóipari Szki.) 4 pont
1066-1090. Zloch Szabolcs 9. o. (Eger, Neumann János Közgazdasági Szakközépisk. és Gimn.) 4 pont
1091-1111. Alapi Zoltán 9. o. (Szolnok, Pálfy János Műsz. és Vegyip. Szki.) 3 pont
1091-1111. Bein Márton 10. o. (Budapest, Árpád Gimn.) 3 pont
1091-1111. Csonka Tamás 9. o. (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 3 pont
1091-1111. Droppa Erika 9. o. (Gyula, Karácsonyi János Katolikus Gimn.) 3 pont
1091-1111. Farkas Anita 10. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 3 pont
1091-1111. Garai Balázs 9. o. (Dunaújváros, Bánki Donát Gimn. és Szki.) 3 pont
1091-1111. Gurabi Dóra 9. o. (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 3 pont
1091-1111. Komjáthi Bálint 9. o. (Budapest, Ady Endre Gimnázium) 3 pont
1091-1111. Koncz Dávid 9. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 3 pont
1091-1111. Lados Dénes 9. o. (Szolnok, Széchenyi István Gimnázium) 3 pont
1091-1111. Lux András 9. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 3 pont
1091-1111. Mágori Margit 9. o. (Budapest, Könyves Kálmán Gimnázium) 3 pont
1091-1111. Makray Bálint 9. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 3 pont
1091-1111. Mózes Krisztina-Andrea 7. o. (Gyula, Karácsonyi János Katolikus Gimn.) 3 pont
1091-1111. Nagy Kitti 9. o. (Budapest, Nagy László Általános Iskola és Gimnázium) 3 pont
1091-1111. Nagy 984 Krisztina 10. o. (Győr, Révai Miklós Gimn.) 3 pont
1091-1111. Oros Eszter 10. o. (Szlovákia, Dunaszerdahely, Magyar Tannyelvű Gimnázium) 3 pont
1091-1111. Székely Zoltán 8. o. (Budapest, Leövey Klára Gimn.) 3 pont
1091-1111. Szentes András 9. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 3 pont
1091-1111. Szepesi Ákos 9. o. (Budapest, Könyves Kálmán Gimnázium) 3 pont
1091-1111. Sztrelcsik Tamás 10. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 3 pont
1112-1120. Bogdán Tamás 9. o. (Kaposvár, Eötvös Loránd Műszaki Középiskola és Gimnázium) 2 pont
1112-1120. Glowinsky Janka 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 2 pont
1112-1120. Hercegh Attila 10. o. (Budapest, Puskás Tivadar Hiradástechnikai Szakközépiskola) 2 pont
1112-1120. Hokstock Csaba 9. o. (Budapest, Városmajori Gimn.) 2 pont
1112-1120. Kiss Dorina 10. o. (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 2 pont
1112-1120. Kovács 984 Dávid 10. o. (Győr, Apor Vilmos Katolikus Iskola) 2 pont
1112-1120. Miklós Katalin 9. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 2 pont
1112-1120. Rékasi Norbert 9. o. (Szolnok, Széchenyi István Gimnázium) 2 pont
1112-1120. Sipos Péter 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 2 pont
1121. Sebes András 9. o. (Budapest, Veres Pálné Gimn.) 1 pont

Kevesebb pontja van 19 versenyzőnek.