Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

Egy iskola versenyzői: Budapest, Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium


A-jelű (nehezebb) matematika feladatok versenye

    Díjat nyert:

      2. Fehér Zsombor, 12. o., 69 pont
      3. Janzer Barnabás, 12. o., 66 pont
      4. Szabó Barnabás, 11. o., 59 pont

    Helyezett:

      25-28. Kovács Benedek, 10. o., 1 pont

B-jelű matematika feladatok versenye, 1-8. osztályosok

    Díjat nyert:

      1. Kerekes Anna, 8. o., 231 pont

    Helyezett:

      10. Besenyi Tibor, 8. o., 23 pont
      11. Bötkös Benedek, 8. o., 22 pont
      12. Nagy Nándor, 7. o., 21 pont
      13. Kiss Gergely, 8. o., 19 pont
      16. Márton Dénes, 8. o., 7 pont
      17. Tiszay Ádám, 8. o., 6 pont
      21-23. Umann Dávid, 8. o., 3 pont

B-jelű matematika feladatok versenye, 9. osztályosok

    Díjat nyert:

      3. Németh Balázs, 9. o., 233 pont
      4. Molnár-Sáska Zoltán, 9. o., 210 pont
      5. Imolay András, 9. o., 205 pont
      7. Barabás Ábel, 9. o., 154 pont
      8. Keresztfalvi Bálint, 9. o., 151 pont
      9. Nagy Dávid Paszkál, 9. o., 149 pont
      10. Lakatos Ádám, 9. o., 137 pont

    Dicséretben részesült:

      11. Vankó Miléna, 9. o., 125 pont
      12. Zolomy Kristóf, 9. o., 120 pont
      13. Szakály Marcell, 9. o., 115 pont
      18. Záhorský Ákos, 9. o., 91 pont
      20-21. Alexy Marcell, 9. o., 74 pont
      20-21. Janzer Orsolya Lili, 9. o., 74 pont
      23. Bursics Balázs, 9. o., 72 pont
      24. Kovács Kitti Fanni, 9. o., 71 pont

    Helyezett:

      32. Krausz Gergely, 9. o., 48 pont
      39. Xu Dávid, 9. o., 37 pont
      44. Bálint Martin, 9. o., 25 pont
      48-50. Cseh Viktor, 9. o., 17 pont
      54-55. Barabás Péter, 9. o., 14 pont
      57. Babik Barna, 9. o., 12 pont
      60-61. Pap Benedek, 9. o., 9 pont
      62. Tárkányi Damján, 9. o., 8 pont
      63-64. Gergely Patrik, 9. o., 7 pont
      65-70. Bukva Balázs, 9. o., 5 pont
      65-70. Papp Bence, 9. o., 5 pont

B-jelű matematika feladatok versenye, 10. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      13. Kovács Benedek, 10. o., 172 pont
      14. Szakács Lili Kata, 10. o., 155 pont
      19. Kuchár Zsolt, 10. o., 127 pont
      25. Glattfelder Hanna, 10. o., 95 pont
      26. Temesi András, 10. o., 92 pont
      33-34. Csitári Nóra, 10. o., 78 pont
      33-34. Olexó Gergely, 10. o., 78 pont
      37-40. Nguyen Viet Hung, 10. o., 64 pont

    Helyezett:

      41. Németh Hanna, 10. o., 60 pont
      42-43. Jenei Dániel Gábor, 10. o., 54 pont
      46. Éles Márton, 10. o., 48 pont
      48-49. Lelik Alíz, 10. o., 42 pont
      50-51. Németh Róbert, 10. o., 40 pont
      57. Vadász András, 10. o., 35 pont
      58-59. Nagy Ábel, 10. o., 33 pont
      69. Török Péter, 10. o., 23 pont
      71-72. Gerliczky Bence, 10. o., 21 pont
      75. Tóth Viktor, 10. o., 17 pont
      76-79. Csabai Bence, 10. o., 15 pont
      84-87. Ngo Tan Don, 10. o., 12 pont
      93-97. Bege Áron, 10. o., 10 pont
      93-97. Goth Alex, 10. o., 10 pont
      101-103. Csallóközi Kristóf, 10. o., 8 pont
      115-119. Bőhm Zsombor, 10. o., 4 pont
      115-119. Mazzag Bálint, 10. o., 4 pont

B-jelű matematika feladatok versenye, 11. osztályosok

    Díjat nyert:

      1. Szebellédi Márton, 11. o., 263 pont
      2. Sal Kristóf, 11. o., 213 pont
      3. Nagy Kartal, 11. o., 211 pont

    Dicséretben részesült:

      15-16. Vu Mai Phuong, 11. o., 87 pont
      19. Ratkovics Gábor, 11. o., 66 pont

    Helyezett:

      28. Lajos Hanka, 11. o., 43 pont
      48. Hoang Ly Melinda, 11. o., 18 pont
      57-59. Szabó Csenge, 11. o., 12 pont
      76. Kiss Dorina, 11. o., 4 pont
      86-88. Csanálosi Balázs, 11. o., 2 pont

B-jelű matematika feladatok versenye, 12. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      12. Mócsy Miklós, 12. o., 153 pont
      13. Khayouti Sára, 12. o., 147 pont
      17. Öreg Botond, 12. o., 115 pont

    Helyezett:

      38. Talyigás Gergely, 12. o., 25 pont
      40. Englert Franciska, 12. o., 22 pont
      47-48. Juhász Kristóf, 12. o., 10 pont
      49-50. Göde Ábel, 12. o., 9 pont
      52-57. Gnandt Balázs, 12. o., 6 pont
      52-57. Rossen Péter, 12. o., 6 pont

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 1-8. osztályosok

    Díjat nyert:

      5. Márton Dénes, 8. o., 166 pont

    Dicséretben részesült:

      12. Tiszay Ádám, 8. o., 78 pont
      14. Kiss Gergely, 8. o., 63 pont

    Helyezett:

      17. Nagy Nándor, 7. o., 43 pont
      28. Umann Dávid, 8. o., 14 pont
      31-32. Bötkös Benedek, 8. o., 5 pont

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9-10. osztályosok

    Helyezett:

      63-66. Riskutia Balázs, 10. o., 107 pont
      68-69. Szépkuti Fanni, 10. o., 102 pont
      76-79. Bajnok Dénes, 9. o., 96 pont
      84-85. Móricz Benedek, 9. o., 88 pont
      183-186. Szakály Marcell, 9. o., 25 pont
      236-241. Szarka Álmos, 9. o., 14 pont
      281-287. Németh Balázs, 9. o., 9 pont

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 11-12. osztályosok

    Díjat nyert:

      9. Mándoki Sára, 12. o., 206 pont

I-jelű informatika gyakorlatok versenye, 1-12. osztályosok

    Díjat nyert:

      4. Kovács Benedek, 10. o., 170 pont
      6. Mócsy Miklós, 12. o., 149 pont
      7. Olexó Gergely, 10. o., 133 pont

    Dicséretben részesült:

      15. Nagy Ábel, 10. o., 67 pont

    Helyezett:

      18. Bálint Martin, 9. o., 47 pont
      30. Cseh Viktor, 9. o., 8 pont
      31-32. Szakály Marcell, 9. o., 7 pont

K-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9. osztályosok

    Díjat nyert:

      8-9. Szarka Álmos, 9. o., 223 pont

    Dicséretben részesült:

      20. Harsányi Benedek, 9. o., 199 pont

    Helyezett:

      54. Kubovics Márton, 9. o., 126 pont
      61. Csizmadia Róbert, 9. o., 112 pont
      66. Farkas Ádám, 9. o., 103 pont
      97-98. Kovács Marcell Dorián, 9. o., 68 pont
      102. Gémesi Szabolcs, 9. o., 62 pont
      109-110. Balázs Bence, 9. o., 55 pont
      116-117. Illés Barnabás, 9. o., 48 pont
      164-170. Győri L. András, 9. o., 16 pont

Fizika mérési feladatok versenye, 1-12. osztályosok

    Díjat nyert:

      3-5. Sal Kristóf, 11. o., 50 pont

Fizika elméleti feladatok versenye, 1-8. osztályosok

    Helyezett:

      további 2 versenyző.

Fizika elméleti feladatok versenye, 9. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      13. Vankó Miléna, 9. o., 45 pont

Fizika elméleti feladatok versenye, 10. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      15. Bege Áron, 10. o., 77 pont

    Helyezett:

      29. Nagy Ábel, 10. o., 26 pont
      52. Riskutia Balázs, 10. o., 9 pont
      53-55. Kovács Benedek, 10. o., 8 pont

Fizika elméleti feladatok versenye, 11. osztályosok

    Díjat nyert:

      1. Sal Kristóf, 11. o., 227 pont

    Dicséretben részesült:

      28. Nagy Kartal, 11. o., 68 pont

    Helyezett:

      35. Szabó Barnabás, 11. o., 47 pont
      38-39. Ujvári Eszter, 11. o., 40 pont
      52-53. Zarándy Álmos, 11. o., 20 pont
      57-60. Kiss Dorina, 11. o., 16 pont
      88-89. Hoang Ly Melinda, 11. o., 5 pont
      90-95. Borsi Miklós, 11. o., 4 pont
      90-95. Csanálosi Balázs, 11. o., 4 pont

Fizika elméleti feladatok versenye, 12. osztályosok

    Díjat nyert:

      9-10. Öreg Botond, 12. o., 206 pont

    Helyezett:

      56-57. Englert Franciska, 12. o., 13 pont

S-jelű informatika feladatok versenye, 1-12. osztályosok

    Díjat nyert:

      1. Weisz Ambrus, 12. o., 69 pont
      3. Németh Balázs, 9. o., 65 pont
      6. Kiss Gergely, 8. o., 55 pont
      7. Molnár-Sáska Zoltán, 9. o., 51 pont
      8-9. Zarándy Álmos, 11. o., 48 pont

    Dicséretben részesült:

      10-11. Alexy Marcell, 9. o., 35 pont

    Helyezett:

      13-14. Bálint Martin, 9. o., 16 pont
      15. Szakály Marcell, 9. o., 13 pont
      16. Kovács Benedek, 10. o., 12 pont
      18. Gergely Patrik, 9. o., 10 pont
      25. Borsi Miklós, 11. o., 3 pont