Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?
A régi honlapot akarom!!! :-)

A P-jelű fizika feladatok versenyének végeredménye a 2000/2001-edik tanévben

9. osztályosok

Feladatonként egy helyes megoldással 226 pontot lehetett elérni.


Díjazottak:

 
1. Vigh Máté (Pécs, PTE Babits Mihály Gyak. Gimn. és Szki.) 193 pont
2. Szilágyi Péter (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 172 pont
3. Szabó Áron (Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium) 156 pont
4. Hajna Zsófia (Pécs, Magyar-német Nyelvű Iskolaközpont) 150 pont
5. Kiss 985 Imre (Pécs, PTE Babits Mihály Gyak. Gimn. és Szki.) 148 pont
6. Hablicsek Márton (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 143 pont
7. Rácz Béla András (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 142 pont
8. Bényász Ákos (Heves, Eötvös József Középiskola) 136 pont
9-10. Dányi-Nagy Márió (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 133 pont
9-10. Halbrucker Tamás (Szekszárd, Garay János Gimn.) 133 pont


Dicséretben részesült:


11. Pach Péter Pál (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 132 pont
12. Horváth 424 Márton (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 129 pont
13-14. Erdősi Gergő (Szekszárd, Garay János Gimn.) 128 pont
13-14. Kovács 666 Gábor (Szekszárd, Garay János Gimn.) 128 pont
15. Németh Adrián (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 127 pont
16-17. Szász Krisztián (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 126 pont
16-17. Varga 008 Péter (Barcs, Dráva Völgye Középiskola) 126 pont
18. Kocsis Tibor (Szekszárd, Garay János Gimn.) 120 pont
19. Wachter Zsolt (Debrecen, Mechwart András Gépipari Szki.) 118 pont
20. Sáfár Simon (Budaörs, Illyés Gyula Hatévfolyamos Középiskola) 107 pont
21. Kádár Géza (Románia, Sepsiszentgyörgy, Mikes Kelemen Líceum) 105 pont
22. Novák Zsófia (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 103 pont
23. Szabó Ákos (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 102 pont
24-25. Perkó Zoltán (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 101 pont
24-25. Vajta László (Pécs, PTE Babits Mihály Gyak. Gimn. és Szki.) 101 pont
26. Rakyta Péter (Szlovákia, Révkomárom, Selye János Gimn.) 97 pont
27. Bán Tamás (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 95 pont
28-29. Sándor Ágnes (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 93 pont
28-29. Szabó 954 Balázs (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 93 pont
30-31. Burmeister Dániel (Miskolc, Avasi Gimn.) 91 pont
30-31. Török Edvin (Románia, Temesvár, Bartók Béla Líceum) 91 pont
32. Kramarics Áron (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 88 pont
33. Lukács Diána (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 85 pont
34. Puskás Anna (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 84 pont
35. Mátis Gábor (Szekszárd, Garay János Gimn.) 82 pont
36-38. Miklós Zsanett (Szekszárd, Garay János Gimn.) 80 pont
36-38. Tunczinger Viola (Szekszárd, Garay János Gimn.) 80 pont
36-38. Varga Bence Ágoston (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 80 pont
39. Beke Barbara (Szekszárd, Garay János Gimn.) 79 pont
40-41. Fehér Balázs (Szekszárd, Garay János Gimn.) 77 pont
40-41. Kalmár 173 József (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 77 pont
42. Tölgyesi Zsuzsanna (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 76 pont
43-44. Hummel Dávid (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 75 pont
43-44. Orosz 623 Tamás (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 75 pont
45. Kalivoda Eleonóra (Mezőkövesd, Szent László Gimnázium és Szakközépiskola) 74 pont
46. Caimacan Dávid (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 70 pont
47. Ferenci Tamás (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 69 pont
48. Vásárhelyi Zsolt (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 66 pont
49. Sipőcz Eszter (Mosonmagyaróvár, Kossuth Lajos Gimnázium) 65 pont
50-51. Kollár Edina (Szekszárd, Garay János Gimn.) 63 pont
50-51. Kutasi Dávid (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 63 pont
52-53. György András (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 60 pont
52-53. Juhász Nándor (Mezőkövesd, Szent László Gimnázium és Szakközépiskola) 60 pont
54. B. Tóth Judit (Mezőkövesd, Szent László Gimnázium és Szakközépiskola) 58 pont
55-56. Maga Péter (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 57 pont
55-56. Nagy 985 Tamás (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 57 pont
57. Besnyő Márton (Heves, Eötvös József Középiskola) 56 pont
58. Demeter Andrea (Mezőkövesd, Szent László Gimnázium és Szakközépiskola) 55 pont
59. Szelle Zsófia (Nyergesújfalu, Irinyi János Gimnázium és Vegyipari Műszaki Szakközépiskola) 54 pont


Következik:


60. Ócsai Imre (Mezőkövesd, Szent László Gimnázium és Szakközépiskola) 52 pont
61-62. Mazroa Dániel (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 51 pont
61-62. Pósfai Márton (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 51 pont
63-64. Bán Zoltán (Szlovákia, Révkomárom, Selye János Gimn.) 50 pont
63-64. Maiczen Gábor (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 50 pont
65-66. Deák Péter (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 49 pont
65-66. Fekete László (Szlovákia, Révkomárom, Selye János Gimn.) 49 pont
67-68. Losonszky Mihály (Szlovákia, Révkomárom, Selye János Gimn.) 48 pont
67-68. Német Attila (Pécs, Zipernowsky Károly Ipari Szki.) 48 pont
69. Lengyel Tímea (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 47 pont
70-71. Antal László (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 46 pont
70-71. Klebercz Orsolya (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 46 pont
72-73. Kórus Péter (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 45 pont
72-73. Papp Tamás (Pécs, Széchenyi István Gimn. és Szki.) 45 pont
74. Varga 666 Bálint (Mosonmagyaróvár, Kossuth Lajos Gimnázium) 44 pont
75. Czinege Katalin (Monor, József Attila Gimnázium) 43 pont
76-78. Bácsi Ádám (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 42 pont
76-78. Berczédi Balázs (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 42 pont
76-78. Lux András (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 42 pont
79. Mándi 429 László (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 41 pont
80-83. Dézsi Péter (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 40 pont
80-83. Hurtony Tamás (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 40 pont
80-83. Juhász Máté Lehel (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 40 pont
80-83. Romfeld Norbert (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 40 pont
84-87. Csapai András (Kalocsa, Szent István Gimn.) 39 pont
84-87. Fehér Marcell (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 39 pont
84-87. Geiger Adél (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 39 pont
84-87. Kasza Judit (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 39 pont
88. Rice János (Pécs, PTE Babits Mihály Gyak. Gimn. és Szki.) 38 pont
89. Krokovay Emese (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 37 pont
90-92. Édes János (Szlovákia, Révkomárom, Selye János Gimn.) 36 pont
90-92. Kocsis Albert Tihamér (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 36 pont
90-92. László Krisztina (Szekszárd, Garay János Gimn.) 36 pont
93-99. Holczinger Norbert (Mosonmagyaróvár, Kossuth Lajos Gimnázium) 35 pont
93-99. Horváth Lajos (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 35 pont
93-99. Kaposi Ambrus (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 35 pont
93-99. Kovács Szilárd (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 35 pont
93-99. Lakatos Szilárd (Pécs, Zipernowsky Károly Ipari Szki.) 35 pont
93-99. Nagy 333 Viktória (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 35 pont
93-99. Seress Bence (Budapest, Árpád Gimn.) 35 pont
100-101. Baji Petra (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 34 pont
100-101. Kotsy Roland (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 34 pont
102-103. Nagy 256 Gergely (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 33 pont
102-103. Tárnok Gábor (Szlovákia, Révkomárom, Selye János Gimn.) 33 pont
104-107. Horváth Katalin Eszter (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 32 pont
104-107. Moldován Katalin (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 32 pont
104-107. Németh 417 Zsolt (Kalocsa, Szent István Gimn.) 32 pont
104-107. Palicz Patrik (Nyíregyháza, Nyíregyházi Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium) 32 pont
108-110. Csóti László Zoltán (Kalocsa, Szent István Gimn.) 31 pont
108-110. Huszár Zsófia (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 31 pont
108-110. Végh Eszter Mária (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 31 pont
111-115. Béky Zsófia (Budapest, Árpád Gimn.) 29 pont
111-115. Hegyháti Máté (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 29 pont
111-115. Kawka Gábor (Budapest, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Iskola ) 29 pont
111-115. Kmetykó Ákos (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 29 pont
111-115. Kovács 555 Gábor (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 29 pont
116-117. Farkas János (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 28 pont
116-117. Kriván Eszter (Győr, Révai Miklós Gimn.) 28 pont
118. Bódi Balázs (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 27 pont
119. Pongrácz András (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 25 pont
120-122. Cseh Dávid (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 24 pont
120-122. Selinga János József (Mezőkövesd, Szent László Gimnázium és Szakközépiskola) 24 pont
120-122. Varga 771 Nóra (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 24 pont
123-125. Bódi Gergely (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 22 pont
123-125. Franczen Árpád (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 22 pont
123-125. Mihály László (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 22 pont
126-128. Juhász Éva (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 21 pont
126-128. Polgár Csaba (Kalocsa, Szent István Gimn.) 21 pont
126-128. Schmidtmayer Csaba (Pannonhalma, Bencés Gimn.) 21 pont
129. Tatár-Kis Gábor (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 20 pont
130-135. Kékesi Márton (Szentendre, Ferences Gimn.) 19 pont
130-135. Lukács Gergely (Mezőkövesd, Szent László Gimnázium és Szakközépiskola) 19 pont
130-135. Nyeste Szabolcs (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 19 pont
130-135. Pátkay Nóra (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 19 pont
130-135. Sinka Tamás (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 19 pont
130-135. Szilárd Attila (Szlovákia, Révkomárom, Selye János Gimn.) 19 pont
136-139. Ficzere Tamás (Mezőkövesd, Szent László Gimnázium és Szakközépiskola) 18 pont
136-139. Katona Ádám (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 18 pont
136-139. Lakatos Péter (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 18 pont
136-139. Tóth-Gyulafalvy Annamária (Hatvan, Bajza József Gimnázium és Egészségügyi Szakközépiskola) 18 pont
140-142. Fási Gábor (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 17 pont
140-142. Jenei Zsigmond (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 17 pont
140-142. Szegleti Gábor (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 17 pont
143-148. Fekete Tamás (Miskolc, Avasi Gimn.) 16 pont
143-148. Gyurka Dávid (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 16 pont
143-148. Mucsi Brigitta (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 16 pont
143-148. Németh Marietta (Csurgó, Nagyváthy János Középisk.) 16 pont
143-148. Paraj Gábor (Szlovákia, Révkomárom, Selye János Gimn.) 16 pont
143-148. Sztrókay András (Budapest, Eötvös József Gimnázium) 16 pont
149-154. Érsek Tamás (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 15 pont
149-154. Gerő Zoltán (Budapest, Veres Pálné Gimn.) 15 pont
149-154. Lévai Gergő (Tiszaújváros, Tiszaújvárosi Középiskola és Kollégium) 15 pont
149-154. Matolcsi Zsuzsanna (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 15 pont
149-154. Őri Borbála (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 15 pont
149-154. Szendrei Mihály (Békéscsaba, Rózsa Ferenc Gimnázium) 15 pont
155-157. Jóföldi Zsolt (Budapest, Könyves Kálmán Gimnázium) 14 pont
155-157. Kovács 630 Gergely (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 14 pont
155-157. Tóth 515 László (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 14 pont
158-161. Hajdú Anikó (Kalocsa, Szent István Gimn.) 13 pont
158-161. Simon Miklós (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 13 pont
158-161. Talamon Attila (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 13 pont
158-161. Zabb László (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 13 pont
162-165. Bártfay Attila (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 12 pont
162-165. Kotta Krisztián (Mezőkövesd, Szent László Gimnázium és Szakközépiskola) 12 pont
162-165. Szűcs Ferenc (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 12 pont
162-165. Valki Tibor (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 12 pont


Pontot szerzett még:


166-173. Csavajda Edit (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 11 pont
166-173. Gémes Gergő (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 11 pont
166-173. Gyutai Balázs (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 11 pont
166-173. Harangozó Péter (Kaposvár, Eötvös Loránd Műszaki Középiskola és Gimnázium) 11 pont
166-173. Horgas Balázs (Pécs, Széchenyi István Gimn. és Szki.) 11 pont
166-173. Hugyecz Péter (Nyergesújfalu, Irinyi János Gimnázium és Vegyipari Műszaki Szakközépiskola) 11 pont
166-173. Kozma Péter (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 11 pont
166-173. Szabó 905 Gergely (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 11 pont
174-188. Bajsz Gábor (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 10 pont
174-188. Csalló Katalin (Szombathely, Premontrei Szt. Norbert Gimn.) 10 pont
174-188. Homoki István (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 10 pont
174-188. Kállai Zsolt (Nyíregyháza, Bánki Donát Ipari Szki.) 10 pont
174-188. Keszei Csilla (Győr, Krúdy Gyula Gimn. és Vendéglátóipari Szki.) 10 pont
174-188. Kiss-Dózsai Ákos (Budapest, Osztrák Gimnázium) 10 pont
174-188. Klein Judit (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 10 pont
174-188. Kozma Tamás (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 10 pont
174-188. Lékai Dénes (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 10 pont
174-188. Lenk László (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 10 pont
174-188. Nagy 999 Gábor (Heves, Eötvös József Középiskola) 10 pont
174-188. Perlaki Gábor (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 10 pont
174-188. Szatmári Enikő (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 10 pont
174-188. Tóth Balázs (Kalocsa, Szent István Gimn.) 10 pont
174-188. Varsics Péter (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 10 pont
189-190. Konfár András (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 9 pont
189-190. Steinbach Cecília (Szentendre, Ferences Gimn.) 9 pont
191-193. Buza Ágnes Kinga (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 8 pont
191-193. Pekola Gábor (Nyíregyháza, Bánki Donát Ipari Szki.) 8 pont
191-193. Szalai Tímea (Nyergesújfalu, Irinyi János Gimnázium és Vegyipari Műszaki Szakközépiskola) 8 pont
194-198. Kiss 733 Bálint (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 7 pont
194-198. Korcsog Ráhel (Monor, József Attila Gimnázium) 7 pont
194-198. Mónus Péter (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 7 pont
194-198. Répási Lajos (Kalocsa, Szent István Gimn.) 7 pont
194-198. Szabó Péter (Győr, Krúdy Gyula Gimn. és Vendéglátóipari Szki.) 7 pont
199-210. Almádi Dániel (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 6 pont
199-210. Antal 182 Ákos (Szekszárd, Garay János Gimn.) 6 pont
199-210. Bordács Ernő (Mezőtúr, Szegedi Kis Isván Református Gimnázium és Szakközépiskola) 6 pont
199-210. Botos Péter (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 6 pont
199-210. Debreceni Gergő (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 6 pont
199-210. Hammerl László (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 6 pont
199-210. Handó Gábor (Kaposvár, Eötvös Loránd Műszaki Középiskola és Gimnázium) 6 pont
199-210. Kalász Péter (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 6 pont
199-210. Kuller Melinda (Győr, Krúdy Gyula Gimn. és Vendéglátóipari Szki.) 6 pont
199-210. Pusztai Péter (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 6 pont
199-210. Torma Attila (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 6 pont
199-210. Veress Réka (Budapest, Patrona Hungariae Gimn.) 6 pont
211-217. Berg Alexander (Budapest, Árpád Gimn.) 5 pont
211-217. Bezerédi Máté (Kecskemét, Kecskeméti Református Kollégium Gimnáziuma) 5 pont
211-217. Hegedűs Bence (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 5 pont
211-217. Hoffmann Gergely (Pécs, Zipernowsky Károly Ipari Szki.) 5 pont
211-217. Németh 253 Balázs (Pápa, Pápai Református Kollégium Gimnáziuma) 5 pont
211-217. Tóth Barnabás (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 5 pont
211-217. Viszneki Gergő (Mezőkövesd, Szent László Gimnázium és Szakközépiskola) 5 pont
218-225. Csóka István (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 4 pont
218-225. Fekete Géza (Csongrád, Batsányi János Gimnázium) 4 pont
218-225. Gádoros Márk (Budapest, Árpád Gimn.) 4 pont
218-225. Garamvölgyi Rita (Szentendre, II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium) 4 pont
218-225. Jankó Balázs (Mosonmagyaróvár, Kossuth Lajos Gimnázium) 4 pont
218-225. Kolonics Zsanett (Győr, Krúdy Gyula Gimn. és Vendéglátóipari Szki.) 4 pont
218-225. Nagy Ákos (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 4 pont
218-225. Zsegora Ágnes (Győr, Krúdy Gyula Gimn. és Vendéglátóipari Szki.) 4 pont
226-231. Berdár Balázs (Kaposvár, Eötvös Loránd Műszaki Középiskola és Gimnázium) 3 pont
226-231. Elek Csilla (Szentendre, Ferences Gimn.) 3 pont
226-231. Kacsinecz Krisztián (Szlovákia, Révkomárom, Selye János Gimn.) 3 pont
226-231. Kellermayer Zoltán (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 3 pont
226-231. Lechner Ádám (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 3 pont
226-231. Vörös Katalin (Győr, Krúdy Gyula Gimn. és Vendéglátóipari Szki.) 3 pont
232. Papp Róbert (Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium) 2 pont
233-235. Kis Péter (Budapest, Csík Ferenc Általános Iskola és Gimnázium) 1 pont
233-235. Szilágyi Anna (Szentendre, II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium) 1 pont
233-235. Varga Sándor Tamás (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 1 pont


0 pontja van 2 versenyzőnek.