Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?
A régi honlapot akarom!!! :-)

A P-jelű fizika feladatok versenyének végeredménye a 2000/2001-edik tanévben

12. osztályosok

Feladatonként egy helyes megoldással 226 pontot lehetett elérni.


Díjazottak:

 
1. Börzsönyi Ádám (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 200 pont
2. Raffai Péter (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 198 pont
3. Sebestyén Zsolt (Pécs, Apáczai Csere János Nevelési Központ Gimnázium) 197 pont
4-5. Ambrus Gergely (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 194 pont
4-5. Nagy 314 Ádám (Budapest, Szent István Gimn.) 194 pont
6. Jurányi Zsófia (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 190 pont
7. Mics Zoltán (Szlovákia, Ipolyság, Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium) 189 pont
8. Kurucz Endre (Szlovákia, Révkomárom, Selye János Gimn.) 178 pont
9-10. Szabó Ákos (Nyíregyháza, Nyíregyházi Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium) 170 pont
9-10. Tóth Szilveszter (Tata, Eötvös József Gimn.) 170 pont


Dicséretben részesült:


11-13. Ádám Zoltán (Szlovákia, Révkomárom, Selye János Gimn.) 159 pont
11-13. Vert Péter (Pécs, Széchenyi István Gimn. és Szki.) 159 pont
11-13. Zalán Péter (Budapest, Fasori Evangélikus Gimn.) 159 pont
14. Varjú Péter (Szeged, Radnóti Miklós Kísérleti Gimn. és Ált. Isk.) 154 pont
15-16. Érsek Zoltán (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 149 pont
15-16. Pápai Péter (Barcs, Dráva Völgye Középiskola) 149 pont
17. Lajtha Balázs (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 148 pont
18. Toka László (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 145 pont
19. Vajda Péter (Kaposvár, Táncsics Mihály Gimnázium) 143 pont
20-21. Simon Eszter (Budapest, Varga Márton Kertészeti és Földmérési Szakközépiskola) 139 pont
20-21. Szakál Zoltán (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 139 pont
22. Veres Péter (Románia, Székelyudvarhely, Tamási Áron Gimnázium) 135 pont
23. Horváth 713 György (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 134 pont
24. Bartha Szabolcs Mihály (Románia, Kézdivásárhely, Nagy Mózes Líceum) 131 pont
25. Szintai Balázs (Szekszárd, Garay János Gimn.) 129 pont
26. Szalai 123 Gábor (Kiskőrös, Petőfi Sándor Gimnázium) 128 pont
27-29. Bálint Gergely (Debrecen, Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma) 126 pont
27-29. Hegyi Márta (Budapest, Szent István Gimn.) 126 pont
27-29. Legány Csaba (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 126 pont
30-31. Borbély Sándor (Románia, Marosvásárhely, Bolyai Farkas Líceum) 125 pont
30-31. Urbán Dániel (Kecskemét, Bolyai János Gimnázium) 125 pont
32. Hornyák Tamás (Debrecen, Gábor Dénes Elektronikai Műszaki Középiskola) 124 pont
33. Nagy 281 Dávid (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 120 pont
34. Sajtos Erika (Debrecen, Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma) 116 pont
35. Molnár Annamária (Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium) 115 pont
36. Besenyei Zoltán (Kecskemét, Kecskeméti Református Kollégium Gimnáziuma) 113 pont
37. Sztankó Balázs (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma) 109 pont
38. Fehér Dávid (Debrecen, Gábor Dénes Elektronikai Műszaki Középiskola) 107 pont
39-40. Kolláth Endre (Heves, Eötvös József Középiskola) 93 pont
39-40. Nagy 101 Attila (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 93 pont
41. Dombai Péter (Szekszárd, Garay János Gimn.) 90 pont
42. Hóbor Sándor (Eger, Dobó István Gimnázium) 89 pont
43. Pethő Balázs (Pécs, PTE Babits Mihály Gyak. Gimn. és Szki.) 86 pont
44. Ballók István (Gödöllő, Premontrei Szt. Norbert Gimnázium) 85 pont
45. Darabos Andrea (Budapest, Petőfi Sándor Ált. Isk., Gimn. és Szki.) 81 pont
46. Bakó Dániel (Mosonmagyaróvár, Kossuth Lajos Gimnázium) 79 pont
47. Tóth 007 Balázs (Szekszárd, Garay János Gimn.) 70 pont
48. Somorácz Áron (Dunaújváros, Széchenyi István Gimnázium) 68 pont
49. Balogh Andrea (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 66 pont
50. Koch Dénes (Ausztria, Linz, Akademisches Gymnasium) 65 pont
51. Stépán József (Budapest, Arany János Gimnázium) 62 pont
52. Takács Tímea (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 58 pont
53. Révész Ágnes (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 57 pont
54-56. Bartos Imre (Budapest, Móricz Zsigmond Gimnázium) 54 pont
54-56. Gerliczky István (Nyíregyháza, Nyíregyházi Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium) 54 pont
54-56. Szabó Géza (Kecskemét, Katona József Gimnázium) 54 pont
57. Rév Tamás (Budapest, Veres Péter Gimn.) 53 pont
58. Romhányi Judit (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 52 pont
59. Halasi Tamás (Budapest, Veres Péter Gimn.) 51 pont
60-61. Kóbor János (Miskolc, Földes Ferenc Gimn.) 49 pont
60-61. Szekeres 761 András (Székesfehérvár, Teleki Blanka Gimn.) 49 pont


Következik:


62. Ávéd János (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 47 pont
63. Fazekas István (Románia, Szatmárnémeti, Kölcsey Ferenc Líceum) 46 pont
64. Szabó 777 Gergő (Heves, Eötvös József Középiskola) 45 pont
65. Király Tamás (Budapest, Mechatronikai Szakközépiskola és Gimnázium) 42 pont
66-67. Hajdú Helga (Szolnok, Széchenyi István Gimnázium) 41 pont
66-67. Kiss Tamás (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 41 pont
68. Varga Dávid (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 40 pont
69. Tóth Tamás (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 39 pont
70. Horváth 666 András (Kecskemét, Bányai Júlia Gimn.) 38 pont
71. Germán Tibor (Szekszárd, Garay János Gimn.) 37 pont
72. Karácsonyi József Sándor (Szekszárd, Garay János Gimn.) 36 pont
73. Reiczigel Zsófia (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 35 pont
74-78. Cseresznyés Viola (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 33 pont
74-78. Koczka Csaba (Jászberény, Lehel Vezér Gimn.) 33 pont
74-78. Németh Dénes (Budapest, Baár-Madas Református Gimn.) 33 pont
74-78. Sárközi Dóra (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 33 pont
74-78. Wirth András (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 33 pont
79-82. Dömötör Piroska (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 31 pont
79-82. Erdős Péter (Debrecen, Mechwart András Gépipari Szki.) 31 pont
79-82. Kismődi Péter (Szekszárd, Garay János Gimn.) 31 pont
79-82. Kiss Tímea (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 31 pont
83-84. Árvay Eszter (Szekszárd, Garay János Gimn.) 29 pont
83-84. Luspay Tamás (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 29 pont
85. Bogatin György (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 27 pont
86. Wéner Balázs (Szekszárd, Garay János Gimn.) 26 pont
87-90. Boros M. Mátyás (Budapest, Veres Péter Gimn.) 24 pont
87-90. Hegedűs 172 Gergely (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 24 pont
87-90. Sebestyén Gábor (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 24 pont
87-90. Varga 466 Zoltán (Heves, Eötvös József Középiskola) 24 pont
91-92. Horváth 004 Tamás (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 23 pont
91-92. Hosszú Balázs (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 23 pont
93-97. Almási Angelika (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 22 pont
93-97. Balla Péter (Győr, Czuczor Gergely Bencés Gimn.) 22 pont
93-97. Gaál Tamás (Szekszárd, Garay János Gimn.) 22 pont
93-97. Novák Zoltán (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 22 pont
93-97. Szentirmai Dávid (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 22 pont
98-101. Angyal Balázs (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 21 pont
98-101. Ekler Márton (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 21 pont
98-101. Kiss Ádám (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 21 pont
98-101. Sumi Róbert (Románia, Szatmárnémeti, Kölcsey Ferenc Líceum) 21 pont
102. Szanyi Gergely (Nyíregyháza, Nyíregyházi Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium) 20 pont


Pontot szerzett még:


103-104. Harcz Ádám (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 18 pont
103-104. Hegedűs Zoltán (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 18 pont
105-106. Agócs Dénes (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 17 pont
105-106. Rénes Sándor (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 17 pont
107. Vukman Krisztina (Budapest, Nagy László Általános Iskola és Gimnázium) 16 pont
108. Kázmér Sándor (Budapest, Szent Gellért Katolikus Ált. Isk. és Gimn.) 15 pont
109-113. Bakk Vitális András (Románia, Kézdivásárhely, Nagy Mózes Líceum) 14 pont
109-113. Bogdán Ákos (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 14 pont
109-113. Horváth Ákos (Baja, III. Béla Gimn.) 14 pont
109-113. Kecskeméti Balázs (Szeged, SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium) 14 pont
109-113. Sedivi Márk (Keszthely, Vajda János Gimnázium) 14 pont
114-116. Czirják István (Budapest, Szent István Gimn.) 13 pont
114-116. Tóth Dániel (Budapest, Szent Gellért Katolikus Ált. Isk. és Gimn.) 13 pont
114-116. Vig Eleonóra (Románia, Kolozsvár, Apáczai Csere János Elméleti Líceum) 13 pont
117-118. Netoleczky Péter (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium) 12 pont
117-118. Zelei Ambrus (Budapest, Mechatronikai Szakközépiskola és Gimnázium) 12 pont
119-120. Békási Sándor (Budapest, Veres Péter Gimn.) 11 pont
119-120. Tallián Miklós (Budapest, Veres Péter Gimn.) 11 pont
121-124. Domonkos Balázs (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 10 pont
121-124. Nagy Péter (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 10 pont
121-124. Nojek Lukasz (Lengyelország, Slupsk, II Liceum Ogólnoksztalcace) 10 pont
121-124. Vida Krisztián (Hévíz, Bibó István Alternatív Gimn. és Szki.) 10 pont
125-128. Chalupa László (Pécs, Zipernowsky Károly Ipari Szki.) 9 pont
125-128. Cseh Péter (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium) 9 pont
125-128. Gyimesi Tamás (Szekszárd, Garay János Gimn.) 9 pont
125-128. Vizy Sándor (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 9 pont
129-131. Debreczeni András (Szentendre, II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium) 8 pont
129-131. Karáth Krisztián (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 8 pont
129-131. Vitális Sándor-Ung (Románia, Kézdivásárhely, Nagy Mózes Líceum) 8 pont
132-138. Dani Bence (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 7 pont
132-138. Foltin Csaba (Budapest, Szent László Gimn.) 7 pont
132-138. Hatalyák Gyula (Nyíregyháza, Nyíregyházi Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium) 7 pont
132-138. Hatalyák Zoltán (Nyíregyháza, Nyíregyházi Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium) 7 pont
132-138. Havasi András (Kiskőrös, Petőfi Sándor Gimnázium) 7 pont
132-138. Kertész Gábor-Gyula (Románia, Kézdivásárhely, Nagy Mózes Líceum) 7 pont
132-138. Nagy Tibor Mihály (Nyíregyháza, Nyíregyházi Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium) 7 pont
139-141. Gál Balázs (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 6 pont
139-141. Greff Katalin (Szentendre, Ferences Gimn.) 6 pont
139-141. Kovács Krisztián (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 6 pont
142. Tiborc Zoltán (Szombathely, Bolyai János Gyak. Ált. Isk. és Gimn.) 5 pont
143-145. Fal Gábor (Zalaegerszeg, Zrínyi Miklós Gimnázium) 4 pont
143-145. Laki Zsuzsanna (Budapest, Szent László Gimn.) 4 pont
143-145. Pámer Orsolya (Paks, Vak Bottyán János Gimnázium) 4 pont
146. Kálmán Zoltán (Szolnok, Verseghy Ferenc Gimn.) 2 pont
147-148. Karácsony Ádám (Szentendre, Móricz Zsigmond Gimnázium) 1 pont
147-148. Vorobcsuk András (Pécs, Leöwey Klára Gimn.) 1 pont