Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

Egy iskola versenyzői: Budapest, Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium


A-jelű (nehezebb) matematika feladatok versenye

    Dicséretben részesült:

      5. Szabó Kristóf, 12. o., 38 pont
      7. Csaplár Viktor, 10. o., 34 pont
      8. Szabó Dávid, 12. o., 33 pont
      9. Szabó Kornél, 10. o., 28 pont
      10. Molnár Bálint, 11. o., 24 pont
      11-13. Füredi Erik Benjámin, 10. o., 16 pont
      11-13. Hegedűs Dániel, 10. o., 16 pont
      11-13. Kerekes Anna, 12. o., 16 pont
      15-16. Matolcsi Dávid, 12. o., 14 pont
      15-16. Tóth Balázs, 11. o., 14 pont

    Helyezett:

      19. Jedlovszky Pál, 11. o., 10 pont
      20-24. Márton Dénes, 12. o., 7 pont
      20-24. Nagy Nándor, 11. o., 7 pont
      és további 7 versenyző.

B-jelű matematika feladatok versenye, 1-8. osztályosok

    Díjat nyert:

      1. Kerekes Boldizsár, 8. o., 152 pont

    Dicséretben részesült:

      3. Bognár András Károly, 8. o., 59 pont

    Helyezett:

      4. Seres-Szabó Márton, 8. o., 30 pont
      és további 5 versenyző.

B-jelű matematika feladatok versenye, 9. osztályosok

    Díjat nyert:

      2. Baski Bence, 9. o., 216 pont
      3. Kovács Tamás, 9. o., 178 pont
      4. Bencsik Ádám, 9. o., 150 pont
      6. Terjék András József, 9. o., 121 pont
      7. Fleiner Zsigmond, 9. o., 112 pont

    Dicséretben részesült:

      11-12. Reimann Kristóf, 9. o., 82 pont

    Helyezett:

      15. Nyárfádi Patrik, 9. o., 58 pont
      16. Kun Ágoston, 9. o., 50 pont
      17. Tot Bagi Márton, 9. o., 44 pont
      21-22. Farkas Izabella, 9. o., 33 pont
      és további 5 versenyző.

B-jelű matematika feladatok versenye, 10. osztályosok

    Díjat nyert:

      1. Hegedűs Dániel, 10. o., 238 pont
      2. Füredi Erik Benjámin, 10. o., 235 pont
      3. Várkonyi Zsombor, 10. o., 231 pont
      4. Csaplár Viktor, 10. o., 218 pont
      5. Velich Nóra, 10. o., 208 pont
      6. Szabó Kornél, 10. o., 207 pont

    Dicséretben részesült:

      8. Nguyen Bich Diep, 10. o., 152 pont
      9. Hervay Bence, 10. o., 150 pont
      10-11. Tóth Ábel, 10. o., 146 pont
      13. Argay Zsolt, 10. o., 132 pont
      14. Bukva Dávid, 10. o., 118 pont
      15. Bokor Endre, 10. o., 100 pont
      16. Biczó Benedek, 10. o., 98 pont
      17. Győrffy Johanna, 10. o., 91 pont
      19. Gyetvai Miklós, 10. o., 78 pont
      20. Bursics András, 10. o., 76 pont
      21. Tóth-Rohonyi Iván, 10. o., 63 pont

    Helyezett:

      24. Le Julianna Phuonglinh, 10. o., 50 pont
      27-28. Horváth Balázs, 10. o., 34 pont
      27-28. Tiszay Dávid, 10. o., 34 pont
      és további 10 versenyző.

B-jelű matematika feladatok versenye, 11. osztályosok

    Díjat nyert:

      3. Nagy Nándor, 11. o., 238 pont
      4. Tiderenczl Dániel, 11. o., 216 pont
      5. Telek Zsigmond, 11. o., 204 pont
      7. Tóth Balázs, 11. o., 200 pont

    Dicséretben részesült:

      8. Soós Máté, 11. o., 194 pont
      15. Sárvári Tibor, 11. o., 79 pont

    Helyezett:

      23. Péter Kristóf, 11. o., 47 pont
      28. Jedlovszky Pál, 11. o., 30 pont
      és további 36 versenyző.

B-jelű matematika feladatok versenye, 12. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      2. Kerekes Anna, 12. o., 162 pont
      3. Győrffy Ágoston, 12. o., 155 pont
      4-5. Dobák Dániel, 12. o., 143 pont
      4-5. Szabó Dávid, 12. o., 143 pont
      9. Fülöp Anna Tácia, 12. o., 67 pont

    Helyezett:

      12. Márton Dénes, 12. o., 56 pont
      13. Tiszay Ádám, 12. o., 47 pont
      20. Móricz Aurél, 12. o., 28 pont
      és további 1 versenyző.

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 1-8. osztályosok

    Díjat nyert:

      2. Kerekes Boldizsár, 8. o., 214 pont
      8. Bognár András Károly, 8. o., 183 pont

    Dicséretben részesült:

      11. Seres-Szabó Márton, 8. o., 155 pont
      13. Szabó Ágoston, 8. o., 147 pont
      18. Mezey Dorottya, 8. o., 115 pont
      22. Nádor Benedek, 8. o., 100 pont
      26. Veres Dorottya, 5. o., 79 pont
      30-32. Fey Dávid, 8. o., 63 pont

    Helyezett:

      36. Móra Márton Barnabás, 8. o., 37 pont
      39-40. Molnár-Szabó Vilmos, 8. o., 25 pont
      és további 4 versenyző.

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9-10. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      23. Nyárfádi Patrik, 9. o., 200 pont
      32-35. Farkas Jázmin, 10. o., 179 pont
      32-35. Robin Eszter, 9. o., 179 pont
      44. Móricz Anna, 9. o., 160 pont

    Helyezett:

      84-86. Caracciolo Lara, 9. o., 103 pont
      87-88. Kovács Bertold, 10. o., 102 pont
      96. Takács Dóra, 10. o., 93 pont
      és további 9 versenyző.

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 11-12. osztályosok

    Helyezett:

      további 4 versenyző.

G-jelű fizika gyakorlatok versenye, 1-8. osztályosok

    Díjat nyert:

      6. Bognár András Károly, 8. o., 57 pont

    Dicséretben részesült:

      10. Móricz Benjámin, 8. o., 35 pont
      12. Seres-Szabó Márton, 8. o., 28 pont
      13. Reich Melinda, 8. o., 27 pont

    Helyezett:

      18. Kovács Móric, 8. o., 10 pont
      20. Nádor Benedek, 8. o., 8 pont
      21. Szabó Ágoston, 8. o., 7 pont
      és további 1 versenyző.

G-jelű fizika gyakorlatok versenye, 9. osztályosok

    Helyezett:

      további 3 versenyző.

G-jelű fizika gyakorlatok versenye, 10. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      8. Takács Dóra, 10. o., 68 pont

    Helyezett:

      további 4 versenyző.

I-jelű informatika gyakorlatok versenye, 1-12. osztályosok

    Díjat nyert:

      1. Ürmössy Dorottya, 10. o., 250 pont

    Helyezett:

      9. Bálint Ádám, 12. o., 41 pont
      10. Molnár Bálint, 11. o., 39 pont
      és további 6 versenyző.

K-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9. osztályosok

    Helyezett:

      153-157. Orbán Boglárka, 9. o., 51 pont
      164-166. Takács Bendegúz, 9. o., 48 pont
      177-179. Réder Anna, 9. o., 42 pont
      208-212. Turányi Vilmos, 9. o., 29 pont
      208-212. Zolnai Sámuel, 9. o., 29 pont
      240-246. Rahimkulov Margarita, 9. o., 23 pont

Fizika mérési feladatok versenye, 1-12. osztályosok

    Díjat nyert:

      1-2. Kondákor Márk, 12. o., 54 pont

    Dicséretben részesült:

      10. Tóth Ábel, 10. o., 20 pont

    Helyezett:

      12. Várkonyi Zsombor, 10. o., 14 pont
      és további 2 versenyző.

P-jelű elméleti fizika feladatok versenye, 10. osztályosok

    Díjat nyert:

      1. Bokor Endre, 10. o., 219 pont
      3. Varga Vázsony, 10. o., 188 pont

    Dicséretben részesült:

      9. Hervay Bence, 10. o., 139 pont
      21. Tóth Ábel, 10. o., 77 pont

    Helyezett:

      további 2 versenyző.

P-jelű elméleti fizika feladatok versenye, 11. osztályosok

    Díjat nyert:

      1. Tiefenbeck Flórián, 11. o., 222 pont

    Helyezett:

      32. Gulácsi Máté, 11. o., 42 pont
      44. Bokor Ákos, 11. o., 9 pont
      és további 3 versenyző.

P-jelű elméleti fizika feladatok versenye, 12. osztályosok

    Díjat nyert:

      5. Máth Benedek, 12. o., 198 pont

    Helyezett:

      45. Kondákor Márk, 12. o., 22 pont
      48. Al-Sayyed Zakariás, 12. o., 15 pont
      és további 1 versenyző.

S-jelű informatika feladatok versenye, 1-12. osztályosok

    Díjat nyert:

      5. Ürmössy Dorottya, 10. o., 96 pont

    Dicséretben részesült:

      6. Molnár Bálint, 11. o., 79 pont

    Helyezett:

      9. Tóth Balázs, 11. o., 35 pont
      10. Kiss Gergely, 12. o., 33 pont
      11. Nagy Nándor, 11. o., 18 pont
      és további 1 versenyző.