Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

Egy iskola versenyzői: Bonyhád, Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium


B-jelű matematika feladatok versenye, 1-8. osztályosok

    Díjat nyert:

      4. Csuma-Kovács Rita, 8. o., 60 pont

    Dicséretben részesült:

      6. Kacz Dániel, 8. o., 45 pont

    Helyezett:

      11. Ganszler Gabriella, 8. o., 23 pont
      18. Dávid Bálint, 8. o., 7 pont

B-jelű matematika feladatok versenye, 9. osztályosok

    Díjat nyert:

      9. Bősze Zsuzsanna, 9. o., 147 pont

    Dicséretben részesült:

      10-11. Barczel Nikolett, 9. o., 108 pont
      10-11. Győrfi Mónika, 9. o., 108 pont

B-jelű matematika feladatok versenye, 10. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      9. Tekeli Tamás, 10. o., 134 pont

    Helyezett:

      21. Halász Dániel, 10. o., 82 pont
      25-26. Bauer Barbara, 10. o., 70 pont
      25-26. Varjú János, 10. o., 70 pont
      30. Veres Andrea, 10. o., 56 pont
      31. Ábrahám Zsófia, 10. o., 54 pont
      32-34. Jászberényi Tünde, 10. o., 50 pont
      32-34. Lencz András, 10. o., 50 pont
      39. Vogronics Patrik, 10. o., 33 pont
      42. Magyari Ábel, 10. o., 30 pont
      és további 6 versenyző.

B-jelű matematika feladatok versenye, 11. osztályosok

    Díjat nyert:

      4. Énekes Péter, 11. o., 195 pont

    Dicséretben részesült:

      10. Köpenczei Gergő, 11. o., 144 pont
      11-12. Árvay Balázs, 11. o., 136 pont

    Helyezett:

      15. Neukirchner Elisabeth, 11. o., 107 pont
      25. Mailach Petra, 11. o., 59 pont
      28. Lencz Éva, 11. o., 55 pont
      29-30. Bicskei Dávid, 11. o., 54 pont
      39. Vida Zsóka, 11. o., 39 pont
      42-43. Ábrahám Máté, 11. o., 33 pont
      42-43. Blattner Tímea, 11. o., 33 pont
      44-46. Jaksa Péter, 11. o., 32 pont
      és további 5 versenyző.

B-jelű matematika feladatok versenye, 12. osztályosok

    Díjat nyert:

      6. Cséke Balázs, 12. o., 181 pont

    Dicséretben részesült:

      13-14. Varju Tamás, 12. o., 149 pont
      15. Tóth Barnabás, 12. o., 148 pont

    Helyezett:

      22. Németh Bence, 12. o., 99 pont
      26-27. Nagy Róbert, 12. o., 76 pont
      33-34. Szili László, 12. o., 47 pont
      és további 11 versenyző.

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9-10. osztályosok

    Helyezett:

      49. Vámi Tamás Álmos, 10. o., 152 pont
      93-94. Kerti Dávid, 10. o., 105 pont
      és további 17 versenyző.

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 11-12. osztályosok

    Helyezett:

      további 23 versenyző.

K-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9. osztályosok

    Díjat nyert:

      8. Wiandt Zsófia, 9. o., 230 pont

    Helyezett:

      27-29. Baumgartner Róbert, 9. o., 212 pont
      27-29. Szentgyörgyi Rita, 9. o., 212 pont
      47. Csuma-Kovács Ádám, 9. o., 194 pont
      48-49. Takács Gábor, 9. o., 193 pont
      52-53. Molnár Ákos, 9. o., 189 pont
      65-66. Hopp Norbert, 9. o., 176 pont
      65-66. Müller Dóra Tímea, 9. o., 176 pont
      72-73. Énekes Tamás, 9. o., 167 pont
      74. Frank Evelyn, 9. o., 166 pont
      75. Juhász Dániel, 9. o., 163 pont
      80-81. Pusztaházi Luca Sára, 9. o., 157 pont
      87. Branauer Ágoston, 9. o., 146 pont
      114-115. Incze Edit, 9. o., 116 pont
      és további 13 versenyző.

Fizika mérési feladatok versenye, 1-12. osztályosok

    Helyezett:

      további 1 versenyző.

Fizika elméleti feladatok versenye, 1-8. osztályosok

    Helyezett:

      további 2 versenyző.

Fizika elméleti feladatok versenye, 9. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      10. Szentgyörgyi Rita, 9. o., 126 pont
      14-15. Takács Gábor, 9. o., 110 pont
      16. Győrfi Mónika, 9. o., 107 pont

    Helyezett:

      19. Juhász Dániel, 9. o., 88 pont
      26-27. Wiandt Zsófia, 9. o., 55 pont
      28. Pusztaházi Luca Sára, 9. o., 52 pont
      33-34. Bősze Zsuzsanna, 9. o., 40 pont
      35. Baumgartner Róbert, 9. o., 39 pont
      36-37. Csuma-Kovács Ádám, 9. o., 38 pont
      és további 13 versenyző.

Fizika elméleti feladatok versenye, 10. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      7-8. Vámi Tamás Álmos, 10. o., 136 pont
      12. Kerti Dávid, 10. o., 111 pont

    Helyezett:

      28. Szécsényi Andrea, 10. o., 73 pont
      33. Halász Dániel, 10. o., 67 pont
      39-40. Dávid Krisztina, 10. o., 57 pont
      és további 9 versenyző.

Fizika elméleti feladatok versenye, 11. osztályosok

    Helyezett:

      28. Köpenczei Gergő, 11. o., 115 pont
      és további 8 versenyző.

Fizika elméleti feladatok versenye, 12. osztályosok

    Díjat nyert:

      2. Varju Tamás, 12. o., 197 pont

    Helyezett:

      23. Tóth Barnabás, 12. o., 103 pont
      és további 2 versenyző.

S-jelű informatika feladatok versenye, 1-12. osztályosok

    Díjat nyert:

      3-4. Mokcsay Ádám, 12. o., 71 pont

    Helyezett:

      12. Németh Bence, 12. o., 27 pont
      14-15. Énekes Péter, 11. o., 22 pont