Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?
A régi honlapot akarom!!! :-)

Az egy iskolába járó versenyzők eredményeinek összegyűjtése

Ha meg akarja tudni egy bizonyos iskolába járó versenyzők pontszámait, klikkeljen rá; az illető iskola nevére.

Ausztria, Linz, Akademisches Gymnasium (1 versenyző)

Jugoszlávia, Újvidék, Matematikai Iskola (1 versenyző)

Németország, Oberasbach, Dietrich-Bonhoeffer Gym. (1 versenyző)

Norvégia, Oslo, Lycée Francais René Cassin (1 versenyző)

Románia, Csíkszereda , Márton Áron Líceum (1 versenyző)

Románia, Kézdivásárhely, Nagy Mózes Líceum (24 versenyző)

Románia, Kolozsvár, Apáczai Csere János Elméleti Líceum (2 versenyző)

Románia, Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum (22 versenyző)

Románia, Sepsiszentgyörgy, Mikes Kelemen Líceum (5 versenyző)

Románia, Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium (11 versenyző)

Románia, Székelyudvarhely, Tamási Áron Gimnázium (3 versenyző)

Románia, Temesvár, Bartók Béla Líceum (2 versenyző)

Szlovákia, Dunaszerdahely, Magyar Tannyelvű Gimnázium (8 versenyző)

Szlovákia, Ipolyság, Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium (2 versenyző)

Szlovákia, Révkomárom, Ipari Középiskola (1 versenyző)

Szlovákia, Révkomárom, Selye János Gimn. (25 versenyző)

Szlovákia, Zseliz, Magyar Tannyelvű Gimn. (1 versenyző)

Ukrajna, Beregszász, Bethlen Gábor Gimnázium (5 versenyző)

USA, Alexandria, Burden, Alexandria Monroe High-School (1 versenyző)

USA, Naperville, Waubonsic Valley High School (1 versenyző)

Ajka, Bródy Imre Gimn. (1 versenyző)

Aszód, Petőfi Sándor Gimnázium és Szakközépiskola (1 versenyző)

Baja, Eötvös József Főiskola Gyakorló Általános Iskolája (1 versenyző)

Baja, III. Béla Gimn. (10 versenyző)

Baja, Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja Gimnázium (1 versenyző)

Balassagyarmat, Balassi Bálint Gimnázium (1 versenyző)

Balassagyarmat, Szent-Györgyi Albert Gimnázium és Szakközépiskola (4 versenyző)

Balatonfüred, Lóczy Lajos Gimnázium és Idegenforgalmi Szakközépiskola (2 versenyző)

Barcs, Dráva Völgye Középiskola (3 versenyző)

Bátonyterenye, Váci Mihály Gimnázium (7 versenyző)

Békéscsaba, 10. sz. Általános Iskola (1 versenyző)

Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium (10 versenyző)

Békéscsaba, Savio Szent Domonkos Katolikus Általános Iskola (1 versenyző)

Békéscsaba, Széchenyi István Közgazdasági és Külkereskedelmi Szakközépiskola (6 versenyző)

Békéscsaba, Tevan Andor Gimn. (2 versenyző)

Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn. (51 versenyző)

Budaörs, I. sz. Általános Iskola (1 versenyző)

Budaörs, Illyés Gyula Gimnázium (20 versenyző)

Budapest, Ady Endre Gimnázium (18 versenyző)

Budapest, Alternatív Közgazdasági Gimnázium (1 versenyző)

Budapest, Arany János Gimnázium (2 versenyző)

Budapest, Árpád Gimn. (46 versenyző)

Budapest, Baár-Madas Református Gimn. (1 versenyző)

Budapest, Babits Mihály Gimnázium (1 versenyző)

Budapest, Bartók Béla Zeneművészeti Szki. (4 versenyző)

Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium (96 versenyző)

Budapest, BME Nemzetközi Gimnázium (1 versenyző)

Budapest, Budai Nagy Antal Gimnázium (1 versenyző)

Budapest, Kispesti Deák Ferenc Gimn. (5 versenyző)

Budapest, Deutsche Schule (1 versenyző)

Budapest, Egyetemi Katolikus Gimnázium (1 versenyző)

Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium (92 versenyző)

Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola (11 versenyző)

Budapest, ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Iskola (1 versenyző)

Budapest, Eötvös József Gimnázium (13 versenyző)

Budapest, Fasori Evangélikus Gimn. (4 versenyző)

Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium (131 versenyző)

Budapest, Gervay Mihály Posta- és Bankforgalmi Szakközépiskola (2 versenyző)

Budapest, Hunfalvy János Közgazdasági Szakközépiskola (1 versenyző)

Budapest, Jedlik Ányos Gimn. (42 versenyző)

Budapest, József Attila Általános Iskola (1 versenyző)

Budapest, József Attila Általános Iskola és Gimnázium (1 versenyző)

Budapest, Karinthy Frigyes Gimn. (1 versenyző)

Budapest, Kassák Lajos Gimnázium (1 versenyző)

Budapest, Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola (11 versenyző)

Budapest, Kölcsey Ferenc Gimnázium (2 versenyző)

Budapest, Könyves Kálmán Gimnázium (17 versenyző)

Budapest, Kürt Alapítványi Gimnázium (6 versenyző)

Budapest, Leövey Klára Gimn. (14 versenyző)

Budapest, Lónyay utcai Református Gimnázium (1 versenyző)

Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium (15 versenyző)

Budapest, Nagy László Általános Iskola és Gimnázium (19 versenyző)

Budapest, Német Nemzetiségi Gimnázium (2 versenyző)

Budapest, Németh László Gimn. (5 versenyző)

Budapest, Patrona Hungariae Gimn. (1 versenyző)

Budapest, Petőfi Sándor Ált. Isk., Gimn. és Szki. (1 versenyző)

Budapest, Piarista Gimn. (8 versenyző)

Budapest, Puskás Tivadar Hiradástechnikai Szakközépiskola (5 versenyző)

Budapest, Sport és Angol Tagozatos Általános Iskola és Gimnázium (3 versenyző)

Budapest, Szent Gellért Katolikus Ált. Isk. és Gimn. (11 versenyző)

Budapest, Budai Ciszterci Szent Imre Gimn. (2 versenyző)

Budapest, Szent István Gimn. (81 versenyző)

Budapest, Szent László Gimn. (13 versenyző)

Budapest, Szerb Antal Gimnázium (7 versenyző)

Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium (1 versenyző)

Budapest, Szlovák Gimnázium (1 versenyző)

Budapest, Szent Angéla Általános Iskola és Gimnázium (3 versenyző)

Budapest, IMNN Szent Margit Gimnázium (10 versenyző)

Budapest, Tamási Áron Általános Iskola és Gimnázium (3 versenyző)

Budapest, Táncsics Mihály Gimnázium (1 versenyző)

Budapest, Terézvárosi Kereskedelmi Szakközépiskola és Szakmunkásképző (1 versenyző)

Budapest, Toldy Ferenc Gimnázium (1 versenyző)

Budapest, Trefort Á. Kéttannyelvű Műsz. Szki. és Gimn. (2 versenyző)

Budapest, Varga Márton Kertészeti és Földmérési Szakközépiskola (1 versenyző)

Budapest, Városligeti Általános Iskola (1 versenyző)

Budapest, Városmajori Gimn. (13 versenyző)

Budapest, Veres Pálné Gimn. (5 versenyző)

Budapest, Veres Péter Gimn. (47 versenyző)

Budapest, Virányos Általános Iskola (1 versenyző)

Budapest, Vörösmarty Mihály Gimnázium (7 versenyző)

Cegléd, Kossuth Lajos Gimnázium (9 versenyző)

Cegléd, Ceglédi Közgazdasági és Informatikai Szakközépiskola (7 versenyző)

Csongrád, Batsányi János Gimnázium (12 versenyző)

Csorna, Hunyadi János Gimnáziunm és Pedagógiai Szakközépiskola (7 versenyző)

Csurgó, Csokonai Vitéz Mihály Református Gimn. (1 versenyző)

Csurgó, Nagyváthy János Középisk. (1 versenyző)

Debrecen, Bethlen Gábor Közgazdasági és Postaforgalmi Szki. (2 versenyző)

Debrecen, Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium (6 versenyző)

Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma (23 versenyző)

Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium (51 versenyző)

Debrecen, Gábor Dénes Elektronikai Műszaki Középiskola (3 versenyző)

Debrecen, Péchy Mihály Műszaki Középiskola (2 versenyző)

Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma (5 versenyző)

Debrecen, Tóth Árpád Gimn. (9 versenyző)

Dombóvár, Illyés Gyula Gimnázium (20 versenyző)

Dunakeszi, Radnóti Miklós Gimnázium (9 versenyző)

Dunaújváros, Bánki Donát Gimn. és Szki. (10 versenyző)

Dunaújváros, Móricz Zsigmond Általános Iskola (1 versenyző)

Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium (50 versenyző)

Edelény, Izsó Miklós Gimnázium és Szakképző Iskola (4 versenyző)

Eger, Dobó István Gimnázium (4 versenyző)

Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium (21 versenyző)

Eger, Lenkey János Általános Iskola (1 versenyző)

Eger, Neumann János Közgazdasági Szakközépisk. és Gimn. (12 versenyző)

Eger, Pásztorvölgyi Általános Isk. és Gimn. (14 versenyző)

Eger, Sancta Maria Leánygimnázium (1 versenyző)

Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium (31 versenyző)

Érd, Vörösmarty Mihály Gimnázium (2 versenyző)

Esztergom, Bottyán János Gimnázium és Műszaki Középiskola (5 versenyző)

Esztergom, Dobó Katalin Gimn. (5 versenyző)

Esztergom, Géza Fejedelem Ipari Szakképző Iskola (12 versenyző)

Esztergom, Szent István Gimnázium (9 versenyző)

Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn. (19 versenyző)

Fehérgyarmat, Zalka Máté Gimnázium (6 versenyző)

Fonyód, Magyar Bálint Ált. Isk. (1 versenyző)

Fonyód, Mátyás Király Gimnázium és Szakközépiskola (12 versenyző)

Gödöllő, Premontrei Szt. Norbert Gimnázium (1 versenyző)

Gödöllő, Gödöllői Református Líceum (1 versenyző)

Gödöllő, Török Ignác Gimn. (3 versenyző)

Gyomaendrőd, Kner Imre Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium (6 versenyző)

Gyöngyös, Berze Nagy János Gimn. (14 versenyző)

Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola (6 versenyző)

Győr, Apor Vilmos Katolikus Iskola (7 versenyző)

Győr, Bercsényi Miklós Gimn. (3 versenyző)

Győr, Béri Balogh Ádám Honvéd Gimn. (1 versenyző)

Győr, Czuczor Gergely Bencés Gimn. (19 versenyző)

Győr, Jedlik Ányos Informatikai Szakközépiskola és Gimnázium (6 versenyző)

Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium (10 versenyző)

Győr, Krúdy Gyula Gimn. és Vendéglátóipari Szki. (8 versenyző)

Győr, Révai Miklós Gimn. (10 versenyző)

Győr, Szent-Györgyi Albert Gimnázium és Szakközépiskola (1 versenyző)

Gyula, Erkel Ferenc Gimnázium (3 versenyző)

Gyula, Karácsonyi János Katolikus Gimn. (19 versenyző)

Hajdúböszörmény, Bocskai István Gimnázium (20 versenyző)

Hajdúdorog, Görög Katolikus Gimn. és Szki. (6 versenyző)

Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn. (20 versenyző)

Hatvan, Bajza József Gimnázium és Egészségügyi Szakközépiskola (3 versenyző)

Heves, Eötvös József Középiskola (30 versenyző)

Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium (60 versenyző)

Hódmezővásárhely, Eötvös József Szakközépiskola (1 versenyző)

Isaszeg, Számítástechnikai és Informatikai Szakközépiskola (1 versenyző)

Jászárokszállás, Deák Ferenc Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola (6 versenyző)

Jászberény, Lehel Vezér Gimn. (17 versenyző)

Jászberény, Liska József Erősáramú Szakközépiskola és Gimnázium (6 versenyző)

Kalocsa, Szent István Gimn. (11 versenyző)

Kaposvár, Eötvös Loránd Műszaki Középiskola és Gimnázium (17 versenyző)

Kaposvár, Munkácsy Mihály Gimnázium (5 versenyző)

Kaposvár, Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium (3 versenyző)

Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium (28 versenyző)

Kapuvár, Felsőbüki Nagy Pál Gimn. (2 versenyző)

Karcag, Gábor Áron Gimnázium (1 versenyző)

Kazincbarcika, Ságvári Endre Gimnázium (1 versenyző)

Kecskemét, Bányai Júlia Gimn. (35 versenyző)

Kecskemét, Bolyai János Gimnázium (14 versenyző)

Kecskemét, Katona József Gimnázium (17 versenyző)

Kecskemét, Piarista Gimn. (1 versenyző)

Kecskemét, Kecskeméti Református Kollégium Gimnáziuma (6 versenyző)

Kecskemét, Széchenyi István Idegenforgalmi Szakközépiskola (1 versenyző)

Keszthely, Vajda János Gimnázium (13 versenyző)

Kisbér, Táncsics Mihály Gimnázium (2 versenyző)

Kiskőrös, Petőfi Sándor Gimnázium (9 versenyző)

Kiskunfélegyháza, Móra Ferenc Gimnázium (1 versenyző)

Kiskunhalas, Bibó István Gimnázium (8 versenyző)

Kiskunhalas, II. Rákóczi Ferenc Mezőgazdasági, Közgazdasági és Informatikai Szki. (1 versenyző)

Kistelek, Árpád Fejedelem Gimnázium, Postaforgalmi Szakközépiskola és Kollégium (2 versenyző)

Kisújszállás, Móricz Zsigmond Gimn. Közgazdasági Szki. és Kollégium (8 versenyző)

Kisvárda, Dolgozók Bessenyei György Gimnáziuma (19 versenyző)

Körmend, Kölcsey Ferenc Gimnázium (4 versenyző)

Körmend, Somogyi Béla Általános Iskola (1 versenyző)

Kőszeg, Jurisics Miklós Kísérleti Gimn. (2 versenyző)

Kunszentmárton, József Attila Gimnázium (1 versenyző)

Lenti, Gönczi Ferenc Gimn. (1 versenyző)

Makó, József Attila Gimnázium (1 versenyző)

Marcali, Berzseny Dániel Gimnázium és Szakközépiskola (2 versenyző)

Mezőkövesd, Szent László Gimnázium és Szakközépiskola (19 versenyző)

Miskolc, Avasi Gimn. (1 versenyző)

Miskolc, Bláthy Ottó Villamosipari Szki. (2 versenyző)

Miskolc, Földes Ferenc Gimn. (37 versenyző)

Miskolc, Fráter György Katolikus Gimnázium (4 versenyző)

Monor, József Attila Gimnázium (29 versenyző)

Mosonmagyaróvár, Kossuth Lajos Gimnázium (6 versenyző)

Nagyatád, Ady Endre Gimnázium (1 versenyző)

Nagykálló, Korányi Frigyes Gimn. (1 versenyző)

Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium (30 versenyző)

Nyergesújfalu, Irinyi János Gimnázium és Műszaki Szakközépiskola (14 versenyző)

Nyíregyháza, Apáczai Csere János Gyakorló Általános Iskola (1 versenyző)

Nyíregyháza, Bánki Donát Ipari Szki. (11 versenyző)

Nyíregyháza, BGYTF Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium (1 versenyző)

Nyíregyháza, Jókai Mór Református Általános Iskola (1 versenyző)

Nyíregyháza, Nyíregyházi Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium (20 versenyző)

Nyíregyháza, Sipkay Barna Kereskedelmi, Vendéglátóipari, Idegenforgalmi Szki. és Szakiskola (2 versenyző)

Nyíregyháza, Vasvári Pál Gimnázium (2 versenyző)

Ócsa, Bolyai János Gimnázium (2 versenyző)

Orosháza, Táncsics Mihály Gimnázium és Szakközépiskola (1 versenyző)

Paks, Energetikai Szakképzési Intézet (9 versenyző)

Paks, Móra Ferenc Általános Iskola (1 versenyző)

Paks, Vak Bottyán János Gimnázium (13 versenyző)

Pannonhalma, Bencés Gimn. (26 versenyző)

Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma (28 versenyző)

Pápa, Türr István Gimn. (1 versenyző)

Pécs, Apáczai Csere János Nevelési Központ Gimnázium (1 versenyző)

Pécs, Árpád Fejedelem Gimn. és Ált. Isk. (2 versenyző)

Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma (18 versenyző)

Pécs, Janus Pannonius Gimnázium (6 versenyző)

Pécs, JPTE 2. sz. Gyak. Ált. Isk. (1 versenyző)

Pécs, JPTE Babits Mihály Gyak. Gimn. és Szki. (6 versenyző)

Pécs, Leöwey Klára Gimn. (28 versenyző)

Pécs, Magyar-német Nyelvű Iskolaközpont (1 versenyző)

Pécs, Pollack Mihály Műszaki Szakközépiskola (1 versenyző)

Pécs, Széchenyi István Gimn. és Szki. (10 versenyző)

Pécs, Testvérvárosok Terei Ált. Isk. (7 versenyző)

Pécs, Zipernowsky Károly Ipari Szki. (15 versenyző)

Putnok, Serényi Béla Gimnázium és Mezőgazdasági Szakközépiskola (2 versenyző)

Salgótarján, Bolyai János Gimnázium (2 versenyző)

Salgótarján, Madách Imre Gimnázium (3 versenyző)

Salgótarján, Stromfeld Aurél Gépip. és Építőipari Szakközépiskola (4 versenyző)

Salgótarján, Táncsics Mihály Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola (6 versenyző)

Sárvár, Tinódi Sebestyén Gimnázium és Idegenforgalmi, Vendéglátói Szakközépiskola (4 versenyző)

Siófok, Perczel Mór Gimn. (12 versenyző)

Sopron, Széchenyi István Gimnázium (8 versenyző)

Sümeg, Kisfaludy Sándor Ált. Isk. és Gimn. (1 versenyző)

Százhalombatta, Széchenyi István Szakközépiskola (6 versenyző)

Szeged, Csonka János Műszaki Szakközépiskola (7 versenyző)

Szeged, Deák Ferenc Gimnázium (9 versenyző)

Szeged, Eötvös József Gimnázium (4 versenyző)

Szeged, Kőrösy József Közgazdasági és Külkereskedelmi Szakközépiskola (1 versenyző)

Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk. (29 versenyző)

Szeged, JATE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium (22 versenyző)

Szeged, Tömörkény István Gimn. (1 versenyző)

Székesfehérvár, Ciszterci Szent István Gimnázium (volt József Attila Gimnázium) (3 versenyző)

Székesfehérvár, I. István Kereskedelmi és Közgazdasági Szakközépiskola (1 versenyző)

Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn. (22 versenyző)

Székesfehérvár, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola (17 versenyző)

Szekszárd, 5. Sz. Általános Iskola (1 versenyző)

Szekszárd, Garay János Gimn. (82 versenyző)

Szekszárd, I. Béla Gimn. és Műszaki Szki. (3 versenyző)

Szentendre, Ferences Gimn. (12 versenyző)

Szentendre, II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium (1 versenyző)

Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium (13 versenyző)

Szentes, Horváth Mihály Gimnázium (1 versenyző)

Szentlőrinc, Ujhelyi Imre Mezőgazdasági és Közgazdasági Szakközépiskola (1 versenyző)

Szolnok, Alternatív Gimnázium (1 versenyző)

Szolnok, II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola (3 versenyző)

Szolnok, Pálfy János Műsz. és Vegyip. Szki. (2 versenyző)

Szolnok, Széchenyi István Gimnázium (13 versenyző)

Szolnok, Tiszaparti Gimnázium és Humán Szakközépiskola (23 versenyző)

Szolnok, Varga Katalin Gimn. (31 versenyző)

Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn. (78 versenyző)

Szombathely, Bolyai János Gyak. Ált. Isk. és Gimn. (5 versenyző)

Szombathely, Gépipari és Informatikai Műszaki Szakközépiskola (1 versenyző)

Szombathely, Kanizsai Dorottya Gimn. (3 versenyző)

Szombathely, Nagy Lajos Gimn. (3 versenyző)

Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn. (55 versenyző)

Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn. (23 versenyző)

Tata, Eötvös József Gimn. (30 versenyző)

Tatabánya, Árpád Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola (15 versenyző)

Tatabánya, Bárdos László Gimn. (1 versenyző)

Tiszaföldvár, Hajnóczy József Gimnáziun és humán Szakközépiskola (8 versenyző)

Tiszaújváros, Eötvös József Gimn. és Ipari Szki. (21 versenyző)

Tokaj, Tokaji Ferenc Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium (5 versenyző)

Törökbálint, Törökbálint Nagyközség Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola (4 versenyző)

Törökszentmiklós, Székács Elemér Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakközépiskola (2 versenyző)

Túrkeve, Ványai Ambrus Gimn. (11 versenyző)

Vác, Boronkay György Műsz. Szki. (21 versenyző)

Vác, Piarista Gimnázium (1 versenyző)

Vásárosnamény, II. Rákóczi Ferenc Gimn. (1 versenyző)

Veszprém, Ipari Szki. (1 versenyző)

Veszprém, Lovassy László Gimn. (23 versenyző)

Veszprém, Vetési Albert Gimn. (7 versenyző)

Zalaegerszeg, Báthory István Ker. és Vendéglátóipari Szakközép- és Szakmunkásképző Iskola (3 versenyző)

Zalaegerszeg, Kölcsey Ferenc Gimnázium (16 versenyző)

Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium (54 versenyző)