Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?
A régi honlapot akarom!!! :-)

A B-jelű matematika feladatok versenyének végeredménye a 2000/2001-edik tanévben

1-8. osztályosok

Feladatonként egy helyes megoldással 241 pontot lehetett elérni.


Díjazottak:

1. Kiss-Tóth Christian 8. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 227 pont

2. Birkner Tamás 8. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 200 pont

3. Paulin Roland 7. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 199 pont

4. Eckert Bernadett 8. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 181 pont

5. Hartmann Zoltán 8. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 149 pont


Dicséretben részesült:

6. Szabó Teodóra 8. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 111 pont
7. Knipl Diána 8. o. (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 103 pont
8. Kovács 111 Péter 7. o. (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 49 pont
9. Klár Tímea 8. o. (Gödöllő, Török Ignác Gimn.) 44 pont
10. Torma Róbert 8. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 42 pont
11. Tassy Gergely 8. o. (Budapest, Veres Péter Gimn.) 41 pont
12. Horváth Tamás 7. o. (Budapest, Városligeti Általános Iskola) 30 pont
13. Király Csaba 8. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 23 pont
14. Agócs István 8. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 16 pont


Pontot szerzett még:

15. Béres Edit 8. o. (Nyíregyháza, Kazinczy Ferenc Általános Iskola) 8 pont
16-17. Kocsis Szilveszter 8. o. (Kisvárda, Vári Emil Általános Iskola) 7 pont
16-17. Sali András 8. o. (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 7 pont
18-19. Bengery Zsófia 8. o. (Gyula, Karácsonyi János Katolikus Gimn.) 5 pont
18-19. Rátkai András 8. o. (Eger, Lenkey János Általános Iskola) 5 pont
20-22. Beringer Dorottya 8. o. (Budaörs, Illyés Gyula Hatévfolyamos Középiskola) 4 pont
20-22. Czirják Tamás 8. o. (Nyíregyháza, Apáczai Csere János Gyakorló Általános Iskola) 4 pont
20-22. Solecki Gergely 8. o. (Győr, Győri Evangélikus Iskolaközpont és Óvoda) 4 pont
23-26. Badó Bettina 8. o. (Kisvárda, Vári Emil Általános Iskola) 3 pont
23-26. Benyery Zsolt 7. o. (Gyula, Karácsonyi János Katolikus Gimn.) 3 pont
23-26. Sebestyén Örs 7. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 3 pont
23-26. Szabó Zsuzsanna 8. o. (Kisvárda, Vári Emil Általános Iskola) 3 pont
27. Németh Balázs 7. o. (Szombathely, Bolyai János Gyak. Ált. Isk. és Gimn.) 2 pont
28-31. Kertész Gábor 8. o. (Kisvárda, Vári Emil Általános Iskola) 1 pont
28-31. Koszta Krisztina 8. o. (Nyíregyháza, Krúdy Gyula Gimnázium) 1 pont
28-31. Szőke 202 András 7. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 1 pont
28-31. Tuba Krisztina 7. o. (Monor, József Attila Gimnázium) 1 pont


0 pontja van 3 versenyzőnek.