Középiskolai Matematikai és Fizikai Lapok
Informatika rovattal
Kiadja a MATFUND Alapítvány
Már regisztráltál?
Új vendég vagy?

Egy iskola versenyzői: Bonyhád, Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium


A-jelű (nehezebb) matematika feladatok versenye

    Helyezett:

      további 1 versenyző.

B-jelű matematika feladatok versenye, 1-8. osztályosok

    Helyezett:

      további 1 versenyző.

B-jelű matematika feladatok versenye, 9. osztályosok

    Helyezett:

      további 1 versenyző.

B-jelű matematika feladatok versenye, 10. osztályosok

    Helyezett:

      további 3 versenyző.

B-jelű matematika feladatok versenye, 11. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      18. Farkas Boróka, 11. o., 62 pont

B-jelű matematika feladatok versenye, 12. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      10. Tálos Zoltán, 12. o., 64 pont

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 1-8. osztályosok

    Díjat nyert:

      3-4. Szanyi Attila, 8. o., 203 pont
      9. Stein Felix, 8. o., 178 pont

    Dicséretben részesült:

      29. György Bettina, 8. o., 66 pont

    Helyezett:

      34. Köpenczei Csanád, 8. o., 53 pont
      41-42. Scheidler Réka, 8. o., 22 pont
      és további 2 versenyző.

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9-10. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      66-68. Agócs Olivér, 9. o., 134 pont

    Helyezett:

      további 8 versenyző.

C-jelű matematika gyakorlatok versenye, 11-12. osztályosok

    Helyezett:

      további 1 versenyző.

G-jelű fizika gyakorlatok versenye, 1-8. osztályosok

    Díjat nyert:

      5. Stein Felix, 8. o., 58 pont

    Dicséretben részesült:

      8. Szanyi Attila, 8. o., 41 pont
      17. Nagy-Kalauz Bertalan, 8. o., 18 pont

    Helyezett:

      további 2 versenyző.

G-jelű fizika gyakorlatok versenye, 9. osztályosok

    Helyezett:

      27. Agócs Olivér, 9. o., 33 pont
      28. Kovács Ádám Martin, 9. o., 31 pont
      és további 17 versenyző.

I-jelű informatika gyakorlatok versenye, 1-12. osztályosok

    Helyezett:

      további 1 versenyző.

K-jelű matematika gyakorlatok versenye, 9. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      53. Kaszás Lilla, 9. o., 121 pont
      69-71. János Szabolcs, 9. o., 103 pont
      82-84. Domokos Lóránt, 9. o., 91 pont

    Helyezett:

      97-99. Antal Botond, 9. o., 78 pont
      100. Császár Boglárka, 9. o., 77 pont
      120-123. Kovács Ádám Martin, 9. o., 63 pont
      125-129. Szlobodics Soma, 9. o., 61 pont
      130-133. Seres András Zoltán, 9. o., 60 pont
      135-137. Erős Milán, 9. o., 58 pont
      140-142. Pirisa Boglárka, 9. o., 56 pont
      152. Fonyódi Sára, 9. o., 52 pont
      153-157. Agócs Olivér, 9. o., 51 pont
      153-157. Tóth Merse Ferenc, 9. o., 51 pont
      177-179. Galág Bars Barnabás, 9. o., 42 pont
      186-188. Dudás Fanni, 9. o., 39 pont
      189-190. Hajc Martin Máté, 9. o., 38 pont
      194. Kun Anikó, 9. o., 34 pont
      202-207. Haramia Virág, 9. o., 30 pont
      228-239. Réti Dominik, 9. o., 24 pont
      240-246. Varga Balázs, 9. o., 23 pont
      254-257. Biszak Bence, 9. o., 20 pont
      254-257. Faik Andrea, 9. o., 20 pont
      260-262. Rónai Márk, 9. o., 18 pont
      276-279. Dér Vanda, 9. o., 13 pont
      és további 2 versenyző.

Fizika mérési feladatok versenye, 1-12. osztályosok

    Helyezett:

      további 1 versenyző.

P-jelű elméleti fizika feladatok versenye, 1-8. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      1. Köpenczei Csanád, 8. o., 61 pont

P-jelű elméleti fizika feladatok versenye, 10. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      11-12. Tanner Norman, 10. o., 132 pont

    Helyezett:

      36. Tóth Lilla Eszter, 10. o., 20 pont
      és további 1 versenyző.

P-jelű elméleti fizika feladatok versenye, 12. osztályosok

    Dicséretben részesült:

      23. Köpenczei Csenge, 12. o., 63 pont

    Helyezett:

      46. Vanya Dóra, 12. o., 19 pont

S-jelű informatika feladatok versenye, 1-12. osztályosok

    Helyezett:

      további 1 versenyző.