Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

Egy iskola versenyzői: Budapest, Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Gimnázium


A-jelű (nehezebb) matematika feladatok versenye

    Díjat nyert:

      2. Backhausz Tibor, 12. o., 118 pont
      5. Ágoston Tamás, 11. o., 86 pont
      8. Janzer Olivér, 10. o., 55 pont

    Dicséretben részesült:

      11. Lenger Dániel, 12. o., 32 pont
      12. Weisz Ágoston, 12. o., 27 pont

    Helyezett:

      16. Kalina Kende, 12. o., 18 pont
      és további 7 versenyző.

B-jelű matematika feladatok versenye, 1-8. osztályosok

    Díjat nyert:

      1. Weisz Ambrus, 8. o., 143 pont
      3. Janzer Barnabás, 8. o., 74 pont

    Dicséretben részesült:

      5. Tulassay Zsolt, 8. o., 59 pont

    Helyezett:

      9. Mályusz Dominika, 8. o., 26 pont
      10. Zarándy Álmos, 7. o., 13 pont

B-jelű matematika feladatok versenye, 9. osztályosok

    Díjat nyert:

      3. Ágoston Péter, 9. o., 203 pont
      4. Tossenberger Tamás, 9. o., 188 pont
      5. Kabos Eszter, 9. o., 179 pont
      6. Homonnay Bálint, 9. o., 178 pont
      7. Maga Balázs, 9. o., 166 pont

    Dicséretben részesült:

      11. Beleznay Soma, 9. o., 126 pont
      13. Tatár Dániel, 9. o., 115 pont

    Helyezett:

      20-21. Kiss Péter, 9. o., 71 pont
      22. Nagy Bence Kristóf, 9. o., 63 pont
      25-26. Gergely Anita, 9. o., 51 pont
      és további 14 versenyző.

B-jelű matematika feladatok versenye, 10. osztályosok

    Díjat nyert:

      2. Weisz Gellért, 10. o., 210 pont
      4. Zilahi Tamás, 10. o., 198 pont
      5. Simig Dániel, 10. o., 185 pont
      7-8. Nagy Róbert, 10. o., 179 pont
      9. Medek Ákos, 10. o., 165 pont

    Dicséretben részesült:

      12. Czipó Bence, 10. o., 136 pont
      15-16. Zahemszky Péter, 10. o., 111 pont

    Helyezett:

      19. Kovács Ármin, 10. o., 94 pont
      22. Mátrahegyi Roland, 10. o., 86 pont
      27-29. Bálint Csaba, 10. o., 73 pont
      37-38. Janzer Olivér, 10. o., 52 pont
      és további 10 versenyző.

B-jelű matematika feladatok versenye, 11. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      8. Bunth Gergely, 11. o., 132 pont

    Helyezett:

      12. Lajos Mátyás, 11. o., 102 pont
      13. Sándor Áron Endre, 11. o., 98 pont
      15. Rábai Domonkos, 11. o., 84 pont
      16. Dunay Luca, 11. o., 83 pont
      18-19. Vajk Dóra, 11. o., 77 pont
      22. Ódor Gergely, 11. o., 70 pont
      23-24. Veitz Kristóf Tamás, 11. o., 60 pont
      és további 8 versenyző.

B-jelű matematika feladatok versenye, 12. osztályosok

    Díjat nyert:

      3. Lenger Dániel, 12. o., 193 pont

    Helyezett:

      16. Kiss Robin, 12. o., 97 pont
      és további 6 versenyző.

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 1-8. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      7. Németh Virág, 7. o., 89 pont

    Helyezett:

      11. Mályusz Dominika, 8. o., 63 pont
      13. Zarándy Álmos, 7. o., 47 pont
      19. Csepregi-Horváth Dániel, 7. o., 31 pont
      és további 2 versenyző.

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9-10. osztályosok

    Díjat nyert:

      5. Németh Klára Anna, 9. o., 219 pont

    Dicséretben részesült:

      16. Csordás Gábor, 9. o., 204 pont

    Helyezett:

      34-35. Demeter Márton, 10. o., 149 pont
      59-60. Kutasi Kristóf, 9. o., 108 pont
      és további 13 versenyző.

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 11-12. osztályosok

    Helyezett:

      további 1 versenyző.

I-jelű informatika gyakorlatok versenye, 1-12. osztályosok

    Díjat nyert:

      5. Kalló Kristóf, 9. o., 176 pont

    Helyezett:

      további 2 versenyző.

K-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9. osztályosok

    Díjat nyert:

      1. Németh Klára Anna, 9. o., 249 pont

    Helyezett:

      további 1 versenyző.

Fizika mérési feladatok versenye, 1-12. osztályosok

    Helyezett:

      további 1 versenyző.

Fizika elméleti feladatok versenye, 1-8. osztályosok

    Díjat nyert:

      1. Janzer Barnabás, 8. o., 104 pont

    Helyezett:

      további 1 versenyző.

Fizika elméleti feladatok versenye, 9. osztályosok

    Díjat nyert:

      3-4. Papp Roland, 9. o., 181 pont

    Dicséretben részesült:

      14. Kabos Eszter, 9. o., 127 pont
      17. Tossenberger Tamás, 9. o., 111 pont
      21. Tatár Dániel, 9. o., 80 pont
      24. Németh Gergely, 9. o., 75 pont

    Helyezett:

      25. Ágoston Péter, 9. o., 65 pont
      28. Maga Balázs, 9. o., 47 pont
      29. Majoros Péter, 9. o., 46 pont
      és további 13 versenyző.

Fizika elméleti feladatok versenye, 10. osztályosok

    Díjat nyert:

      2. Kovács Áron, 10. o., 202 pont
      4. Jenei Márk, 10. o., 192 pont
      10. Czipó Bence, 10. o., 173 pont

    Dicséretben részesült:

      18. Agócs Fruzsina, 10. o., 141 pont
      19. Székely Eszter, 10. o., 140 pont

    Helyezett:

      29. Janzer Olivér, 10. o., 121 pont
      34. Kovács Ármin, 10. o., 114 pont
      38. Iglói Gábor, 10. o., 106 pont
      39-40. Medek Ákos, 10. o., 103 pont
      39-40. Zahemszky Péter, 10. o., 103 pont
      41. Bajnok Eszter, 10. o., 96 pont
      43. Magyari Sarolt, 10. o., 83 pont
      és további 6 versenyző.

Fizika elméleti feladatok versenye, 11. osztályosok

    Díjat nyert:

      8. Horváth Dániel, 11. o., 154 pont
      9. Simon Sebestyén, 11. o., 152 pont

    Helyezett:

      további 2 versenyző.

Fizika elméleti feladatok versenye, 12. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      12. Pető János, 12. o., 154 pont
      13. Dénes Benjámin, 12. o., 151 pont
      17. Kovács Márton, 12. o., 136 pont

    Helyezett:

      22. Ayhan Dániel, 12. o., 111 pont
      32. Kóbor Attila, 12. o., 68 pont
      35. Kiss Boldizsár, 12. o., 57 pont
      és további 6 versenyző.

S-jelű informatika feladatok versenye, 1-12. osztályosok

    Díjat nyert:

      3. Nagy Róbert, 10. o., 60 pont

    Helyezett:

      további 1 versenyző.