Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

Egy iskola versenyzői: Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium


A-jelű (nehezebb) matematika feladatok versenye

    Díjat nyert:

      2. Nagy János, 11. o., 122 pont
      4. Bodor Bertalan, 12. o., 84 pont
      5. Backhausz Tibor, 11. o., 75 pont

    Dicséretben részesült:

      7. Weisz Ágoston, 11. o., 55 pont

    Helyezett:

      12. Ágoston Tamás, 10. o., 15 pont
      15-18. Janzer Olivér, 9. o., 5 pont
      és további 2 versenyző.

B-jelű matematika feladatok versenye, 1-8. osztályosok

    Díjat nyert:

      1. Ágoston Péter, 8. o., 156 pont

    Dicséretben részesült:

      10. Horváth János, 8. o., 29 pont

    Helyezett:

      13. Kiss Péter, 8. o., 12 pont
      és további 1 versenyző.

B-jelű matematika feladatok versenye, 9. osztályosok

    Díjat nyert:

      1. Janzer Olivér, 9. o., 221 pont
      2-3. Weisz Gellért, 9. o., 214 pont
      4. Nagy Róbert, 9. o., 195 pont
      6. Medek Ákos, 9. o., 162 pont

    Dicséretben részesült:

      12. Kovács Áron, 9. o., 102 pont
      14. Zahemszky Péter, 9. o., 95 pont
      15. Bálint Csaba, 9. o., 92 pont
      16. Czipó Bence, 9. o., 85 pont

    Helyezett:

      18. Iglói Gábor, 9. o., 56 pont
      20. Havasi Márton, 9. o., 51 pont
      21. Zilahi Tamás, 9. o., 44 pont
      22. Mátrahegyi Roland, 9. o., 40 pont
      24. László Dávid, 9. o., 28 pont
      és további 2 versenyző.

B-jelű matematika feladatok versenye, 10. osztályosok

    Díjat nyert:

      2. Ágoston Tamás, 10. o., 225 pont
      3. Kiss Melinda Flóra, 10. o., 193 pont

    Helyezett:

      12. Ódor Gergely, 10. o., 106 pont
      14. Sándor Áron Endre, 10. o., 103 pont
      15. Dunay Luca, 10. o., 97 pont
      16. Vajk Dóra, 10. o., 93 pont
      17. Bunth Gergely, 10. o., 90 pont
      18. Szenczi Zoltán, 10. o., 89 pont
      19. Rábai Domonkos, 10. o., 86 pont
      27-28. Lajos Mátyás, 10. o., 66 pont
      27-28. Nguyen Milán, 10. o., 66 pont
      35-36. Ádám Liliána, 10. o., 41 pont
      40-41. Nguyen Noémi, 10. o., 32 pont
      40-41. Veitz Kristóf Tamás, 10. o., 32 pont
      és további 7 versenyző.

B-jelű matematika feladatok versenye, 11. osztályosok

    Díjat nyert:

      1. Weisz Ágoston, 11. o., 230 pont

    Helyezett:

      27. Kiss Boldizsár, 11. o., 56 pont
      29-30. Balási Szabolcs, 11. o., 54 pont
      37-38. Szőke Zsófia, 11. o., 40 pont
      47. Varga Nátán, 11. o., 31 pont
      és további 10 versenyző.

B-jelű matematika feladatok versenye, 12. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      8. Keresztfalvi Tibor, 12. o., 171 pont

    Helyezett:

      18. Réti Dávid, 12. o., 129 pont
      és további 1 versenyző.

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 1-8. osztályosok

    Díjat nyert:

      1. Weisz Ambrus, 7. o., 213 pont

    Helyezett:

      12. Horváth János, 8. o., 88 pont
      és további 1 versenyző.

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9-10. osztályosok

    Helyezett:

      93-94. Kovács Ármin, 9. o., 105 pont
      96-98. Jenei Márk, 9. o., 103 pont
      és további 4 versenyző.

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 11-12. osztályosok

    Helyezett:

      további 5 versenyző.

K-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9. osztályosok

    Díjat nyert:

      9-10. Kovács Ármin, 9. o., 228 pont

    Dicséretben részesült:

      12-13. Tamás Kristóf, 9. o., 225 pont

    Helyezett:

      37. Kiss Tamara, 9. o., 203 pont
      56-58. Jenei Márk, 9. o., 184 pont
      89-90. Jakucs Rita Mónika, 9. o., 142 pont
      114-115. Magyari Sarolt, 9. o., 116 pont
      és további 2 versenyző.

Fizika mérési feladatok versenye, 1-12. osztályosok

    Helyezett:

      további 2 versenyző.

Fizika elméleti feladatok versenye, 9. osztályosok

    Díjat nyert:

      3. Kovács Áron, 9. o., 157 pont

    Dicséretben részesült:

      9. Magyari Sarolt, 9. o., 129 pont
      13. Iglói Gábor, 9. o., 114 pont

Fizika elméleti feladatok versenye, 10. osztályosok

    Díjat nyert:

      5. Hoksza Zsolt, 10. o., 153 pont

    Dicséretben részesült:

      13. Horváth Dániel, 10. o., 110 pont
      14. Sándor Áron Endre, 10. o., 106 pont

    Helyezett:

      további 2 versenyző.

Fizika elméleti feladatok versenye, 11. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      16-17. Pető János, 11. o., 143 pont
      19. Dénes Benjámin, 11. o., 136 pont
      21. Kovács Márton, 11. o., 127 pont

    Helyezett:

      35. Kiss Boldizsár, 11. o., 102 pont
      57-59. Balási Szabolcs, 11. o., 49 pont
      és további 6 versenyző.

Fizika elméleti feladatok versenye, 12. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      16-17. Réti Dávid, 12. o., 142 pont
      16-17. Wang Daqian, 12. o., 142 pont

    Helyezett:

      30. Tóth Bence Barnabás, 12. o., 68 pont
      31. Török Lajos, 12. o., 60 pont
      és további 2 versenyző.

S-jelű informatika feladatok versenye, 1-12. osztályosok

    Díjat nyert:

      6. Weisz Ágoston, 11. o., 52 pont

    Dicséretben részesült:

      7-8. Weisz Gellért, 9. o., 42 pont
      11. Iglói Gábor, 9. o., 30 pont

    Helyezett:

      16. Szenczi Zoltán, 10. o., 20 pont
      19. Nagy Róbert, 9. o., 16 pont
      és további 2 versenyző.