Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

Egy iskola versenyzői: Budapest, Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium


A-jelű (nehezebb) matematika feladatok versenye

    Díjat nyert:

      3. Bán-Szabó Áron, 10. o., 70 pont
      4. Várkonyi Zsombor, 11. o., 65 pont
      5. Hegedűs Dániel, 11. o., 64 pont

    Dicséretben részesült:

      6. Füredi Erik Benjámin, 11. o., 52 pont
      7. Tóth Balázs, 12. o., 49 pont
      8. Csaplár Viktor, 11. o., 35 pont
      10. Seres-Szabó Márton, 9. o., 26 pont
      13. Hervay Bence, 11. o., 17 pont

    Helyezett:

      18-20. Nguyen Bich Diep, 11. o., 11 pont
      21. Fleiner Zsigmond, 10. o., 8 pont
      22-28. Bukva Dávid, 11. o., 7 pont
      22-28. Tiderenczl Dániel, 12. o., 7 pont
      29-31. Bursics András, 11. o., 6 pont
      29-31. Nagy Nándor, 12. o., 6 pont
      és további 2 versenyző.

B-jelű matematika feladatok versenye, 1-8. osztályosok

    Díjat nyert:

      2. Wiener Anna, 8. o., 142 pont

    Helyezett:

      6. Őrfi Ádám, 8. o., 18 pont
      8-9. Veres Dorottya, 6. o., 6 pont

B-jelű matematika feladatok versenye, 9. osztályosok

    Díjat nyert:

      1. Nádor Benedek, 9. o., 235 pont
      3. Seres-Szabó Márton, 9. o., 222 pont
      6. Móra Márton Barnabás, 9. o., 202 pont
      7. Kerekes Boldizsár, 9. o., 194 pont
      8. Kercsó-Molnár Anita, 9. o., 187 pont
      9. Bognár András Károly, 9. o., 168 pont
      10. Móricz Benjámin, 9. o., 162 pont
      11. Gábriel Tamás, 9. o., 160 pont

    Dicséretben részesült:

      12. Mezey Dorottya, 9. o., 117 pont
      13. Király Csaba Regő, 9. o., 115 pont
      15-16. Molnár-Szabó Vilmos, 9. o., 90 pont
      15-16. Világi Áron, 9. o., 90 pont
      17-18. Dánffy Ábel, 9. o., 66 pont
      20. Fey Dávid, 9. o., 59 pont

    Helyezett:

      21. Nagy Eszter Zsófia, 9. o., 49 pont
      22. Kovács Móric, 9. o., 47 pont
      23. Littmann Mihály, 9. o., 46 pont
      24. Országh Júlia, 9. o., 45 pont
      25. Horváth Balázs Szilveszter, 9. o., 43 pont
      28. Várkonyi Gáspár, 9. o., 41 pont
      29. Szabó Ágoston, 9. o., 34 pont
      30. Mosolygó László, 9. o., 33 pont
      31. Babotán Ákos, 9. o., 32 pont
      34. Deák Zsombor, 9. o., 29 pont
      37-38. Balogh Lili Hanna, 9. o., 17 pont
      37-38. Barna-Lázár Anna, 9. o., 17 pont
      41-43. Badics Eszter, 9. o., 6 pont

B-jelű matematika feladatok versenye, 10. osztályosok

    Díjat nyert:

      1. Fleiner Zsigmond, 10. o., 238 pont
      3. Bán-Szabó Áron, 10. o., 235 pont
      4. Baski Bence, 10. o., 233 pont
      5. Kovács Tamás, 10. o., 231 pont
      7. Terjék András József, 10. o., 191 pont

    Dicséretben részesült:

      13. Bencsik Ádám, 10. o., 140 pont
      17. Reimann Kristóf, 10. o., 113 pont
      18. Farkas Izabella, 10. o., 106 pont
      19. Nyárfádi Patrik, 10. o., 104 pont

    Helyezett:

      28. Lazur Zsófia, 10. o., 52 pont
      33. Robin Eszter, 10. o., 40 pont
      39-41. Kun Ágoston, 10. o., 17 pont
      42. Csontos Dávid, 10. o., 13 pont
      54-58. Móricz Anna, 10. o., 6 pont
      54-58. Tot Bagi Márton, 10. o., 6 pont
      69-75. Vadler Vilmos, 10. o., 3 pont

B-jelű matematika feladatok versenye, 11. osztályosok

    Díjat nyert:

      1. Füredi Erik Benjámin, 11. o., 253 pont
      2. Szabó Kornél, 11. o., 229 pont
      3. Velich Nóra, 11. o., 222 pont
      6. Hervay Bence, 11. o., 204 pont
      7. Argay Zsolt, 11. o., 194 pont
      10. Nguyen Bich Diep, 11. o., 178 pont

    Dicséretben részesült:

      12. Hegedűs Dániel, 11. o., 145 pont
      20. Bursics András, 11. o., 73 pont
      22. Bukva Dávid, 11. o., 69 pont

    Helyezett:

      24. Gyetvai Miklós, 11. o., 58 pont
      26. Győrffy Johanna, 11. o., 49 pont
      29. Országh Anna, 11. o., 40 pont
      30. Biczó Benedek, 11. o., 36 pont
      39-40. Le Julianna Phuonglinh, 11. o., 21 pont
      41. Horváth Balázs, 11. o., 20 pont
      43. Tóth Ábel, 11. o., 15 pont
      52-56. Kotán Tamás, 11. o., 9 pont
      60-71. Lipthay Hanna, 11. o., 6 pont
      60-71. Márton Kristóf, 11. o., 6 pont
      75-80. Varga Vázsony, 11. o., 4 pont
      81-96. Kovács Bertold, 11. o., 3 pont

B-jelű matematika feladatok versenye, 12. osztályosok

    Díjat nyert:

      2. Tiderenczl Dániel, 12. o., 228 pont

    Dicséretben részesült:

      11-12. Nagy Nándor, 12. o., 69 pont

    Helyezett:

      19. Sárvári Tibor, 12. o., 23 pont
      28-31. Bolgár Janka, 12. o., 7 pont
      28-31. Emri Emőke, 12. o., 7 pont
      37-42. Nguyen-Phuong Thao Vy, 12. o., 3 pont

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 1-8. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      10. Veres Dorottya, 6. o., 113 pont
      13. Kocsis Péter, 6. o., 83 pont
      15. Balla Álmos András, 8. o., 64 pont

    Helyezett:

      25. Őrfi Ádám, 8. o., 17 pont

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9-10. osztályosok

    Helyezett:

      140-146. Rácsai Balázs, 10. o., 41 pont
      253-257. Erőss Sámuel, 9. o., 14 pont
      262-266. Erdélyi Zsófia, 9. o., 12 pont
      292-300. Vári-Kakas Adél, 9. o., 7 pont
      310-326. Fehér Anna, 9. o., 5 pont
      310-326. Mosolygó László, 9. o., 5 pont
      335-339. Balogh Lili Hanna, 9. o., 3 pont
      335-339. Móricz Nádja, 9. o., 3 pont

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 11-12. osztályosok

    Helyezett:

      104-106. Schneider Lilla, 11. o., 30 pont
      135-140. Farkas Jázmin, 11. o., 21 pont
      147-152. Kotán Tamás, 11. o., 18 pont

G-jelű fizika gyakorlatok versenye, 1-8. osztályosok

    Helyezett:

      9. Balla Álmos András, 8. o., 2 pont

G-jelű fizika gyakorlatok versenye, 9. osztályosok

    Díjat nyert:

      9-10. Bognár András Károly, 9. o., 77 pont
      9-10. Gábriel Tamás, 9. o., 77 pont

    Dicséretben részesült:

      15. Móricz Benjámin, 9. o., 67 pont
      28-29. Fehér Anna, 9. o., 44 pont

    Helyezett:

      36. Nagy Eszter Zsófia, 9. o., 36 pont
      41-42. Várkonyi Gáspár, 9. o., 28 pont
      46-47. Nádor Benedek, 9. o., 22 pont
      63. Seres-Szabó Márton, 9. o., 8 pont
      64-68. Balogh Lili Hanna, 9. o., 7 pont
      64-68. Erőss Sámuel, 9. o., 7 pont
      69-71. Kovács Móric, 9. o., 6 pont
      69-71. Mezey Dorottya, 9. o., 6 pont
      72-74. Harmati László Árpád, 9. o., 5 pont
      77. Dudás István, 9. o., 1 pont

G-jelű fizika gyakorlatok versenye, 10. osztályosok

    Helyezett:

      38-39. Szabó Péter Levente, 10. o., 8 pont

I-jelű informatika gyakorlatok versenye, 1-12. osztályosok

    Díjat nyert:

      1. Ürmössy Dorottya, 11. o., 267 pont

    Helyezett:

      28-29. Balla Álmos András, 8. o., 14 pont
      30-34. Tiszay Dávid, 11. o., 10 pont
      37. Szabó Ágoston, 9. o., 5 pont
      39. Tiefenbeck Flórián, 12. o., 2 pont

K-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9. osztályosok

    Helyezett:

      63. Fehér Anna, 9. o., 118 pont
      132. Zsuffa Móric, 9. o., 60 pont
      136-138. Dudás István, 9. o., 57 pont

Fizika mérési feladatok versenye, 1-12. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      11-14. Erőss Sámuel, 9. o., 21 pont

    Helyezett:

      16. Molnár Barnabás, 9. o., 17 pont
      20-21. Fajszi Bulcsú, 12. o., 11 pont
      és további 1 versenyző.

P-jelű elméleti fizika feladatok versenye, 9. osztályosok

    Helyezett:

      7. Kerekes Boldizsár, 9. o., 6 pont
      11-12. Nagy Eszter Zsófia, 9. o., 1 pont

P-jelű elméleti fizika feladatok versenye, 10. osztályosok

    Helyezett:

      34. Gurzó József, 10. o., 12 pont

P-jelű elméleti fizika feladatok versenye, 11. osztályosok

    Díjat nyert:

      1. Bokor Endre, 11. o., 216 pont
      3. Varga Vázsony, 11. o., 195 pont
      6. Tóth Ábel, 11. o., 180 pont

    Dicséretben részesült:

      14. Takács Dóra, 11. o., 125 pont

    Helyezett:

      32-33. Kotán Tamás, 11. o., 32 pont
      36-38. Vörös Emese Hargita, 11. o., 16 pont

P-jelű elméleti fizika feladatok versenye, 12. osztályosok

    Helyezett:

      további 1 versenyző.

S-jelű informatika feladatok versenye, 1-12. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      6. Ürmössy Dorottya, 11. o., 61 pont

    Helyezett:

      13. Kovács Bertold, 11. o., 18 pont
      19. Tiszay Dávid, 11. o., 11 pont
      21-22. Tiefenbeck Flórián, 12. o., 9 pont
      24-25. Balla Álmos András, 8. o., 5 pont
      24-25. Szabó Ágoston, 9. o., 5 pont