Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?
A régi honlapot akarom!!! :-)

A B-jelű matematika feladatok versenyének végeredménye a 2000/2001-edik tanévben

9. osztályosok

Feladatonként egy helyes megoldással 241 pontot lehetett elérni.


Díjazottak:

1. Rácz Béla András (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 217 pont

2. Hablicsek Márton (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 215 pont

3. Horváth 424 Márton (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 213 pont

4. Paulin Dániel (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 207 pont

5. Puskás Anna (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 205 pont

6. Kocsis Albert Tihamér (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 202 pont

7. Maga Péter (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 192 pont

8. Pach Péter Pál (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 185 pont

9. Kórus Péter (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 183 pont

10. Kovács 435 Levente (Budapest, Szent István Gimn.) 178 pont


Dicséretben részesült:

11. Pál Ágnes (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 176 pont
12. Egri Attila (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 169 pont
13. Konfár András (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 166 pont
14. Hubai Tamás (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 158 pont
15. Tóth 143 Anett (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 149 pont
16. Kovács Dóra Judit (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 144 pont
17-18. Németh Adrián (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 136 pont
17-18. Pongrácz András (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 136 pont
19. Szilágyi Péter (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 127 pont
20. Sándor Ágnes (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 121 pont
21-22. Matyuska Ferenc (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 119 pont
21-22. Szabó 175 Botond (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 119 pont
23. Deák Péter (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 118 pont
24. Kajtár Máté (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 111 pont
25. Juhász Máté Lehel (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 109 pont
26. Bauer Péter (Szombathely, Bolyai János Gyak. Ált. Isk. és Gimn.) 108 pont
27. Papp Zoltán (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 107 pont
28. Varga 771 Nóra (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 105 pont
29. Rakyta Péter (Szlovákia, Révkomárom, Selye János Gimn.) 100 pont
30. Hangya Miklós (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 99 pont
31. Halbrucker Tamás (Szekszárd, Garay János Gimn.) 98 pont
32. Kovács 666 Gábor (Szekszárd, Garay János Gimn.) 94 pont
33. Kocsis Tibor (Szekszárd, Garay János Gimn.) 88 pont
34. Hudáky Zsuzsanna (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 87 pont
35. Fehér Gábor (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 86 pont
36. Bánfi László (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 85 pont
37. Nyeste Szabolcs (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 84 pont
38. Klobb Maja (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 73 pont
39. Bagócsi Szilvia (Szlovákia, Révkomárom, Selye János Gimn.) 71 pont
40. Dányádi Zsolt (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 69 pont
41. Fejes Lívia (Fonyód, Mátyás Király Gimnázium és Szakközépiskola) 68 pont
42. Kovács Adrián (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 67 pont
43-44. Darabos Judit (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 65 pont
43-44. Vörös András (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 65 pont
45. Sebestyén Krisztián (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 63 pont
46-47. Kutasi Dávid (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 61 pont
46-47. Mátis Gábor (Szekszárd, Garay János Gimn.) 61 pont
48. Zsigmond Anna (Szekszárd, Garay János Gimn.) 59 pont
49. Bori Kata (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 58 pont
50-51. Fokas-Rodatos András (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 55 pont
50-51. Mosolygó György (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 55 pont
52-53. Holler Péter (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 54 pont
52-53. Terjéki Péter (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 54 pont
54-55. Bednay Dezső (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 53 pont
54-55. Fekete László (Szlovákia, Révkomárom, Selye János Gimn.) 53 pont
56-57. Fehér Balázs (Szekszárd, Garay János Gimn.) 52 pont
56-57. Seress Bence (Budapest, Árpád Gimn.) 52 pont
58-59. Dobler Zsófia (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 51 pont
58-59. Molnár 428 Katalin (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 51 pont
60-62. Antal László (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 48 pont
60-62. Elter Csaba (Szekszárd, Garay János Gimn.) 48 pont
60-62. Ferencz Emőke (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 48 pont
63. Breitenstein Csaba (Szekszárd, Garay János Gimn.) 47 pont
64. Klausz Balázs (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 46 pont
65. Kelemen Ferenc (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 44 pont
66. Bán Zoltán (Szlovákia, Révkomárom, Selye János Gimn.) 43 pont
67. Kiss 666 Balázs (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 42 pont
68-69. Genczler Kata (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 40 pont
68-69. Simon Zsolt (Győr, Révai Miklós Gimn.) 40 pont


Következik:


70-71. Mészáros Anna (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 39 pont
70-71. Tuska Gábor (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 39 pont
72-73. Hegyi Gábor (Budapest, Szent István Gimn.) 38 pont
72-73. Papp Gábor (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 38 pont
74-75. Sebestyén Péter (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 37 pont
74-75. Tárnok Gábor (Szlovákia, Révkomárom, Selye János Gimn.) 37 pont
76-77. Gombai Zsófi (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 36 pont
76-77. Osgyán Balázs (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 36 pont
78. Nagy Ildikó (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 35 pont
79-81. Csízi Csaba (Putnok, Serényi Béla Gimnázium és Mezőgazdasági Szakközépiskola) 34 pont
79-81. Kereszturi Csaba (Budapest, Szent István Gimn.) 34 pont
79-81. Tóth András (Szekszárd, Garay János Gimn.) 34 pont
82-84. György András (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 33 pont
82-84. Mukli Péter (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 33 pont
82-84. Timkó Helga (Budapest, Szent István Gimn.) 33 pont
85-87. Kovács 727 Tamás (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 32 pont
85-87. Nagy 256 Gergely (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 32 pont
85-87. Varga 222 Zsuzsa (Békéscsaba, Tevan Andor Gimn.) 32 pont
88-89. Gáti Beatrix (Budapest, Szent István Gimn.) 31 pont
88-89. Hegyháti Máté (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 31 pont
90. Caimacan Dávid (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 30 pont
91-95. Fülöp László (Budapest, Szent István Gimn.) 28 pont
91-95. Kramarics Áron (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 28 pont
91-95. Magony Krisztina (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 28 pont
91-95. Novák Zsófia (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 28 pont
91-95. Szőke Edina (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 28 pont
96-97. Balogh Rita (Budapest, Szent István Gimn.) 27 pont
96-97. Flach Viktória (Budapest, Szent István Gimn.) 27 pont
98-101. Béky Zsófia (Budapest, Árpád Gimn.) 26 pont
98-101. Bernát Péter (Budapest, Szent István Gimn.) 26 pont
98-101. Simon Péter (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 26 pont
98-101. Szabó 954 Balázs (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 26 pont
102-105. Baranyai Tamás (Budapest, Árpád Gimn.) 25 pont
102-105. Édes János (Szlovákia, Révkomárom, Selye János Gimn.) 25 pont
102-105. Sümeghy Tamás (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 25 pont
102-105. Töttős László (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 25 pont
106. Majoros Vera (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 24 pont
107-110. Berki Tímea (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 23 pont
107-110. Farkas 816 Tamás (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 23 pont
107-110. Illés Balázs (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 23 pont
107-110. Szabó Veronika (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 23 pont
111-112. Bodó Anita (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 22 pont
111-112. Wohner Ágnes (Monor, József Attila Gimnázium) 22 pont
113-116. Csizmadia Péter (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 21 pont
113-116. Katona András (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 21 pont
113-116. Oláh 182 Gábor (Budapest, Árpád Gimn.) 21 pont
113-116. Orosz 623 Tamás (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 21 pont
117. Kaposi Ambrus (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 20 pont
118-122. Csonka Gábor (Budapest, Veres Péter Gimn.) 19 pont
118-122. Csúzi Szilvia (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 19 pont
118-122. Farkasinszki Katalin (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 19 pont
118-122. Horváth 169 Viktória (Tamási, Béri Balogh Ádám Gimn.) 19 pont
118-122. Peleskey Miklós Péter (Debrecen, Református Kollégium Gimnáziumának Dóczy Gedeon Tagintézménye) 19 pont
123-128. Barcza Krisztina (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 18 pont
123-128. Király András (Dombóvár, Illyés Gyula Gimnázium) 18 pont
123-128. Luksander Viktória (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 18 pont
123-128. Makó Imre (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 18 pont
123-128. Tasi Eszter (Románia, Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium) 18 pont
123-128. Török Alexandra (Szekszárd, Garay János Gimn.) 18 pont
129. Horváth Imre (Szlovákia, Révkomárom, Selye János Gimn.) 17 pont
130-132. Berczédi Balázs (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 16 pont
130-132. Lékai Dénes (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 16 pont
130-132. Tófalvi Dóra (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 16 pont
133-136. Harangozó Péter (Kaposvár, Eötvös Loránd Műszaki Középiskola és Gimnázium) 15 pont
133-136. Sarkadi Csaba (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 15 pont
133-136. Szűcs Norbert (Szekszárd, Garay János Gimn.) 15 pont
133-136. Vona Péter (Heves, Eötvös József Középiskola) 15 pont
137-140. Kardos Tibor (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 14 pont
137-140. Kovács Péter (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 14 pont
137-140. Lamm Anita (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 14 pont
137-140. Nikházy Orsolya (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 14 pont
141-143. Bata Viktória (Budapest, Szent István Gimn.) 13 pont
141-143. Biri Bernadett (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 13 pont
141-143. Geszler Döme (Budapest, Szent István Gimn.) 13 pont
144-149. Kámán Nóra (Zalaegerszeg, Kölcsey Ferenc Gimnázium) 12 pont
144-149. Kiss 666 Gergely (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 12 pont
144-149. Majkut Gergely (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 12 pont
144-149. Molnár Gábor (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 12 pont
144-149. Nagy Bence (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 12 pont
144-149. Vaskó Renáta (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 12 pont
150-151. Szabó 322 Tamás (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 11 pont
150-151. Tatár Attila (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 11 pont
152-159. Benyó Edina (Vác, Madách Imre Gimn.) 10 pont
152-159. Gróf Szabolcs (Szlovákia, Révkomárom, Selye János Gimn.) 10 pont
152-159. Gulyás Marcell (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 10 pont
152-159. Németh Dávid (Budapest, Szent István Gimn.) 10 pont
152-159. Rucz Péter (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 10 pont
152-159. Sarusi Annamária (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 10 pont
152-159. Szemán Éva (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 10 pont
152-159. Tóth 130 Anita (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 10 pont


Pontot szerzett még:


160-165. Annus Norbert János (Budapest, Szent István Gimn.) 9 pont
160-165. Csehi Sándor (Budapest, IMNN Szent Margit Gimnázium) 9 pont
160-165. Fülöp Gellért Lehel (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 9 pont
160-165. Lakatos Péter (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 9 pont
160-165. Párdányi Szandra (Budapest, Szent István Gimn.) 9 pont
160-165. Tóth Gábor (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 9 pont
166-169. Boros Benedek (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 8 pont
166-169. Gémes Márton (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 8 pont
166-169. János Levente (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 8 pont
166-169. Szabó Attila (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 8 pont
170-183. Barta Viktória (Budapest, Veres Pálné Gimn.) 7 pont
170-183. Dancsó Mária (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 7 pont
170-183. Erő Zsolt (Budapest, Szent István Gimn.) 7 pont
170-183. Fábián Máté (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 7 pont
170-183. Fazekas 303 Endre (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 7 pont
170-183. Geiger Adél (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 7 pont
170-183. Gerő Zoltán (Budapest, Veres Pálné Gimn.) 7 pont
170-183. Ivanyos Sára (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 7 pont
170-183. Kawka Gábor (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 7 pont
170-183. Kozma Tamás (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 7 pont
170-183. Nagy 114 Attila (Szekszárd, Garay János Gimn.) 7 pont
170-183. Somogyvári Gábor (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 7 pont
170-183. Taraba Judit (Budapest, Árpád Gimn.) 7 pont
170-183. Tóth 424 Péter (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 7 pont
184-199. Bodnár Dorottya (Budapest, Szent István Gimn.) 6 pont
184-199. Engedy István (Budapest, Szent István Gimn.) 6 pont
184-199. Fajka Margit (Monor, József Attila Gimnázium) 6 pont
184-199. Gyenge Ádám (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 6 pont
184-199. Horváth 888 Csaba (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 6 pont
184-199. Illés Balázs (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 6 pont
184-199. Juhász Nikolett (Budapest, Szent István Gimn.) 6 pont
184-199. Kókai Mária Julianna (Budapest, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 6 pont
184-199. Kovács 610 Ágnes (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 6 pont
184-199. Kovács 828 Gábor (Szekszárd, Garay János Gimn.) 6 pont
184-199. Kozma Péter (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 6 pont
184-199. Mészáros 656 Balázs (Monor, József Attila Gimnázium) 6 pont
184-199. Mészáros 221 Tamás (Monor, József Attila Gimnázium) 6 pont
184-199. Pásztor Attila (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 6 pont
184-199. Schattmann Zsolt István (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 6 pont
184-199. Tóth Márton (Budapest, Szent István Gimn.) 6 pont
200-206. Oláh Zsolt (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 5 pont
200-206. Steinbach Cecília (Szentendre, Ferences Gimn.) 5 pont
200-206. Szabó 132 Ágnes (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 5 pont
200-206. Szekeres Judit (Budapest, Szent István Gimn.) 5 pont
200-206. Tóth 122 Viktória (Szlovákia, Révkomárom, Selye János Gimn.) 5 pont
200-206. Vásárhelyi Buda (Budapest, Szent István Gimn.) 5 pont
200-206. Zsuga Sándor (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 5 pont
207-223. Bíró 415 Alex (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 4 pont
207-223. Bíró Bíborka-Eszter (Románia, Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium) 4 pont
207-223. Dán Lilla (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 4 pont
207-223. Filep István (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 4 pont
207-223. G. Szabó Kálmán (Budapest, Kassák Lajos Gimnázium) 4 pont
207-223. Mák Fruzsina (Hatvan, Bajza József Gimnázium és Egészségügyi Szakközépiskola) 4 pont
207-223. Merk Szabolcs (Székesfehérvár, Ciszterci Szent István Gimnázium) 4 pont
207-223. Németh 330 Gábor (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 4 pont
207-223. Pasztuhov Zsuzsa (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 4 pont
207-223. Radványi Mihály (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 4 pont
207-223. Reiner Roland (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 4 pont
207-223. Szandi Gábor (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 4 pont
207-223. Tóth-Gyulafalvy Annamária (Hatvan, Bajza József Gimnázium és Egészségügyi Szakközépiskola) 4 pont
207-223. Tóth Kitti Zsuzsa (Nyíregyháza, Szent Imre Katolikus Gimnázium) 4 pont
207-223. Tóth 515 László (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 4 pont
207-223. Ugron Sándor (Románia, Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium) 4 pont
207-223. Ujfaludi Tamás (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 4 pont
224-248. Bernhardt Róbert (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 3 pont
224-248. Dezső Dóra (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 3 pont
224-248. Farkas Gyöngyvér (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 3 pont
224-248. Gellért Mátyás (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 3 pont
224-248. Hegedűs Béni (Budapest, Szent István Gimn.) 3 pont
224-248. Horváth 666 Péter (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 3 pont
224-248. Jenei Zsigmond (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 3 pont
224-248. Kiszler Máté (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 3 pont
224-248. Korcsog Ráhel (Monor, József Attila Gimnázium) 3 pont
224-248. Kovács 145 Péter (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 3 pont
224-248. Kovács 819 Veronika (Monor, József Attila Gimnázium) 3 pont
224-248. Ling Dániel (Budapest, Szent István Gimn.) 3 pont
224-248. Ludányi Kitti (Zalaegerszeg, Kölcsey Ferenc Gimnázium) 3 pont
224-248. Makkos Veronika (Budapest, Óbudai Gimn.) 3 pont
224-248. Matolcsi Zsuzsanna (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 3 pont
224-248. Nagy 284 Zsolt (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 3 pont
224-248. Neszveda Gábor (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 3 pont
224-248. Pozderka Péter (Törökszentmiklós, Székács Elemér Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakközépiskola) 3 pont
224-248. Rábai Orsolya (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 3 pont
224-248. Rendes Nikolett (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 3 pont
224-248. Sánta Szabolcs Dániel (Budapest, Szent István Gimn.) 3 pont
224-248. Simkó Zsolt (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 3 pont
224-248. Úri Szabó Károly (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 3 pont
224-248. Váli Viktor (Budapest, Szent István Gimn.) 3 pont
224-248. Wyszoczky Gábor (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 3 pont
249-268. Ankucza Tamás (Budapest, Szent István Gimn.) 2 pont
249-268. Danyi Balázs (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 2 pont
249-268. Faltay László (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 2 pont
249-268. Kámán Barnabás (Zalaegerszeg, Kölcsey Ferenc Gimnázium) 2 pont
249-268. Körmendi Zsófia (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 2 pont
249-268. Malata Erzsébet (Monor, József Attila Gimnázium) 2 pont
249-268. Micik Julianna (Ukrajna, Beregszász, Bethlen Gábor Gimnázium) 2 pont
249-268. Mizsei Réka (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 2 pont
249-268. Ódor Gergely (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 2 pont
249-268. Ott Róbert (Fonyód, Mátyás Király Gimnázium és Szakközépiskola) 2 pont
249-268. Pálfi Márk (Budapest, IMNN Szent Margit Gimnázium) 2 pont
249-268. Pethő Éva (Szolnok, Varga Katalin Gimn.) 2 pont
249-268. Pogány Ákos (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 2 pont
249-268. Szabó 929 Gábor (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 2 pont
249-268. Szabó 806 Kinga (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 2 pont
249-268. Szűts Krisztina (Budapest, Szent István Gimn.) 2 pont
249-268. Takács Valéria (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 2 pont
249-268. Vigh Ágnes Irina (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 2 pont
249-268. Volf Péter (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 2 pont
249-268. Weisz Gábor (Budapest, Árpád Gimn.) 2 pont
269-280. Bakondi Csaba (Kisújszállás, Móricz Zsigmond Gimn. Közgazdasági Szki. és Kollégium) 1 pont
269-280. Glant Petra (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 1 pont
269-280. Igaz Attila (Monor, József Attila Gimnázium) 1 pont
269-280. Jakus Dénes (Gyöngyös, Vak Bottyán János Ipari Szakközépiskola) 1 pont
269-280. Kovács 555 Dénes (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 1 pont
269-280. Magdalena Ostrowska (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 1 pont
269-280. Mráz Attila (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 1 pont
269-280. Nedeczky Zsolt (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 1 pont
269-280. Szabó 112 Enikő (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 1 pont
269-280. Szluka Orsolya (Budapest, Szent István Gimn.) 1 pont
269-280. Szűcs Dávid (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 1 pont
269-280. Törék Orsolya (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 1 pont


0 pontja van 22 versenyzőnek.