Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?
A régi honlapot akarom!!! :-)

A B-jelű matematika feladatok versenyének végeredménye a 2000/2001-edik tanévben

12. osztályosok

Feladatonként egy helyes megoldással 241 pontot lehetett elérni.


Díjazottak:

1. Babos Attila (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 232 pont

2. Ambrus Gergely (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 230 pont

3. Balka Richárd (Sárvár, Tinódi Sebestyén Gimnázium és Idegenforgalmi, Vendéglátói Szakközépiskola) 220 pont

4. Lovrics Anna (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 219 pont

5. Nagy Tamás (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 210 pont

6. Pacz Bence Tamás (Győr, Czuczor Gergely Bencés Gimn.) 202 pont

7. Kármán Péter (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 197 pont

8. Zalán Péter (Budapest, Fasori Evangélikus Gimn.) 196 pont

9. Lovrics Klára (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 188 pont

10. Szekeres 761 András (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 169 pont


Dicséretben részesült:

11. Fehér Gergely (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 155 pont
12. Vajda Péter (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 131 pont
13. Legány Csaba (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 117 pont
14. Bakó Dániel (Mosonmagyaróvár, Kossuth Lajos Gimnázium) 113 pont
15. Székelyhidi Tamás (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 112 pont
16. Makai Tamás (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 107 pont
17. Körtvélyessy Csaba (Eger, Közgazdasági Szakközépiskola) 101 pont
18. Bohák András (Budapest, Fasori Evangélikus Gimn.) 98 pont
19. Pogátsa Attila (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 94 pont
20. Vonnák Dzsamila (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 89 pont
21. Andrássy Zoltán (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 86 pont
22. Árvay Eszter (Szekszárd, Garay János Gimn.) 84 pont
23. Soós 740 Károly (Szekszárd, Garay János Gimn.) 80 pont
24. Király Attila (Baja, III. Béla Gimn.) 79 pont
25. Deli Lajos (Hajdúszoboszló, Hőgyes Endre Gimn.) 76 pont
26. Király Ferenc (Dombóvár, Illyés Gyula Gimnázium) 75 pont
27-28. Eördegh Péter (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 74 pont
27-28. Imrefi József (Tata, Eötvös József Gimn.) 74 pont
29. Fekete 110 Árpád (Kiskunfélegyháza, Móra Ferenc Gimnázium) 73 pont
30. Medgyesi László (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 71 pont
31-32. Boros M. Mátyás (Budapest, Veres Péter Gimn.) 66 pont
31-32. Takács József (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 66 pont
33. Tóth Szilveszter (Tata, Eötvös József Gimn.) 64 pont
34. Fenyvesi Zsuzsanna (Szekszárd, Garay János Gimn.) 61 pont
35-36. Kisfügedi Viktória (Szekszárd, Garay János Gimn.) 59 pont
35-36. Mitcsenkov Attila (Budapest, Fasori Evangélikus Gimn.) 59 pont
37-38. Bicskei László (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 58 pont
37-38. Börcsök József (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 58 pont
39. Wéber Zoltán (Tata, Eötvös József Gimn.) 56 pont
40. Veres Péter (Románia, Székelyudvarhely, Tamási Áron Gimnázium) 52 pont
41. Siklósi Dávid (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 51 pont
42-44. Kozma László (Románia, Székelyudvarhely, Tamási Áron Gimnázium) 50 pont
42-44. Nagy 139 Gergely (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 50 pont
42-44. Rakamazi Richárd (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 50 pont
45. Reiczigel Zsófia (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 49 pont


Következik:

46-47. Fodor Gyula (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 44 pont
46-47. Stépán József (Budapest, Arany János Gimnázium) 44 pont
48. Győző Miklós (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 43 pont
49. Vizer Tibor (Kecskemét, Piarista Gimn.) 42 pont
50-51. Simon 812 Győző (Győr, Révai Miklós Gimn.) 40 pont
50-51. Várkonyi Dániel (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 40 pont
52. Horváth Szilárd (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 38 pont
53. Enyedi Gábor (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 36 pont
54. Horváth 004 Tamás (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 35 pont
55. Darabos Andrea (Budapest, Petőfi Sándor Ált. Isk., Gimn. és Szki.) 33 pont
56-58. Dőrr Zsuzsanna (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 32 pont
56-58. Nagy Zoltán (Tata, Eötvös József Gimn.) 32 pont
56-58. Szabó Géza (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 32 pont
59. Hegyi Márta (Budapest, Szent István Gimn.) 31 pont
60. Feró Dalma (Budapest, Veres Péter Gimn.) 30 pont
61. Bartos Imre (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 29 pont
62-63. Harcz Ádám (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 28 pont
62-63. Vona Gábor (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 28 pont
64. Mészáros Gergely (Tata, Eötvös József Gimn.) 26 pont
65. Kolláth Endre (Heves, Eötvös József Középiskola) 25 pont
66-67. Kolozsváry Georgina (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 24 pont
66-67. Tokodi Tünde (Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimn.) 24 pont
68-69. Danyi Barbara (Salgótarján, Táncsics Mihály Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola) 23 pont
68-69. Nagy 729 Dávid (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 23 pont
70-72. Baka Nóra (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 21 pont
70-72. Bogatin György (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 21 pont
70-72. Fajka Judit (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 21 pont
73-75. Kecskeméti Balázs (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 20 pont
73-75. Ratatics Péter (Budapest, Veres Péter Gimn.) 20 pont
73-75. Rév Tamás (Budapest, Veres Péter Gimn.) 20 pont


Pontot szerzett még:

76-78. Görbicz Gergely (Budapest, Veres Péter Gimn.) 19 pont
76-78. Hosszú Balázs (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 19 pont
76-78. Imre Ildikó (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 19 pont
79. Horváth Dénes (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 18 pont
80-81. Béhm A. Diana (Budapest, Kürt Alapítványi Gimnázium) 17 pont
80-81. Cseresznyés Viola (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 17 pont
82-84. Czirják István (Budapest, Szent István Gimn.) 16 pont
82-84. Gyurcsek András (Veszprém, Lovassy László Gimn.) 16 pont
82-84. Németh Zsófia (Budapest, Veres Péter Gimn.) 16 pont
85. Sándor 027 Attila (Budapest, Vörösmarty Mihály Gimnázium) 15 pont
86-88. Ádám Zoltán (Szlovákia, Révkomárom, Selye János Gimn.) 14 pont
86-88. Gönczöl Ágnes (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 14 pont
86-88. Tóth 666 Balázs (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 14 pont
89. Gál Balázs (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 13 pont
90-95. Bessenyei András (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 12 pont
90-95. Horváth 713 György (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 12 pont
90-95. Sofró Csaba (Budapest, Kispesti Deák Ferenc Gimn.) 12 pont
90-95. Tiborc Zoltán (Szombathely, Bolyai János Gyak. Ált. Isk. és Gimn.) 12 pont
90-95. Tóth 613 Marcella (Budapest, Kürt Alapítványi Gimnázium) 12 pont
90-95. Wéner Balázs (Szekszárd, Garay János Gimn.) 12 pont
96-98. Kádár 181 Csaba (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 11 pont
96-98. Lajtha Balázs (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 11 pont
96-98. Roszol László (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 11 pont
99-101. András Anikó (Budapest, Veres Péter Gimn.) 10 pont
99-101. Ekler Márton (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 10 pont
99-101. Varga Zoltán (Tata, Eötvös József Gimn.) 10 pont
102-104. Karaszi Mihály (Kalocsa, Szent István Gimn.) 9 pont
102-104. Nagy Péter (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 9 pont
102-104. Tóth 575 Árpád (Budapest, Bartók Béla Zeneművészeti Szki.) 9 pont
105-113. Breuer János (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 8 pont
105-113. Domonkos Brigitta (Kapuvár, Felsőbüki Nagy Pál Gimn.) 8 pont
105-113. Havasi Gergely (Tata, Eötvös József Gimn.) 8 pont
105-113. Horváth Balázs (Szekszárd, Garay János Gimn.) 8 pont
105-113. Horváth 724 Zoltán (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 8 pont
105-113. Kiss Tímea (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 8 pont
105-113. Kurucz Endre (Szlovákia, Révkomárom, Selye János Gimn.) 8 pont
105-113. Nojek Lukasz (Lengyelország, Slupsk, II Liceum Ogólnoksztalcace) 8 pont
105-113. Vincze Boglárka (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 8 pont
114-117. Kiss Árpád (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 7 pont
114-117. Remete Dániel (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 7 pont
114-117. Somlai Henrietta (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 7 pont
114-117. Varga 466 Zoltán (Heves, Eötvös József Középiskola) 7 pont
118-124. Arany Sándor (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 6 pont
118-124. Csabina Csilla (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 6 pont
118-124. Fitos Tamás (Budapest, Veres Péter Gimn.) 6 pont
118-124. Hegedűs Vera (Budapest, Jedlik Ányos Gimn.) 6 pont
118-124. Kálmán Zoltán (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 6 pont
118-124. Szabó Ákos (Nyíregyháza, Nyíregyházi Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium) 6 pont
118-124. Vecseri Sándor (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 6 pont
125-128. Forró Tamás (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 5 pont
125-128. Karácsonyi József Sándor (Szekszárd, Garay János Gimn.) 5 pont
125-128. Németh 512 Róbert (Fonyód, Mátyás Király Gimnázium és Szakközépiskola) 5 pont
125-128. Rénes Sándor (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 5 pont
129-132. Csikós Gábor (Budapest, Veres Péter Gimn.) 4 pont
129-132. Gyuris Boglárka (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 4 pont
129-132. Nagy 821 Bernadett (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 4 pont
129-132. Nagy 712 Gábor (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 4 pont
133-139. Endrődi Gábor (Budapest, Németh László Gimn.) 3 pont
133-139. Fal Gábor (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 3 pont
133-139. Fehér Ádám (Heves, Eötvös József Középiskola) 3 pont
133-139. Forgács Gergely (Zalaegerszeg, Kölcsey Ferenc Gimnázium) 3 pont
133-139. Klein Gábor (Budapest, Kürt Alapítványi Gimnázium) 3 pont
133-139. Pongrácz Ágoston (Budapest, Németh László Gimn.) 3 pont
133-139. Szabó 923 Viktor (Budapest, Veres Péter Gimn.) 3 pont
140-148. Cserháti András (Budapest, Németh László Gimn.) 2 pont
140-148. Fekete Zsolt (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 2 pont
140-148. Gulyás Csaba (Budapest, Veres Péter Gimn.) 2 pont
140-148. Hidvégi Judit (Eger, Gárdonyi Géza Gimnázium) 2 pont
140-148. Lajkó László (Budapest, Németh László Gimn.) 2 pont
140-148. Medve Kinga Sára (Eger, Dobó István Gimnázium) 2 pont
140-148. Saly Miklós (Szentendre, Ferences Gimn.) 2 pont
140-148. Simon Eszter (Budapest, Varga Márton Kertészeti és Földmérési Szakközépiskola) 2 pont
140-148. Téglássy Nóra (Budapest, Veres Péter Gimn.) 2 pont
149-150. Major Brigitta (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 1 pont
149-150. Mátrai Mihály (Esztergom, Temesvári Pelbárt Ferences Gimn.) 1 pont


0 pontja van 3 versenyzőnek.