Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

Egy iskola versenyzői: Bonyhád, Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium


B-jelű matematika feladatok versenye, 1-8. osztályosok

    Helyezett:

      további 3 versenyző.

B-jelű matematika feladatok versenye, 9. osztályosok

    Helyezett:

      további 2 versenyző.

B-jelű matematika feladatok versenye, 10. osztályosok

    Helyezett:

      további 6 versenyző.

B-jelű matematika feladatok versenye, 11. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      28. Török Tímea, 11. o., 130 pont
      32. Török Zsombor Áron, 11. o., 110 pont
      37. György Levente, 11. o., 100 pont
      39. Dömsödi Bálint, 11. o., 95 pont
      42. Tibay Álmos, 11. o., 79 pont
      45. Harsch Leila, 11. o., 69 pont

    Helyezett:

      50. Zsók Bianka, 11. o., 57 pont
      és további 9 versenyző.

B-jelű matematika feladatok versenye, 12. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      7. Pap Tibor, 12. o., 158 pont
      10. Wiandt Péter, 12. o., 140 pont
      12. Stein Ármin, 12. o., 130 pont

    Helyezett:

      további 2 versenyző.

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 1-8. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      15. Mayer Boglárka, 8. o., 90 pont

    Helyezett:

      21. Farkas Boróka, 8. o., 48 pont
      22-23. Juhász Márk András, 8. o., 45 pont
      26. Berger Zsófia, 8. o., 28 pont
      és további 6 versenyző.

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9-10. osztályosok

    Helyezett:

      további 12 versenyző.

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 11-12. osztályosok

    Helyezett:

      további 2 versenyző.

I-jelű informatika gyakorlatok versenye, 1-12. osztályosok

    Helyezett:

      további 1 versenyző.

K-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      25. Simon Dóra, 9. o., 208 pont
      40-41. Máté Dávid, 9. o., 175 pont

    Helyezett:

      46. Kávási Tamás, 9. o., 162 pont
      57-58. Nemes Balázs Boldizsár, 9. o., 144 pont
      68-69. Aradi Sára Katalin, 9. o., 129 pont
      és további 16 versenyző.

Fizika elméleti feladatok versenye, 9. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      18. Köpenczei Csenge, 9. o., 78 pont

    Helyezett:

      további 4 versenyző.

Fizika elméleti feladatok versenye, 10. osztályosok

    Helyezett:

      további 3 versenyző.

Fizika elméleti feladatok versenye, 11. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      18. Tibay Álmos, 11. o., 141 pont
      31. Fehér Aliz, 11. o., 71 pont
      35. Török Tímea, 11. o., 61 pont
      39-40. Zsók Bianka, 11. o., 52 pont

    Helyezett:

      további 9 versenyző.

Fizika elméleti feladatok versenye, 12. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      13. Wiandt Péter, 12. o., 167 pont
      17. Tanner Martin, 12. o., 118 pont
      20. Stein Ármin, 12. o., 99 pont

    Helyezett:

      további 2 versenyző.

S-jelű informatika feladatok versenye, 1-12. osztályosok

    Helyezett:

      további 1 versenyző.