Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?
A régi honlapot akarom!!! :-)

Az A-jelű matematika feladatok versenyének végeredménye a 2000/2001-edik tanévben

1-12. osztályosok

Feladatonként egy helyes megoldással 135 pontot lehetett elérni.


Díjazottak:


1. Csóka Endre 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 114 pont
2. Kunszenti-Kovács Dávid 10. o. (Norvégia, Oslo, Lycée Francais René Cassin) 99 pont
3. Harangi Viktor 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 84 pont
4. Gerencsér Balázs 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 71 pont
5. Csikvári Péter 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 69 pont
6. Kovács Erika Renáta 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 66 pont
7. Varjú Péter 12. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 54 pont
8. Vörös László 12. o. (Győr, Révai Miklós Gimn.) 42 pont


Dicséretben részesült:


9. Ambrus Gergely 12. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 33 pont
10-12. Balogh 541 János 11. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 32 pont
10-12. Csernenszky András 11. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 32 pont
10-12. Hablicsek Márton 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 32 pont
13. Horváth Illés 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 30 pont
14. Rácz Béla András 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 28 pont
15. Vígh Viktor 12. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 26 pont
16. Kiss-Tóth Christian 8. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 25 pont
17. Koch Dénes 12. o. (Ausztria, Linz, Akademisches Gymnasium) 23 pont
18. Kórus Péter 9. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 22 pont
19. Vajda Péter 12. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 21 pont
20. Pach Péter Pál 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 17 pont
21. Jankó András 10. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 15 pont
22. Béky Bence 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 14 pont
23. Balka Richárd 12. o. (Sárvár, Tinódi Sebestyén Gimnázium és Idegenforgalmi, Vendéglátói Szakközépiskola) 13 pont
24-25. Kocsis Albert Tihamér 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 12 pont
24-25. Nagy 444 Zoltán 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 12 pont
26. Bartha Ferenc 10. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 11 pont
27-33. Babos Attila 12. o. (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 10 pont
27-33. Garab Ábel 10. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 10 pont
27-33. Geleji János 10. o. (Budapest, Piarista Gimn.) 10 pont
27-33. Salát Máté 10. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 10 pont
27-33. Szabó 175 Botond 9. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 10 pont
27-33. Szalai Attila 10. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 10 pont
27-33. Szalay Zsófia 11. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 10 pont


Következik:


34. Tóth 143 Anett 9. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 9 pont
35-37. Boros Vazul 11. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 8 pont
35-37. Farkas Viktor 11. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 8 pont
35-37. Fűrész Gábor 11. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 8 pont
38. Horváth Tamás 7. o. (Budapest, Városligeti Általános Iskola) 7 pont
39-41. Juhász Máté Lehel 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 6 pont
39-41. Kőrizs András 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 6 pont
39-41. Lajkó Miklós 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 6 pont
42-84. Andrássy Zoltán 12. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 5 pont
42-84. Balogh 947 László 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 5 pont
42-84. Bérczi Kristóf 10. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 5 pont
42-84. Bohák András 12. o. (Budapest, Fasori Evangélikus Gimn.) 5 pont
42-84. Börzsök József 12. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 5 pont
42-84. Csáky Attila 11. o. (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 5 pont
42-84. Dányádi Zsolt 9. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 5 pont
42-84. Farkas Norbert 10. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 5 pont
42-84. Fehér Gergely 12. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 5 pont
42-84. Hargitai Gábor 11. o. (Ócsa, Bolyai János Gimnázium) 5 pont
42-84. Herczegh Attila 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 5 pont
42-84. Horváth 713 György 12. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 5 pont
42-84. Horváth 424 Márton 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 5 pont
42-84. Hubai Tamás 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 5 pont
42-84. Kaposi Ambrus 9. o. (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 5 pont
42-84. Kevei Péter 11. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 5 pont
42-84. Kiss Demeter 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 5 pont
42-84. Kolláth Endre 12. o. (Heves, Eötvös József Középiskola) 5 pont
42-84. Koreck Ferenc 11. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 5 pont
42-84. Kugyela Tamás Dávid 10. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 5 pont
42-84. Lovrics Anna 12. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 5 pont
42-84. Maga Péter 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 5 pont
42-84. Malakuczi Viktor 10. o. (Budapest, Szent István Gimn.) 5 pont
42-84. Márton Sándor 10. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 5 pont
42-84. Nagy 469 Ambrus 11. o. (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 5 pont
42-84. Nagy 139 Gergely 12. o. (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 5 pont
42-84. Nagy Ildikó 9. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 5 pont
42-84. Nagy 625 Tibor 10. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 5 pont
42-84. Németh Adrián 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 5 pont
42-84. Pálvölgyi Dénes 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 5 pont
42-84. Paulin Dániel 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 5 pont
42-84. Prekopcsák Zoltán 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 5 pont
42-84. Puskás Anna 9. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 5 pont
42-84. Sándor Nóra 10. o. (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 5 pont
42-84. Siroki László 11. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 5 pont
42-84. Somogyi Dávid 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 5 pont
42-84. Sparing Dániel 10. o. (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 5 pont
42-84. Szathmári Marcell 12. o. (Budapest, Árpád Gimn.) 5 pont
42-84. Terjéki László Dénes 11. o. (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 5 pont
42-84. Török Dávid 10. o. (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 5 pont
42-84. Tran Thanh Long 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 5 pont
42-84. Varga 635 Pál 10. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 5 pont
42-84. Zsbán Ambrus 11. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 5 pont


Pontot szerzett még:


85-88. Borbély Attila 10. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 4 pont
85-88. Breuer János 12. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 4 pont
85-88. Durham Patrick 10. o. (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 4 pont
85-88. Lux András 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 4 pont
89-94. Bárkai János 10. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 3 pont
89-94. Hudáky Zsuzsanna 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 3 pont
89-94. Rakamazi Richárd 12. o. (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 3 pont
89-94. Rév Tamás 12. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 3 pont
89-94. Stogicza Ákos 11. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 3 pont
89-94. Szabó 314 Zsolt 11. o. (Szlovákia, Ipolyság, Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium) 3 pont
95-96. Lang Péter 10. o. (Győr, Révai Miklós Gimn.) 2 pont
95-96. Sára Péter 11. o. (Csurgó, Csokonai Vitéz Mihály Református Gimn.) 2 pont
97-100. Beke Krisztina 11. o. (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 1 pont
97-100. Kalcsú Áron 10. o. (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 1 pont
97-100. Németh 666 Norbert 11. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 1 pont
97-100. Vona Gábor 12. o. (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 1 pont


0 pontja van 40 versenyzőnek.

}