Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

Egy iskola versenyzői: Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium


A-jelű (nehezebb) matematika feladatok versenye

    Díjat nyert:

      1. Tomon István, 10. o., 132 pont
      2. Nagy János, 8. o., 123 pont
      3. Lovász László Miklós, 11. o., 118 pont
      4. Nagy Csaba, 12. o., 109 pont
      5. Kisfaludi-Bak Sándor, 12. o., 107 pont
      6-7. Hujter Bálint, 12. o., 96 pont
      8. Korándi Dániel, 11. o., 85 pont
      9. Nagy Dániel, 10. o., 83 pont
      10. Kónya Gábor, 12. o., 81 pont

    Dicséretben részesült:

      12. Kornis Kristóf, 10. o., 46 pont
      14. Fischer Richárd, 12. o., 36 pont
      16. Kutas Péter, 12. o., 22 pont
      21-22. Károlyi Márton, 12. o., 10 pont

    Helyezett:

      23-24. Dudás László, 12. o., 9 pont
      23-24. Szilágyi Dániel, 12. o., 9 pont
      25-26. Bohus Péter, 12. o., 7 pont
      27-33. Szirmai Péter, 11. o., 5 pont
      34-35. Györgyi Péter, 12. o., 3 pont
      és további 1 versenyző.

B-jelű matematika feladatok versenye, 1-8. osztályosok

    Díjat nyert:

      1-2. Ágoston Tamás, 7. o., 192 pont
      4. Kiss Melinda Flóra, 7. o., 144 pont

    Helyezett:

      14. Backhausz Tibor, 8. o., 13 pont
      15. Szekrényes Bence, 8. o., 12 pont
      23. Balási Szabolcs, 8. o., 3 pont
      24. Wágner Rudolf, 8. o., 1 pont

B-jelű matematika feladatok versenye, 9. osztályosok

    Díjat nyert:

      1. Fonyó Dávid, 9. o., 222 pont
      3. Bodor Bertalan, 9. o., 218 pont
      5. Keresztfalvi Tibor, 9. o., 196 pont
      7. Konkoly Csaba, 9. o., 188 pont
      8. Wagner Zsolt, 9. o., 184 pont
      9. Dinh Hoangthanh Attila, 9. o., 182 pont
      10. Aujeszky Tamás, 9. o., 178 pont

    Dicséretben részesült:

      13. Szalai Zsófia, 9. o., 153 pont
      16-17. Török Lajos, 9. o., 121 pont
      19. Szórádi Márk, 9. o., 117 pont
      20. Szigetvári Áron, 9. o., 114 pont
      21. Réti Dávid, 9. o., 113 pont
      25. Mezei Márk, 9. o., 105 pont
      31. Varga Bálint, 9. o., 86 pont
      33. Tubak Dániel, 9. o., 82 pont
      35-36. Kovács Kristóf, 9. o., 78 pont
      37. Szirmay-Kalos Barnabás, 9. o., 74 pont
      43. Misnyovszki Péter, 9. o., 60 pont

    Helyezett:

      44. Hosszú Ádám, 9. o., 59 pont
      46. Vámos Anna, 9. o., 57 pont
      47. Fülep Csilla, 9. o., 55 pont
      48-50. Kora János, 9. o., 54 pont
      48-50. Pozsgay Bálint, 9. o., 54 pont
      51. Do Nghia, 9. o., 51 pont
      55-57. Tóth Bence Barnabás, 9. o., 47 pont
      58. Zolcsák Zita, 9. o., 45 pont
      63. Schindele Kornélia, 9. o., 34 pont
      83-86. Kaposi Bence, 9. o., 13 pont
      88-90. Mező Dániel, 9. o., 11 pont

B-jelű matematika feladatok versenye, 10. osztályosok

    Díjat nyert:

      7. Véges Márton, 10. o., 212 pont
      8. Nagy Dániel, 10. o., 206 pont
      9. Grósz Dániel, 10. o., 197 pont

    Dicséretben részesült:

      12. Szőke Nóra, 10. o., 179 pont
      13. Bartha Zsolt, 10. o., 175 pont
      14. Farkas Márton, 10. o., 171 pont
      15. Szabó Dávid, 10. o., 170 pont
      16-17. Nagy-Baló András, 10. o., 162 pont
      22. Károlyi Gergely, 10. o., 141 pont
      23. Kornis Kristóf, 10. o., 140 pont
      27. Tóth Réka Judit, 10. o., 120 pont
      32. Szívós Eszter, 10. o., 100 pont
      38. Hujter Mónika, 10. o., 84 pont
      40-41. Bóra Eszter, 10. o., 81 pont
      47. Prőhle Zsófia, 10. o., 74 pont

    Helyezett:

      52-53. Berinkei Ottó, 10. o., 66 pont
      55-56. Marsal Béla, 10. o., 64 pont
      59. Horváth Eszter, 10. o., 58 pont
      60-61. Heinczinger Ádám, 10. o., 56 pont
      70. Szabó Gábor, 10. o., 46 pont
      78-79. Nagy Márton, 10. o., 37 pont
      80. Jókai Árpád, 10. o., 36 pont
      83-84. Danka Miklós András, 10. o., 32 pont
      132-137. Kalló Bernát, 10. o., 10 pont
      166-175. Döbrei Gábor, 10. o., 6 pont

B-jelű matematika feladatok versenye, 11. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      23. Szabó Levente, 11. o., 107 pont

    Helyezett:

      67-68. Kiss Benedek, 11. o., 40 pont
      85-86. Kovács Balázs, 11. o., 29 pont
      89-91. Vásárhelyi Bálint Márk, 11. o., 26 pont
      126-133. Spohn Márton, 11. o., 8 pont
      145-146. Pongrácz Ádám, 11. o., 4 pont

B-jelű matematika feladatok versenye, 12. osztályosok

    Díjat nyert:

      9. Csaba Ákos, 12. o., 179 pont

    Dicséretben részesült:

      13. Tóth Balázs, 12. o., 150 pont

    Helyezett:

      23-24. Balambér Dávid, 12. o., 75 pont
      26. Kozma Márton, 12. o., 70 pont
      27-28. Györgyi Péter, 12. o., 67 pont
      30-31. Paál Gergely, 12. o., 61 pont
      38. Nigicser Bálint, 12. o., 40 pont
      43-44. Laczák Lili, 12. o., 30 pont
      50. Miklós Rozália, 12. o., 22 pont
      53. Kornis Bence, 12. o., 19 pont
      56. Kostyák Zsigmond, 12. o., 16 pont
      60-61. Tran Thanh Diem Quynh, 12. o., 13 pont
      72-75. Bohus Péter, 12. o., 5 pont

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 1-8. osztályosok

    Díjat nyert:

      1. Prok Tamás, 8. o., 218 pont
      2. Nguyen Sy Bang, 8. o., 216 pont
      3. Sövény András, 8. o., 208 pont
      4. Lenger Dániel, 8. o., 189 pont
      8. Bunth Gergely, 7. o., 161 pont
      9. Nguyen Huy Tung, 8. o., 154 pont
      10. Kőszegi Tamás, 8. o., 138 pont

    Dicséretben részesült:

      11. Kiss Boldizsár, 8. o., 132 pont
      12. Végső Tamás, 8. o., 121 pont
      20. Hátsági Bence, 8. o., 97 pont
      24. Pártai Attila, 8. o., 74 pont
      25. Nagy Attila Zoltán, 8. o., 68 pont
      28. Wágner Rudolf, 8. o., 54 pont
      29. Németh Noel, 8. o., 51 pont

    Helyezett:

      39. Hesz Gergely, 8. o., 15 pont
      40. Balási Szabolcs, 8. o., 14 pont
      46. Eisenberger Viktória, 8. o., 9 pont

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9-10. osztályosok

    Díjat nyert:

      2. Kupcsik Réka, 10. o., 223 pont
      10-13. Horváth Anikó, 10. o., 216 pont

    Dicséretben részesült:

      22. Fazekas Barbara, 10. o., 203 pont
      46. Sára Tamás, 10. o., 169 pont
      62-63. Schindele Kornélia, 9. o., 150 pont

    Helyezett:

      73-74. Trinh Quang Tung, 10. o., 139 pont
      108-109. Varga Viktor, 10. o., 115 pont
      133. Petz Tamás, 10. o., 96 pont
      135-136. Káldi Tamás, 10. o., 94 pont
      158-160. Scheffer Zoltán, 10. o., 78 pont
      320-327. Horváth Eszter, 10. o., 30 pont
      333-338. Wang Da Qian, 9. o., 28 pont
      404-412. Frigó Erzsébet, 10. o., 17 pont
      519-534. Abaházy Krisztina, 9. o., 6 pont
      535-573. Bartha Zsolt, 10. o., 5 pont

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 11-12. osztályosok

    Helyezett:

      223-224. Spohn Márton, 11. o., 32 pont

I-jelű informatika gyakorlatok versenye, 1-12. osztályosok

    Díjat nyert:

      2. Balambér Dávid, 12. o., 257 pont
      4. Danka Miklós András, 10. o., 253 pont
      6. Véges Márton, 10. o., 244 pont

    Helyezett:

      30-31. Kalló Bernát, 10. o., 28 pont
      33. Dancsó Péter, 11. o., 23 pont
      37-42. Peák Bálint, 10. o., 10 pont

K-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9. osztályosok

    Helyezett:

      81-84. Sárvári János, 9. o., 132 pont
      184-188. Pimper Péter, 9. o., 49 pont
      219-222. Tuller Gábor, 9. o., 39 pont
      255-257. Rőder Ádám, 9. o., 26 pont
      297-299. Pató Anna, 9. o., 16 pont
      317-322. Ganyecz Ádám, 9. o., 12 pont

Fizika mérési feladatok versenye, 1-12. osztályosok

    Díjat nyert:

      1-2. Meszéna Balázs, 12. o., 52 pont

Fizika elméleti feladatok versenye, 1-8. osztályosok

    Helyezett:

      11. Prok Tamás, 8. o., 4 pont

Fizika elméleti feladatok versenye, 9. osztályosok

    Díjat nyert:

      1. Fonyó Dávid, 9. o., 172 pont
      7-10. Réti Dávid, 9. o., 130 pont

    Dicséretben részesült:

      25. Szirmay-Kalos Barnabás, 9. o., 68 pont
      26. Wagner Zsolt, 9. o., 66 pont

    Helyezett:

      28. Török Lajos, 9. o., 60 pont
      29-30. Szigetvári Áron, 9. o., 59 pont
      31. Fülep Csilla, 9. o., 54 pont
      63-64. Bodor Bertalan, 9. o., 13 pont
      70-77. Tóth Bence Barnabás, 9. o., 9 pont

Fizika elméleti feladatok versenye, 10. osztályosok

    Díjat nyert:

      1-2. Balogh Máté, 10. o., 199 pont
      5. Danka Miklós András, 10. o., 175 pont

    Dicséretben részesült:

      13. Karsa Anita, 10. o., 142 pont
      16. Szabó Dávid, 10. o., 135 pont
      21. Kupcsik Réka, 10. o., 123 pont
      28. Bartha Zsolt, 10. o., 106 pont

    Helyezett:

      40. Kalló Bernát, 10. o., 58 pont
      41-42. Szőke Nóra, 10. o., 57 pont
      43-44. Frigó Erzsébet, 10. o., 55 pont
      106-110. Prőhle Zsófia, 10. o., 9 pont
      111-115. Nagy Márton, 10. o., 8 pont

Fizika elméleti feladatok versenye, 11. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      18. Spohn Márton, 11. o., 142 pont
      39. Tihanyi Benedek, 11. o., 91 pont
      42. Kómár Anna, 11. o., 88 pont

    Helyezett:

      74-75. Lovász László Miklós, 11. o., 32 pont
      122-126. Pongrácz Ádám, 11. o., 9 pont
      131-136. Vásárhelyi Bálint Márk, 11. o., 7 pont

Fizika elméleti feladatok versenye, 12. osztályosok

    Díjat nyert:

      6. Nagy Csaba, 12. o., 187 pont

    Dicséretben részesült:

      17-18. Hujter Bálint, 12. o., 127 pont
      17-18. Tóth Balázs, 12. o., 127 pont
      25. Nigicser Bálint, 12. o., 107 pont
      26. Németh Dorián, 12. o., 103 pont
      34. Balambér Dávid, 12. o., 81 pont

    Helyezett:

      70-71. Fischer Richárd, 12. o., 14 pont

S-jelű informatika feladatok versenye, 1-12. osztályosok

    Helyezett:

      27. Korándi Dániel, 11. o., 3 pont