Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

Egy iskola versenyzői: Budapest, Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium


A-jelű (nehezebb) matematika feladatok versenye

    Díjat nyert:

      2. Bukva Balázs, 10. o., 52 pont
      3. Imolay András, 10. o., 49 pont

    Dicséretben részesült:

      5. Bodnár Levente, 12. o., 36 pont
      8. Szabó Barnabás, 12. o., 31 pont

    Helyezett:

      12. Kovács Benedek, 11. o., 7 pont
      18-19. Kiss Dorina, 12. o., 4 pont
      18-19. Szebellédi Márton, 12. o., 4 pont
      20-23. Fajszi Bulcsú, 8. o., 2 pont
      20-23. Németh Balázs, 10. o., 2 pont
      és további 1 versenyző.

B-jelű matematika feladatok versenye, 1-8. osztályosok

    Díjat nyert:

      1. Nagy Nándor, 8. o., 164 pont
      2-3. Fajszi Bulcsú, 8. o., 137 pont

    Helyezett:

      9. Molnár Bálint, 8. o., 40 pont
      és további 1 versenyző.

B-jelű matematika feladatok versenye, 9. osztályosok

    Díjat nyert:

      1. Matolcsi Dávid, 9. o., 255 pont
      2. Kerekes Anna, 9. o., 249 pont
      4-5. Szabó Dávid, 9. o., 186 pont
      4-5. Vári-Kakas Andor, 9. o., 186 pont
      6. Fülöp Anna Tácia, 9. o., 181 pont
      7. Saár Patrik, 9. o., 174 pont
      8-9. Fuisz Gábor, 9. o., 170 pont
      8-9. Márton Dénes, 9. o., 170 pont

    Dicséretben részesült:

      10. Szabó Kristóf, 9. o., 157 pont
      11. Tiszay Ádám, 9. o., 154 pont
      15. Alexy Milán, 9. o., 130 pont
      16. Al-Sayyed Zakariás, 9. o., 125 pont
      17. Kondákor Márk, 9. o., 123 pont
      18. Tran Ádám, 9. o., 122 pont
      23. Bötkös Benedek, 9. o., 91 pont
      25. Kiss Gergely, 9. o., 84 pont
      27. Mészáros Anna, 9. o., 79 pont
      28. Besenyi Tibor, 9. o., 72 pont
      29. Bán Dániel, 9. o., 67 pont
      30-31. Umann Dávid, 9. o., 66 pont

    Helyezett:

      34-35. Morassi Máté, 9. o., 48 pont
      és további 8 versenyző.

B-jelű matematika feladatok versenye, 10. osztályosok

    Díjat nyert:

      2. Imolay András, 10. o., 259 pont
      4. Bukva Balázs, 10. o., 251 pont
      5. Németh Balázs, 10. o., 249 pont
      6. Nagy Dávid Paszkál, 10. o., 241 pont
      7. Molnár-Sáska Zoltán, 10. o., 237 pont

    Dicséretben részesült:

      10. Lakatos Ádám, 10. o., 207 pont
      12. Zólomy Kristóf, 10. o., 202 pont
      13. Vankó Miléna, 10. o., 199 pont
      14. Keresztfalvi Bálint, 10. o., 193 pont
      15. Szakály Marcell, 10. o., 168 pont
      18. Harsányi Benedek, 10. o., 159 pont
      20-22. Barabás Ábel, 10. o., 143 pont
      23. Janzer Orsolya Lili, 10. o., 135 pont
      27. Záhorský Ákos, 10. o., 101 pont
      30. Kovács Kitti Fanni, 10. o., 85 pont
      32. Alexy Marcell, 10. o., 78 pont
      34. Szarka Álmos, 10. o., 74 pont

    Helyezett:

      további 7 versenyző.

B-jelű matematika feladatok versenye, 11. osztályosok

    Díjat nyert:

      7. Kovács Benedek, 11. o., 240 pont

    Dicséretben részesült:

      18-19. Nguyen Viet Hung, 11. o., 194 pont
      21. Kuchár Zsolt, 11. o., 172 pont
      24. Glattfelder Hanna, 11. o., 160 pont
      36. Bosits Balázs Géza, 11. o., 101 pont
      38. Temesi András, 11. o., 98 pont
      41. Szakács Lili Kata, 11. o., 80 pont
      43. Csitári Nóra, 11. o., 73 pont
      47. Németh Hanna, 11. o., 65 pont

    Helyezett:

      49. Olexó Gergely, 11. o., 60 pont
      és további 12 versenyző.

B-jelű matematika feladatok versenye, 12. osztályosok

    Díjat nyert:

      3. Nagy Kartal, 12. o., 211 pont

    Dicséretben részesült:

      9. Sal Kristóf, 12. o., 147 pont

    Helyezett:

      további 1 versenyző.

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 1-8. osztályosok

    Díjat nyert:

      5. Nagy Nándor, 8. o., 186 pont
      9. Fajszi Bulcsú, 8. o., 144 pont

    Dicséretben részesült:

      13. Jedlovszky Pál, 8. o., 113 pont

    Helyezett:

      további 1 versenyző.

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9-10. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      27. Riedel Zsuzsanna, 9. o., 158 pont
      40-41. Nagy Benedek, 9. o., 133 pont

    Helyezett:

      további 13 versenyző.

I-jelű informatika gyakorlatok versenye, 1-12. osztályosok

    Díjat nyert:

      1. Olexó Gergely, 11. o., 251 pont
      2. Nagy Ábel, 11. o., 238 pont
      3. Kovács Benedek, 11. o., 228 pont

    Dicséretben részesült:

      9-10. Janzer Orsolya Lili, 10. o., 90 pont
      9-10. Németh Balázs, 10. o., 90 pont
      11. Gergely Patrik, 10. o., 89 pont

    Helyezett:

      17. Szakály Marcell, 10. o., 67 pont
      18. Kiss Gergely, 9. o., 65 pont
      és további 6 versenyző.

K-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9. osztályosok

    Helyezett:

      további 2 versenyző.

Fizika mérési feladatok versenye, 1-12. osztályosok

    Díjat nyert:

      1-2. Sal Kristóf, 12. o., 54 pont

    Dicséretben részesült:

      11. Fajszi Bulcsú, 8. o., 22 pont

    Helyezett:

      további 3 versenyző.

Fizika elméleti feladatok versenye, 1-8. osztályosok

    Díjat nyert:

      1. Fajszi Bulcsú, 8. o., 106 pont
      2. Nagy Nándor, 8. o., 83 pont

Fizika elméleti feladatok versenye, 9. osztályosok

    Helyezett:

      további 4 versenyző.

Fizika elméleti feladatok versenye, 10. osztályosok

    Helyezett:

      további 3 versenyző.

Fizika elméleti feladatok versenye, 11. osztályosok

    Díjat nyert:

      7. Németh Róbert, 11. o., 195 pont

    Dicséretben részesült:

      21. Török Péter, 11. o., 126 pont
      22. Kuchár Zsolt, 11. o., 120 pont

    Helyezett:

      további 6 versenyző.

Fizika elméleti feladatok versenye, 12. osztályosok

    Díjat nyert:

      2-3. Sal Kristóf, 12. o., 220 pont

    Dicséretben részesült:

      15. Farkas Domonkos, 12. o., 146 pont
      22. Nagy Kartal, 12. o., 71 pont
      23. Szick Dániel, 12. o., 68 pont

    Helyezett:

      további 2 versenyző.

S-jelű informatika feladatok versenye, 1-12. osztályosok

    Díjat nyert:

      3. Németh Balázs, 10. o., 142 pont
      4. Janzer Orsolya Lili, 10. o., 138 pont
      5. Gergely Patrik, 10. o., 132 pont
      6. Nagy Nándor, 8. o., 114 pont

    Dicséretben részesült:

      8. Szakály Marcell, 10. o., 101 pont
      9. Kiss Gergely, 9. o., 90 pont
      10. Nagy Ábel, 11. o., 86 pont
      11. Zarándy Álmos, 12. o., 83 pont
      12. Kovács Benedek, 11. o., 75 pont
      13-14. Alexy Marcell, 10. o., 74 pont
      13-14. Bálint Martin, 10. o., 74 pont
      18. Olexó Gergely, 11. o., 58 pont
      19. Molnár-Sáska Zoltán, 10. o., 57 pont
      20. Fuisz Gábor, 9. o., 55 pont

    Helyezett:

      25. Palánki Lajos, 10. o., 23 pont
      és további 5 versenyző.