Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

Egy iskola versenyzői: Budapest, Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium


A-jelű (nehezebb) matematika feladatok versenye

    Díjat nyert:

      2. Bukva Balázs, 11. o., 102 pont
      3. Matolcsi Dávid, 10. o., 100 pont
      6. Imolay András, 11. o., 50 pont

    Dicséretben részesült:

      11. Németh Balázs, 11. o., 29 pont
      12. Kerekes Anna, 10. o., 25 pont
      18-19. Szabó Kristóf, 10. o., 10 pont

    Helyezett:

      21. Kovács Benedek, 12. o., 5 pont
      és további 8 versenyző.

B-jelű matematika feladatok versenye, 1-8. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      1. Füredi Erik Benjámin, 8. o., 85 pont
      2. Tóth-Rohonyi Iván, 8. o., 67 pont

    Helyezett:

      4. Hervay Bence, 8. o., 30 pont
      6-7. Szabó Kornél, 8. o., 19 pont
      8. Baski Bence, 7. o., 17 pont
      és további 4 versenyző.

B-jelű matematika feladatok versenye, 9. osztályosok

    Díjat nyert:

      2. Nagy Nándor, 9. o., 248 pont
      5-6. Tóth Balázs, 9. o., 183 pont

    Dicséretben részesült:

      12. Soós Máté, 9. o., 122 pont
      14. Sokvári Olivér, 9. o., 106 pont
      18-19. Fajszi Bulcsú, 9. o., 71 pont
      20. Sárvári Tibor, 9. o., 64 pont

    Helyezett:

      24. Kálóczi Kristóf, 9. o., 55 pont
      25-26. Nguyen Thac Bach, 9. o., 52 pont
      27. Molnár-Sáska Zsófia Eszter, 9. o., 37 pont
      28. Kotmayer Előd, 9. o., 34 pont
      30-33. Martinák Zalán, 9. o., 29 pont
      és további 4 versenyző.

B-jelű matematika feladatok versenye, 10. osztályosok

    Díjat nyert:

      1. Kerekes Anna, 10. o., 267 pont
      3. Szabó Kristóf, 10. o., 247 pont
      4-5. Győrffy Ágoston, 10. o., 237 pont
      4-5. Szabó Dávid, 10. o., 237 pont
      6. Saár Patrik, 10. o., 216 pont
      7. Fülöp Anna Tácia, 10. o., 204 pont
      8. Vári-Kakas Andor, 10. o., 193 pont
      9. Márton Dénes, 10. o., 184 pont

    Dicséretben részesült:

      12. Tiszay Ádám, 10. o., 168 pont
      13-14. Fuisz Gábor, 10. o., 166 pont
      17. Matolcsi Dávid, 10. o., 119 pont
      18-19. Kiss Gergely, 10. o., 114 pont
      20. Alexy Milán, 10. o., 110 pont
      23-24. Tran Ádám, 10. o., 104 pont
      25. Mészáros Anna, 10. o., 90 pont
      27. Riedel Zsuzsanna, 10. o., 82 pont
      29. Csizmadia Viktória, 10. o., 74 pont
      30. Bötkös Benedek, 10. o., 71 pont

    Helyezett:

      32. Morassi Máté, 10. o., 58 pont
      35-36. Al-Sayyed Zakariás, 10. o., 53 pont
      35-36. Bán Dániel, 10. o., 53 pont
      38. Besenyi Tibor, 10. o., 47 pont
      44. Móricz Aurél, 10. o., 29 pont
      és további 5 versenyző.

B-jelű matematika feladatok versenye, 11. osztályosok

    Díjat nyert:

      2. Imolay András, 11. o., 266 pont
      4. Janzer Orsolya Lili, 11. o., 250 pont
      5. Németh Balázs, 11. o., 246 pont
      8-9. Zólomy Kristóf, 11. o., 219 pont

    Dicséretben részesült:

      11. Lakatos Ádám, 11. o., 181 pont
      12. Szakály Marcell, 11. o., 175 pont
      18. Pap Benedek, 11. o., 130 pont
      20. Harsányi Benedek, 11. o., 114 pont
      22-23. Nagy Dávid Paszkál, 11. o., 101 pont
      24-25. Vankó Miléna, 11. o., 96 pont
      26. Keresztfalvi Bálint, 11. o., 95 pont

    Helyezett:

      33. Molnár-Sáska Zoltán, 11. o., 58 pont
      39. Gergely Patrik, 11. o., 45 pont
      41. Ujváry Szilvia, 11. o., 35 pont
      42-44. Móricz Benedek, 11. o., 30 pont
      és további 10 versenyző.

B-jelű matematika feladatok versenye, 12. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      7. Kovács Benedek, 12. o., 185 pont
      23-25. Nguyen Viet Hung, 12. o., 74 pont
      26. Kuchár Zsolt, 12. o., 68 pont

    Helyezett:

      további 3 versenyző.

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 1-8. osztályosok

    Díjat nyert:

      1. Hervay Bence, 8. o., 213 pont
      3. Kószó Máté József, 8. o., 204 pont
      4. Baski Bence, 7. o., 200 pont
      5. Argay Zsolt, 8. o., 199 pont
      6. Böcskei Balázs, 7. o., 192 pont
      7. Füredi Erik Benjámin, 8. o., 191 pont

    Dicséretben részesült:

      21-23. Bukva Dávid, 8. o., 74 pont

    Helyezett:

      29-30. Tiszay Dávid, 8. o., 48 pont
      32. Szabó Kornél, 8. o., 41 pont
      35. Gyetvai Miklós, 8. o., 31 pont
      és további 2 versenyző.

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9-10. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      59. Háder Márk István, 10. o., 119 pont

    Helyezett:

      további 13 versenyző.

I-jelű informatika gyakorlatok versenye, 1-12. osztályosok

    Helyezett:

      7-8. Janzer Orsolya Lili, 11. o., 85 pont
      7-8. Kiss Gergely, 10. o., 85 pont
      9. Molnár Bálint, 9. o., 84 pont
      10. Németh Balázs, 11. o., 81 pont
      és további 8 versenyző.

K-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9. osztályosok

    Helyezett:

      további 2 versenyző.

Fizika mérési feladatok versenye, 1-12. osztályosok

    Helyezett:

      15-17. Háder Márk István, 10. o., 17 pont
      18. Fajszi Bulcsú, 9. o., 12 pont

P-jelű elméleti fizika feladatok versenye, 9. osztályosok

    Díjat nyert:

      1. Fajszi Bulcsú, 9. o., 199 pont

    Helyezett:

      további 5 versenyző.

P-jelű elméleti fizika feladatok versenye, 10. osztályosok

    Díjat nyert:

      8. Kondákor Márk, 10. o., 171 pont

    Helyezett:

      29. Háder Márk István, 10. o., 50 pont
      és további 3 versenyző.

P-jelű elméleti fizika feladatok versenye, 11. osztályosok

    Díjat nyert:

      4. Németh Balázs, 11. o., 209 pont

    Dicséretben részesült:

      16. Szakály Marcell, 11. o., 155 pont

    Helyezett:

      további 2 versenyző.

P-jelű elméleti fizika feladatok versenye, 12. osztályosok

    Díjat nyert:

      3-4. Németh Róbert, 12. o., 216 pont

    Dicséretben részesült:

      27-28. Nguyen Viet Hung, 12. o., 54 pont

    Helyezett:

      további 4 versenyző.

S-jelű informatika feladatok versenye, 1-12. osztályosok

    Díjat nyert:

      2-3. Janzer Orsolya Lili, 11. o., 166 pont
      2-3. Kiss Gergely, 10. o., 166 pont
      5. Molnár Bálint, 9. o., 153 pont
      6. Németh Balázs, 11. o., 151 pont
      7. Nagy Nándor, 9. o., 143 pont

    Dicséretben részesült:

      9. Vári-Kakas Andor, 10. o., 112 pont
      12. Tóth Balázs, 9. o., 99 pont
      13. Szakály Marcell, 11. o., 88 pont

    Helyezett:

      15-17. Bálint Martin, 11. o., 30 pont
      15-17. Gergely Patrik, 11. o., 30 pont
      19. Kovács Benedek, 12. o., 26 pont
      21-22. Alexy Marcell, 11. o., 20 pont
      21-22. Nagy Ábel, 12. o., 20 pont
      és további 1 versenyző.